Çeşme Belediyesi

Çeşme Belediyesi

Son dakika Çeşme Belediyesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Çeşme Belediyesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Çeşme Belediyesi haber sayfamızda...

Çeşme Belediyesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.119 cesme belediyesi haberi bulunmuştur.
Candan seferberlik
Candan seferberlikÇeşme Belediyesi, hizmete aldığı Veteriner İsmail Ekmekçioğlu Sokak Hayvanları Kliniği’nde sahipsiz can dostların tedavilerini ücretsiz olarak gerçekleştiriyor
26.02.2021Ege
Fırına girdi ekmek yaptı
Fırına girdi ekmek yaptıÇeşme Belediyesi, üreticilere yönelik desteklerini sürdürüyor.
26.02.2021Ege
Nezir’in anısını yaşatacak
Nezir’in anısını yaşatacakÇeşme Belediyesi, aşk filmlerine konu olan, sağır ve dilsiz Nezir Kaya’nın Sakız Adası’ndaki sevgilisini görebilmek için yaptığı ve ölümünden sonra yıkılan kuleyi yeniden inşa ediyor.
26.02.2021Ege
Çeşme’nin ilk kapalı pazarı
Çeşme’nin ilk kapalı pazarıÇEŞME Belediyesi, bir ilke imza attı. Çeşme’nin ilk kapalı pazarını Reisdere’de yapmak için TOKİ’den 709 bin lira bedelle 2730.24 metrekare büyüklüğünde arsa satın aldı.
26.02.2021Ege
Önlüğü giydi tezgâha geçti
Önlüğü giydi tezgâha geçtiÇeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, geçtiğimiz yıl karakılçık buğdayı tohumundan 60 çiftçiye ortalama 50 kilogram dağıttı, daha sonrada mahsulü satın aldı...
25.01.2021Ege
Çeşme’de sivri sorununa son!
Çeşme’de sivri sorununa son!İzmir Büyükşehir ile Çeşme Belediyesi, sinek üreme alanlarını kontrol altına alıyor.
22.01.2021Ege
Yeşil  için  el ele
Yeşil için el eleBelediyeler, vatandaşın nefes alacağı kentler yaratıyor. Denizli’de 24 bin metrekarelik ormanlık alan mesire yeri oluyor. Karşıyaka’da 100 bin fidan dikimi hedefleniyor. Çeşme’de ise 90 ağaç toprakla buluştu
8.01.2021Ege
Çeşme Belediyesi’ne sekiz yeni araç
Çeşme Belediyesi’ne sekiz yeni araçÇeşme Belediyesi araç filosuna Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, ulaşım biriminde ve genel hizmetlerde kullanılmak üzere toplam 8 adet yeni araç ekledi.
25.12.2020Ege
Çeşme Belediyesi’nde sözleşme sevinci
Çeşme Belediyesi’nde sözleşme sevinciÇeşme Belediyesi ve DİSK/Genel-İş Sendikası 4 No’lu Şubesi arasında belediyede görev yapan 330 personeli kapsayan Toplu İş Sözleşmesi (TİS) imzalandı.
19.12.2020Ege
Çeşme’de hem çevreye hem tarıma destek
Çeşme’de hem çevreye hem tarıma destekİzmir Büyükşehir Belediyesi ve Çeşme Belediyesi işbirliği ile “Geri Dönüşüm Projesi” kapsamında Çeşme Germiyan’da Katı Organik Gübre Üretim Tesisi kurulacak.
15.12.2020Ege
Psikolojik Danışma Merkezi hizmette...
Psikolojik Danışma Merkezi hizmette...Çeşme Belediyesi ücretsiz Psikolojik Danışma Merkezi’ni hayata geçirdi. Uzman Psikolog Sinem Derman, Ilıca’da Dr. Tayfun Aydemir Sağlıklı Yaşam Merkezi yanındaki yeni danışmanlık ofisinde hizmet vermeye başladı.
12.12.2020Ege
Belediye meclisi kararıyla sevindirdi
Belediye meclisi kararıyla sevindirdiDünya Engelliler Günü kapsamında kurulması planlanan Çeşme Belediyesi Engelli Hizmet Birimi yılın son meclisinde oybirliğiyle kabul edildi.
4.12.2020Ege
Karantinadakilere ücretsiz yemek...
