Deaş Operasyonu

Deaş Operasyonu

Son dakika deaş operasyonu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan deaş operasyonu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan deaş operasyonu haber sayfamızda...

Deaş Operasyonu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.472 deas operasyonu haberi bulunmuştur.
Mersin merkezli 3 ilde DEAŞ operasyonu: 3 gözaltı
Mersin merkezli 3 ilde DEAŞ operasyonu: 3 gözaltıMersin merkezli 3 ilde düzenlenen operasyonda, Suriye ve Irak'taki çatışma bölgelerinde terör örgütü DEAŞ adına silah alım ve satım faaliyetleri ile mühimmat aktarımlarını organize ettikleri belirlenen şüphelilere yönelik düzenlenen operasyonda yabancı uyruklu 3 kişi gözaltına alındı.
5.03.2021Gündem
İstanbul'da DEAŞ operasyonu: 10 gözaltı
İstanbul'da DEAŞ operasyonu: 10 gözaltıİstanbul'da DEAŞ terör örgütüne yönelik 12 ilçede eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonda 10 yabancı uyruklu kişi gözaltına alındı. Operasyon anları kameraya yansıdı.
3.03.2021Gündem
Kocaeli merkezli DEAŞ operasyonu: 5 gözaltı
Kocaeli merkezli DEAŞ operasyonu: 5 gözaltıKocaeli ve İstanbul'da, jandarmanın terör örgütü DEAŞ’a yönelik düzenlediği operasyonla 5 kişi gözaltına alındı.
1.03.2021Gündem
Son dakika... İstanbul Yenibosna'da askeri bölgede keşif yapan DEAŞ'lı yakalandı
Son dakika... İstanbul Yenibosna'da askeri bölgede keşif yapan DEAŞ'lı yakalandıGelen son dakika haberine göre; İstanbul'da terör örgütü DAEŞ'e yönelik yapılan çalışmalarda bir örgüt militanı Bahçelievler'de inzibat karakolunu keşif amaçlı izlerken yakalandı. Çıktığı ağacın üzerinde yakalanan ve cep telefonundan terör örgütüyle ilgili dijital veriler tespit edilen Muhammed Yahya E. Sevk edildiği mahkemece tutuklandı. İşte haberin ayrıntıları...
25.02.2021Gündem
Son dakika... MİT'ten Kuzey Irak'ta operasyon! Etkisiz hale getirildiler
Son dakika... MİT'ten Kuzey Irak'ta operasyon! Etkisiz hale getirildilerGelen son dakika haberine göre; Terör örgütü PKK'nın istihbarat ve finans faaliyetlerini yürüten 3 örgüt mensubu Irak'ın Metina bölgesinde MİT'in operasyonuyla etkisiz hale getirildi.
22.02.2021Gündem
Ankara'da DEAŞ operasyonu! 14 kişi yakalandı
Ankara'da DEAŞ operasyonu! 14 kişi yakalandıAnkara İstihbarat ve TEM ekiplerince, DEAŞ terör örgütü ve çatışma bölgeleriyle irtibatı belirlenen yabancı uyruklu 14 kişi yakalandı.
22.02.2021Haberler
Son dakika... Ankara'da DEAŞ operasyonu! 14 kişi yakalandı
Son dakika... Ankara'da DEAŞ operasyonu! 14 kişi yakalandıGelen son dakika haberine göre; Ankara İstihbarat ve TEM ekiplerince, DEAŞ terör örgütü ve çatışma bölgeleriyle irtibatı belirlenen yabancı uyruklu 14 kişi yakalandı.
22.02.2021Gündem
Adana'da şafak vakti DEAŞ operasyonu 9 gözaltı kararı
Adana'da şafak vakti DEAŞ operasyonu 9 gözaltı kararıAdana'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik şafak vakti operasyon düzenlendi. 9 kişi hakkında gözaltı kararının bulunduğu operasyonda çok sayıda şüpheli yakalandı.
18.02.2021Haberler
DEAŞ üyesi olduğu iddia edilen yabancı uyruklu kişi Manisa'da yakalandı
DEAŞ üyesi olduğu iddia edilen yabancı uyruklu kişi Manisa'da yakalandıTerör örgütü DEAŞ üyesi olduğu öne sürülen Filistin uyruklu şüpheli, Manisa'nın Salihli ilçesinde düzenlenen operasyonda gözaltına alındı.
10.02.2021Haberler
Şanlıurfa'da DEAŞ operasyonu! 5 şüpheli gözaltına alındı
Şanlıurfa'da DEAŞ operasyonu! 5 şüpheli gözaltına alındıGelen son dakika haberine göre; Şanlıurfa'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik operasyon düzenlendi. Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri operasyonda 5 şüpheliyi gözaltına alındı.
3.02.2021Gündem
Balıkesir merkezli 58 ilde DEAŞ operasyonunda 126 şüpheli yakalandı
Balıkesir merkezli 58 ilde DEAŞ operasyonunda 126 şüpheli yakalandıBalıkesir merkezli 58 ilde yürütülen DEAŞ operasyonunda, örgütle irtibatı olduğu ve finansal destek sağladığı iddia edilen 126 şüpheli yakalandı.
