Dolmabahçe Sarayı

Dolmabahçe Sarayı

Son dakika Dolmabahçe Sarayı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Dolmabahçe Sarayı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Dolmabahçe Sarayı haber sayfamızda...

Dolmabahçe Sarayı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.583 dolmabahçe sarayı haberi bulunmuştur.
Kemal Kılıçdaroğlu, 120 milletvekili ile Erzurum'a geldi
Kemal Kılıçdaroğlu, 120 milletvekili ile Erzurum'a geldiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin haftalık toplantısını yapmak üzere 120 milletvekili ile Erzurum'a geldi.
2.08.2022Siyaset
Fransız siyasetçiden Macron'u çıldırtacak açıklama: 'Türkiye Fransa'dan daha güçlü'
Fransız siyasetçiden Macron'u çıldırtacak açıklama: 'Türkiye Fransa'dan daha güçlü'Tahıl krizi, Türkiye’nin iki ay süren çabalarıyla İstanbul’da imzalanan anlaşma ile çözüldü. Birçok ülke, dünyanın dört bir yanından milyonları etkileyen anlaşmayla ilgili Türkiye’yi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı tebrik ederken, gazeteler Türkiye'nin başarısını manşetten verdi. Öte yandan Avrupa Parlamentosu'nun Fransız Üyesi Gilles Lebreton'dan Macron'ı çıldırtacak bir açıklama geldi.
23.07.2022Dünya
Dünya tarihi anlaşmayı böyle gördü: 'Türkiye kilit rol oynadı!'
Dünya tarihi anlaşmayı böyle gördü: 'Türkiye kilit rol oynadı!'Dünyanın gözü İstanbul'da... Bugün Türkiye'nin ev sahipliğinde Ukrayna ile Rusya arasında imzalanacak Tahıl Sevkiyatı Anlaşması, dünyada büyük yankı uyandırdı.
22.07.2022Dünya
İstanbulluya bayram rotası
İstanbulluya bayram rotasıBayram tatilini İstanbul’da geçirecek olanlar bayram tatili boyunca İstanbul’un ve şehre yakın bölgelerin keyfini çıkarabilecek.
8.07.2022Ekonomi
Sarayları ziyaret eden turist sayısı yüzde 288 arttı
Sarayları ziyaret eden turist sayısı yüzde 288 arttıMilli Saraylar Başkanlığı'na bağlı saray, köşk ve kasırlar, bu yılın ilk 6 ayında ziyaretçi sayısıyla rekor kırdı. Topkapı Sarayı, bir milyon 404 bin 697 ziyaretçiyle en çok ilgi gören saray oldu.
1.07.2022Ekonomi
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022Yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile öğrenciler yoğun bir ders dönemine girdi. Eğitim öğretim hayatının önemli derslerinden birisi de Türkçe’dir. Türkçe kitaplarında birbirinden farklı konular ve etkinlikler yer almaktadır. 7. sınıf öğrencilerinin kendilerini geliştirmesi için bu etkinlikler genellikle ev ödevi olarak verilir. Kitaplardaki etkinlikler ve örnekler MEB kararı ile yıldan yıla farklılık göstermektedir. Öğrencinin dilsel becerilerini geliştirmeyi amaçlayan 7. sınıf Türkçe ders kitabı MEB ve Özgün Yayınları olarak ikiye ayrılıyor. 7. sınıf Türkçe ders kitabı Özgün Yayınları cevapları için “7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları 2021-2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
31.05.2022Eğitim
Dolmabahçe Sarayı'nda yoğunluk! Yerli ve yabancı turistler akın etti
Dolmabahçe Sarayı'nda yoğunluk! Yerli ve yabancı turistler akın ettiDolmabahçe Sarayı'nı ziyaret etmek isteyen yerli ve yabancı turistler metrelerce kuyruk oluşturdu. Yağmur altında bekleyen ziyaretçilerin oluşturduğu kuyruk Dolmabahçe Caddesi'ne kadar uzadı.
3.05.2022Gündem
Erdoğan'dan 'Kavala' tepkisi: Gezi olaylarının koordinatörüydü
Erdoğan'dan 'Kavala' tepkisi: Gezi olaylarının koordinatörüydüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Dolmabahçe Sarayı’nda STK temsilcileri ile bir araya geldiği iftar programında açıklamalarda bulundu. Gezi davasında Osman Kavala’ya mahkemenin verdiği ağırlaştırılmış müebbet kararına ilişkin konuşan Erdoğan, 'En son malum bir zatla ilgili verilen karar bazı çevreleri çok rahatsız etti. Peki kimdi bu adam? Bu adam Türkiye’nin Soros’uydu. Bu adam Gezi olaylarının perde arkası koordinatörüydü.' dedi.
