Dolmuş

Dolmuş

Son dakika dolmuş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan dolmuş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan dolmuş haber sayfamızda...

Dolmuş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.460 dolmus haberi bulunmuştur.
Sokağa çıkma yasağından muaf olanlar: 14 Nisan genelgesine göre kimler sokağa çıkma yasağından muaf?
Sokağa çıkma yasağından muaf olanlar: 14 Nisan genelgesine göre kimler sokağa çıkma yasağından muaf?Sokağa çıkma yasağından muaf olanlar kimler? Kabine Toplantısının ardından Ramazanda sokağa çıkma yasağı ile ilgili yeni tedbirler alındı. Sokağa çıkma yasağı kararlarının değişmesiyle birlikte yasaktan muaf olanların kim olduğu araştırılıyor. Peki, sokağa çıkma yasağından kimler muaf?
15.04.2021Gündem
Otobüs, metro, metrobüs, minibüs hafta içi kaça kadar çalışıyor? Toplu taşıma yasağı başladı mı?
Otobüs, metro, metrobüs, minibüs hafta içi kaça kadar çalışıyor? Toplu taşıma yasağı başladı mı? Toplu taşıma çalışma saatleri, 65 yaş üstü ve 18 yaş üstü toplu taşıma yasağı merak ediliyor. Toplu taşıma yasağı bu nedenle gündemde. Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrası açıklanan Ramazan ayı kısıtlamaları kapsamında 65 yaş üstü ve 18 yaş altı vatandaşlar toplu taşıma yasağına dahil olacaklar. İstanbul toplu taşıma sefer saatleri değişti mi sorusu aratılıyor. Öte yandan otobüs, metro, metrobüs, minibüs, tramvay saat kaçtan kaça kadar çalışıyor?
14.04.2021Gündem
Son dakika: Kısıtlama başladı! Bunlara mutlaka dikkat edin
Son dakika: Kısıtlama başladı! Bunlara mutlaka dikkat edinGelen son dakika haberine göre; Koronavirüs tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde yarın saat 05.00'te sona erecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı.
14.04.2021Gündem
Son dakika: Bakanlık duyurdu! İşte kısıtlamadan muaf olacakların listesi
Son dakika: Bakanlık duyurdu! İşte kısıtlamadan muaf olacakların listesiGelen son dakika haberine göre; Kabine toplantısında alınan kararlardan sonra, İçişleri Bakanlığı valiliklere yeni düzenlemeler ile ilgili genelge gönderdi. Bakanlık'tan yapılan açıklamada kısıtlamadan muaf olacak kişilerin ve yerlerin de listesi yer aldı. İşte detaylar...
13.04.2021Gündem
Son dakika: 65 yaş üstü ve 18 yaş altı için günlük 4 saat sokağa çıkma kararı
Son dakika: 65 yaş üstü ve 18 yaş altı için günlük 4 saat sokağa çıkma kararıSon dakika haberine göre, İçişleri Bakanlığı yeni koronavirüs genelgesi yayımladı. Genelgeye göre 65 yaş ve üzeri ile 18 yaş altı vatandaşlar için alınan kararlar belli oldu. Hafta içi 65 yaş ve üzerindekiler 10.00-14.00, 18 yaş altındakiler 14.00-18.00 saatleri arasında sokağa çıkabilecek.
14.04.2021Gündem
Son dakika: Korona genelgesi 81 ile gönderildi! Yeni yasaklar, kısıtlamalar, saatler... Hepsi belli oldu
Son dakika: Korona genelgesi 81 ile gönderildi! Yeni yasaklar, kısıtlamalar, saatler... Hepsi belli olduİçişleri Bakanlığı 81 il valiliğine "Kısmi Kapanma" konulu genelge gönderdi. Bakanlıktan yapılan açıklamada, genelgede, salgınla mücadele sürecinin temel prensipleri temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra hayatın her alanına yönelik uyulması gereken kurallar ve önlemlerin, Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulu'nun önerileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları doğrultusunda belirlenerek uygulamaya geçirildiği belirtildi.
14.04.2021Gündem
Anne- kızı uyku ilacı kattığı menemenle uyutup, 1 kilo altını çaldı
