Cem Garipoğlu

Cem Garipoğlu

Son dakika Cem Garipoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cem Garipoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cem Garipoğlu haber sayfamızda...

Cem Garipoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 608 cem garipoğlu haberi bulunmuştur.
Kızları katledilen babalardan ‘ceza indirimi’ isyanı: Adalet bu değil
Kızları katledilen babalardan ‘ceza indirimi’ isyanı: Adalet bu değilPınar Gültekin’i diri diri yakarak öldüren Cemal Metin Avcı’nın cezasına ‘haksız tahrik indirimi’ uygulanmasına tepkiler sürerken kızlarını erkek şiddetine kurban veren babalar, Milliyet’e konuştu: Her gün kadınların öldürüldüğü bir dönemde katillere ödül gibi cezalar veriliyor, adalet bu değil.
24.06.2022Gündem
Cem Garipoğlu ölmedi mi? Münevver Karabulut cinayetinde flaş sözler
Cem Garipoğlu ölmedi mi? Münevver Karabulut cinayetinde flaş sözlerCem Garipoğlu tarafından katledilen Münevver Karabulut’un babası Süreyya Karabulut “Neler Oluyor Hayatta” rogramına; bağlanarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.
11.04.2022Televizyon
Cem Garipoğlu ölmedi mi? Münevver Karabulut cinayetinde flaş sözler
Cem Garipoğlu ölmedi mi? Münevver Karabulut cinayetinde flaş sözlerCem Garipoğlu tarafından katledilen Münevver Karabulut’un babası Süreyya Karabulut “Neler Oluyor Hayatta” rogramına; bağlanarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.
11.04.2022Gündem
Münevver Karabulut'un babasının Cem Garipoğlu şüphesi!
Münevver Karabulut'un babasının Cem Garipoğlu şüphesi!Vahşi bir cinayetle hayatını kaybeden Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut, cezaevinde intihar eden katil Cem Garipoğlu'nun mezarını açtırmak istediğini söyledi. Karabulut şüphelerinin ancak mezarın açılmasıyla giderileceğini söyledi.
10.04.2022Haberler
Münevver Karabulut'un babasının büyük şüphesi! Cem Garipoğlu ölmedi mi?
Münevver Karabulut'un babasının büyük şüphesi! Cem Garipoğlu ölmedi mi?Vahşi bir cinayetle hayatını kaybeden Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut, cezaevinde intihar eden katil Cem Garipoğlu'nun mezarını açtırmak istediğini söyledi. Karabulut şüphelerinin ancak mezarın açılmasıyla giderileceğini söyledi.
10.04.2022Gündem
Pınar Gültekin'in katili Cemal Metin Avcı ile ilgili yeni gelişme! '5 milyon lira ödeyecek'
Pınar Gültekin'in katili Cemal Metin Avcı ile ilgili yeni gelişme! '5 milyon lira ödeyecek'Gelen son dakika haberine göre; Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in öldürülmesiyle ilgili sanıklar Cemal Metin Avcı ile kardeşi Mertcan Avcı'nın yargılanmasına devam edildi. Avcı'nın mahkemedeki sözleri ise tepki gördü. Çte yandan davada Cemal Metin Avcı ve eşiyle ilgili de yeni bir gelişme de yaşandı. İşte haberin ayrıntıları...
26.04.2021Gündem
Son dakika... Pınar Gültekin cinayetinde kiralık katil iddiası!
Son dakika... Pınar Gültekin cinayetinde kiralık katil iddiası!Gelen son dakika haberine göre, Muğla’da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) öldüren ve cesedini varil içine koyup yaktıktan sonra üzerine beton döken Cemal Metin Avcı (32) hakkında 'canavarca hisle adam öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis, kardeşi Mertcan Avcı'nın (26) kendisine 'yardım ve yataklık' ettiği suçlamasıyla 5 yıl hapis istemiyle yargılanmasına, yarın Muğla 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde başlanacak. Gültekin ailesinin avukatı Rezan Epözdemir "Adaletin tecelli ettiği, maddi gerçeğin ortaya çıktığı, kamu vicdanının rahat katıldığı bir yargılama süreci yaşanacağını ve sanıklara verilen cezaların da emsal olacağını ümit ediyorum" dedi.
8.11.2020Gündem
Ormanda vahşet! Kesik kol onun çıktı
Ormanda vahşet! Kesik kol onun çıktıEdirne'nin Keşan ilçesinde ormanlık alanda bir gazeteye sarılı halde bulunan kesik kol, bir aydır kayıp olan dansöz Didem Uslu'ya ait çıktı.
