Dilenci

Dilenci

Son dakika dilenci haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan dilenci gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan dilenci haber sayfamızda...

Dilenci

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.039 dilenci haberi bulunmuştur.
Dünyanın en iyi şiirleri
Dünyanın en iyi şiirleriDuyguları ifade etmenin en içten, en hassas, en güzel yöntemlerinden birisi şiir yazmaktır. Bu sebeple şiir edebiyatın en değerli dallarından birisidir. Şiir tek bir kişiye ait olarak bilinse de aslında okuyana aittir. Bir şiiri her okuyan o şiirden farklı anlamlar farklı duygular çıkarır. Farklı hisseder. İşte Türk ve Dünya edebiyatının en güzel şiirleri
14.06.2021Şiirler
Kimi seyyar satıcı kimisi de dilenci
Kimi seyyar satıcı kimisi de dilenciManisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, Emniyet Müdürlüğü işbirliğiyle bir operasyon gerçekleştirdi.
11.06.2021Ege
Son dakika... Suriyeli çocukları dilendiren çete hakim karşısında
Son dakika... Suriyeli çocukları dilendiren çete hakim karşısındaGelen son dakika haberine göre; Suriyeli çocukları İstanbul’da dilendiren çete hakim karşısına çıktı. Dosyada mağdur olan 71 çocuğun kendi çocukları olduğunu söyleyen 13 sanıktan 10’u ilk duruşmada tahliye edildi. Duruşmada savunma yapan örgüt liderlerinden Abdo Hamud, çocuklarının eve yardım etmek için çalıştığını söyleyerek, “Olayın buraya geleceğini bilseydim asla çalıştırmazdım” dedi.
24.05.2021Gündem
Zabıtaya yakalanan dilenci paraları etrafa saçtı
Zabıtaya yakalanan dilenci paraları etrafa saçtıSivas'ta, cadde üzerinde dilencilik yaparken zabıtaya yakalanan N.C.B., cebindeki paraları çevreye saçtı. Paralar çevredeki vatandaşlar tarafından toplandı.
21.05.2021Haberler
Zabıtaya yakalanan dilenci paraları etrafa saçtı
Zabıtaya yakalanan dilenci paraları etrafa saçtıSivas'ta, cadde üzerinde dilencilik yaparken zabıtaya yakalanan N.C.B., cebindeki paraları çevreye saçtı. Paralar çevredeki vatandaşlar tarafından toplandı.
21.05.2021Gündem
Kayseri’de dilencinin üzerinden 2 bin 200 lira ve 100 euro çıktı
Kayseri’de dilencinin üzerinden 2 bin 200 lira ve 100 euro çıktıKayseri'de Ramazan ayında dilenirken yakalanan Ramazan T.'nin (48) üzerinden çıkan 2 bin 200 lira ve 100 euroya el konuldu.
28.04.2021Haberler
Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'in sesine beğeni yağdı
Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'in sesine beğeni yağdıÜnlü şarkıcı Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'in söylediği Orhan Gencebay şarkısına, sosyal medyada beğeni yağdı. Öztel'e, 'Annesi Aleyna Tilki'yi gölgede bıraktı' yorumları yapıldı.
27.04.2021Magazin
Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'in sesine beğeni yağdı
Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'in sesine beğeni yağdıPopçu Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'in söylediği Orhan Gencebay şarkısına sosyal medyada beğeni yağdı. Öztel hakkında "Annesi, Aleyna Tilki'yi gölgede bıraktı" yorumları yapıldı.
27.04.2021Cadde
Dilencinin iç çamaşırından çıktı! Paralara el konuldu
Dilencinin iç çamaşırından çıktı! Paralara el konulduKahramanmaraş'ta polis ekiplerinin yaptığı çalışmada yakalanan dilencilerden Mahmud A.'nın (69) üzerinde yapılan aramada iç çamaşırından 1700 TL para çıktı.
22.04.2021Gündem
Çorap satan seyyar satıcının cipi olduğu ortaya çıktı
Çorap satan seyyar satıcının cipi olduğu ortaya çıktıEsenyurt'ta dilenci ve seyyar satıcılara yönelik yapılan denetimlerde, bir kadından cip anahtarı çıktı. Kadının, aracını uzak bir noktaya park ettikten sonra çorap sattığı öğrenildi.
20.04.2021Haberler
Son dakika... Çorap satan kadının üzerinden cip anahtarı çıktı!
Son dakika... Çorap satan kadının üzerinden cip anahtarı çıktı!İstanbul Esenyurt'ta dilenci ve seyyar satıcılara yönelik yapılan denetimlerde, bir kadından cip anahtarı çıktı. Kadının, aracını uzak bir noktaya park ettikten sonra çorap sattığı öğrenildi.
20.04.2021Gündem
Kimlikleri deşifre edildi! Taksiyle geliyor, rezidansta kalıyorlar
Kimlikleri deşifre edildi! Taksiyle geliyor, rezidansta kalıyorlarKayseri Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerinin, rezidansta kalan ve çalıştıkları bölgelere gidiş gelişlerinde taksiyle seyahat eden dilencileri deşifre ettiği bildirildi.
16.04.2021Haberler
Kimlikleri deşifre edildi! Taksiyle geliyor, rezidansta kalıyorlar