28.04.2022Siyaset
Türk devletleri teşkilatı 5 ülke arasında 'Türk-Ay' konferansı kuruldu
Türk devletleri teşkilatı 5 ülke arasında 'Türk-Ay' konferansı kurulduTürk Devletleri Teşkilat üyesi 5 devlet arasında, Türk Anayasa Yargısı Konferansı (Türk-Ay) işbirliği yapıldı. Dolmabahçe Sarayı'nda yapılan toplantıda atılan imzalarla kurulan Türk-Ay ile ilgili konuşan Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, "Eminim bu imza ile başlayan süreç, ülkelerimizin halkları arasında, devletleri arasında ve o devletin Anayasa Mahkemeleri gibi kurumları arasındaki ilişkileri de bugün olduğundan çok daha güçlü bir noktaya taşıyacaktır" dedi.
27.04.2022Gündem
‘Güçlü Türkiye için sanatçıların görevi hayatidir’
‘Güçlü Türkiye için sanatçıların görevi hayatidir’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beşiktaş’ta bulunan Dolmabahçe Sarayı’nda sanatçı, oyuncu ve ünlü isimlerle düzenlenen iftar programında bir araya geldi.
17.04.2022Siyaset
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Daima sanatçılarımızın yanında yer aldık
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Daima sanatçılarımızın yanında yer aldıkSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan sanatçılarla iftar programında bir araya geldi.  Erdoğan, "İlhamını bu topraklardan, bu milletten, bu medeniyetten alan hiçbir sanat eserinin başarısız olmayacağına inanıyorum" dedi. Emine Erdoğan yaptığı paylaşımda, "Sanat camiamızın değerli isimleri ile iftar programımızda bir araya gelerek hoş sohbetli bir akşamı geride bıraktık." ifadelerini kullandı.
16.04.2022Siyaset
Son dakika: Ukrayna-Rusya savaşında yeni döneme girildi! Türkiye'nin tavrını çok net açıkladı: Dengeli tutum korunacak
Son dakika: Ukrayna-Rusya savaşında yeni döneme girildi! Türkiye'nin tavrını çok net açıkladı: Dengeli tutum korunacakGelen son dakika haberine göre; Türkiye'nin Ukrayna-Rusya savaşında barış için girişimleri sürüyor. Sözcü Kalın, Rusya-Ukrayna krizine ilişkin " Yeni bir soğuk savaş dönemine girdik. Bu savaşın etkileri on yıllar sürecek." ifadelerini kullanarak "Türkiye bu kritik süreçte barış, istikrar, güvenlik ve adaleti tesis etmek için dengeli tutumunu koruyacak ve çok yönlü girişimlerini sürdürecek." açıklamasında bulundu.
13.04.2022Siyaset
Son dakika... Ukrayna'dan Rusya'ya yeni anlaşma taslağı! Türkiye dahil peş peşe açıklamalar
Son dakika... Ukrayna'dan Rusya'ya yeni anlaşma taslağı! Türkiye dahil peş peşe açıklamalarRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, "Ukrayna çarşamba günü Rusya'ya, İstanbul'dakinden farklı bir taslak sundu, bu kabul edilemez" dedi. Ukrayna'nın müzakerecisi Podolyak ise Lavrov'un açıklamalarının 'doğru olmadığını' söylerken, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu 'müttefiklerdeki tavır değişikliğine' dikkat çekti. Rusya lideri Putin, Güvenlik Konseyi'ni topladı. Aynı saatlerde NATO'dan da 'çok daha fazlasına hazırlıklı olmalıyız' açıklaması geldi.
7.04.2022 Dünya
Ukrayna'dan Rusya'ya yeni anlaşma taslağı! Lavrov 'kabul edilemez' dedi
Ukrayna'dan Rusya'ya yeni anlaşma taslağı! Lavrov 'kabul edilemez' dediRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, "Ukrayna çarşamba günü Rusya'ya yeni bir anlaşma taslağı sundu. Ukrayna'nın taslağı İstanbul'da sunduğu tekliflerden farklı" dedi.
7.04.2022Haberler
İstanbul barış görüşmeleri taşları yerinden oynattı! 'Fransa'nın yerini Türkiye aldı'
İstanbul barış görüşmeleri taşları yerinden oynattı! 'Fransa'nın yerini Türkiye aldı'Dolmabahçe Sarayı'nda gerçekleştirilen Rus ve Ukraynalı heyetlerin ilk kez ilerleme kaydettiği müzakereler, dış basında yankı bulmaya devam ediyor.
31.03.2022Dünya
İstanbul'daki barış görüşmeleri dünya manşetlerinde! 'Umudun merkezi oldu'
İstanbul'daki barış görüşmeleri dünya manşetlerinde! 'Umudun merkezi oldu'Beş haftadır aralıksız süren Rusya'nın Ukrayna'ya saldırısında, Dolmabahçe Sarayı'nda yapılan barış görüşmeleriyle birlikte yeni bir sayfa açıldı. Dünya basını işgalin başından bu yana ilk kez ilerleme kaydedildiğini yazdı.