16.01.2019Gündem
Özel ekip kuruldu! Münevver gibi aranacak
Özel ekip kuruldu! Münevver gibi aranacakSuudi yetkililerin inceleme izni sonrası Terör, Asayiş ve Kriminal Şube’de özel ekip kuruldu. Aramada tıpkı Münevver Karabulut cinayetindeki gibi kan izi için Luminol ve kızılötesi ışık kullanılacak
9.10.2018Gündem
Özel ekip kuruldu! Münevver gibi aranacak
Özel ekip kuruldu! Münevver gibi aranacakSuudi yetkililerin inceleme izni sonrası Terör, Asayiş ve Kriminal Şube’de özel ekip kuruldu. Aramada tıpkı Münevver Karabulut cinayetindeki gibi kan izi için Luminol ve kızılötesi ışık kullanılacak
9.10.2018Gündem
Aileden itiraz
Aileden itirazCem Garipoğlu’nun evindeki 700 bin euro olduğu söylenen dövizi tutanağa geçirmedikleri için 6’şar bin TL ceza alan 6’sı polis 8 sanıkla ilgili karara acılı aile itiraz etti.
17.02.2018Gündem
Kayıp 700 bin Euro davasında flaş gelişme
Kayıp 700 bin Euro davasında flaş gelişmeMünevver Karabulut'un öldürülmesiyle ilgili olarak katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun evindeki  700 bin Euro'yu tutanaklara geçirmedikleri ve güvenlik kamerası görüntülerini yeterince incelemedikleri iddiasıyla yargılandıkları davada 6'sı polis 8 sanığı 6'şar  bin TL adli para cezasına çarptıran mahkeme, gerekçeli kararını açıklandı.
17.02.2018Gündem
'Kayıp 700 bin Euro' davasında flaş gelişme
'Kayıp 700 bin Euro' davasında flaş gelişmeMünevver Karabulut cinayetinde kayıp "700 bin Euro davası"nda haklarında dava açılan 6 polis 8 sanık, 6'şar bin lira adli para cezasına çarptırıldı, 1 sanık ise beraat etti.Münevver Karabulut'un öldürülmesiyle ilgili olarak katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun evinde cinayet günü bulunan 700 bin Euro'yu tutanaklara geçirmedikleri ve güvenlik kamerası görüntülerini yeterince incelemedikleri iddiasıyla haklarında dava açılan 6 polis memuru ile görüntüleri sildikleri öne sürülen 3 site görevlisinin yargılandığı dava karara bağlandı. 3 hakimin değiştiği ve 8,5 yıl süren davada mahkeme, 6'sı polis 8 sanığı 6'şar bin TL adli para cezasına çarptırdı. Bir sanık ise beraat etti. POLİS SANIKLAR 6'ŞAR BİN ADLİ PARA CEZASINA ÇARPTIRILDI Küçükçekmece 5. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen 25. duruşmada taraf avukatları hazır bulundu. Davayı karara bağlayan mahkeme, polis memuru sanıklar G.K., İ.K. T.K., M.D., A.B.D. ve S.A.'yı "Görevi kötüye kullanmak" suçundan 6'şar bin TL adli para cezasına çarptırdı. Mahkeme sanıklar U.Y. ve Y.P.'nin “Suç Delilerini yok etme gizleme veya değiştirme" suçundan da 6'şar bin TL adli para cezası verdi. Mahkeme 8 sanığa verilen para cezasını ertelemedi. BİR SANIK BERAAT ETTİ Öte yandan sanık R.İ. ise “Suç delillerini yok etme, gizleme veya değiştirmeö suçundan da beraatine karar verdi.
11.09.2019Yaşam
'Kayıp 700 bin Euro' davasında flaş gelişme!
'Kayıp 700 bin Euro' davasında flaş gelişme! Münevver Karabulut cinayetinde kayıp "700 bin Euro davası"nda haklarında dava açılan 6 polis 8 sanık,  6'şar bin lira adli para cezasına çarptırıldı, 1 sanık ise beraat etti.
16.01.2018Gündem
Münevver'in avukatı: Davada FETÖ parmağı var
Münevver'in avukatı: Davada FETÖ parmağı varEvdeki kayıp 700 bin euro davası çözülemedi. 3 hakimin değiştiği, 8,5 yıl süren davada sona gelindi. Dava karar için Ocak ayına ertelendi.
14.12.2017Gündem
5 Ekim 2017 Türkiye ve Dünya gündemi
5 Ekim 2017 Türkiye ve Dünya gündemi5 Ekim 2017 Türkiye ve Dünya gündemi
11.09.2019Haberler
O villadaki 700 bin dolarlık büyük sır! 3 ay kaldı...
