Cevizlibağ

Cevizlibağ

Son dakika cevizlibağ haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan cevizlibağ gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan cevizlibağ haber sayfamızda...

Cevizlibağ

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 459 cevizlibağ haberi bulunmuştur.
İstanbul Metrobüs Durakları İsimleri 2022: Metrobüs Ücreti, Çalışma Saatleri, Durak Haritası ve Güzergah Hattı
İstanbul Metrobüs Durakları İsimleri 2022: Metrobüs Ücreti, Çalışma Saatleri, Durak Haritası ve Güzergah HattıToplamda 44 duraktan oluşan metrobüs hattı Beylikdüzü’den başlayıp Söğütlüçeşme’ye kadar uzanıyor. Kendine ait özel şeridi olan metrobüs İstanbul’un trafik yükünü azaltmasıyla önem taşıyor. Zincirlikuyu Avcılar, Beylikdüzü, Söğütlüçeşme,Cevizlibağ, Zeytinburnu, Uzunçayır en çok kullanılan güzergahlar arasında yer alıyor. Metrobüs saatleri hatlara göre değişiklik gösterebiliyor. Aynı güzergah üzerinde sefer yapan hatlarla birlikte toplamda 10 hat var. Çok sık aralıklarla sefer düzenlenen metrobüs hattı gece de çalışmaktadır. 2022 yılına ait metrobüs durakları, güzergahı, saatleri ve hat isimlerine içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
21.01.2022Gündem
Tramvay Durakları 2022: İstanbul Kabataş-Bağcılar Tramvay Durakları ve İsimleri
Tramvay Durakları 2022: İstanbul Kabataş-Bağcılar Tramvay Durakları ve İsimleriİstanbul'un en önemli ulaşım ağlarından birisi de tramvaydır. Çeşitli duraklarla entegrasyon sağlayan tramvay hattı trafik yükünü önemli ölçüde sırtlayan ulaşım araçlarından bir tanesidir. İstanbul'da en çok kullanılan tramvay hatlarından birisi de T1 Kabataş-Bağcılar hattıdır. Bunların dışında İstanbul'da T2 Taksim-Tünel, T3 Kadıköy-Moda, T4 Topkapı-Mescid-i Selam ve T5 Cibali-Alibeyköy Cep Otogarı tramvay hatları bulunur. T2 Taksim-Tünel ve T3 Kadıköy-Moda Tramvay hattı nostaljik hat olarak geçer. İstanbul Kabataş-Bağcılar ve diğer tramvay durakları ve isimleri için Tramvay Durakları 2022 içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.01.2022Gündem
Bakan Kurum'dan sert tepki: HDP’nin sözcüsü, Kandil’in sözlüsü mü oldunuz?
Bakan Kurum'dan sert tepki: HDP’nin sözcüsü, Kandil’in sözlüsü mü oldunuz?Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “HDP’nin terörle sözlü olduğunu anladık da, Yozgat’ta ‘Kandil’i yerle bir edeceğim’ diyen, bugün ise TBMM’de onlarla kol kola gezenlere ne oluyor? Yoksa siz de HDP’nin sözcüsü, Kandil’in sözlüsü mü oldunuz?” diye sordu.
14.01.2022Ekonomi
500T Durakları ve İsimleri: 500T Güzergah Hattı Neler?
500T Durakları ve İsimleri: 500T Güzergah Hattı Neler?İstanbul’un en uzun güzergahına sahip olan 500T otobüsleri Tuzla ve Zeytinburnu arasında sefer yapıyor. Toplamda 78 durak bulunan 500T’de tek yön sefer süresi 186 dakika sürüyor. Avrupa ve Anadolu güzergah hattında hizmet veren 500T’de 2 bilet tarifesi geçiyor. Her iki yakada da pek çok ilçeden geçiş sağlayan 500T hemen hemen her zaman dolu oluyor. 500T saatleri ve güzergah hattı neler? 500T Durakları ve İsimleri içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
4.01.2022Gündem
İstanbul’da yağmurun etkisiyle ulaşımda yoğunluk yaşanıyor
İstanbul’da yağmurun etkisiyle ulaşımda yoğunluk yaşanıyorİstanbullular yağmurlu bir güne uyandı. Yağmurun da etkisiyle trafikte ve toplu ulaşımda yoğunluk yaşanıyor. Trafik yoğunluğu saat 08.15 itibariyle yüzde 72 olarak ölçüldü.
