Botaş

Botaş

Son dakika botaş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan botaş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan botaş haber sayfamızda...

Botaş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.765 botaş haberi bulunmuştur.
Elazığ’da AK Parti’li Şahin Şerifoğulları yeniden belediye başkanı seçildi
Elazığ’da AK Parti’li Şahin Şerifoğulları yeniden belediye başkanı seçildi Elazığ’da Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlara göre mevcut başkan AK Parti’li Şahin Şerifoğulları, yeniden belediye başkanı seçildi.
31.03.2024 Gündem
BOTAŞ doğal gaz fiyatlarını değiştirmedi
BOTAŞ doğal gaz fiyatlarını değiştirmedi BOTAŞ, doğal gaz toptan satış fiyatlarında değişikliğe gitmedi.
29.03.2024 Ekonomi
Fenerbahçe Alagöz Holding, Kadın Basketbol Süper Ligi'nde yarı finalde
Fenerbahçe Alagöz Holding, Kadın Basketbol Süper Ligi'nde yarı finalde Fenerbahçe Alagöz Holding, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off çeyrek final ikinci maçında Botaş'ı 89-73 mağlup ederek yar finale yükseldi.
25.03.2024 Basketbol
VakıfBank'ı Tijana Boskovic yıktı! Eczacıbaşı Dynavit'te Hande Baladın ağladı
VakıfBank'ı Tijana Boskovic yıktı! Eczacıbaşı Dynavit'te Hande Baladın ağladı AXA Sigorta Kupa Voley'de yarı final aşamasının merakla beklenen maçı sona erdi. Eczacıbaşı Dynavit, VakıfBank'ı karar setinde eledi. Eczacıbaşı Dynavit'in yıldızı Hande Baladın maçın ardından gözyaşlarını tutamadı.
23.03.2024 Voleybol
Beşiktaş BOA, Nesibe Aydın karşısında galip!
Beşiktaş BOA, Nesibe Aydın karşısında galip! Beşiktaş BOA, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off çeyrek final ilk maçında Nesibe Aydın'ı 89-71 mağlup etti.
23.03.2024 Basketbol
Fenerbahçe Alagöz Holding, Botaş karşısında öne geçti!
Fenerbahçe Alagöz Holding, Botaş karşısında öne geçti! ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off çeyrek final ilk maçında Fenerbahçe Alagöz Holding, Botaş'ı 89-56 mağlup etti.
23.03.2024 Basketbol
Bakan Bayraktar: Türkiye'nin daha fazla cari açık vermemesi çok önemli
Bakan Bayraktar: Türkiye'nin daha fazla cari açık vermemesi çok önemli Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Türkiye ekonomisinin enerji alanında dış ülkelere yılda ortalama 100 milyar dolar ödeme yaptığını belirterek, "Onun için Türkiye'nin mutlaka bu enerjideki dışa bağımlılık yükünden kurtulması lazım. İnşallah önümüzdeki 30 yılda bunu tamamen ortadan kaldırdığımızda Türkiye çok daha emin adımlarla, çok daha güçlü bir ekonomi olarak yoluna devam edecek. Önümüzdeki 30 yılda enerjide ve tabii kaynaklar alanında mutlak suretle dışa bağımlılığını bitirme hedefiyle yola çıkıyoruz" dedi.
21.03.2024 Gündem
Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde Galatasaray ve Fenerbahçe'nin rakipleri belli oldu!
Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde Galatasaray ve Fenerbahçe'nin rakipleri belli oldu! Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde normal sezon bugün oynanan 7 karşılaşma ile sona erdi. Fenerbahçe Alagöz Holding ve Galatasaray Çağdaş Faktoring'in rakipleri belli oldu.
20.03.2024 Basketbol
Botaş'tan Mart ayı için doğal gaz fiyatı açıklaması
Botaş'tan Mart ayı için doğal gaz fiyatı açıklaması Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş Genel Müdürlüğü (BOTAŞ) tarafından, 1 Mart 2024 tarihinden itibaren geçerli olan 'Doğal Gaz Toptan Satış Fiyatlarında' herhangi bir değişiklik yapılmadığı duyuruldu.