O villadaki 700 bin dolarlık büyük sır! 3 ay kaldı...Münevver Karabulut’un katili Garipoğlu’nun villasındaki 700 bin doları tutanağa geçirmeyen polisler hakkındaki dava karara bağlanamazsa yıl sonunda zaman aşımına girecek.
5.10.2017Gündem
Münevver Karabulut cinayetinde yeni gelişme! 700 bin euro tarih olacak…
Münevver Karabulut cinayetinde yeni gelişme! 700 bin euro tarih olacak…Münevver Karabulut cinayetinin ardından kaybolan 700 bin euro hakkındaki dava bilirkişi raporunun 8 yıldır hazırlanmaması ve ulaşılmayan hard disk yüzünden zamanaşımına sürükleniyor.
14.07.2017Gündem
Aslışah Alkoçlar ile Kerem Tunçeri'yi ayıran tatil!
Aslışah Alkoçlar ile Kerem Tunçeri'yi ayıran tatil!Kerem Tunçeri-Aslısah Alkoçlar aşkının sona erdiği iddia edildi. Ayrılığa kıskançlığın neden olduğu öne sürüldü.
17.06.2017Cadde
Aslışah Alkoçlar ile Kerem Tunçeri'yi ayıran tatil!
Aslışah Alkoçlar ile Kerem Tunçeri'yi ayıran tatil!Kerem Tunçeri-Aslısah Alkoçlar aşkının sona erdiği iddia edildi. Ayrılığa kıskançlığın neden olduğu öne sürüldü.
17.06.2017Cadde
Münevver’in ailesine 225 bin TL tazminat
Münevver’in ailesine 225 bin TL tazminat3 Mart 2009 tarihinde sevgilisi Cem Garipoğlu tarafından vahşice öldürülen Münevver Karabulut’un iç çamaşırında tespit edilen kanla karışık sperm lekesinin, başka bir cesetten bulaştığının tespiti üzerine, Karabulut’un ailesinin 2010’da Adli Tıp Kurumu’nun bağlı olduğu Adalet Bakanlığı aleyhine açtığı tazminat davası, Danıştay’ın tazminatın yeniden belirlenmesi kararı sonrası tekrar hükme bağlandı.
13.06.2017Gündem
Adalet Bakanlığı Münevver Karabulut Ailesi'ne 225 bin TL ödeycek
Adalet Bakanlığı Münevver Karabulut Ailesi'ne 225 bin TL ödeycekVAHŞİCE öldürülen Münevver Karabulut'un otopsisi sırasında yan masadaki erkek cesetten sperm bulaşmasıyla ilgili Adalet Bakanlığı aleyhine açılan tazminat davasında yeni bir gelişme yaşandı.
13.06.2017Gündem
Son dakika: Münevver Karabulut cinayetinde flaş gelişme! Villadaki kayıp 700 bin Euro...
Son dakika: Münevver Karabulut cinayetinde flaş gelişme! Villadaki kayıp 700 bin Euro...Münevver Karabulut'un vahşice öldürüldüğü villadaki kayıp 700 bin Euro ile ilgili davada 8 yıldır bir sonuca ulaşılamadı.
11.03.2017Gündem
Münevver Karabulut davasında FETÖ izi mi?
Münevver Karabulut davasında FETÖ izi mi?Münevver Karabulut'un öldürüldüğü evdeki kayıp 700 bin Euro'da FETÖ izi mi var? Karabulut Ailesi'nin avukatı Rezan Epözdemir mahkemeye sunduğu dilekçesinde "Sanık emniyet mensuplarının, eski avukatının FETÖ'nün yargı yapılanmasının imamı olduğundan bahisle hakkında yakalama kararı bulunmaktadır" ifadelerini kullandı.
13.11.2016Gündem
İşte seri katil Atalay’ın üzerinden çıkanlar
İşte seri katil Atalay’ın üzerinden çıkanlarİzmir’in Menderes ilçesinde bir minibüste yakalanana seri cinayet zanlısı Atalay Filiz’in üzerinden kendi kimliği, kendisi ve başkalarının fotoğraflarının bulunduğu dört adet sahte kimlik, üç adet ehliyet belgesi, 14 adet kendi ve başkaları adına faal olan kredi ve banka kartları, iki adet avcı bıçağı, biber gazı ile 25 bin TL’ye denk gelen miktarda para çıktı.
12.06.2016Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Cem Garipoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.