Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu

Son dakika Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu haber sayfamızda...

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 648 cumhurbaşkanlığı bisiklet turu haberi bulunmuştur.
70. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu ödülleri sahiplerini buldu!
70. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu ödülleri sahiplerini buldu! 70. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu yarışmasında zirveye çıkanlar ödüllerini aldı.
10.05.2024 Diğer
Çeşme Yarı Maratonu'nda büyük çekişme
Çeşme Yarı Maratonu'nda büyük çekişme Çeşme Belediyesi'nin ev sahipliğinde organize edilen ve bu sene ikincisi yapılan Çeşme Yarı Maratonu, 21K ve 10K’lık parkurlarda koşuldu.
4.05.2024 Diğer
Samet Bulut: Hayallerimi gerçekleştirmekte olduğumu görüyorum!
Samet Bulut: Hayallerimi gerçekleştirmekte olduğumu görüyorum! Samet Bulut, 59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda 2. gün yarışlarının tamamlanmasının ardından konuştu.
22.04.2024 Diğer
Max Kanter: Astana takımında herkes benim arkamdaydı!
Max Kanter: Astana takımında herkes benim arkamdaydı! Max Kanter, 59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'ndaki başarısının ardıdnan konuştu.
22.04.2024 Diğer
59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu yarın start alacak
59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu yarın start alacak Antalya'da yarın başlayacak ve dünyaca ünlü yarışçıları ev sahipliği yapacak organizasyon 28 Nisan’da İstanbul-İstanbul etabıyla Sultanahmet Meydanı’nda sona erecek.
20.04.2024 Diğer
59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 21-28 Nisan'da düzenlenecek
59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 21-28 Nisan'da düzenlenecek Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, 59. yılında 21-28 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek.
8.04.2024 Diğer
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu için geri sayım
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu için geri sayım 59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun (Tour of Türkiye) Muğla bölümü için koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.
3.04.2024 Diğer
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'na büyük ilgi!
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'na büyük ilgi! 14 ülkeden, 24 takım ve 168 bisikletçinin mücadele ettiği 58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (Tour Of Türkiye); Alanya’dan 8 Ekim’de yola çıkarak 8 gün, 8 etapta 1.235,1 kilometre kat ederek 15 Ekim’de İstanbul Sultanahmet’te son buldu.
19.12.2023 Diğer
Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun tarihi açıklandı
Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun tarihi açıklandı Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 21-28 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek
15.11.2023 Diğer
Erman Öner yazdı: Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nda devler sıraya girdi!
Erman Öner yazdı: Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nda devler sıraya girdi! Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun 58.’si rekabet düzeyinin en yüksek olduğu yarıştı... Sportif performans anlamında her etap rüzgar gibi geçti. Ölçülen hız ortalamaları yarışın artan kalitesini ispatlarken, sezon sonu gelmesine rağmen dünyaca ünlü pedalların hırs ve azmi yarışa verilen değerin bir kanıtı niteliğindeydi.
22.10.2023 Diğer
58. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun İstanbul-Sultanahmet etabı başladı
58. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun İstanbul-Sultanahmet etabı başladı Bu yıl 58. kez düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun İstanbul-Sultanahmet etabının startı Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı Destek ve Mali Hizmetler Genel Müdürü Mehmet Tuncer ve Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu'nun da aralarında bulunduğu protokol üyelerince Ayasofya Meydanı'ndan verildi.
15.10.2023 Diğer
58. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu finali ne zaman, nerede? 58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu etapları ve birinciler
58. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu finali ne zaman, nerede? 58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu etapları ve birinciler 58. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu 7. etabını bugün gerçekleştirdi. Toplamda 8 etap olan Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun son etabı İstanbul'da gerçekleşecek. Peki, Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu ne zaman, nerede yapılacak?
14.10.2023 Bilgi Rehberi
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu nedeniyle İstanbul'da kapatılacak yollar belli oldu
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu nedeniyle İstanbul'da kapatılacak yollar belli oldu Dev tur öncesi İstanbul-Sultanahmet etabında kapatılacak yollar belli oldu.
13.10.2023 Diğer
Zorlu etap Lutsenko’nun
Zorlu etap Lutsenko’nun Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun en zorlu etabı olarak nitelenen Fethiye-Babadağ parkurunda ilk sırayı Kazak sporcu Alexey Lutsenko aldı.
