Cnntürk

Cnntürk

Son dakika cnntürk haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan cnntürk gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan cnntürk haber sayfamızda...

Cnntürk

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.119 cnnturk haberi bulunmuştur.
'Umut' böyle saklanıyor! Tüm Türkiye'ye dağıtılıyor...
'Umut' böyle saklanıyor! Tüm Türkiye'ye dağıtılıyor...Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesi devam ediyor. Temizlik, maske ve mesafenin yanı sıra aşı, koronavirüsle mücadelede önemli bir umut olarak görülüyor. Türkiye'de şu ana kadar yapılan toplam aşı sayısı 19.964.035. Aşıların yanında dağıtımı ve korunması merak ediliyor. CNNTÜRK'te yayımlanan 5N1K programında Kenan Taş, Sinovac ve Biontech aşılarının saklandığı yere gitti.
17.04.2021 Gündem
Radyasyon Onkolojisi Tedavisinde Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.com
Radyasyon Onkolojisi Tedavisinde Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.
18.04.2021Yaşam
Mustafa Sarıgül, sağlık durumuyla ilgili son durumu canlı yayında açıkladı
Mustafa Sarıgül, sağlık durumuyla ilgili son durumu canlı yayında açıkladıTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Batman'da uçaktan indikten sonra gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastanede tedaviye alınmıştı. Mustafa Sarıgül, CNN TÜRK'te Ne Oluyor? programında sağlık durumuyla ilgili son durumu açıkladı.
11.04.2021Gündem
Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.com
Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)
17.04.2021Yaşam
'O' belgeseli CNN Türk ekranlarında izleyiciyle buluşuyor
'O' belgeseli CNN Türk ekranlarında izleyiciyle buluşuyorCNN TÜRK, 10 Nisan Cumartesi günü saat 14:30’da “O” Belgeselini ekrana getirecek.
10.04.2021Haberler
'O' belgeseli CNN Türk ekranlarında izleyiciyle buluşuyor
'O' belgeseli CNN Türk ekranlarında izleyiciyle buluşuyorCNN TÜRK'te yayınlanan 'O' belgeseli, bu hafta Trabzon / İskenderli'de yaşayan 82 yaşındaki Elmas Aydın'ın hayat hikayesine ışık tutacak.
10.04.2021Kültür Sanat
Adliyenin 19 ‘kozmik’ odası görüntülendi
Adliyenin 19 ‘kozmik’ odası görüntülendiFETÖ'ye ait bir dolarlar, Reina saldırganının katliam silahı, 100 milyon dolarlık uyuşturucu ve daha fazlası. CNN TÜRK muhabiri Sema Akbulut ve kameraman Ahmet Akpolat , o materyallerin üst düzey güvenlikle saklandığı adliyedeki belge odalarına girdi.
25.03.2021Televizyon
Yer: İstanbul! 19 ‘kozmik’ oda görüntülendi
Yer: İstanbul! 19 ‘kozmik’ oda görüntülendiFETÖ'ye ait bir dolarlar, Reina saldırganının katliam silahı, 100 milyon dolarlık uyuşturucu ve daha fazlası. CNN TÜRK muhabiri Sema Akbulut ve kameraman Ahmet Akpolat , o materyallerin üst düzey güvenlikle saklandığı adliyedeki belge odalarına girdi.
25.03.2021Gündem
AK Partili Ünal: Bugün yeni bir yolculuk başlıyor
AK Partili Ünal: Bugün yeni bir yolculuk başlıyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın büyük kongre gününde açıklayacağı manifesto öncesi CNNTürk ekranlarında önemli açıklamalarda bulundu.
24.03.2021Siyaset
Son dakika! Milli Eğitim Bakanı Selçuk canlı yayında açıkladı! Yaz tatilini başlayacağı tarih...
Son dakika! Milli Eğitim Bakanı Selçuk canlı yayında açıkladı! Yaz tatilini başlayacağı tarih...Son dakika haberine göre Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, CNN Türk'te Tarafsız Bölge programında flaş açıklamalarda bulundu. Yüz yüz eğitimde ilk ve ortaokullarda yüzde 80'in üzerinde katılım olduğunu belirten Bakan Selçuk, yaz tatilinin ne zaman başlayacağını da açıkladı.
