Burak Yörük

Burak Yörük

Son dakika Burak Yörük haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Burak Yörük gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Burak Yörük haber sayfamızda...

Burak Yörük

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 299 burak yörük haberi bulunmuştur.
'O kadar lanet bir herifi canlandırıyorum ki!'
'O kadar lanet bir herifi canlandırıyorum ki!' Kanal D'nin sevilen dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'nda 'Fecir' karakterini canlandıran Burak Yörük ile sevgilisi Tuana Yılmaz, önceki gece Kadıköy'de görüntülendi.
18.05.2024 Cadde
Umut ihanete uğradı
Umut ihanete uğradı Sürükleyici hikâyesiyle dikkat çeken ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’na bu hafta; Alev’in kendi babasını kurtarmak için Umut’a ihanet ettiği anlar damga vurdu.
17.05.2024 Cadde
'Taş Kağıt Makas'ta Alev'in tercihi her şeyi değiştirdi! Rıza için ümitler tükeniyor
'Taş Kağıt Makas'ta Alev'in tercihi her şeyi değiştirdi! Rıza için ümitler tükeniyor Kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük ve Hüseyin Avni Danyal'ın yer aldığı 'Taş Kağıt Makas' 11'inci bölümüyle Kanal D izleyicilerini büyüledi. İşte detaylar...
16.05.2024 Cadde
Taş Kağıt Makas 11. Bölüm 2. Fragmanı
Taş Kağıt Makas 11. Bölüm 2. Fragmanı Kanal D’nin, çarpıcı hikayesiyle adından söz ettiren dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu', yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Diziden yayınlanan ikinci fragman, heyecan dolu sahneleriyle merak uyandırdı.
15.05.2024 Televizyon
'Taş Kağıt Makas'ta silahlar çekiliyor! Gözü kararan Fecir, herkesi yok etmeye geliyor
'Taş Kağıt Makas'ta silahlar çekiliyor! Gözü kararan Fecir, herkesi yok etmeye geliyor Kanal D’nin, çarpıcı hikayesiyle adından söz ettiren dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu', yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Diziden yayınlanan ikinci fragman, heyecan dolu sahneleriyle merak uyandırdı.
15.05.2024 Cadde
Büyük kavuşma gerçekleşecek mi?
Büyük kavuşma gerçekleşecek mi? ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’nda Umut’un (Ekin Koç) babasını adım adım cezaevinden kurtarmaya yaklaşması, ‘Bu sefer başarabilecek mi?’ sorusunu akıllara getirdi.
15.05.2024 Cadde
'Taş Kağıt Makas'ta büyük kavuşma gerçekleşecek mi? 'O gün geldi babam, beş senelik karanlık bitiyor'
'Taş Kağıt Makas'ta büyük kavuşma gerçekleşecek mi? 'O gün geldi babam, beş senelik karanlık bitiyor' 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu', çarşamba akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Dizinin yeni bölümünden tanıtım izleyicile buluştu. Umut’un babasını adım adım cezaevinden kurtarmaya yaklaşması, “Bu sefer başarabilecek mi?” sorusunu akıllara getirdi.
14.05.2024 Cadde
İpler Umut’un elinde
İpler Umut’un elinde Umut, ipleri eline aldığı bu bölümde babasının yeniden yargılanmasını sağladı. Baba-oğulun kucaklaşması izleyicilerin yüreklerini ısıttı.
10.05.2024 Cadde
'Taş Kağıt Makas' yine nefes kesti! Umut zafere adım adım yaklaşıyor
'Taş Kağıt Makas' yine nefes kesti! Umut zafere adım adım yaklaşıyor Kanal D’nin sevilen dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu', temposu yüksek bir bölümle ekrana geldi. Ters köşe hikayesi ile izleyicileri şaşırtmaya devam eden diziye bu hafta; Fecir’in Harun Yakar’ı kovması ve Rüya’nın gerçekleri öğrenmesi damga vurdu.
9.05.2024 Cadde
Taş Kağıt Makas'ta Alev gördüklerine, Rüya duyduklarına inanamadı! Rıza tekrardan yargılanacak
Taş Kağıt Makas'ta Alev gördüklerine, Rüya duyduklarına inanamadı! Rıza tekrardan yargılanacak Kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük ve Hüseyin Avni Danyal'ın yer aldığı 'Taş Kağıt Makas' onuncu bölümüyle Kanal D izleyicilerini büyüledi. İşte detaylar...
9.05.2024 Cadde
Taş Kağıt Makas 10. Bölüm 2. Fragmanı
Taş Kağıt Makas 10. Bölüm 2. Fragmanı Kanal D’nin çarşamba akşamları ekrana gelen dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'nun yeni bölümünden heyecan dolu bir tanıtım yayınlandı. Değişen dengelerin herkesin hayatına yansıdığı tanıtım, seyri yüksek bir bölümün sinyalini verdi.
8.05.2024 Televizyon
'Taş Kağıt Makas'ta Umut dönemi!  Yeni bölümden yeni tanıtım
'Taş Kağıt Makas'ta Umut dönemi! Yeni bölümden yeni tanıtım Kanal D’nin çarşamba akşamları ekrana gelen dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'nun yeni bölümünden heyecan dolu bir tanıtım yayınlandı. Değişen dengelerin herkesin hayatına yansıdığı tanıtım, seyri yüksek bir bölümün sinyalini verdi.
8.05.2024 Cadde
'Yalan' oyuncu kadrosu ile göz doldurdu!