Karantinadakilere ücretsiz yemek...Pandemi sürecinde de sosyal yardımlarını kesintisiz devam ettiren Çeşme Belediyesi, koronavirüs testi pozitif çıkan ve evlerinde karantinaya alınan ihtiyaç sahiplerine de yemek hizmeti başlattı.
1.12.2020Ege
Oran’dan sevindiren destekler
Oran’dan sevindiren desteklerÇeşme Belediyesi, tüm imkanlarınseferber edip üreticinin yanında yer almayı sürdürüyor...
30.11.2020Ege
Çeşme’de çevre dostu ihale
Çeşme’de çevre dostu ihaleÇeşme Belediyesi ilçedeki geri dönüştürülebilir atıkların değerlendirilerek ekonomiye kazandırılması ve çevre kirliliğini azaltmak için üç yıllık süreliğine ihaleye çıkıyor.
21.11.2020Ege
Son sunum Oran’dan
Son sunum Oran’danGöreve geldiği günden bu yana geçen 500 günle ilgili İzmir Büyükşehir Başkanı Soyer’e bir rapor sunan Çeşme Belediye Başkanı Oran, “Her şey söz verdiğimiz gibi ilerliyor” dedi
14.11.2020Ege
Yatırıma 56 milyon
Yatırıma 56 milyonÇeşme Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın 2. bileşimi Başkan M. Ekrem Oran önderliğinde toplandı.
24.10.2020Ege
Çeşme’de hijyen kitleri dağıtıldı
Çeşme’de hijyen kitleri dağıtıldıÇeşme Belediyesi, yüz yüze eğitime başlayan 2, 3, 4, 8 ve 12...
14.10.2020Ege
‘Hastaların yaşam kalitesi artacak...’
‘Hastaların yaşam kalitesi artacak...’Çeşme Belediyesi, bir ilke imza attı. İçinde iki sosyolog, bir psikolog, bir fizyoterapist, bir fizik tedavi teknikeri, iki hemşire ve bir berberin bulunduğu Dr. Tayfun Aydemir Sağlıklı Yaşam Merkezi’ni açıyor. Merkez de bir adet de hasta nakil aracı yer alıyor. Nakil aracıyla mesai saatlerinde, belediye sınırları içinde ikamet eden yatalak, düşkün ya da bir hastalık, kaza veya operasyon nedeniyle oturamayacak durumda olan vatandaşların evinden hastaneye ve hastaneden tekrar evine nakli sağlanacak.
7.10.2020Ege
Nüfusu 200 bine çıktı
Nüfusu 200 bine çıktıUzaktan çalışma ve çevrim içi eğitimin yaygınlaşması, Çeşme’nin 45 bin olan nüfus sayısını da artırdı. Başkan Oran “Pandemiden en az Çeşme etkilenecek demiştik, öyle de oldu” açıklamasını yaptı.
5.10.2020Ege
Yakında açılıyor
Yakında açılıyorÇeşme Belediyesi Dr...
5.10.2020Ege
Belediye kampanya başlattı! Hedef 50 bin...
Belediye kampanya başlattı! Hedef 50 bin...Çeşme Belediyesi özellikle yaz aylarında nüfusun ihtiyacını karşılayabilmek için kolları sıvadı. Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, 44 bin 500 olan nüfusu 50 bine taşıyabilmek amacıyla “Birinci ikameti Çeşme’ye taşıyoruz” diyerek bir kampanya başlattı.
27.09.2020Gündem
Çeşme ve Alaçatı’da kurtuluş coşkusu!
Çeşme ve Alaçatı’da kurtuluş coşkusu!Çeşme Belediyesi 15 Eylül Alaçatı ve 16 Eylül Çeşme’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 98...
17.09.2020Ege
Çeşme’ye yeni bir müdürlük
Çeşme’ye yeni bir müdürlükÇeşme Belediyesi, Temmuz ayı Meclis Toplantısı’nda alınan karar doğrultusunda Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü’nü kurdu.
9.09.2020Ege
‘Muharrem ayı barış getirsin’
‘Muharrem ayı barış getirsin’Çeşme Belediyesi aşure gününde, aşure dağıtarak hem muharrem ayının, hem de birlik, dayanışma ve paylaşma duygularının önemine dikkat çekti...
3.09.2020 Ege

Benzer Haber Etiketleri

egeizmirgazeteçeşmeoran

Çeşme Belediyesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.