Anne- kızı uyku ilacı kattığı menemenle uyutup, 1 kilo altını çaldıBursa’da Özbekistan uyruklu Sarvinoz I. (28), evlerinde çalıştığı E.Ç. adlı kadın ile annesi M.T.’yi içerisine uyku ilacı kattığı menemenle uyutarak yaklaşık 1 kilo altın ve 15 bin TL nakit parayı çalarak kaçtı. Polis, hırsızlık şüphelisi kadını yakalamak için çalışma başlattı.
13.04.2021Gündem
Domates ihracatçısı Rusya pazarı için kotanın artırılmasını bekliyor
Domates ihracatçısı Rusya pazarı için kotanın artırılmasını bekliyorRusya'nın Türkiye'ye uyguladığı domates ithalatı kotasını 250 bin tondan 300 bin tona çıkarmaya hazırlanması, mevcut kotayı doldurmak üzere olan üretici ve ihracatçıları sevindirdi.
13.04.2021Ekonomi
Son dakika haberi... Türkiye'nin gözü bu toplantıdaydı! 6 şehir için kırmızı alarm
Son dakika haberi... Türkiye'nin gözü bu toplantıdaydı! 6 şehir için kırmızı alarmGelen son dakika haberine göre; Koronavirüs vaka sayısında ciddi artışın yaşandığı Türkiye’de mevcut tablo endişe verici boyutu geçti. Prof. Dr. Necmettin Ünal, Türkiye’deki aktif vaka sayısının 443 bine yükseldiğine dikkat çekerek, ‘Yoğun bakımlar birçok ilde dolmuş durumda’ dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bugün toplanacak Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Ramazan ayında alınması muhtemel yeni önlemleri görüşecek. Bunun öncesinde ise gözler yapılan Bilim Kurulu toplantısına çevrildi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, kritik toplantı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. İşte haberin ayrıntıları...
13.04.2021Gündem
‘Yoğun bakımlar pek çok ilde doldu’
‘Yoğun bakımlar pek çok ilde doldu’Koronavirüs vaka sayısında ciddi artışın yaşandığı Türkiye’de mevcut tablo endişe verici boyutu geçti. Prof. Dr. Necmettin Ünal, Türkiye’deki aktif vaka sayısının 443 bine yükseldiğine dikkat çekerek, ‘Yoğun bakımlar birçok ilde dolmuş durumda’ dedi
12.04.2021Gündem
Yaşam 12 aya yayılıyor
Yaşam 12 aya yayılıyor‘Güvenli tatil’ ile 2020 turizm sezonunda dünya turistlerinin uğrak merkezi olan Bodrum, yeni sezona da hızlı giriyor. Bodrum, dünya markaları arasında yerini güçlendirirken, pandemi etkisiyle yaşamı 12 aya uzatıyor.
11.04.2021Ekonomi
Koronavirüs hak getire!
Koronavirüs hak getire!KORONAVİRÜS risk haritasındaki rengi orta riski temsil eden sarı renkten yüksek risk grubunu temsil eden turuncu renge dönen Manisa’da, cadde ve sokaklar doldu taştı.
4.04.2021Ege
Rusya'ya domates kotası doluyor
Rusya'ya domates kotası doluyorAntalya Ticaret Borsası (ATB) yönetim kurulu üyesi Cüneyt Doğan, Rusya Federasyonu'nun 2017 yılında başlattığı ve 50'şer bin ton olarak uyguladığı domates ihracatında, en son açılan 50 bin tonluk kotada 4 bin 458 tonluk kısmın kaldığını, bunun da 15 güne kadar dolacağını açıkladı.
4.04.2021Ekonomi
Son dakika... HES haritasında Kocaeli için dikkat çeken değişim! Kızardı...
Son dakika... HES haritasında Kocaeli için dikkat çeken değişim! Kızardı...Kocaelide koronavirüs vaka sayıları 100 bin kişide 262,11'e yükseldi. Vaka sayılarındaki artış, Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasındaki risk haritasına yansırken, sokaklarda maskesiz dolaşmaya devam eden kişiler ise duyarlı vatandaşları korkutuyor.
31.03.2021Gündem
Karadeniz’in kovid gerçeği: Aşı tereddüdü ve temaslıları gizleme
Karadeniz’in kovid gerçeği: Aşı tereddüdü ve temaslıları gizlemeKovid-19 salgınında üçüncü dalgayı yaşayan Türkiye’de Samsun başta olmak üzere Ordu, Giresun, Trabzon ve Rize’de vaka oranında artış sürüyor. Bölgedeki Kovid-19 hastalarının tedavisini üstlenen doktorlar, Milliyet’e temaslıların gizlenmesi ve aşı karşıtlığının vaka artışını tetiklediğini söyledi
29.03.2021Gündem
