Cimnastik

Cimnastik

Son dakika cimnastik haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan cimnastik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan cimnastik haber sayfamızda...

Cimnastik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.127 cimnastik haberi bulunmuştur.
Milli gururumuz Arıcan olimpiyat öncesi formda
Milli gururumuz Arıcan olimpiyat öncesi formdaArtistik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda paralel barda üst üste Avrupa şampiyonluğu yaşayarak tarihe geçen Ferhat Arıcan, olimpiyatlar öncesi formda olduğunu Hırvatistan’da gösterdi.
13.06.2021Ege
Son dakika - Türkiye'nin Olimpiyat heyecanı! İşte Tokyo hedefi
Son dakika - Türkiye'nin Olimpiyat heyecanı! İşte Tokyo hedefiTokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’na sayılı günler kala hazırlıklar tam gaz devam ediyor. İlk hedef 8 madalya kazandığımız Rio’yu geçmek. Güreş ve atletizm tabii ki en tecrübeli olduğumuz branşlar. Ancak yeni jenerasyon ile cimnastik, yüzme ve boksta da iddialıyız
13.06.2021Diğer
Son dakilka - Milli cimnastikçi Ferhat Arıcan, Hırvatistan'da altın madalya kazandı
Son dakilka - Milli cimnastikçi Ferhat Arıcan, Hırvatistan'da altın madalya kazandıHırvatistan'da düzenlenen Artisik Cimnastik Dünya Challenge Kupası'nda milli sporcu Ferhat Arıcan, paralel bar aletinde altın madalya kazandı.
12.06.2021Diğer
Olimpiyat oyunları nelerdir? Olimpiyat oyunları isimleri, tarihçesi...
Olimpiyat oyunları nelerdir? Olimpiyat oyunları isimleri, tarihçesi...Olimpiyat Oyunları veya kısaca Olimpiyatlar, Yaz ve Kış Olimpiyat Oyunları olmak üzere iki ayrı kategoride, dört yılda bir düzenlenen uluslararası çok sporlu etkinlik. 200'ün üzerinde ülkeyi temsil eden sporcuların katıldığı etkinlikler, dünyanın en kapsamlı spor etkinliği konumundadır. Peki olimpiyat oyunları nelerdir? İşte Olimpiyat oyunları isimleri ve tarihçesi...
İzmirli cimnastikçiler madalya avında
İzmirli cimnastikçiler madalya avındaTürkiye’yi Tokyo Olimpiyatları’nda artistik cimnastikte temsil edecek milli sporcular çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
9.06.2021Ege
Altın kız’dan, başkan Dutlulu’ya teşekkür
Altın kız’dan, başkan Dutlulu’ya teşekkürAzerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleştirilen Aerobik Cimnastik Dünya Şampiyonası’nda bireysel kadınlar kategorisinde 21.850 puanla altın madalya kazanarak büyüklerde Türk aerobik cimnastik tarihinde bir ilke imza atan Ayşe Begüm Onbaşı, Belediye Başkanı Besim Dutlulu’yu makamında ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.
8.06.2021Ege
Ayşe Begüm Onbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Ayşe Begüm Onbaşı'nın hayatı
Ayşe Begüm Onbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Ayşe Begüm Onbaşı'nın hayatıAyşe Begüm Onbaşı Aerobik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda altın madalya kazandı. Memleketinde büyük bir coşkuyla karşılaşan Ayşe Begüm Onbaşı'nın hayatı ile ilgili detaylar da merak ediliyor. Peki, Ayşe Begüm Onbaşı kimdir, kaç yaşında? İşte Ayşe Begüm Onbaşı'nın hayatı...
8.06.2021Diğer
“En üst noktaya gelmek için aşık olmak gerek”
“En üst noktaya gelmek için aşık olmak gerek”Aerobik cimnastik tek kadınlarda Türkiye’ye ilk dünya şampiyonluğunu getiren milli sporcu Ayşe Begüm Onbaşı, “Cimnastik hem yeteneğin hem de çalışmanın bir arada olması gereken bir branş. İkisi bir araya gelince evet başarı elde ediliyor ama en üst noktaya gelmek için yaptığınız işi sevmek, hatta aşık olmak gerek” diyor
6.06.2021Pazar
Son dakika - Dünya şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı, memleketi Manisa'da coşkuyla karşılandı
Son dakika - Dünya şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı, memleketi Manisa'da coşkuyla karşılandıAerobik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Ayşe Begüm Onbaşı, memleketi Manisa'da coşkuyla karşılandı. Manisa Valisi Yaşar Karadeniz tarafından altınla ödüllendirilen Onbaşı, "2021 yılında Avrupa Şampiyonası düzenlenecek. Oraya da takım halinde katılacağız. Hedef altın madalya yine İstiklal Marşı'mızı okutmak. Başarmak istiyoruz" diye konuştu.  
5.06.2021Diğer
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sıra Olimpiyatlarda
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sıra OlimpiyatlardaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sporun her alanında dünyada üst sıralara tırmanan Türkiye’nin daha önce sınırlı varlık gösterdiği cimnastikte de yeni bir hava yakalamasının gelecek adına ümit verici olduğunu söyledi.
3.06.2021Diğer
Cumhurbaşkanı Erdoğan, madalya alan cimnastikçileri kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, madalya alan cimnastikçileri kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa ve dünya şampiyonalarında madalya alan cimnastikçileri kabul etti.
2.06.2021Diğer
