Doğanşehir

Doğanşehir

Son dakika doğanşehir haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan doğanşehir gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan doğanşehir haber sayfamızda...

Doğanşehir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 488 doğanşehir haberi bulunmuştur.
Malatya'da 3,5 büyüklüğünde korkutan deprem! AFAD duyurdu
Malatya'da 3,5 büyüklüğünde korkutan deprem! AFAD duyurdu Malatya'da 3,5 büyüklüğünde korkutan bir deprem meydana geldi. Depremi AFAD son dakika olarak duyurdu.
15.04.2024 Gündem
Son dakika... Prof. Dr. Naci Görür Malatya'daki depremin ardından ilk açıklama
Son dakika... Prof. Dr. Naci Görür Malatya'daki depremin ardından ilk açıklama Prof. Dr. Naci Görür, Malatya'da meydana gelen depremin ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
3.04.2024 Gündem
Malatya'da 4,5 büyüklüğünde deprem
Malatya'da 4,5 büyüklüğünde deprem Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
3.04.2024 Haberler
Malatya'da 4,5 büyüklüğünde deprem! Sarsıntı çevre illerde de hissedildi
Malatya'da 4,5 büyüklüğünde deprem! Sarsıntı çevre illerde de hissedildi Malatya’nın Doğanşehir ilçesi olan 4.5 büyüklüğündeki deprem meydana geldi. Sarsıntı Adıyaman, Elazığ gibi çevre illerde hissedildi.
3.04.2024 Gündem
Malatya'da AK Parti'li Sami Er başkan seçildi
Malatya'da AK Parti'li Sami Er başkan seçildi Malatya'da 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlara göre, AK Parti'li Sami Er, Büyükşehir Belediye Başkanı oldu. İlçelerde ise AK Parti 7, CHP 5 ve MHP 1 belediye başkanlığını kazandı.
31.03.2024 Gündem
2024 DOĞANŞEHİR SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Malatya Doğanşehir Seçim Sonuçları ve Oy Oranları
2024 DOĞANŞEHİR SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Malatya Doğanşehir Seçim Sonuçları ve Oy Oranları Türkiye'deki yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 Pazar günü vatandaşlar sandık başına gitti. Seçim sonucunda il/ilçe belediye başkanı, büyükşehir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri ile il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri de belirlenecek. Milliyet.com.tr’nin ‘Malatya Doğanşehir Yerel Seçim Sonuçları 2024’ sayfasından Doğanşehir ilçesine ait yerel seçim sonuçlarını takip edebilirsiniz. İşte ‘Malatya Doğanşehir Seçim Sonuçları’ hakkında detaylı bilgiler…
31.03.2024 Bilgi Rehberi
SMA'lı Berfin Ada'nın annesi: 23 aydır oruçlu bir bebek
SMA'lı Berfin Ada'nın annesi: 23 aydır oruçlu bir bebek Malatya’da dünyaya gelen ve 6 Şubat depreminin ardından evlerini kaybettikleri için İzmir'e yerleşen SMA Tip 1 hastası 23 aylık Berfin Ada Fırat'ın ailesi bağış kampanyasını tamamlamak için mücadeleye devam ediyor. Annesi Helin Fırat (20) kızının bakımından arta kalan zamanlarda sosyal medyada bağış toplamaya çalışırken babası Cem Fırat (22) da il il dolaşıp kızına destek istiyor.
29.03.2024 Gündem
Mete artık insanlarla iletişim kurabilecek! Özel kabin yapıldı
Mete artık insanlarla iletişim kurabilecek! Özel kabin yapıldı Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde yaşayan, küçük yaşta geçirdiği menenjit hastalığı sonucu yatağa bağımlı kalan 47 yaşındaki Mete Balaban için sosyal medya üzerinde yapılan çağrıların ardından özel kabin yapıldı. Kabin sayesinde istediği zaman dışarı çıkabilecek olan Balaban büyük bir mutluluk yaşadı.
