Bilal Ekşi

Bilal Ekşi

Son dakika Bilal Ekşi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bilal Ekşi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bilal Ekşi haber sayfamızda...

Bilal Ekşi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 388 bilal eksi haberi bulunmuştur.
THY rekor kırdı! Avrupa'da zirvede...
THY rekor kırdı! Avrupa'da zirvede...Türk Hava Yolları (THY), bugün düzenlenen 863 uçuşla son 15 ayın rekorunu kırdı.
4.06.2021Ekonomi
THY Teknik AŞ. kuruluşunun 15. yılını kutluyor
THY Teknik AŞ. kuruluşunun 15. yılını kutluyorTürk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, THY Teknik AŞ'nin kuruluşunun 15. yılını kutladı.
23.05.2021Ekonomi
THY Genel Müdürü açıkladı! PCR zorunluluğu kalktı
THY Genel Müdürü açıkladı! PCR zorunluluğu kalktıKoronavirüs önlemleri içerisinde ülkelere giriş için zorunlu olan PCR testi Türkiye ile Sırbistan vatandaşları için kaldırıldı. İki ülke vatandaşları koronavirüs aşı sertifikası ile seyahat edebilecek.
14.05.2021Gündem
THY Genel Müdürü Ekşi yolcu ve kargo taşımacılığındaki nisan ayı verilerini paylaştı
THY Genel Müdürü Ekşi yolcu ve kargo taşımacılığındaki nisan ayı verilerini paylaştıTürk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, "Nisan ayında 2.4 milyon yolcumuzu ağırladık. Kargo taşımamızı yüzde 56 artırarak 154 bin tona ulaştırdık. Filomuzdaki uçak sayısı 364 oldu." ifadelerini kullandı.
12.05.2021Ekonomi
THY Avrupa'nın en iyileri arasında yer aldı
THY Avrupa'nın en iyileri arasında yer aldıTürk Hava Yolları (THY), emniyet denetimlerinde Avrupa'nın en iyileri arasında yer aldı.
11.05.2021Ekonomi
Canlı yayında sürpriz görüntü!
Canlı yayında sürpriz görüntü!Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, Avrupa Birliği'nin (AB) gönderdiği aşıların başkent Tiran'daki teslim töreninde, AB Komisyonu Genişlemeden Sorumlu Üyesi Oliver Varhelyi ile Arnavutluk Başbakanı Edi Rama'nın basın toplantısı sırasında arka bölümden THY uçağı geçmesini değerlendirdi.
6.05.2021Haberler
Canlı yayında sürpriz görüntü!
Canlı yayında sürpriz görüntü!Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, Avrupa Birliği'nin (AB) gönderdiği aşıların başkent Tiran'daki teslim töreninde, AB Komisyonu Genişlemeden Sorumlu Üyesi Oliver Varhelyi ile Arnavutluk Başbakanı Edi Rama'nın basın toplantısı sırasında arka bölümden THY uçağı geçmesini değerlendirdi.
6.05.2021Ekonomi
Son dakika: THY duyurdu!  Uçuşlar o ülkeler için açılıyor!
Son dakika: THY duyurdu! Uçuşlar o ülkeler için açılıyor!Gelen son dakika haberine göre; Türk Hava Yolları(THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, yetkili otoritelerce alınan karar doğrultusunda İngiltere ve Danimarka'dan Türkiye'ye uçuşların yeniden başlatılacağını duyurdu.
21.04.2021Gündem
THY'nin Boeing 737-MAX'i iki yıl aradan sonra ilk seferini yaptı
THY'nin Boeing 737-MAX'i iki yıl aradan sonra ilk seferini yaptıTürk Hava Yolları (THY), ulusal ve uluslararası havacılık otoriteleri tarafından gerekli uçuş onaylarını alınmasının ardından TC-LCA kuyruk tescilli Boeing 737 MAX tipi uçağı, iki yıl aradan sonra Ankara'ya ilk seferini yaptı.
