Cinsellik

Cinsellik

Son dakika cinsellik haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan cinsellik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan cinsellik haber sayfamızda...

Cinsellik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.489 cinsellik haberi bulunmuştur.
SAATLERİN ANLAMI 2022: Ters, Çift, Tek, Aynı ve Yansıma Saat Anlamları Nelerdir? Saat Anlamı ve Yorumları
SAATLERİN ANLAMI 2022: Ters, Çift, Tek, Aynı ve Yansıma Saat Anlamları Nelerdir? Saat Anlamı ve YorumlarıHayat döngüsü içerisinde önemli yere sahip olan saatler günde 24 kez çift, 13 kez ise ters saatlere denk gelir. Bu saatlerin bir anlamı bulunuyor. Saatlerin anlamı birçok kişi tarafından saat falı olarak da bilinir. Aşk, iş özel hayat ile ilgili yorumların yapıldığı bu saatlerin anlamı çift, ters ve üçlü olmasına göre farklılık gösteriyor. Saat anlamı akrep ve yelkovanın denk geldiği saatlere göre yorumlanır. Çift saatler daha olumlu bir anlam taşırken ters saatler olumsuzdur. Çift saatler 19.19, 20.20, 21.21, 22.22 ters saatler ise 04.40, 05.50, 10.01, 12.21, 13.31 şeklindedir. Üçlü saatler ise 01.11, 02.22, 03.33 vb. şeklindedir. Saatler ne anlama gelir? Saat anlamları 2022 içeriğimizden çift, ters, yansıma, aynı, üçlü, tek saatlerin, sayıların anlamını ve saat falı yorumlarını detaylı açıklamaları ile birlikte okuyabilirsiniz.
4.07.2022Yaşam
DC Soruları (Doğruluk Mu Cesaret Mi) 2022: Şişe Çevirmece Oyununda Sevgiliye ve Arkadaşa Sorulacak En Zor Sorular
DC Soruları (Doğruluk Mu Cesaret Mi) 2022: Şişe Çevirmece Oyununda Sevgiliye ve Arkadaşa Sorulacak En Zor SorularArkadaşları tanımak, sırlarını öğrenmek ve cesaretini ölçmek için yıllardır oynanan Doğruluk Mu Cesaret Mi (DC) oyunu gençler ve yetişkinler için uygundur. 2000’li yılların popüler oyunlarından biri olan DC oyununda sorular büyük önem taşır. DC oyununda ibre göstermek için genellikle şişe veya kalemler kullanılır. Şişe çevirmece olarak da bilinen DC oyunu birkaç kişi bir araya gelerek oynanır. Çarkıfelek oluşturularak oynanan DC’de bazı kurallar vardır. Şişe çevirmecede sorulacak zor sorular nelerdir? DC Soruları 2022 (Doğruluk Mu Cesaret Mi) içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
1.07.2022Oyun
Pişmanlık duymamış!
Pişmanlık duymamış!‘Grinin 50 Tonu’ serisiyle bir döneme damgasını vuran Dakota Johnson, erotik rollerde olmaktan pişman olmadığını açıkladı.
30.06.2022Cadde
Öğretmen verdiği bu ödev yüzünden kovuldu! Ülkede gündem olan olay
Öğretmen verdiği bu ödev yüzünden kovuldu! Ülkede gündem olan olayHer şey uzun yıllar boyunca aynı okulda resim öğretmenliği yapan bir kadının 15 yaşındaki öğrencilere bir sanatçının eserlerini göstermesiyle başladı. Kısa sürede çığırından çıkan olay, öğretmenin ömür boyu öğretmenlik yapmasının yasaklanmasıyla sonuçlanırken, ülkede yeni bir tartışmanın fitilini de ateşlemiş oldu.
21.06.2022Dünya
Uzmanından uyarı: 'Jinekolojik rahatsızlıklarda uzman kişilere danışın'
Uzmanından uyarı: 'Jinekolojik rahatsızlıklarda uzman kişilere danışın'Özellikle son zamanlarda artan jinekolojik rahatsızlıklar ve genital bölgeyle ilgili sıkıntıların giderilmesi hususunda Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Ali Doğukan Angın, mutlaka ehil kişilere danışılması gerektiği konusunda kadınları uyardı.
27 Ekim Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
27 Ekim Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuBurç yorumları her zaman insanların ilgisini çekmiştir. Hangi burç olduğunuzu bilmiyorsanız doğum tarihiniz ile kolay bir şekilde bulabilirsiniz. 27 Ekim hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
4.06.2022Astroloji
Emsal karar! Kaynanaya 'manyak karı' demek tazminat sebebi
Emsal karar! Kaynanaya 'manyak karı' demek tazminat sebebiYıllar süren bir boşanma davasında son noktayı koyan Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, kayınvalidesine 'manyak karı' diyen erkeğin, tam kusurlu olduğuna hükmetti. Yüksek mahkeme, kaynanaya hakaretin kadının kişilik haklarına saldırı niteliğinde olduğundan dolayı manevi tazminat sebebi sayıldı.