29.02.2024 Ekonomi
Doğalgaza şubat ayında zam yok
Doğalgaza şubat ayında zam yok Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ), 1 Şubat’tan itibaren geçerli olan doğalgaz toptan satış fiyatlarında değişiklik yapılmadığını aktardı.
31.01.2024 Ekonomi
Son dakika: Araç sahiplerine iyi haber! Trafik cezalarında yeni dönem
Son dakika: Araç sahiplerine iyi haber! Trafik cezalarında yeni dönem Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre trafik cezaları ödemelerinde 15 günlük indirim süresi 1 aya çıkarıldı.
31.01.2024 Ekonomi
BOTAŞ: Şubatta doğal gaz fiyatlarında değişik yapılmadı
BOTAŞ: Şubatta doğal gaz fiyatlarında değişik yapılmadı Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. (BOTAŞ), 1 Şubat'tan itibaren geçerli olan doğal gaz toptan satış fiyatlarında herhangi bir değişiklik yapılmadığını duyurdu.
30.01.2024 Ekonomi
Deniz ve göllerde enerji dolu yatırım
Deniz ve göllerde enerji dolu yatırım AK Parti, deniz ve göl yüzeylerini enerji üretimine açacak kanun teklifini TBMM Başkanlığı’na sundu. Teklife göre, denizler, baraj gölleri, doğal ve yapay göller üzerinde ‘yüzer güneş enerjisi santralleri’ kurulabilecek.
30.01.2024 Ekonomi
Bakan Bayraktar'dan Karadeniz gazı açıklaması: 40 milyon metreküpe çıkacak
Bakan Bayraktar'dan Karadeniz gazı açıklaması: 40 milyon metreküpe çıkacak Türkiye'nin enerji alanındaki atılımları katlanarak devam ediyor. Petrol, doğal gaz, yenilenebilir enerji alanındaki ivmesi her geçen gün artan yatırımların meyveleri alınmaya başlandı.
29.01.2024 Ekonomi
T.C. EREĞLİ (KONYA) 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
T.C. EREĞLİ (KONYA) 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN T.C. EREĞLİ (KONYA) 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
28.01.2024 Resmi İlanlar
T.C. EREĞLİ (KONYA) 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
T.C. EREĞLİ (KONYA) 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN T.C. EREĞLİ (KONYA) 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
28.01.2024 Resmi İlanlar
Bakan Bayraktar'dan kritik ziyaret! 'Türkiye’nin doğal gaz üssündeki çalışmaları inceledik'
Bakan Bayraktar'dan kritik ziyaret! 'Türkiye’nin doğal gaz üssündeki çalışmaları inceledik' Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Sakarya Gaz Sahası Kara Tesisi Kontrol Merkezi ve Karadeniz gazının miktar ve kalitesinin belirlendiği BOTAŞ Filyos Ana Ölçüm İstasyonu’nu ziyaret etti.
28.01.2024 Ekonomi
Karadeniz gazı ve Gabar petrolü için dev yatırım
Karadeniz gazı ve Gabar petrolü için dev yatırım Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, “Sakarya Gaz Sahası ve Gabar bölgesi başta olmak üzere üretim alanlarımızı genişletmek ve üretimi artırmak için yaklaşık 100 milyar liralık yatırım planlıyoruz” dedi.
18.01.2024 Ekonomi
Bakan Bayraktar duyurdu! 181,7 milyar TL yatırım yapılacak
Bakan Bayraktar duyurdu! 181,7 milyar TL yatırım yapılacak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, "2024 yılında enerji ve madencilik sektörüne toplam 181,7 milyar lira kamu yatırımı yapacağız" dedi.
17.01.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Botaş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.