27.01.2021Haberler
Düzce'de DEAŞ operasyonu! 9 şüpheli yakalandı
Düzce'de DEAŞ operasyonu! 9 şüpheli yakalandıDüzce'de terör örgütü DEAŞ'a yönelik operasyonda, yabancı uyruklu 9 şüpheli gözaltına alındı.
21.01.2021Gündem
İstanbul'da DEAŞ operasyonu! Çok sayıda gözaltı var
İstanbul'da DEAŞ operasyonu! Çok sayıda gözaltı varGelen son dakika haberine göre; İstanbul'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik 5 ilçede 20 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda 16 kişi gözaltına alındı.
19.01.2021Gündem
Adana'da DEAŞ operasyonu! 6 gözaltı kararı
Adana'da DEAŞ operasyonu! 6 gözaltı kararı Adana'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik soruşturma kapsamında Irak ve Suriye uyruklu 6 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.
12.01.2021Gündem
Mersin’de DEAŞ operasyonu
Mersin’de DEAŞ operasyonuMersin’de DEAŞ silahlı terör örgütüne yönelik yapılan operasyonda 14 kişi yakalanarak gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen 14 şüpheliden 4'ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.
5.01.2021Haberler
Başkent polisinden DEAŞ operasyonu
Başkent polisinden DEAŞ operasyonuIrak'taki çatışma bölgelerinde bulunan ve bombalı araç hazırlığı gibi eylemlere yardım ettiği tespit edilen bir terörist, istihbarat ve terör birimlerinin ortak operasyonuyla Ankara'da saklandığı evde yakalandı.
3.01.2021Gündem
Siirt’te DEAŞ operasyonu! 5 kişi gözaltına alındı
Siirt’te DEAŞ operasyonu! 5 kişi gözaltına alındıSiirt İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, DEAŞ terör örgütünü yönelik düzenlenen operasyonda yabancı uyruklu 5 kişi gözaltına alındı.
31.12.2020Gündem
Son dakika... İstanbul'da DEAŞ operasyonu: Çok sayıda gözaltı var
Son dakika... İstanbul'da DEAŞ operasyonu: Çok sayıda gözaltı varİstanbul'da 14 ilçede DEAŞ terör örgütü ile bağlantısı bulunduğu öne sürülen 35 kişiye yönelik operasyon düzenlendi. Önceden belirlenen adreslere eş zamanlı yapılan baskınlarda çok sayıda şüpheli gözaltına alındı
31.12.2020Gündem
Son dakika... Ankara'da polis ve MİT'ten operasyon!
Son dakika... Ankara'da polis ve MİT'ten operasyon!Gelen son dakika haberine göre; Ankara'da polis ve MİT Bölge Başkanlığınca yapılan saha ve analiz çalışmaları sonucu DEAŞ terör örgütü ve çatışma bölgeleri ile irtibatlı oldukları belirlenen 35 şüpheli gözaltına alındı.
29.12.2020Gündem
Kayseri'de DEAŞ operasyonu: 7 gözaltı
Kayseri'de DEAŞ operasyonu: 7 gözaltıKayseri'de, terör örgütü DEAŞ'a yönelik düzenlenen operasyonda, Suriye uyruklu 7 şüpheli gözaltına alındı.
28.12.2020Gündem
Van'da DEAŞ operasyonu: 31 gözaltı
Van'da DEAŞ operasyonu: 31 gözaltıVan'da DEAŞ silahlı terör örgütü ile iltisaklı olarak bölgede faaliyet gösteren Amer Onay Grubu’na mensup 31 kişi yakalanarak gözaltına alındı.
24.12.2020Gündem
Adana’da DEAŞ operasyonu: 3 gözaltı
Adana’da DEAŞ operasyonu: 3 gözaltıAdana’da terör örgütü DEAŞ adına aktif olarak faaliyet yürüttüğü öne sürülen 3 kişi yapılan operasyonla gözaltına alındı.
24.12.2020Haberler
Adana’da DEAŞ operasyonu: 3 gözaltı
Adana’da DEAŞ operasyonu: 3 gözaltıAdana’da terör örgütü DEAŞ adına aktif olarak faaliyet yürüttüğü öne sürülen 3 kişi yapılan operasyonla gözaltına alındı.
24.12.2020Gündem
Ordu'da DEAŞ operasyonu: 10 gözaltı
Ordu'da DEAŞ operasyonu: 10 gözaltıOrdu'da polis ekiplerince, terör örgütü DEAŞ'a yönelik düzenlenen operasyonda Irak uyruklu 10 şüpheli gözaltına alındı.
23.12.2020Gündem
Samsun'da DEAŞ operasyonu! 9 kişi yakalandı
Samsun'da DEAŞ operasyonu! 9 kişi yakalandıSamsun'da, terör örgütü DEAŞ'a yönelik operasyonda Irak uyruklu 9 zanlı gözaltına alındı.
22.12.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Deaşoperasyonİstanbulankaraadana

Deaş Operasyonu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.