Bitcoin Safiye

Bitcoin Safiye

Son dakika Bitcoin Safiye haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bitcoin Safiye gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bitcoin Safiye haber sayfamızda...

Bitcoin Safiye

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 26 bitcoin safiye haberi bulunmuştur.
'Kripto Kraliçe' FBI'ın en çok arananlar listesine girdi
'Kripto Kraliçe' FBI'ın en çok arananlar listesine girdiEn son Yunanistan'a giden bir uçağa binerken görünen Ruja Ignatova, dolandırdığı milyarlarca euro ile sırra kadem bastı. Kripto Kraliçe halihazırda en çok arananlar listesindeki tek kadın.
1.07.2022Dünya
Bitcoin Safiye serbest bırakıldı! Komşusu mahkemeye itirazda bulundu
Bitcoin Safiye serbest bırakıldı! Komşusu mahkemeye itirazda bulunduAydın’da, kendisini 'ekonomist-broker' olarak tanıtıp farklı meslek gruplarından 40 kişiyi 600 Bitcoin karşılığı yaklaşık 30 milyon TL dolandırdığı suçlamasıyla toplam 135'er yılla tutuksuz yargılanan Safiye Gökçe Yüce (42) ile Oğuzhan Yüce (47) çiftinin dolandırdığı komşusu U.T., mahkemeye itirazda bulunarak çiftin tutuklu yargılanmasını talep etti.
22.05.2022Gündem
Mezar taşlarında 'karekod' dönemi! Tokyo'dan sonra Adıyaman'da başladı
Mezar taşlarında 'karekod' dönemi! Tokyo'dan sonra Adıyaman'da başladıDünya’da sadece Japonya’nın başkenti Tokyo’da uygulanan sistem Adıyaman'da da uygulanmaya başladı. Mezar taşlarına eklenen karekodla vefat eden kişinin, fotoğraf, video ve çeşitli bilgileri yer alıyor.
18.05.2022Gündem
135 yıl hapsi isteniyor! ‘Bitcoin Safiye’ ve eşinden 39 sayfalık savunma
135 yıl hapsi isteniyor! ‘Bitcoin Safiye’ ve eşinden 39 sayfalık savunmaAydın'da, kendisini 'ekonomist-broker' olarak tanıtıp farklı meslek gruplarından 40 kişiyi 600 Bitcoin karşılığı yaklaşık 30 milyon TL dolandırdığı suçlamasıyla haklarında dava açılan Safiye Gökçe Yüce (42) ile Oğuzhan Yüce (47) çiftinin yargılanmasına başlanıldı. Can güvenliği endişesiyle SEGBİS ile duruşmaya bağlanan Yüce çifti suçsuz olduklarını belirtirken, hazırladıkları 39 sayfadan oluşan savunmayı avukatları aracılığıyla mahkemeye teslim etti.
18.05.2022Ekonomi
'Bitcoin Safiye' ve eşine 135'er yıl hapis cezası istendi
'Bitcoin Safiye' ve eşine 135'er yıl hapis cezası istendiAydın’da kendisini 'ekonomist-broker' olarak tanıtıp farklı meslek gruplarından 40 kişiyi 600 Bitcoin karşılığı yaklaşık 30 milyon TL dolandırdığı iddiasıyla Bursa'da 19 Kasım 2019 tarihinde yakalanan ve 4 ay tutuklu kaldıktan sonra elektronik kelepçeyle serbest kalan Safiye Gökçe Yüce (42) ve eşi Oğuzhan Yüce (47) hakkında Aydın Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianame kabul edildi. İddianamede, Bitcoin Safiye ve eşi için toplam 135'er yıl hapis cezası istendi.
24.02.2022Gündem
Kripto para cinneti! 400 bin TL kaybedince dehşet saçtı
Kripto para cinneti! 400 bin TL kaybedince dehşet saçtıAdana’da tartıştığı eşi Yunus Emre Uyaner (28) tarafından tabancayla başından vurulan Melike Yağmur Uyaner (28), kurtarılamadı. Olayın ardından aynı silahla intihara kalkışan Yunus Emre Uyaner'in yaklaşık 2 ay önce girdiği kripto para borsasında 400 bin TL kaybettiği ve bu nedenle bunalıma girdiği ortaya çıktı. Öte yandan Uyaner'in psikolojik tedavi gördüğü, sık sık ailesi ve eşi ile tartıştığı da iddia edildi.
28.12.2021Gündem
Bir kripto para vurgunu daha! 500 milyon lira ile ortadan kayboldu
Bir kripto para vurgunu daha! 500 milyon lira ile ortadan kayboldu"Bitcoin Safiye" lakaplı Safiye Gökçe ile başlayan ve kripto para borsasında faaliyet gösteren Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer'in 400 bine yakın kişiyi dolandırıp 2 milyar dolarlık vurgun yaparak yurt dışına kaçmasıyla devam eden Bitcoin dolandırıcılığı bitmek bilmiyor...
