Budo

Budo

Son dakika budo haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan budo gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan budo haber sayfamızda...

Budo

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 407 budo haberi bulunmuştur.
Basketbolda haftanın programı
Basketbolda haftanın programıING Basketbol Süper Ligi'nde normal sezon, 29. ve 30. hafta erteleme maçlarıyla tamamlanacak. Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde play-off final serisi, ikinci maçla devam edecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise normal sezon, 30. ve son hafta karşılaşmalarının yanı sıra 29. haftadan kalan bir erteleme maçıyla sona erecek.
7.05.2021Basketbol
Messi evinde yemek verdi, La Liga soruşturma başlattı
Messi evinde yemek verdi, La Liga soruşturma başlattıLaLiga, Messi'nin evinde verdiği yemeğe Kovid-19 önlemlerinin ihlali gerekçesiyle soruşturma başlattı.
Bursa-İstanbul deniz otobüsü seferlerine 'tam kapanma' arası
Bursa-İstanbul deniz otobüsü seferlerine 'tam kapanma' arasıBursa ile İstanbul arasındaki deniz otobüsü seferleri, tam kapanma dönemi nedeniyle yapılamayacak.
28.04.2021Gündem
Basketbolda haftanın programı
Basketbolda haftanın programıING Basketbol Süper Ligi'nde normal sezon 30. ve son hafta maçlarıyla tamamlanacak. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 28. hafta karşılaşmaları oynanacak.
Basketbolda haftanın programı
Basketbolda haftanın programıING Basketbol Süper Ligi, 27. hafta maçlarıyla devam edecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 25. hafta karşılaşmaları oynanacak.
BUDO'da sefer iptalleri
BUDO'da sefer iptalleriBursa Deniz Otobüsleri (BUDO), bugün Marmara Denizi'ndeki olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerini iptal etti.
17.03.2021Gündem
Basketbolda haftanın programı
Basketbolda haftanın programıING Basketbol Süper Ligi, 23'üncü hafta maçlarıyla devam edecek. Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 24'üncü, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 21'inci hafta maçları oynanacak.
Dev Adamlar Gemlik’i farklı geçti
Dev Adamlar Gemlik’i farklı geçtiManisa Büyükşehir Belediyespor, Türkiye Basketbol Ligi’nin 20. haftasında evinde ağırladığı Budo Gemlik Basket’i 99-71 yendi.
27.02.2021Ege
Basketbol'da haftanın programı belli oldu!
Basketbol'da haftanın programı belli oldu!ING Basketbol Süper Ligi ve Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 22. hafta maçlarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 20. hafta maçları oynanacak.
26.02.2021 Basketbol
Basketbolda haftanın programı
Basketbolda haftanın programıHerbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 21. hafta, Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 19. hafta maçlarıyla devam edilecek.
Bursa Deniz Otobüsleri'nin bazı seferleri iptal edildi
Bursa Deniz Otobüsleri'nin bazı seferleri iptal edildiBursa Deniz Otobüslerinin (BUDO) bazı seferleri, elverişsiz hava şartları nedeniyle iptal edildi.
17.02.2021Gündem
Bursa Deniz Otobüslerinin bazı seferleri iptal edildi
Bursa Deniz Otobüslerinin bazı seferleri iptal edildiBursa Deniz Otobüslerinin (BUDO) bazı seferleri, elverişsiz hava şartları nedeniyle iptal edildi.
16.02.2021Gündem
İDO ve BUDO seferleri iptal edildi
İDO ve BUDO seferleri iptal edildiİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve Şehir Hatları, hava muhalefeti nedeniyle bazı seferlerin iptal edildiğini duyurdu. Bursa Deniz Otobüslerinin de (BUDO) bazı seferleri, elverişsiz hava şartları nedeniyle iptal edildi.
9.02.2021Gündem
Bursa Deniz Otobüslerinin seferlerinden 4'ü iptal edildi
Bursa Deniz Otobüslerinin seferlerinden 4'ü iptal edildiBursa Deniz Otobüslerinin seferlerinden bazılarının kuvvetli rüzgar nedeniyle iptal edildiği duyuruldu.
1.02.2021Gündem
Basketbolda haftanın programı
Basketbolda haftanın programıING Basketbol Süper Ligi'ne 19. hafta müsabakalarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde sezonun ikinci yarısı 16. hafta karşılaşmalarıyla başlayacak.
Kar, fırtına, sağanak yurdu esir aldı
Kar, fırtına, sağanak yurdu esir aldıTürkiye soğuk, yağışlı ve fırtınalı havanın etkisinde. Kar dün sabaha karşı Trakya’dan giriş yaptı. Antalya, İzmir ve Manisa’da şiddetli fırtına hayatı felç ederken, Doğu’da da yoğun kar ve soğuk hüküm sürüyor.
28.01.2021Gündem
BUDO ve İDO’nun bazı seferleri iptal edildi
BUDO ve İDO’nun bazı seferleri iptal edildiİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) olumsuz hava şartları nedeniyle bazı seferlerini iptal etti.
27.01.2021Gündem
BUDO'nun bazı seferleri iptal edildi
BUDO'nun bazı seferleri iptal edildiBursa Deniz Otobüslerinin (BUDO) bazı seferleri, elverişsiz hava şartları nedeniyle iptal edildi.
26.01.2021Gündem
Son dakika haberi... Feribot seferlerine fırtına engeli!
Son dakika haberi... Feribot seferlerine fırtına engeli!Olumsuz hava koşulları nedeniyle Gelibolu-Lapseki feribot seferleri ile BUDO seferleri iptal edildi. Rüzgarın şiddetini azaltmasıyla birlikte seferlerin yeniden yapılması planlanıyor.
25.01.2021Gündem
BUDO'nun bazı seferleri iptal edildi
BUDO'nun bazı seferleri iptal edildiBursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) bazı seferleri, elverişsiz hava şartları nedeniyle iptal edildi.
14.12.2020Gündem
Basketbolda haftanın programı
Basketbolda haftanın programıING Basketbol Süper Ligi ve Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 12'nci, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 10. hafta maçları oynanacak.
BUDO’nun bazı seferleri iptal edildi
BUDO’nun bazı seferleri iptal edildiMeteoroloji Genel Müdürlüğünün Marmara Bölgesini etkisi altına alan elverişsiz hava şartları sebebiyle BUDO, bugün yapacakları bazı seferlerin iptal edildiğini duyurdu.
1.12.2020Gündem
4 kent için kar uyarısı
4 kent için kar uyarısıMeteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı yağışla birlikte güneybatı kesimlerinde 2 ila 5 derece azalacak ve yurt genelinde mevsim normalleri civarında seyretmeye devam edecek.
20.11.2020Gündem
Marmara'da fırtına! Bu seferler iptal...
Marmara'da fırtına! Bu seferler iptal...İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) bazı seferleri Marmara Denizi'ndeki olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
19.11.2020Haberler
Son dakika... Marmara'da fırtına! Bu seferler iptal...
Son dakika... Marmara'da fırtına! Bu seferler iptal...İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) bazı seferleri Marmara Denizi'ndeki olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
19.11.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

budoseferiptalBasketbolhafta

Budo ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.