9.03.2021Gündem
Fahiş fiyat şikayeti iletildi! Erdoğan'dan net cevap
Fahiş fiyat şikayeti iletildi! Erdoğan'dan net cevapSon zamanlarda mutfak alışverisi için marketlere gidenler zamlı fiyatlarla karşılaşıyor. Ayçiçek yağından tereyağına, peynirden yumurtaya kadar birçok üründe dikkat çeken oranda fiyat artışının olduğu görünüyor. CNNTÜRK Ankara muhabiri Gülşen Coşkun konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'a genel kapsamlı şikayetin iletildiğini belirterek, ''Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu konuyu mutlaka çözüme ulaştıracağız dediği öğrenildi.'' ifadelerinde bulundu.
24.01.2021Televizyon
Son dakika: Fahiş fiyat şikayeti iletildi! Erdoğan'dan net cevap
Son dakika: Fahiş fiyat şikayeti iletildi! Erdoğan'dan net cevapSon zamanlarda mutfak alışverisi için marketlere gidenler zamlı fiyatlarla karşılaşıyor. Ayçiçek yağından tereyağına, peynirden yumurtaya kadar birçok üründe dikkat çeken oranda fiyat artışının olduğu görünüyor. CNNTÜRK Ankara muhabiri Gülşen Coşkun konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'a genel kapsamlı şikayetin iletildiğini belirterek, ''Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu konuyu mutlaka çözüme ulaştıracağız dediği öğrenildi.'' ifadelerinde bulundu.
24.01.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Whatsapp ve tedbir açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Whatsapp ve tedbir açıklamasıSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, dış siyasetteki mücadele alanlarından iç politikadaki sıcak tartışmalara, gündeme ilişkin merak edilen başlıkları CNN TÜRK'te Ne Oluyor programında değerlendirdi. Tedbirlerin devam edeceğini söyleyen Kalın, son günlerin en çok konuşulan olayı Whatsapp sözleşmesiyle ilgili açıklama yaptı.
10.01.2021Gündem
Son dakika... Sahte isimle kopya! Öğrenciler bu yöntemi kullanıyor
Son dakika... Sahte isimle kopya! Öğrenciler bu yöntemi kullanıyorKoronavirüs ile mücadele kapsamında uzaktan eğitime geçildi. Sınavlar da internet üzerinden yapılmaya başlandı. Bazı öğrenciler de üye sayısı binleri bulan sosyal medya gruplarında gözetmensiz sınavlarda kopya çekti. CNNTÜRK muhabiri Ceylan Sever’in özel haberi...
3.01.2021Haberler
Son dakika... Sahte isimle kopya! Öğrenciler bu yöntemi kullanıyor
Son dakika... Sahte isimle kopya! Öğrenciler bu yöntemi kullanıyorKoronavirüs ile mücadele kapsamında uzaktan eğitime geçildi. Sınavlar da internet üzerinden yapılmaya başlandı. Bazı öğrenciler de üye sayısı binleri bulan sosyal medya gruplarında gözetmensiz sınavlarda kopya çekti. CNNTÜRK muhabiri Ceylan Sever’in özel haberi...
3.01.2021Gündem
İkizleri ölüm ayırdı! Bilirkişi raporu çıktı: Belediye tam kusurlu!
İkizleri ölüm ayırdı! Bilirkişi raporu çıktı: Belediye tam kusurlu!İstanbul Arnavutköy'de çocuk parkında üzerine güneş paneli düşen 10 yaşındaki Görkem Yağız Küçük hayatını kaybetmişti. Soruşturma dosyasına gelen bilirkişi raporunda belediyenin Park ve Bahçeler Müdürü tam kusurludur denildi. CNNTÜRK muhabiri Ceylan Sever'in özel haberi.
2.01.2021Haberler
Son dakika! İkizleri ölüm ayırdı! Bilirkişi raporu çıktı: Belediye tam kusurlu!