11.10.2023 Diğer
Mark Cavendish, Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nda yarışacak
Mark Cavendish, Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nda yarışacak Britanyalı ünlü sprinter Mark Cavendish, beşinci kez Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nda yarışacak.
5.10.2023 Diğer
MHP’de 5 kişilik kurmay grubu strateji çalışacak
MHP’de 5 kişilik kurmay grubu strateji çalışacak Yerel seçimlerde de Cumhur İttifakı ruhuna uygun hareket edeceklerini açıklayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bu amaçla iki partiden kurmayların ortak yürütecekleri çalışma için Genel Başkan Yardımcıları Feti Yıldız ve Sadir Durmaz’ı görevlendirdi.
21.09.2023 Gündem
MHP'de kurultay tarihi belli oldu! Bahçeli'den yerel seçim mesajı
MHP'de kurultay tarihi belli oldu! Bahçeli'den yerel seçim mesajı MHP MYK toplantısında konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin kurultay tarihini açıkladı. Avrupa Birliği'nin Türkiye'yi üye olarak kabul etme niyetinin olmadığını belirten Bahçeli'den dikkat çeken bir çıkış da geldi.
21.09.2023 Gündem
MHP Lideri Bahçeli'den 'Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'na özel bisikletli poz
MHP Lideri Bahçeli'den 'Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'na özel bisikletli poz Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, bisikletle poz vererek, '58'inci Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nu tebrik etti.
15.09.2023 Gündem
Neşet Ertaş Ulusal Dağ Bisikleti Kupası Yarışı, Kırşehir'de yapıldı
Neşet Ertaş Ulusal Dağ Bisikleti Kupası Yarışı, Kırşehir'de yapıldı Kırşehir'de Neşet Ertaş Ulusal Dağ Bisikleti Kupası Yarışı heyecanı yaşandı. Dev organizasyona yaklaşık 200 sporcu katılım gösterdi.
27.08.2023 Diğer
58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu ileri bir tarihe ertelendi
58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu ileri bir tarihe ertelendi Türkiye Bisiklet Federasyonu, 2023 yılında 23-30 Nisan tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan 58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nu 11 ili etkileyen asrın felaketi deprem nedeni ile erteleme kararı aldı.
18.03.2023 Diğer
Başkan Müftüoğlu: 'Bisikleti Büyütüyoruz' sloganı ile birlikte bisiklet büyüyecek
Başkan Müftüoğlu: 'Bisikleti Büyütüyoruz' sloganı ile birlikte bisiklet büyüyecek Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, D-Smart ekranlarında yayınlanan “gündem özel” programına konuk oldu.
15.03.2023 Diğer
Sporda 2022 böyle geçti
Sporda 2022 böyle geçti 2022 yılı birbirinden renkli, coşkulu spor organizasyonlarına sahne oldu.
30.12.2022 Diğer
Kalın: Bisiklet kullanımının teşviki için güzel çalışmalar yapılıyor
Kalın: Bisiklet kullanımının teşviki için güzel çalışmalar yapılıyor Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Prof. Dr. İbrahim Kalın, Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Ağustos ayında düzenlenecek olan UCI Dağ Bisikleti Eliminatör Dünya Kupası lansman programı için Sakarya'ya geldi. Kalın, "Bu sporun yaygınlaşması için belediyelerimizin, şehirlerimize bisiklet yollarının yapılmasından, bisiklet aracının kullanımının teşvik edilmesine kadar birçok alanda güzel çalışmalar yapıldığını biliyorum." dedi.
15.05.2022 Gündem
Uluslararası Vestel Manisa Yarı Maratonu ilk kez düzenleniyor
Uluslararası Vestel Manisa Yarı Maratonu ilk kez düzenleniyor Manisa Büyükşehir Belediyesi, Vestel ve Manisa Organize Sanayi Bölgesi iş birliğiyle düzenlenen “Uluslararası Vestel Manisa Yarı Maratonu” 15 Mayıs Pazar günü gerçekleşiyor
14.05.2022 Diğer
Bisiklet Turu nedeniyle İstanbul'da bazı yollar kapalı
Bisiklet Turu nedeniyle İstanbul'da bazı yollar kapalı İstanbul’da, 57'inci Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun son etabının gerçekleştirileceği İstanbul'da, bazı yollar trafiğe kapatıldı.
17.04.2022 Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.