Kimlikleri deşifre edildi! Taksiyle geliyor, rezidansta kalıyorlarKayseri Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerinin, rezidansta kalan ve çalıştıkları bölgelere gidiş gelişlerinde taksiyle seyahat eden dilencileri deşifre ettiği bildirildi.
16.04.2021Gündem
Tekerlekli sandalyede dilenirken yakalandı
Tekerlekli sandalyede dilenirken yakalandıKayseri’de fiziksel engelli gibi davranarak dilencilik yaptığı belirlenen Afganistan uyruklu Abdullah C. (25), yakalandı. Vatandaşların dini duygularını istismar eden dilenci Abdullah C.'nin üzerinden 380 TL çıktı.
15.04.2021Gündem
Dilencinin mal varlığı şaşırttı
Dilencinin mal varlığı şaşırttıMersin'de zabıta uygulamasında yakalanan bir kadın dilencinin üzerine kayıtlı bir evi ve otomobili olduğu ortaya çıktı.
12.04.2021Haberler
Dilencinin mal varlığı şaşırttı
Dilencinin mal varlığı şaşırttıMersin'de zabıta uygulamasında yakalanan bir kadın dilencinin üzerine kayıtlı bir evi ve otomobili olduğu ortaya çıktı.
12.04.2021Gündem
Servet-i Fünun şiiri
Servet-i Fünun şiiriServet-i Fünûn Edebiyat sanatçıları, Abdülhak Hamit'in şekilde yaptığı yeniliği daha da genişletirler Fransız şiirinden "sone" ve "terzarima" gibi nazım türlerini alırlar. Müstezad (serbest nazım)ı, yaygın ölçüde kullanırlar. Kalıplaşmış vezinlerin dışına çıkarlar. İşte Servet-i fünun şiiri örnekleri
7.04.2021Şiirler
Son dakika! Savaştan yaşam savaşına: Keşke adım Hayal olsaydı!
Son dakika! Savaştan yaşam savaşına: Keşke adım Hayal olsaydı!Gelen bir son dakika haberine göre; Suriye’deki iç savaş sonrası yaşadıkları topraklardan koparak ülkemize sürüklenen göçmen çocukların bir bölümü dilenci çetelerinin elinde. Geçim sıkıntısı çeken Suriyeli çocuklar da çareyi dilenmekte arıyor
26.03.2021Gündem
Dilenci, topladığı paraları ekmek arası yaptı
Dilenci, topladığı paraları ekmek arası yaptıSivas'ta zabıta ekiplerinin düzenlediği operasyonda, dilencilik yapan 4 kişi yakalandı. Dilencilerden birinin, topladığı paraları somun ekmeklerin arasına gizlediği görüldü.
19.03.2021Haberler
Dilenci, topladığı paraları ekmek arası yaptı
Dilenci, topladığı paraları ekmek arası yaptıSivas'ta zabıta ekiplerinin düzenlediği operasyonda, dilencilik yapan 4 kişi yakalandı. Dilencilerden birinin, topladığı paraları somun ekmeklerin arasına gizlediği görüldü.
19.03.2021Gündem
Sakat numarası yapan dilencinin foyası ortaya çıktı
Sakat numarası yapan dilencinin foyası ortaya çıktıÇORUM'da sol kolunu sararak kendisine sakat görüntüsü veren dilencinin foyasını zabıta ekipleri ortaya çıkardı. Zabıta görevlisi, dilenciye "Hepiniz böylesiniz, kardeşin böyle, oğlun böyle. Bu nasıl hastalık genetik mi bu sizde'' diye tepki gösterdi.
15.03.2021Haberler
Yoksul Zıt Anlamlısı Nedir? Yoksulun Zıt Anlamı Olan Kelimeler
Yoksul Zıt Anlamlısı Nedir? Yoksulun Zıt Anlamı Olan KelimelerÇoğu kelimenin zıt anlamı bulunmaktadır. Yoksul kelimesi de bu kelimelerden birini teşkil etmektedir. Yoksul kelimesinin Türk Dil Kurumunca anlamı fakir fukara yoksul dilenci zavallı anlamına gelmektedir. Yoksul zıt anlamlısı nedir? Yoksulun zıt anlamlısı olan kelimeler nelerdir? Bu soruların cevaplarını sizler için derledik.
71 çocuğun dilendirilmesi soruşturması: İnsan ticareti
71 çocuğun dilendirilmesi soruşturması: İnsan ticaretiİstanbul'da Suriye'den getirilen 71 çocuğun zorla dilendirilmesine ilişkin soruşturma tamamlandı. Savcılık, 15 şüpheli hakkında "İnsan ticareti yapma", "Suç işlemek amacıyla örgüt kurma", "Suç örgütüne üye olma" suçlarından iddianame düzenledi. Örgüt yöneticisi oldukları iddia edilen 4 şüpheli hakkında toplam 570 yıldan 858 yıla kadar hapis istenirken, örgüt üyesi 11 şüpheli hakkında ise 569 yıldan 855 yıla kadar hapis istendi.
2.03.2021Haberler
Bebek arabasında çantası çalınan Nijeryalı kadın gözyaşlarına boğuldu!
Bebek arabasında çantası çalınan Nijeryalı kadın gözyaşlarına boğuldu!İstanbul Esenyurt’ta pasaport işlemlerini tamamlamak için fotokopi çektiren Nijeryalı kadın, bebek arabasına bıraktığı çantasını çaldırdı. İçerisinde 5 bin TL’ye yakın para, pasaport, oturma izni olan kadın çaresizlikten gözyaşlarına boğuldu. Polis çantayı çaldığı öne sürülen kişi veya kişileri tespit etmek için çalışma başlattı.
25.02.2021Gündem
Metroda dehşet: 'Bebeğime defalarca yumruk attı!'
Metroda dehşet: 'Bebeğime defalarca yumruk attı!'Cumartesi günü kucağında bebeğiyle metroya binen anne, burada dilenen bir kadının saldırısına uğradı. Dilenci, anneyi bırakıp iki yaşındaki çocuğunu yumrukladı.
23.02.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

dilencizabıtaparakayserisivas

Dilenci ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.