30.03.2022Haberler
İstanbul'daki barış görüşmeleri dünya manşetlerinde! 'Umudun merkezi oldu'
İstanbul'daki barış görüşmeleri dünya manşetlerinde! 'Umudun merkezi oldu'Beş haftadır aralıksız süren Rusya'nın Ukrayna'ya saldırısında, Dolmabahçe Sarayı'nda yapılan barış görüşmeleriyle birlikte yeni bir sayfa açıldı. Dünya basını işgalin başından bu yana ilk kez ilerleme kaydedildiğini yazdı.
30.03.2022Dünya
Son dakika... Putin ve Zelenskiy görüşecek mi? Ukrayna'dan açıklama geldi
Son dakika... Putin ve Zelenskiy görüşecek mi? Ukrayna'dan açıklama geldiRusya'nın Ukrayna'da kaybettiği askerler kapsamlı şekilde araştırıldı, ortaya yepyeni bir Rusya haritası çıktı. Ukrayna ordusu birçok şehir ve kasabayı Rus işgalcilerden geri aldı.
30.03.2022Dünya
Son dakika... Rusya'dan ilk adım: Operasyonlar iki bölgede azalacak
Son dakika... Rusya'dan ilk adım: Operasyonlar iki bölgede azalacakTürkiye, Rusya-Ukrayna savaşı sürerken tarihi bir zirveye ev sahipliği yapıyor. Dünya, ateşkes umuduyla Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde gerçekleşen görüşmelere kilitlendi. İstanbul'da Rus heyetiyle görüşmelere katılan Ukraynalı müzakereci Arakhamia, aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 8 ülkeyi garantör ülke olarak görmek istediklerini söyledi. Müzakereler sonrası Rus Heyeti'nden yapılan açıklamada ise "Bazı noktalarda uzlaşabildik" ifadelerini kullandı. Rusya Savunma Bakan Yardımcısı Fomin, iki bölgede operasyonların azaltılacağını söyledi.
29.03.2022Dünya
Mustafa Şentop'tan Yunanistan Meclis Başkanı'na tepki
Mustafa Şentop'tan Yunanistan Meclis Başkanı'na tepkiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Slovenya’nın başkenti Lübliyana’da AB Parlamento Başkanları Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Şentop, “Yunanistan Meclis Başkanı konuşmasında provokatif bir yaklaşımla Türkiye'ye saldırdı. Bu Yunan politikacıların yerleşik bir adedidir. Milli kimlikler, güçlü bir tarih ve öz değerler üzerine kurulur. Karşıtlık üzerinden milli kimlik inşası zayıftır, sürdürülebilir olamaz.” dedi.
29.03.2022Siyaset
Dolmabahçe Sarayı'nda yangın
Dolmabahçe Sarayı'nda yangınDolmabahçe Sarayı selamlık bölümünde bulunan marangozhanedeki kompresörde yangın çıktı. İtfaiye ekipleri yangını söndürdü.
4.03.2022Gündem
Dolmabahçe Sarayı'nda yangın
Dolmabahçe Sarayı'nda yangınDolmabahçe Sarayı selamlık bölümünde bulunan marangozhanedeki kompresörde yangın çıktı. İtfaiye ekipleri yangını söndürdü.
4.03.2022Gündem
Turkuaz 'sır'ın sırrı vasiyette
Turkuaz 'sır'ın sırrı vasiyetteKütahya çini sanatının büyük ustası Sıtkı Olçar'ın geleneğini devam ettiren kızı Nida Olçar "Oğlum sanatımızı sürdürmezse, çinilerimizdeki turkuaz 'sır'ın sırrının yazılı olduğu reçetenin tüm sanat fakültelerine dağıtılmasını vasiyetime yazdım" diyor.
24.02.2022Kültür Sanat
Sözleri tepki toplamıştı! Sahte rehber yakalandı
Sözleri tepki toplamıştı! Sahte rehber yakalandıİstanbul'da çekilen bir videoda Arap turistlere şehri tanıtırken verdiği yanlış ve uydurma bilgilerle tepki çeken sahte rehber yakalandı. Sahte rehberin adı da sahte çıktı.
10.02.2022Haberler
Sözleri tepki toplamıştı! Sahte rehber yakalandı
Sözleri tepki toplamıştı! Sahte rehber yakalandıİstanbul'da çekilen bir videoda Arap turistlere şehri tanıtırken verdiği yanlış ve uydurma bilgilerle tepki çeken sahte rehber yakalandı. Sahte rehberin adı da sahte çıktı.
10.02.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Dolmabahçe Sarayı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.