9.07.2021Ekonomi
Son dakika... Bitcoin Safiye’nin adli kontrolün kaldırılması talebine bakanlıktan ret
Son dakika... Bitcoin Safiye’nin adli kontrolün kaldırılması talebine bakanlıktan retAydın’da kendisini 'ekonomist-broker' olarak tanıtıp farklı meslek gruplarından 40 kişiyi 600 bitcoin karşılığı yaklaşık 30 milyon TL dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan ve daha sonra yurt dışına çıkış yasağı koyularak elektronik kelepçeyle serbest bırakılan Safiye Gökçe Yüce'nin adli kontrol tedbirlerinin kaldırılmasına yönelik Adalet Bakanlığı'na yaptığı başvuruya, 'ret' cevabı verildi.
7.12.2020Gündem
Binbir Surat Bitcoin Safiye serbest bırakıldı!
Binbir Surat Bitcoin Safiye serbest bırakıldı!Türkiye gelinde yüzlerce kişiyi sanal para bitcoin borsasında dolandıran ilk kişi olarak aranan ve Bursa’da yakalandıktan sonra, Aydın’da tutuklanan "Binbir Surat Bitcoin Safiye" lakaplı Safiye Gökçen Yüce, tutukluluk süresi göz önünde bulundurularak serbest bırakıldı.
11.03.2020Gündem
Bitcoin Safiye elektronik kelepçeyle serbest bırakıldı
Bitcoin Safiye elektronik kelepçeyle serbest bırakıldıAydın'da kendisini 'ekonomist-broker' olarak tanıtıp farklı meslek gruplarından 40 kişiyi 600 bitcoin karşılığı yaklaşık 30 milyon TL dolandırdığı iddiasıyla Bursa'da geçen Kasım ayında yakalanıp, getirildiği Aydın'da tutuklanan Safiye Gökçe Y., yurt dışına çıkış yasağı konularak elektronik kelepçeyle serbest bırakıldı.
10.03.2020Haberler
Bitcoin Safiye elektronik kelepçeyle serbest bırakıldı
Bitcoin Safiye elektronik kelepçeyle serbest bırakıldıAydın'da kendisini 'ekonomist-broker' olarak tanıtıp farklı meslek gruplarından 40 kişiyi 600 bitcoin karşılığı yaklaşık 30 milyon TL dolandırdığı iddiasıyla Bursa'da geçen Kasım ayında yakalanıp, getirildiği Aydın'da tutuklanan Safiye Gökçe Y., yurt dışına çıkış yasağı konularak elektronik kelepçeyle serbest bırakıldı.
10.03.2020Gündem
'Bitcoin Safiye'ye 200 bin TL kaptırdı, intihar etti' iddiası
'Bitcoin Safiye'ye 200 bin TL kaptırdı, intihar etti' iddiası Balıkesir'de, bir hastanede hemşire olarak görev yapan 40 yaşındaki adam evinde intihar etti. Evinde başından vurulmuş halde bulunan 40 yaşındaki adamın 'Bitcoin Safiye' tarafından 200 bin TL dolandırıldığı iddia edildi.
22.11.2019Gündem
Bitcoin kabusu sürüyor! Önce Safiye, şimdi de Kürşat
Bitcoin kabusu sürüyor! Önce Safiye, şimdi de KürşatMarmaris'te, bilgisayar malzemeleri dükkanında, kendisini yazılımcı olarak tanıtıp, 'bitcoin' ile yüksek kar payı kazandırma vaadiyle para toplayarak, ortadan kaybolan ve milyonlarca liralık vurgun yaptığı öne sürülen Kürşat Ö.'nün 'yemleme' yöntemini kullandığı ortaya çıktı.
15.11.2019Gündem
Marmaris'te de 'bitcoin' vurgunu
Marmaris'te de 'bitcoin' vurgunuBıtcoin Safiye' olarak tanınan Safiye Gökçe Yüce'nin Aydın'da tutuklanmasının ardından Marmaris'te de bilgisayar dükkanı sahibi K.Ö.'nün de benzer yöntemle milyonluk vurgun yaptığı ortaya çıktı. 3 yıl önce topladığı paralarla ortadan kaybolan bilgisayarcı her yerde aranıyor.
12.11.2019Haberler
Bitcoin Safiye'den sonra şimdi de 'O'...
Bitcoin Safiye'den sonra şimdi de 'O'...'Bitcoin Safiye' olarak tanınan Safiye Gökçe Yüce'nin Aydın'da tutuklanmasının ardından Marmaris'te de bilgisayar dükkanı sahibi K.Ö.'nün de benzer yöntemle milyonluk vurgun yaptığı ortaya çıktı. 3 yıl önce topladığı paralarla ortadan kaybolan bilgisayarcı her yerde aranıyor.
12.11.2019Gündem
'Üç ay önce kuaför arkadaşım tanıştırdı!' Evine temizliğe gelen kadını bile...
'Üç ay önce kuaför arkadaşım tanıştırdı!' Evine temizliğe gelen kadını bile...Türkiye'nin birçok ilinden vatandaşı dolandırıp aldığı paralarla İstanbul’da alem yaparken görüntüleri ortaya çıkan Safiye Gökçen Yüce, bu lüks tutkusu sayesinde yakalandı. Yüce'nin eğlendiği mekanda kullandığı kredi kartından yola çıkan polis, kadını İzmir yolu Bursa gişelerinde yakaladı. Yüce, çıkarıldığı mahkemede tutuklandı. 'Bitcoin Safiye'nin kurbanları ile ilgili yeni detaylar da ortaya çıkmaya başladı.