Son dakika: İstanbul'daki ticari araçlarda cam filmi yasaklandı
Son dakika: İstanbul'daki ticari araçlarda cam filmi yasaklandıGelen son dakika haberine göre; İstanbul'da taksi ve dolmuş gibi ticari amaçla yolcu taşımacılığı yapan araçların cam filmi kullanması yasaklandı.
25.03.2021Ekonomi
Son dakika: İstanbul'daki ticari araçlara cam filmi yasağı
Son dakika: İstanbul'daki ticari araçlara cam filmi yasağıİstanbul'da taksi ve dolmuş gibi ticari amaçla yolcu taşımacılığı yapan araçların cam filmi kullanması yasaklandı.
25.03.2021Ekonomi
Eyüpsultan kentsel dönüşüm irtibat ofisi hizmete girdi
Eyüpsultan kentsel dönüşüm irtibat ofisi hizmete girdi İçişleri Bakanlığı’nın 2021 yılını ‘Afet Eğitim Yılı’ ilan etmesinin ardından Eyüpsultan Belediyesi harekete geçerek, kentsel dönüşüm irtibat ofisi kurdu.
25.03.2021Emlak
3’üncü dalgaya girdik hastane yükü artıyor
3’üncü dalgaya girdik hastane yükü artıyorSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kastamonu, Çankırı, Yalova, İstanbul ve Erzincan’da vaka sayısının arttığına dikkat çekerek, ‘Riski ortadan kaldıracak olan tedbirdir’ dedi. İstanbul Sağlık Müdürü Memişoğlu da ‘Pozitif vaka sayımız yükseliyor. Aman dikkat!’ uyarısı yaptı. Türkiye’nin üçüncü dalganın içerisinde olduğunu belirten uzmanlar, nisan ayının ilk haftasından itibaren vaka, ölüm ve yoğun bakım hasta sayısının zirve eşiğine geleceği öngörüsünü paylaştı. Prof. Dr. Tükek, ‘Pozitiflik oranı yüzde 4-5’ten 10-15 arasına çıkmış durumda’ dedi
24.03.2021Gündem
İzmir sıkı kontrolde
İzmir sıkı kontroldeİzmir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, kontrollü normalleşmenin ardından kentteki denetimlerini sıklaştırdı...
22.03.2021Ege
Su Döngüsü Nedir? Kısaca Su Döngüsü Nasıl Gerçekleşir?
Su Döngüsü Nedir? Kısaca Su Döngüsü Nasıl Gerçekleşir?Su döngüsü, hidrolojik döngü ismi ile de bilinmektedir. Bu döngünün ne anlama geldiği ve ne nasıl gerçekleştiği insanlar tarafından merak edilmektedir. Su döngüsü nedir? Kısaca su döngüsü asıl gerçekleşir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
21.03.2021Eğitim
"Ankara'nın tek kadın dolmuş şoförü" yolları ve yolculuğu renklendirdi
"Ankara'nın tek kadın dolmuş şoförü" yolları ve yolculuğu renklendirdiAnkara'nın Çubuk ilçesinde dolmuş şoförlüğü yapan 42 yaşındaki Satı Karaboğa, çalışma azmiyle örnek oluyor.
21.03.2021Haberler
Ankara'nın tek kadın dolmuş şoförü! Arabası diğerlerinden çok farklı
Ankara'nın tek kadın dolmuş şoförü! Arabası diğerlerinden çok farklıAnkara'nın Çubuk ilçesinde dolmuş şoförlüğü yapan 42 yaşındaki Satı Karaboğa, çalışma azmiyle örnek oluyor.
21.03.2021Ekonomi
Gövde Nedir? Fiil Ve İsim Gövde Örnekleri Nelerdir?
Gövde Nedir? Fiil Ve İsim Gövde Örnekleri Nelerdir?Türkçe dil bilgisi kuralları günlük hayatta kullandığımız cümleler için büyük önem taşımaktadır. Bu kurallardan birisi de gövde kurallarıdır. Peki Gövde nedir? Fiil ve isim gövde örnekleri nelerdir? Sizlere gövdenin tanımı, fiil ve isim olarak örneklerini detaylıca derledik.
18.03.2021Eğitim
Janya şiiri - Renas Jiyan
Janya şiiri - Renas JiyanRenas Jiyan'ın Janya şiirinde vurgulamak istediği şey insanların tanrıya ve zamana karşı ezberleri sorgulamaktır. Çok iyi bilindiği düşünülen bu iki kavramın aslında yanlış hatmedildiği, yanlış anlaşıldığına dair bir eleştiri. toplumsal yönü ağırlıkta bir dize, bilinenin aslında kuru bir ezberden ibaret olduğu vurgulanıyor. İşte Janya şiirinin sözleri
18.03.2021Şiirler

Benzer Haber Etiketleri

koronavirüsson dakika habersokağa çıkma yasağıkoronagenelge

Dolmuş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.