Cumhurbaşkanı Erdoğan, madalya alan cimnastikçileri kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, madalya alan cimnastikçileri kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa ve Dünya şampiyonalarında madalya alan cimnastikçileri kabul etti.
2.06.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, madalya alan cimnastikçileri kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, madalya alan cimnastikçileri kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa ve Dünya şampiyonalarında madalya alan cimnastikçileri kabul etti.
2.06.2021Siyaset
Ayşe Begüm Onbaşı, altın madalyasını Türk kadınlarına armağan etti
Ayşe Begüm Onbaşı, altın madalyasını Türk kadınlarına armağan ettiAzerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Aerobik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda bireysel kadınlar finalinde altın madalya kazanarak Türk sporunda bir ilki yaşatan Ayşe Begüm Onbaşı, "Bu madalyayı Türk kadınlarına armağan ediyorum." dedi.
Ayşe Begüm Onbaşı: Bu madalyayı Türk kadınlarına armağan ediyorum
Ayşe Begüm Onbaşı: Bu madalyayı Türk kadınlarına armağan ediyorumAzerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Aerobik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda bireysel kadınlar finalinde altın madalya kazanarak Türk sporunda bir ilki yaşatan Ayşe Begüm Onbaşı, "Bu madalyayı Türk kadınlarına armağan ediyorum." dedi.
Olimpiyata umutla bakıyoruz
Olimpiyata umutla bakıyoruzUluslararası organizasyonlarda olimpiyatlara kısa zaman kala elde edilen başarılar yüzleri güldürdü. Artistik cimnastiğin yanı sıra olimpik olmayan aerobikte bile dünya şampiyonluğu gelmesi heyecan yarattı.
2.06.2021Diğer
Son dakika haber: Erdoğan duyurdu! Sokağa çıkma yasaklarıyla ilgili flaş karar
Son dakika haber: Erdoğan duyurdu! Sokağa çıkma yasaklarıyla ilgili flaş kararSon dakika haberine göre, Kabine Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan milyonların merakla beklediği açıklamayı yaptı. Kovid-19'la mücadele kapsamında haziran ayı boyunca sokağa çıkma sınırlamaları, akşam 22.00 ile sabah 05.00 saatleri arasında, hafta sonu ise cumartesi saat 22.00 ile pazartesi sabahı saat 05.00 arasında uygulanacak.
31.05.2021Siyaset
Son dakika - Dünya şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı yurda döndü
Son dakika - Dünya şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı yurda döndüAerobik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Ayşe Begüm Onbaşı, "Öncelikle çok mutluluk vericiydi. Çok mutluyuz, oraya çıkarken Türkiye'nin, kadının gücünü göstermeye diye çıkmıştık" dedi.
30.05.2021Diğer
İki aerobik platformundan biri Akhisar’da
İki aerobik platformundan biri Akhisar’daAlhatoğlu Zeytinyağları’nın sponsor olduğu Milli Sporcu Ayşe Begüm Onbaşı, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Aerobik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda altın madalya kazandı.
29.05.2021Ege
Dünya Oyun Oynama Günü’nü kutladılar...
Dünya Oyun Oynama Günü’nü kutladılar...Muğla İl ve Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri, ‘Dünya Oyun Oynama Günü’ nedeniyle etkinlikler düzenledi.
29.05.2021Ege
Dünya şampiyonu cimnastikçi Ayşe Begüm Onbaşı'ya bir onur daha
Dünya şampiyonu cimnastikçi Ayşe Begüm Onbaşı'ya bir onur dahaAzerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Aerobik Cimnastik Dünya Şampiyonasında altın madalya kazanan Ayşe Begüm Onbaşı, bir ödüle daha layık görüldü
29.05.2021Diğer Sporlar
Son dakika - Dünya şampiyonu cimnastikçi Ayşe Begüm Onbaşı'ya bir onur daha
Son dakika - Dünya şampiyonu cimnastikçi Ayşe Begüm Onbaşı'ya bir onur dahaAzerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Aerobik Cimnastik Dünya Şampiyonasında altın madalya kazanan Ayşe Begüm Onbaşı, bir ödüle daha layık görüldü
29.05.2021Diğer
Kraliçe Ayşe Begüm!
Kraliçe Ayşe Begüm!Aerobik Cimnastik Dünya Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Ayşe Begüm Onbaşı tarihi bir başarı elde etti
29.05.2021Diğer
Altun'dan Ayşe Begüm Onbaşı'ya tebrik
Altun'dan Ayşe Begüm Onbaşı'ya tebrikCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Aerobik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda altın madalya kazanan milli sporcu Ayşe Begüm Onbaşı için sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.
28.05.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye seninle gurur duyuyor Ayşe kızım
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye seninle gurur duyuyor Ayşe kızımCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Aerobik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda altın madalya kazanan milli sporcu Ayşe Begüm Onbaşı için sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.
28.05.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

cimnastikayşe begüm onbaşıegeMadalyaErdoğan

Cimnastik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.