15.04.2021Ekonomi
THY'nin ilk "737 Max" uçağı test uçuşu için iki yıl aradan sonra yeniden havalandı
THY'nin ilk "737 Max" uçağı test uçuşu için iki yıl aradan sonra yeniden havalandıTürk Hava Yolları(THY), uçuş emniyeti gerekçesiyle iki yılı aşkın süredir yerde olan Boeing 737 MAX tipi uçaklarıyla test uçuşlarına başladı. Uçuşa elverişlilik koşulları sağlanan filodaki 'MAX'lerden TC-LCE tescilli THY uçağı bir saatlik test uçuşunu başarıyla gerçekleştirdi.
9.04.2021Ekonomi
THY günlük 590 uçuşla Avrupa zirvesindeki yerini korudu
THY günlük 590 uçuşla Avrupa zirvesindeki yerini koruduTürk Hava Yolları (THY), 11-17 Şubat tarihlerinde günlük ortalama 590 uçuşla Avrupa zirvesindeki yerini korudu.
18.02.2021Ekonomi
THY dün uçuş sayısıyla Avrupa'nın zirvesine çıktı
THY dün uçuş sayısıyla Avrupa'nın zirvesine çıktıTürk Hava Yolları( THY), Avrupa Hava Seyrüsefer Emniyeti Teşkilatı (EUROCONTROL)'nın yayımladığı verilere göre 543 uçuşla dün itibariyle Avrupa'da en çok uçuş gerçekleştiren havayolu şirketi oldu.
14.01.2021Ekonomi
THY'den önemli maske uyarısı!
THY'den önemli maske uyarısı!Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, uçak içerisinde yolcuların kullandığı maskelerle ilgili açıklamasında, "Uçak içinde ventilli maske lütfen takmayınız." dedi.
11.01.2021Ekonomi
Son dakika haberleri: Bakan Koca duyurdu! Bunu yapmayan Türkiye'ye giremeyecek...
Son dakika haberleri: Bakan Koca duyurdu! Bunu yapmayan Türkiye'ye giremeyecek...Gelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Koca yaptığı açıklamada, " 28 Aralıktan itibaren yurtdışından ülkemize hava yoluyla, 30 Aralıktan itibaren kara yoluyla gelen her yolcunun, Son 72 saat İçinde yapılmış negatif PCR test sonucu ibraz etmesi zorunlu olacak" dedi. Öte yandan Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, koronavirüs ile mücadele kapsamında Sağlık Bakanlığı'nın talebi doğrultusunda 28 Aralık'tan itibaren Türkiye'ye hava yolu ile gelecek olan yolcuların uçak biniş öncesi son 72 saatte alınmış negatif PCR testi sonuç belgesi isteneceğini duyurdu.
25.12.2020Gündem
Son dakika haberleri! Bakan Koca 4 ülke ismi verip duyurdu: Durdurma kararı alındı
Son dakika haberleri! Bakan Koca 4 ülke ismi verip duyurdu: Durdurma kararı alındıSon dakika haberine göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İngiltere, Danimarka, Hollanda ve Güney Afrika'dan Türkiye'ye uçuşlarda geçici durdurma kararı alındığını bildirdi. Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, Twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı. Öte yandan Bakan Koca, "İngiltere kaynaklı mutasyon riski üzerine alınan tedbirler kapsamında halen yolda olan uçuşlar için tüm yolculara test yapılacak ve karantina kuralları uygulanacaktır" dedi.
21.12.2020Gündem
Uçuşlarda yeni dönem! Normale dönüyor...
Uçuşlarda yeni dönem! Normale dönüyor...Koronavirüs önlemleri kapsamına uçaklara kabin bagajı alımı yasaklanmasının ardından Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün(SHGM) aldığı yeni karar doğrultusunda yarın itibariyle yolcular uçaklara kabin bagajı yeniden alabilecek.