3.06.2022Gündem
Eros Ne Demek, Ne Tanrısıdır? Eros Hikayesi Nedir?
Eros Ne Demek, Ne Tanrısıdır? Eros Hikayesi Nedir?Yunan mitolojisindeki en güçlü tanrılardan biri olan Eros aşkı, güzelliği ve cinsel gücü simgeler. Eros sözcüğü Yunancada şehvet ve tutku anlamına gelen ''erot'' kelimesinden türetilmiştir. Eros, popüler kültürde de önemli bir yer tutar. Birçok sinema filminde, romanda ve hikaye kitabında bu tanrıya yer verilmiştir. Eros'un hem özelliklerini ve hikayesini sizler için derledik.
24.05.2022Eğitim
Cilve Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Cilve Yapmak Neye Denir?
Cilve Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Cilve Yapmak Neye Denir?Cilve kelimesi çoğunlukla kadınlar için kullanılan bir kelimedir. Kullanılan güzel kelimeler genel olarak cilve kelimesi altında toplanmaktadır. Kadınların söylediği güzel kelimeler ve davranışlar birer cilve olarak karşımıza çıkmaktadır. Sanılanın aksine cilve kelimesi güzel anlam taşıyan bir kelime olmaktadır. İşte, tüm detaylar.
23.05.2022Sözlük
Kadınların %30'dan fazlasında görülüyor! Vajinismus nasıl anlaşılır?
Kadınların %30'dan fazlasında görülüyor! Vajinismus nasıl anlaşılır?Kadınlarda cinsel işlev bozuklukları arasında vajinismus ilk sırada yer almaktadır. Vajen girişindeki kasların spazmı sonucu, cinsel birleşmenin mümkün olmadığı ya da son derece ağrılı bir kas bozukluğu olduğu, bu kasılmayla beraber tüm bedenin kasılması, bacakların kapanması, korku, kaçınma tepkisi ve vajinal girişin olamayacağı inancının eşlik etmesi olarak tanımlanmaktadır. Vajinal spazm çoğunlukla cinsel birleşme ile sınırlı kalmaz; tampon kullanımında ve jinekolojik muayene sırasında da gözlendiği bilinmektedir. Kadınların ve dolayısıyla çiftlerin en çaresiz hissettiği cinsel işlev bozukluklarından biri vajinismustur. Psikiyatri Uzmanı Dr. Tuba Erdoğan konu hakkında bilgiler verdi.
23.05.2022Cinsel Sağlık
İlişkide 30 gün kuralı! Bu konulara giriyorsa dikkat
İlişkide 30 gün kuralı! Bu konulara giriyorsa dikkatUzun süreli ve sağlıklı bir ilişkiye sahip olmanın formülü var mı? Araştırmacılar ilişkilerde hangi flört biçimlerinin etkili olduğunu ve nedenini bulmak için uzun bir çalışma yürüttü. Son derece ilginç sonuçların ortaya çıktığı araştırmayı,"30 gün içerisinde her şeyi anlamamız mümkün" diyen İlişki Koçu Adil Yıldırım yorumladı.
23.05.2022Gündem
‘Game of Thrones beni bunalttı’
‘Game of Thrones beni bunalttı’ABD yapımı “Game of Thrones” (Taht Oyunları) dizisinde Sansa Stark karakterini canlandıran Sophie Turner, dizideki ağır duygusal olaylardan olumsuz etkilendiğini açıkladı.
16.05.2022Cadde
Eva Mendes kanunları!
Eva Mendes kanunları!ABD’li oyuncu Eva Mendes, uzun süre uzak kalmasının ardından oyunculuğa dönüş sinyali verse de artık kuralları olduğunu açıkladı.
16.05.2022Cadde
Son dakika: Sneijder'ın eski eşi Yolanthe Cabau'dan olay itiraf! 'Bundan utanmıyorum'
Son dakika: Sneijder'ın eski eşi Yolanthe Cabau'dan olay itiraf! 'Bundan utanmıyorum' Galatasaray'ın ve Hollanda'nın efsane isimlerinden eski futbolcu Wesley Sneijder'ın eski eşi Yolanthe Cabau, Hollanda basınına çarpıcı bir itirafta bulundu. Yolanthe Cabau'nun bu itirafı Hollanda'da büyük ses getirdi. 37 yaşındaki oyuncu 'Bundan utanmıyorum' dedi.
16.05.2022Magazin
Yaşlılığın ne olduğunu bilir misiniz?