20.03.2024 Gündem
Malatya'da araç devrildi, 8 kişi yaralandı
Malatya'da araç devrildi, 8 kişi yaralandı Malatya'da lastiğinin patlamasıyla kontrolden çıkan araç devrilirken araçtaki 8 kişi yaralandı.
19.03.2024 Gündem
Murat Kurum: Malatyamız eskisinden güzel bir şehir olacak
Murat Kurum: Malatyamız eskisinden güzel bir şehir olacak AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Sultangazi’de 'Malatyalılar Buluşması'na katıldı. Kurum, “Malatya’daki felaketin ilk anından itibaren hep sizlerin yanında olduk. O gece iki saat sonra biz Malatya'mızdaydık. Malatya'mızda afetzede kardeşlerimiz için 8 bin konut inşa ettik, vatandaşımıza teslim ettik. Şubat ayında deprem bölgesinde 180 bin konutumuzun inşasını başlattık" dedi.
9.03.2024 Gündem
Malatya'da korkutan deprem! AFAD duyurdu
Malatya'da korkutan deprem! AFAD duyurdu Malatya Doğanşehir'de 3.5 büyüklüğünde korkutan bir deprem meydana geldi. Depremi AFAD son dakika olarak duyurdu. İşte detaylar...
9.03.2024 Gündem
DEPREM HABERLERİ 3 Mart 2024 Son Dakika Son Depremler Listesi: Kandilli Rasathanesi/AFAD deprem mi oldu? Az önce nerede, kaç şiddetinde deprem oldu sorgula
DEPREM HABERLERİ 3 Mart 2024 Son Dakika Son Depremler Listesi: Kandilli Rasathanesi/AFAD deprem mi oldu? Az önce nerede, kaç şiddetinde deprem oldu sorgula Son dakika deprem haberleri. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Bulunduğu bölgede ve çevresinde deprem olup olmadığını merak edenler son depremler listesine bakarak en son nerede, kaç şiddetinde deprem olduğunu görüntüleyebiliyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 3 Mart 2024 son depremler listesi.
3.03.2024 Bilgi Rehberi
Son dakika: AFAD duyurdu! Malatya'da 4.4 büyüklüğünde deprem
Son dakika: AFAD duyurdu! Malatya'da 4.4 büyüklüğünde deprem AFAD'da yer alan bilgilere göre Malatya'da 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, olumsuz bir durum olmadığını açıkladı.
3.03.2024 Gündem
Bakan Özhaseki duyurdu: Önümüzdeki ay 75 bin konut yapmış olacağız
Bakan Özhaseki duyurdu: Önümüzdeki ay 75 bin konut yapmış olacağız Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Malatya’nın Doğanşehir ve Akçadağ ilçelerini ziyaret ederek TOKİ tarafından deprem sonrası yapılan çalışmaları inceledi. Bakan Özhaseki, önümüzdeki ay itibariyle yapacakları konut sayısının 75 bini bulacağını söyledi.
27.02.2024 Gündem
Son dakika... AFAD duyurdu! Malatya'da 3.8 büyüklüğünde deprem
Son dakika... AFAD duyurdu! Malatya'da 3.8 büyüklüğünde deprem Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Malatya'da 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu.
22.02.2024 Gündem
21 Şubat 2024 SON DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA | Kandilli Rasathanesi/AFAD Az önce deprem mi oldu? Deprem nerede, kaç şiddetinde oldu? Son Depremler
21 Şubat 2024 SON DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA | Kandilli Rasathanesi/AFAD Az önce deprem mi oldu? Deprem nerede, kaç şiddetinde oldu? Son Depremler Son dakika deprem haberleri. Deprem kuşağında yer alan Türkiye'de birçok bölgede deprem yaşanmaktadır. Bulunduğu bölge ve çevresinde deprem olup olmadığını merak eden vatandaşlar son depremler listesine bakarak en son nerede, kaç şiddetinde ve derinliğinde deprem meydana geldiğini görüntüleyebiliyor. İşte 21 Şubat 2024 son depremler listesi.