16.12.2020Ekonomi
THY Kasım ayında 2 milyon yolcu taşıdı
THY Kasım ayında 2 milyon yolcu taşıdıTürk Hava Yolları (THY), Kasım ayında 2 milyon yolcuya hizmet verirken, doluluk oranı ise yüzde 62,2 olarak gerçekleşti.
10.12.2020Uzmanpara
THY Kasım ayında 2 milyon yolcu taşıdı
THY Kasım ayında 2 milyon yolcu taşıdıTürk Hava Yolları (THY), Kasım ayında 2 milyon yolcuya hizmet verirken, doluluk oranı ise yüzde 62,2 olarak gerçekleşti.
10.12.2020Ekonomi
THY, Avrupa'da ikinci sıraya yükseldi
THY, Avrupa'da ikinci sıraya yükseldiTürk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, günlük uçuş sayısı bakımından Avrupa'da ikinci sıraya yükseldiklerini açıkladı.
13.10.2020Uzmanpara
THY günlük sefer sayısında Avrupa'da 2. sıraya yükseldi
THY günlük sefer sayısında Avrupa'da 2. sıraya yükseldiTürk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Ekşi, THY'nin günlük uçuş sayısında Avrupa'da 2. sıraya yükseldiğini bildirdi.
13.10.2020Ekonomi
Son dakika: Uçuşlarda yeni dönem! Zorunluluk kaldırıldı...
Son dakika: Uçuşlarda yeni dönem! Zorunluluk kaldırıldı...THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, "18 yaş altı gençler için uçakla seyahatlerinde veli/vasi ile beraber seyahat etme zorunluluğu ortadan kalktı." dedi. Pegasus'tan gelen açıklamada da 18 yaş altı misafirlerin seyahat izin belgesiz uçuşlara kabul edileceği belirtildi.
10.07.2020Ekonomi
THY duyurdu! 19 Haziran'da başlayacak
THY duyurdu! 19 Haziran'da başlayacakTürk Hava Yolları (THY) ABD ve Uzakdoğu uçuşlarına 19 Haziran'da başlayacağını bildirdi.
12.06.2020Ekonomi
Son dakika... THY'nin yurt dışı uçuş tarihi belli oldu! Yarın başlıyor
Son dakika... THY'nin yurt dışı uçuş tarihi belli oldu! Yarın başlıyorSon dakika haberlere göre, THY Genel Müdürü Ekşi: "Yurt dışı uçuşlarımız 11 Haziran'dan itibaren başlıyor. Uçuşlarımızla ilgili detaylı bilgiye WEB sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz." dedi. Öte yandan AnadoluJet firması da, yurt dışı seferlere yarından itibaren başlıyor.
10.06.2020Ekonomi
Uçuşlar ne zaman, hangi tarihte başlayacak? Hangi ülkelere yurt dışı uçuşlar yapılacak?
Uçuşlar ne zaman, hangi tarihte başlayacak? Hangi ülkelere yurt dışı uçuşlar yapılacak?Tüm dünyayı etkileyen koronavirüs salgını sonrası bir süreliğine durdurulan uçuşlar ile ilgili son dakika açıklamaları gelmeye devam ediyor. Milyonlarca vatandaşın merak ettiği konuyla ilgili THY ve Pegasus'tan açıklamalar geldi. İşte o açıklamalar ve konuyla ilgili ayrıntılar...
7.06.2020Cadde
Mecburi ferahlık memnuniyeti! Keşke hep böyle olsa...
Mecburi ferahlık memnuniyeti! Keşke hep böyle olsa...HES kodu, bilet almak için şart. Uçak saatim iki kere değiştirildi. Havaalanına girişte sosyal mesafeye göre içeri alınıyor. Havaalanında beklerken oturma yerlerine bir boşluk bırakarak oturuyorsunuz. Uçağa sırayla davet ediliyorsunuz ve yemek yerine de sizi uçakta bir hijyen kiti bekliyor. İniş de aynı şekilde sırayla...
5.06.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

thyuçuşavrupaTürk Hava Yollarıbilal ekşi

Bilal Ekşi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.