Yaşlılığın ne olduğunu bilir misiniz? Gaspar Noé yeni filmi “Vortex”te merkezine hasta bir çifti alarak seyirciyi yaşlılık ve ölüm üzerine zorlu bir sınava davet ediyor
15.05.2022Kültür Sanat
Boşanma davasına ‘gelin arabası’ gibi süslediği araçla gitti
Boşanma davasına ‘gelin arabası’ gibi süslediği araçla gittiİstanbul'da Özgür Ağaoğlu isimli vatandaş, problem yaşadığı eşiyle boşanma davasına “Bekarlık Sultanlıktır” yazısının yer aldığı gelin aracı gibi süslettiği arabasıyla gitti.
14.05.2022Gündem
Eva Mendes setlere dönüş şartını açıkladı
Eva Mendes setlere dönüş şartını açıkladıKendisi gibi oyuncu Ryan Gosling ile evli olan iki çocuk annesi Eva Mendes, uzun süredir hiçbir projede yer almadı. Sekiz yıllık aranın ardından kamera önüne geçebileceğini açıklayan ünlü isim, şartlarını da duyurdu.
12.05.2022Cadde
Milli projeye sabotaj! Üstün ırk ve kraliçe arılar çalındı
Milli projeye sabotaj! Üstün ırk ve kraliçe arılar çalındıTekirdağ'ın Şarköy ilçesinde yürütülen milli arıcılık projesi talan edildi. Sabotaj olduğu değerlendirilen saldırıda 200 kovan yağmalandı, 4 milyon arı telef edildi. Üstün ırk arılar da kraliçe arılarıyla birlikte çalındı.
11.05.2022Gündem
Son dakika! Bursa'da alışveriş merkezinde tavan çöktü
Son dakika! Bursa'da alışveriş merkezinde tavan çöktüBursa'da bir alışveriş merkezinde bir mağazada çıkan yangın sonucu tavan çöktü. Panik anları kameraya yansırken bölgeden ilk açıklamalar da geldi.
11.05.2022Gündem
Yer: Adana! Hastalarıyla ilişkiye giren doktor suçüstü yakalandı
Yer: Adana! Hastalarıyla ilişkiye giren doktor suçüstü yakalandıAdana’da bir aile sağlığı merkezinde görevli doktor hastalarıyla merkezde ilişkiye girdiği öne sürülerek valilik tarafından açığa alındı.
11.05.2022Gündem
Yer: Gaziantep! Öğretmen çiftin 3 yıllık evliliğini 'cinsellik' bitirdi
Yer: Gaziantep! Öğretmen çiftin 3 yıllık evliliğini 'cinsellik' bitirdiGaziantep'te, öğretmen H.K. (30), 3 yıldır evli olduğu D.N.K. (28) ile hiç cinsel birliktelik yaşayamadığı gerekçesi ile boşanma davası açtı. Mahkeme heyeti, kadının cinsel birliktelik yaşamamasını kusur kabul ederek çifti boşadı.
11.05.2022Gündem
Engelsizİzmir’e tam not verdiler
Engelsizİzmir’e tam not verdilerBaşkan Tunç Soyer’in “Başka Bir Engelli Politikası Mümkün” vizyonu doğrultusunda çalışmalarını sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi, ülkemizde ilk kez hayata geçirdiği Engelsizİzmir Ebeveyn Bilgi ve Eğitim Merkezi ile engelli bireylerin ailelerinden tam not aldı.
9.05.2022Ege
Nantucket'ta herkesin üstsüz dolaşabilmesi için oylama yapıldı
Nantucket'ta herkesin üstsüz dolaşabilmesi için oylama yapıldıABD'deki popüler plaj turizmi güzergahının sakinleri, kasaba toplantısında 242'ye karşı 347'yle tüzük değişikliğinin lehinde oy kullandı.
7.05.2022Dünya
Sansürün belgeli tarihi
Sansürün belgeli tarihiDoç. Dr. Ali Karadoğan ve Prof. Dr. Semire Ruken Öztürk’ün iki yıl süren çalışmasıyla ortaya çıkan üç ciltlik “Türkiye'de Sinema Sansürünün Tarihi”, 1988’e kadar sinemamızda uygulanmış sansür gerekçelerini detaylıca ortaya koyuyor.
Haydar Dümen öldü mü, neden öldü? Haydar Dümen kaç yaşındaydı, evli miydi? İşte hayatı...
Haydar Dümen öldü mü, neden öldü? Haydar Dümen kaç yaşındaydı, evli miydi? İşte hayatı...Haydar Dümen hayatını kaybetti. Köşe yazarı olan Haydar Dümen'den vefat haberi geldi. Dümen'in ölümünün ardından hayatı ile ilgili ayrıntılar araştırılmaya başlandı. Peki, Haydar Dümen kaç yaşındaydı, hastalığı neydi?
12.02.2022Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Cinsellik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.