15.12.2021Haberler
İstanbul'da yağmurun etkisiyle ulaşımda yoğunluk yaşanıyor
İstanbul'da yağmurun etkisiyle ulaşımda yoğunluk yaşanıyorİstanbullular yağmurlu bir güne uyandı. Yağmurun da etkisiyle trafikte ve toplu ulaşımda yoğunluk yaşanıyor. Trafik yoğunluğu saat 08.15 itibariyle yüzde 72 olarak ölçüldü.
15.12.2021Gündem
İstanbul trafiğine lodos etkisi! Yüzde 85' çıktı
İstanbul trafiğine lodos etkisi! Yüzde 85' çıktıİstanbul'da lodos ve yağmurun etkisiyle iş çıkış saatlerinde trafik yoğunluğu yüzde 85 olarak ölçüldü.
29.11.2021Haberler
Son dakika: İstanbul trafiğine lodos etkisi! Yüzde 85' çıktı
Son dakika: İstanbul trafiğine lodos etkisi! Yüzde 85' çıktıSon dakika haberine göre: İstanbul'da lodos ve yağmurun etkisiyle iş çıkış saatlerinde trafik yoğunluğu yüzde 85 olarak ölçüldü.
29.11.2021Gündem
İstanbul'un bazı yollarında trafik yoğunluğu yaşanıyor
İstanbul'un bazı yollarında trafik yoğunluğu yaşanıyorİstanbul'da vatandaşların hafta sonunu dışarıda geçirmesi ve yer yer sisin de etkisiyle bazı yollarda trafik yoğunluğu yaşanıyor.
6.11.2021Haberler
İstanbul'da sis yoğunluğu! Trafik yüzde 71'e çıktı
İstanbul'da sis yoğunluğu! Trafik yüzde 71'e çıktıİstanbul'da vatandaşların hafta sonunu dışarıda geçirmesi ve yer yer sisin de etkisiyle bazı yollarda trafik yoğunluğu yaşanıyor.
6.11.2021Gündem
Araç içinde fenalaştı! Belediye işçileri camı kırıp kadını kurtardı
Araç içinde fenalaştı! Belediye işçileri camı kırıp kadını kurtardıİstanbul Cevizlibağ'da seyir halindeyken araç içinde fenalaşarak baygınlık geçiren kadını İBB Park Bahçe çalışanları kurtardı. İşçiler araç kilitli olduğu için camı levyeyle kırarak kadına ulaştılar.
2.11.2021Gündem
Beylikdüzü'nde TIR’a arkadan çarpan servis aracı devrildi: 8 yaralı
Beylikdüzü'nde TIR’a arkadan çarpan servis aracı devrildi: 8 yaralıİstanbul'da Beylikdüzü Ambarlı Limanı yolunda TIR’a arkadan çarpan servis aracı devrildi. Kazada 8 kişi yaralanırken, yol trafiğe kapandı. Olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.
27.10.2021Haberler
Son dakika! Beylikdüzü'nde TIR’a arkadan çarpan servis aracı devrildi: 8 yaralı
Son dakika! Beylikdüzü'nde TIR’a arkadan çarpan servis aracı devrildi: 8 yaralıGelen son dakika haberine göre; İstanbul'da Beylikdüzü Ambarlı Limanı yolunda TIR’a arkadan çarpan servis aracı devrildi. Kazada 8 kişi yaralanırken, yol trafiğe kapandı.
27.10.2021Gündem
Beyoğlu'nda otomobil takla attı, trafik yoğunluğu oluştu
Beyoğlu'nda otomobil takla attı, trafik yoğunluğu oluştuİstanbul Beyoğlu'nda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, refüje çarparak takla attı. Otomobil sürücüsü olay yerinde kaçarken, Refik Saydam Caddesi Taksim istikametinde trafik yoğunluğu oluştu.
18.10.2021Gündem
İstanbul'da akşam saatlerinde trafik yoğunluğu yaşanıyor
İstanbul'da akşam saatlerinde trafik yoğunluğu yaşanıyorİstanbul'da vatandaşların hafta sonunu dışarıda geçirmesi ve bazı bölgelerde yağışın etkili olması nedeniyle trafik yoğunluğu yaşanıyor.
2.10.2021Gündem
İstanbul'da akşam saatlerinde trafik yoğunluğu yaşanıyor
İstanbul'da akşam saatlerinde trafik yoğunluğu yaşanıyorİstanbul'da mesai saati sonrasında başlayan trafik yoğunluğu, sürücülere ve vatandaşlara zor anlar yaşatıyor.