9.11.2019Gündem
40 kişiyi 30 milyon TL dolandırdı! 'Bitcoin Safiye' ile ilgili flaş gelişme
40 kişiyi 30 milyon TL dolandırdı! 'Bitcoin Safiye' ile ilgili flaş gelişmeAydın'da, kendisini 'ekonomist-broker' olarak tanıtıp, farklı meslek gruplarından 40 kişiyi 600 'bitcoin' karşılığı yaklaşık 30 milyon TL dolandırdığı iddiasıyla aranan Safiye Gökçe B., Bursa'da yakalandı. Yakalanan Safiye Gökçe B. adliyeye sevk edildikten sonra tutuklandı.
8.11.2019Gündem
Bitcoin Safiye Bursa'da böyle yakalandı
Bitcoin Safiye Bursa'da böyle yakalandı40 kişiyi 600 bitcoin karşılığı yaklaşık 30 milyon TL dolandırdığı iddiasıyla aranan 'Bitcoin Safiye' Bursa Polisi tarafından yakalandı.
8.11.2019Haberler
"Binbir Surat" Bitcoin Safiye Bursa'da yakalandı
"Binbir Surat" Bitcoin Safiye Bursa'da yakalandıTürkiye'nin dört bir yanından yüzlerce kişiyi sanal para bitcoin borsasında dolandıran "Binbir Surat Bitcoin Safiye" lakaplı Safiye Gökçen Bulut, Bursa Narkotik polisi tarafından otoyol gişelerinde yakalandı.
8.11.2019Haberler
'Bitcoin Safiye' Bursa'da yakalandı
'Bitcoin Safiye' Bursa'da yakalandıAydın'da, kendisini 'ekonomist-broker' olarak tanıtıp, farklı meslek gruplarından 40 kişiyi 600 'bitcoin' karşılığı yaklaşık 30 milyon TL dolandırdığı iddiasıyla aranan Safiye Gökçe B., Bursa'da yakalandı.
8.11.2019Gündem
Bitcoin Safiye Bursa'da yakalandı
Bitcoin Safiye Bursa'da yakalandı40 kişiyi 600 bitcoin karşılığı yaklaşık 30 milyon TL dolandırdığı iddiasıyla aranan 'Bitcoin Safiye' Bursa Polisi tarafından yakalandı.
8.11.2019Gündem
Bitcoin Safiye'nin şarkılar eşliğinde eğlenirken görüntüleri çıktı!
Bitcoin Safiye'nin şarkılar eşliğinde eğlenirken görüntüleri çıktı!Aydın'da, kendisini 'ekonomist-broker' olarak tanıtıp, farklı meslek gruplarından 40 kişiyi 600 bitcoin karşılığı yaklaşık 30 milyon TL dolandırdığı iddiasıyla aranan Safiye Gökçe Y.'nin, restoranda eğlendiği anlara ait görüntüleri ortaya çıktı.
5.11.2019Haberler
Bitcoin Safiye'nin şarkılar eşliğinde eğlenirken görüntüleri çıktı!
Bitcoin Safiye'nin şarkılar eşliğinde eğlenirken görüntüleri çıktı!Aydın'da, kendisini 'ekonomist-broker' olarak tanıtıp, farklı meslek gruplarından 40 kişiyi 600 bitcoin karşılığı yaklaşık 30 milyon TL dolandırdığı iddiasıyla aranan Safiye Gökçe Y.'nin, restoranda eğlendiği anlara ait görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, mağdurların 'Bitcoin Safiye' adını taktığı Safiye Gökçe Y.'nin arkadaşlarıyla eğlenip, kemanla çalınan 'Ada sahillerinde bekliyoruz' şarkısına, eşlik ettiği görülüyor.
5.11.2019Gündem
Ortaya çıktı! 15 tane...
Ortaya çıktı! 15 tane...Bitcoin vurgununda her gün yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Aydın'da patlak veren ve Türkiye'nin her yerinde yüzlerce kişiyi sanal para Bitcoin borsasında dolandıran Safiye Gökçen Yüce'ye ait 15 kripto cüzdan olan 'blokchain' hesabının olduğu ortaya çıktı.
5.11.2019Gündem
Safiye 375 milyon TL ile sırra kadem bastı!
Safiye 375 milyon TL ile sırra kadem bastı!Aydın’da, kendisini ekonomist-broker olarak tanıtan Safiye Gökçe Y.'nin polis, doktor, hemşire, asker, akademisyen, adliye çalışanı gibi çeşitli mesleklerde bulunan 40 kişiyi, toplam 600 bitcoin yaklaşık 30 milyon TL dolandırdığı ortaya çıktı. 2 ay önce ortadan kaybolan Safiye Gökçe Y.'nin hesabında bugün itibarıyla 8 bin 300 bitcoin bulunduğu belirlendi.
3.11.2019Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Bitcoin Safiye ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.