Elena Samsanova

Elena Samsanova

Son dakika Elena Samsanova haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Elena Samsanova gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Elena Samsanova haber sayfamızda...

Elena Samsanova

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6 elena samsanova haberi bulunmuştur.
Rus uyruklu eşini vahşice öldürmüştü: Cinayetinin sırrını telefon çözecek
Rus uyruklu eşini vahşice öldürmüştü: Cinayetinin sırrını telefon çözecek Eskişehir'de tartıştığı Rus eşi Elena Samsanova'yı (55), 14 kez bıçaklayarak öldüren ve hakkında ömür boyu hapis cezası istenen Atila Sarıhan (51), mahkemede kadının eski eşiyle görüştüğüne dair mesajlar gördüğünü öne sürüp, "Eşim üzerime bıçakla saldırdı, eğer medeni bir şekilde konuşsaydı, herkes kendi yoluna giderdi” dedi.
16.05.2024 Gündem
Rus eşini öldürmekten yargılanıyordu! Dava ertelendi
Rus eşini öldürmekten yargılanıyordu! Dava ertelendi Eskişehir’de Rus eşini 14 yerinden bıçaklayarak öldürmekten hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis talep edilen sanığın yargılandığı dava, 16 Mayıs’a ertelendi.
15.02.2024 Gündem
Eşini 14 yerinden bıçaklayarak öldürdü: Çok  seviyordum
Eşini 14 yerinden bıçaklayarak öldürdü: Çok seviyordum Eskişehir'de tartıştığı Rus uyruklu eşi Elena Samsanova'yı (55) 14 kez bıçaklayarak öldüren ve hakkında ömür boyu hapis cezası istenen Atila Sarıhan (50), ilk duruşmada, "Boğuşma sırasında bıçak karnına saplandı. Sonrasını hatırlamıyorum" dedi.
6.10.2023 Gündem
Savcı eş katili için 'caydırıcı ceza' istedi!
Savcı eş katili için 'caydırıcı ceza' istedi! Eskişehir'de tartıştığı Rusya uyruklu eşi Elena Samsanova’yı (55), 14 kez bıçaklayarak öldüren Atila Sarıhan (50) hakkında, ‘Canavarca hisle eziyet çektirerek eşi kasten öldürme’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talep edildi.
30.09.2023 Gündem
Eşinin öldürdüğü Elena'nın cenazesi Rusya’ya gönderildi
Eşinin öldürdüğü Elena'nın cenazesi Rusya’ya gönderildi Eskişehir’de tartıştığı 2 yıllık eşi Atila Sarıhan tarafından bıçaklanarak öldürülen Rusya vatandaşı Elena Samsanova’nın (55) hastane morgundaki cenazesi yakınlarının başvurusu üzerine Rusya’ya gönderildi.
4.04.2023 Gündem
Eskişehir'de koca dehşeti! Tartıştığı Rus eşini bıçakla öldürdü
Eskişehir'de koca dehşeti! Tartıştığı Rus eşini bıçakla öldürdü Eskişehir'de Rus uyruklu Elena Samsanova (55), tartıştığı kocası Atila Sarıhan (50) tarafından defalarca bıçaklanarak öldürüldü. Evde yakalanan ve elinden bıçakla yaralanan Sarıhan, gözaltına alındı.
31.03.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Elena Samsanova ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.