Son dakika! İkizleri ölüm ayırdı! Bilirkişi raporu çıktı: Belediye tam kusurlu!Gelen bir son dakika haberine göre; İstanbul Arnavutköy'de çocuk parkında üzerine güneş paneli düşen 10 yaşındaki Görkem Yağız Küçük hayatını kaybetmişti. Soruşturma dosyasına gelen bilirkişi raporunda belediyenin Park ve Bahçeler Müdürü tam kusurludur denildi. CNNTÜRK muhabiri Ceylan Sever'in özel haberi.
2.01.2021Gündem
Prof. Dr. Mehmet Ceyhan canlı yayında rahatsızlandı! İşte son durumu
Prof. Dr. Mehmet Ceyhan canlı yayında rahatsızlandı! İşte son durumuSon dakika haberine göre, CNN TÜRK'te dün akşam yayınlanan Akıl Çemberi programında Prof. Dr. Mehmet Ceyhan canlı yayında fenalaştı. Mehmet Ceyhan'ın sağlık durumu merak edilirken konuyla ilgili açıklama geldi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Mehmet Ceyhan'ın son durumuyla ilgili açıklama yaptı.
9.12.2020Gündem
Mustafa Topaloğlu Sorgu Sual’de
Mustafa Topaloğlu Sorgu Sual’deÜnlü türkücü Mustafa Topaloğlu Sorgu Sual programına konuk oldu. Yaptıkları ve söyledikleri her dönem olay olan Topaloğlu, programda Merve Şahin ve Melis Özcan’ın kendisine yönelttiği sorulara şaşırtıcı cevaplar verdi.
22.11.2020Cadde
Muharrem İnce: Halk TV, TELE 1 ve KRT beni ekrana çıkarmıyor
Muharrem İnce: Halk TV, TELE 1 ve KRT beni ekrana çıkarmıyorMemleket Hareketi'ni başlatan eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, Ahmet Hakan'ın CNNTürk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programına katıldı.
12.11.2020Haberler
Muharrem İnce: Halk TV, TELE 1 ve KRT beni ekrana çıkarmıyor
Muharrem İnce: Halk TV, TELE 1 ve KRT beni ekrana çıkarmıyorMemleket Hareketi'ni başlatan eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, Ahmet Hakan'ın CNNTürk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programına katıldı.
12.11.2020Gündem
Timur Selçuk kimdir, neden öldü, kaç yaşındaydı? İşte Timur Selçuk'un biyografisi...
Timur Selçuk kimdir, neden öldü, kaç yaşındaydı? İşte Timur Selçuk'un biyografisi...Timur Selçuk kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Türk müziğinin unutulmaz ustalarından olan Münir Nurettin Selçuk ve Tiyatro sanatçısı Şehime Erton'un oğlu olan Timur Selçuk hayatını kaybetti. 74 yaşında hayata gözlerini yuman usta sanatçının ölüm haberinin duyulmasının ardından vatandaşlar Timur Selçuk kimdir sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte Timur Selçuk hakkında merak edilenler...
6.11.2020Cadde
Son dakika: Timur Selçuk hayatını kaybetti
Son dakika: Timur Selçuk hayatını kaybettiTürk müziğinin unutulmaz ustalarından Münir Nurettin Selçuk ile tiyatro sanatçısı Şehime Erton'un oğlu olan Timur Selçuk, 74 yaşında hayata veda etti.
6.11.2020Cadde
Betül Yergök: “Restimi gör ve bir hikaye seç”
Betül Yergök: “Restimi gör ve bir hikaye seç”35 hikaye ve bunlarla ilişkili meditasyondan oluşan “Hikayedeki Seni Bul” raflarda yerini aldı. Biz de kitabın nevi şahsına münhasır yazarı Betül Yergök ile kitabın ilginç yolculuğunu ve detaylarını konuştuk. - Milliyet.com.tr Özel
Son dakika... Elif'in kurtarılma anını anlatırken gözyaşlarına boğuldu
Son dakika... Elif'in kurtarılma anını anlatırken gözyaşlarına boğulduGelen son dakika haberine göre; Doğanlar Apartmanı'ndan 3 yaşındaki Elif'in kurtarılma anı sonrası gözyaşları sel oldu. İBB İtfaiye Müdür Yardımcısı Ahmet Yavuz, Elif'in kurtarılma anını anlatırken boğazı düğümlendi.
2.11.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

cnntürkcnn türkKlinik Beslenmesağlık sohbetleribelgesel

Cnntürk ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.