30.09.2021Haberler
İstanbulkart temininde zorluk yaşanıyor
İstanbulkart temininde zorluk yaşanıyorİstanbul'da vatandaşlar, kent içi toplu ulaşımda kullanılan İstanbulkart'ın tedariki konusunda sıkıntılar yaşıyor.
30.09.2021Gündem
Son dakika... İstanbul'da iş çıkış saatlerinde trafik yoğunluğu!
Son dakika... İstanbul'da iş çıkış saatlerinde trafik yoğunluğu!Gelen bir son dakika haberine göre, İstanbul’da akşam iş çıkış saatlerinde yağmurun da etkisiyle trafik yoğunluğu yaşanıyor. Birçok noktada araçlar adım adım ilerleyebiliyorken İBB Trafik Yoğunluk Haritası verilerine göre yoğunluk yüzde 63'e ulaştı.
29.09.2021Gündem
İstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik yoğunluğu yaşanıyor
İstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik yoğunluğu yaşanıyorHaftanın ilk iş gününde kentin birçok noktasında trafikte ve toplu taşıma araçlarında yoğunluk gözleniyor. İşlerine ve okula giden vatandaşlar, servis, toplu taşıma, kendi araçlarıyla trafikte yoğunluk oluşturdu.
20.09.2021Gündem
İstanbul'da sabah saatlerinde trafik yoğunluğu yaşanıyor
İstanbul'da sabah saatlerinde trafik yoğunluğu yaşanıyorİstanbul'da sabahın erken saatlerinden itibaren, okula ve işlerine gitmek isteyen vatandaşlar, toplu taşıma araçları ile trafikte yoğunluk oluşturdu.
14.09.2021Gündem
Okullar açıldı, İstanbul'un trafik çilesi katlandı
Okullar açıldı, İstanbul'un trafik çilesi katlandıİstanbul'da yaklaşık 3 milyon öğrenci ve 200 bin öğretmen eğitim öğretim yılının başlamasıyla trafiğe girdi. 20 bin kadar servisin ve çocuklarını özel araçlarıyla okula bırakan velilerin oluşturduğu araç yoğunluğu, özellikle okul çevrelerinde dakikalarca trafiğin kilitlenmesine yol açıyor. İstanbul Ticaret Üniversitesi Ulaştırma Sistemleri Merkezi Müdürü Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, "Geometrik düzeni bozuk yollar var, kavşaklar var, sinyalize kavşaklar var. Acil bunlara ait düzenlemeler yapılması lazım. Eğer bu tedbirler alınmazsa açık net olarak söyleyeyim üniversitelerin de açılmasıyla beraber İstanbul'da trafik tamamen kilitlenir, zorlamalı değil kilitlenir, büyük sıkıntılar yaşarız hep beraber. Bu şehirde 16 milyon insan yaşıyor, 15 milyon turist geliyor. Onun için de acil önlemlerin alınması gerektiğini bir kere daha belirtiyorum. Acil önlem şart, daha kötü günler bizi bekliyor." dedi.
8.09.2021Gündem
Zeytinburnu'nda kaza yapan motosikletteki 2 kişi hayatını kaybetti
Zeytinburnu'nda kaza yapan motosikletteki 2 kişi hayatını kaybettiZeytinburnu'nda bariyere çarpan motosikletteki 2 kişi hayatını kaybetti.
8.09.2021Haberler
Zeytinburnu'nda kaza yapan motosikletteki 2 kişi öldü
Zeytinburnu'nda kaza yapan motosikletteki 2 kişi öldüZeytinburnu'nda bariyere çarpan motosikletteki 2 kişi hayatını kaybetti.
8.09.2021Gündem
İstanbul'da trafik yoğunluğu yaşanıyor
İstanbul'da trafik yoğunluğu yaşanıyorYeni eğitim öğretim döneminin başlamasıyla İstanbul'da toplu taşımada ve trafikte yaşanan yoğunluk akşam saatlerinde de devam ediyor.
6.09.2021Haberler
Okulların ilk gününde İstanbul trafiğinde son durum
Okulların ilk gününde İstanbul trafiğinde son durumYeni eğitim öğretim döneminin başlamasıyla İstanbul'da toplu taşımada ve trafikte yaşanan yoğunluk akşam saatlerinde de devam ediyor.
6.09.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Cevizlibağ ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.