21.02.2024 Bilgi Rehberi
"Deprem bölgesinde aktif işgücü programlarımızı çok daha avantajlı hale getirdik"
"Deprem bölgesinde aktif işgücü programlarımızı çok daha avantajlı hale getirdik" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan, Malatya’da sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile yaptığı toplantıda en büyük adımlardan biri olarak, deprem bölgesinde aktif işgücü programlarını çok daha avantajlı hale getirdiklerini söyledi.
20.02.2024 Ekonomi
Malatya 4.3 büyüklüğünde deprem
Malatya 4.3 büyüklüğünde deprem AFAD Deprem Dairesi Malatya'da 4.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu.
19.02.2024 Haberler
Malatya'da 4.3 büyüklüğünde deprem
Malatya'da 4.3 büyüklüğünde deprem AFAD Deprem Dairesi Malatya'da 4.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu.
19.02.2024 Gündem
YENİ SON DEPREMLER LİSTESİ 📢 En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Muğla ve Malatya'da peş peşe depremler! Kandilli/AFAD
YENİ SON DEPREMLER LİSTESİ 📢 En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Muğla ve Malatya'da peş peşe depremler! Kandilli/AFAD Ülkemiz ve çevresinde yaşanan depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listeleniyor. Depremlerin enlem ve boylam bilgileri, depremin şiddeti, merkez üssü gibi bilgiler vatandaşlar ile paylaşılıyor. Peki Türkiye'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
17.02.2024 Bilgi Rehberi
Gezeravcı daveti geri çevirmedi
Gezeravcı daveti geri çevirmedi Malatya’da, Doğanşehir Fen Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından Uzay ve Bilim Şenliği düzenleniyor.
15.02.2024 Gündem
Depremin ikincil etkilerinden biri! İstanbul'da 7 bine yakın
Depremin ikincil etkilerinden biri! İstanbul'da 7 bine yakın İstanbul Teknik Üniversitesi Yer Bilimleri Enstitüsü Katı Yer Bilimleri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tolga Görüm tarafından yürütülen, 'Deprem sonrası tetiklenen heyelan tehlikesinin izlenmesi' projesi NATO ve TÜBİTAK tarafından destekleniyor. Projeyle deprem sonrasında tetiklenen heyelanlar ve risk noktaları belirlendi. Elde edilen bulguların AFAD'A ait Afet Risk Azaltma Sistemiyle paylaşılmasıyla deprem ve heyelan meydana gelen bölgede ölümleri en aza indirecek gerekli tedbirleri almak amaçlanıyor.
6.02.2024 Gündem
Kırılmayan fay hattına dikkat çekti! 'Büyük depremler olacak'
Kırılmayan fay hattına dikkat çekti! 'Büyük depremler olacak' İstanbul Teknik Üniversitesi'nden (İTÜ) Prof. Dr. Tuncay Taymaz, 6 Şubat Kahramanmaraş depremlerine ilişkin açıklamalarda bulunarak yeni depremlere dair korkutan uyarılarda bulundu.
4.02.2024 Gündem
BUGÜNKÜ SON DEPREMLER LİSTESİ (14 Ocak güncel liste): 📌 AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler takip ekranı! Az önce deprem mi oldu, en son depremlere nereden bakılır?
BUGÜNKÜ SON DEPREMLER LİSTESİ (14 Ocak güncel liste): 📌 AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler takip ekranı! Az önce deprem mi oldu, en son depremlere nereden bakılır? Son depremler listesi gündemde takip edilen konular arasında bulunuyor. Bugün, Bolu'da 3.9 büyüklüğünde deprem oldu. AFAD ve Kandilli Rasathanesi, son depremler listesini paylaşıyor. Peki az önce deprem mi oldu? İşte 14 Ocak son depremler listesi canlı takip ekranı...
14.01.2024 Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Doğanşehir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.