'Yalan' oyuncu kadrosu ile göz doldurdu! Kanal D’nin, ekrana gelen ilk tanıtım filmi ile dikkatleri üzerine çeken dizisi 'Yalan', yakında izleyici karşısına çıkacak. Hazırlıkların tüm hızıyla devam ettiği dizi hikayesi ile olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da çok konuşulacak.
7.05.2024 Cadde
‘Fecir’den sonra kendi değerimi anladım’
‘Fecir’den sonra kendi değerimi anladım’ Canlandırdığı Fecir Emirkıran rolünün kendisinden çok uzak bir karakter olduğuna değinen Burak Yörük, “Kendi değerimi anladım” diye konuştu.
7.05.2024 Cadde
'Taş Kağıt Makas'ın Fecir'i Burak Yörük: Hayatımda çok şey değişti!
'Taş Kağıt Makas'ın Fecir'i Burak Yörük: Hayatımda çok şey değişti! Kanal D’nin iddialı dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'nda canlandırdığı karakter ile gündemden düşmeyen Burak Yörük, Fecir’den sonra hayatının değiştiğini söyledi. Yörük, "Fecir’i canlandırdıktan sonra kendi değerimi anladım" dedi.
6.05.2024 Televizyon
'Taş Kağıt Makas'ın Fecir'i Burak Yörük: Hayatımda çok şey değişti!
'Taş Kağıt Makas'ın Fecir'i Burak Yörük: Hayatımda çok şey değişti! Kanal D’nin iddialı dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'nda canlandırdığı karakter ile gündemden düşmeyen Burak Yörük, Fecir’den sonra hayatının değiştiğini söyledi. Yörük, "Fecir’i canlandırdıktan sonra kendi değerimi anladım" dedi.
6.05.2024 Cadde
Kartlar yeniden dağıtıldı
Kartlar yeniden dağıtıldı Kanal D’nin her çarşamba akşamı ekrana gelen dizisi “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” ters köşe sahneleriyle şaşırtmaya devam ediyor.
3.05.2024 Cadde
'Taş Kağıt Makas'ta kartlar yeniden dağıtıldı!
'Taş Kağıt Makas'ta kartlar yeniden dağıtıldı! Kanal D’nin her çarşamba akşamı ekrana gelen dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'nda kartlar yeniden dağıtıldı. Ters köşe sahneleri ile şaşırtmaya devam eden dizide Umut’un, Fecir’in doğum günü partisinde Büşra Korkmaz’ın yorumladığı 'Hep Sonradan' şarkısını hediye etmesi ve Rüya’nın bir anda şüpheli durumuna düşmesi gecenin en çok konuşulan konusu oldu.
2.05.2024 Cadde
Taş Kağıt Makas'ta Rüya şüpheli! Umut, Fecir'i kurtarmaya çalışıyor
Taş Kağıt Makas'ta Rüya şüpheli! Umut, Fecir'i kurtarmaya çalışıyor Kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük ve Hüseyin Avni Danyal'ın yer aldığı 'Taş Kağıt Makas' dokuzuncu bölümüyle Kanal D izleyicilerini büyüledi. İşte detaylar...
2.05.2024 Cadde
İpler Umut'un elinde
İpler Umut'un elinde Her hafta heyecan kesen bölümle ekrana gelen ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’nun bu bölümünde ipler Umut’un elinde olacak.
1.05.2024 Cadde
Taş Kağıt Makas 9. Bölüm Fragmanı
Taş Kağıt Makas 9. Bölüm Fragmanı Kanal D’nin çarşamba akşamları ekrana gelen dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'ndan heyecan dolu bir tanıtım yayınlandı. Fecir’in cezaevine girdiği sahnelerin ekrana geldiği tanıtım, dizinin yeni bölümüne dair merakı iyice artırdı.
30.04.2024 Televizyon
'Taş Kağıt Makas'ta zarlar bu kez Umut'un elinde!
'Taş Kağıt Makas'ta zarlar bu kez Umut'un elinde! Kanal D’nin çarşamba akşamları ekrana gelen dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'ndan heyecan dolu bir tanıtım yayınlandı. Fecir’in cezaevine girdiği sahnelerin ekrana geldiği tanıtım, dizinin yeni bölümüne dair merakı iyice artırdı.
30.04.2024 Cadde
Taş Kağıt Makas'ta doktorun söyledikleri Umut'u yıktı
Taş Kağıt Makas'ta doktorun söyledikleri Umut'u yıktı Kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük ve Hüseyin Avni Danyal'ın yer aldığı 'Taş Kağıt Makas' sekizinci bölümüyle Kanal D izleyicilerini büyüledi. İşte detaylar...
25.04.2024 Cadde
'Taş Kağıt Makas'ta heyecan dorukta! 'Artık sıra gerçek suçluların hak ettikleri cezayı almalarında'
'Taş Kağıt Makas'ta heyecan dorukta! 'Artık sıra gerçek suçluların hak ettikleri cezayı almalarında' 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu', yeni bölümü ile ekrana geliyor. Dizinin bu akşam yayınlanacak 8’inci bölümünde, Umut’un Harun Yakar ve Kadri Palaz’ı köşeye sıkıştırdığı anlar izleyiciyle buluşacak.
24.04.2024 Televizyon
'Taş Kağıt Makas'ta heyecan dorukta! 'Artık sıra gerçek suçluların hak ettikleri cezayı almalarında'
'Taş Kağıt Makas'ta heyecan dorukta! 'Artık sıra gerçek suçluların hak ettikleri cezayı almalarında' 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu', yeni bölümü ile ekrana geliyor. Dizinin bu akşam yayınlanacak 8’inci bölümünde, Umut’un Harun Yakar ve Kadri Palaz’ı köşeye sıkıştırdığı anlar izleyiciyle buluşacak.
24.04.2024 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Burak Yörük ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.