Elif

Elif

Son dakika elif haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan elif gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan elif haber sayfamızda...

Elif

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 13.861 elif haberi bulunmuştur.
Destan dizisi oyuncuları tam kadro | Destan nerede çekiliyor, hangi dönemi anlatıyor? İşte, konusu ve oyuncu kadrosu
Destan dizisi oyuncuları tam kadro | Destan nerede çekiliyor, hangi dönemi anlatıyor? İşte, konusu ve oyuncu kadrosuDestan dizisi oyuncu kadrosu ve konusu, her hafta öne çıkıyor. Dizinin başrollerinde Ebru Şahin ve Edip Tepeli yer alıyor. Destan dizisi destanlardan esinlenerek kurgusal olarak oluşturulmuştur. Her hafta salı akşamı ise yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkıyor. Destan dizisi nerede çekiliyor?
25.01.2022Cadde
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.01.2022Oyun
Botoks uygulamalarında bildiğiniz yanlışlar bilmediğiniz doğrular
Botoks uygulamalarında bildiğiniz yanlışlar bilmediğiniz doğrularBotulinum toksini yani botoks, Clostridium botulinum bakterisi tarafından elde edilen doğal saflaştırılmış bir proteindir. Kırışıklıkların tedavisi, yüz şekillendirme, aşırı terleme ve migren tedavisi gibi birçok alanda güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Botoks, kasların kasılmasına neden olan sinir sinyallerini geçici olarak bloke ederek, tekrarlayan yüz hareketlerinden kaynaklanan çizgileri ve kırışıklıkları düzeltir. Tüm dünyada uygulanan en popüler ameliyatsız estetik prosedürlerden biridir. Medikal Estetik Doktoru Elif Gürbüz, botoks enjeksiyonunun medikal estetikte bilmediğiniz kullanım alanları hakkında önemli bilgiler verdi.
25.01.2022Estetik
Sömestr tatilinde bağışıklık için atılacak 11 adım
Sömestr tatilinde bağışıklık için atılacak 11 adımÇocuklar dört aylık uzun ve tempolu okul günlerinin ardından kısa bir mola için sömestr tatiline giriyor. Bu kısa aranın sağlıklı ve sorunsuz geçmesi için bazı kurallara dikkat edilmesi gerekiyor. Özellikle Covid-19 ve influenza gibi enfeksiyonların yaygınlaşmaması için ailelerin sağlıklı yaşam düzenlerini bozmaması önem taşıyor. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nden Uz. Dr. Elif Erdem Özcan, sömestr tatilinde çocukların hastalıklardan korunması için bağışıklığın güçlendirilmesi hakkında bilgi verdi.
Koleksiyon daveti
Koleksiyon davetiTuğba Berin, ‘Berinza By Infinity (Sonsuzluk)’ adını verdiği yeni koleksiyonunu mağazasında düzenlediği özel davetle cemiyet hayatının ve moda tutkunlarının beğenisine sundu.
25.01.2022Cadde
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022Eğitim öğretim hayatında edebiyat dersleri öğrencilerin aldığı derslerden birisidir. Özellikle lise 9. 10. 11. ve 12. sınıf öğrencileri Türk Dili ve Edebiyatı dersleri alırlar. Üniversite giriş sınavı YKS oturumları TYT-AYT gibi merkezi sınavlarda öğrencilerin karşısına çıkan alanlardan bir tanesidir. Ders kitapları her yıl MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. 10. sınıf edebiyat ders kitabında öğrencilerin kendini geliştirebileceği çeşitli etkinliklerin yanı sıra cevaplayabilecekleri bilgi verici sorular da bulunmaktadır. 2021-2022 yılında 10. sınıf edebiyat ders kitabı Biryay Yayınları cevap anahtarını merak ediyorsanız "10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları" içeriğimize göz atabilirsiniz.
24.01.2022Eğitim
E ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: E Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
E ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: E Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Bebek bekleyen anne ve baba adayları heyecanlarının yanı sıra isim konusunda da büyük heyecan yaşıyorlar. Kız bebeklerine verecek isimleri seçerken aileler konu üzerine derin bir araştırma sürecine giriyor. Bebeklerine verecekleri isim konusunda kulağa hoş gelen ve anlamlarına dikkat eden aileler duyulmamış, nadir bulunan ve değişik isimleri tercih ediyorlar. Hayat boyu taşıyacakları isimlerinin en güzel olması için aileler kararsız kalabiliyor. Kız bebekler için Kur’an’da geçen birbirinden güzel isimler bulunuyor. E harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “E ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
24.01.2022Bebek
Türk tasarımcı Serdar Uzuntaş Milano Erkek Moda Haftası’nda
Türk tasarımcı Serdar Uzuntaş Milano Erkek Moda Haftası’ndaTürk tasarımcı Serdar Uzuntaş, Milano Erkek Moda Haftası’nda olimpik eskrim disiplininden ilham alan bir koleksiyonla yer aldı. Tasarımcı sürpriz yaparak ilk kez tasarladığı gözlük serisini de moda haftasında görücüye çıkarttı.
24.01.2022Moda
‘Eşitlik için ben varım’
‘Eşitlik için ben varım’Vodafone tarafından teknolojiden futbola her alanda cinsiyetçi algının kırılması hedefiyle başlatılan “Ben Varım” hareketi kapsamında hayata geçirilen belgeselde, “Eşitlik için Ben Varım” diyen kadınların hikâyesi anlatılıyor. Belgesel, kadın futbolcuların sahadaki varlıklarını sürdürebilmek için verdikleri mücadeleye dikkat çekiyor.
24.01.2022Ekonomi
Oğlunu 15 büyükbaş karşılığında öldürtmüş
Oğlunu 15 büyükbaş karşılığında öldürtmüşKütahya’da 2001'de Porsuk Çayı yakınında Bedrettin Çeri’nin (25) başından ve göğsünden vurulmuş halde cesedi bulundu.
24.01.2022Gündem
2021’in SES getiren 21 kadını belli oldu
2021’in SES getiren 21 kadını belli olduToplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamak ve Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına ulaşmak üzere, eşitlik ve dayanışma değerlerini savunan SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği, 2021 yılında kadınlara ve kadın mücadelesine ilham veren 21 kadını açıkladı.
23.01.2022Gündem
Sedef Kabaş tutuklandı
Sedef Kabaş tutuklandıGazeteci Sedef Kabaş, bir televizyon programında yaptığı konuşma nedeniyle ‘Cumhurbaşkanına hakaret’ suçundan tutuklandı.
23.01.2022Gündem
Beyaz perdenin rengi
Beyaz perdenin rengiSiyah-beyaz filmler zamanında duygular ağırlıklı olarak beyazın sırtına yükleniyordu. Ah cefakâr, vefakâr beyaz
23.01.2022Pazar
Kan donduran olay! Eski eltisi çocuklarını kuyuya attı; Elif'i de kocası öldürdü
Kan donduran olay! Eski eltisi çocuklarını kuyuya attı; Elif'i de kocası öldürdüBalıkesir’in Edremit ilçesinde, Elif Turan (38), ayrı yaşadığı boşanma aşamasındaki eşi Kamil Turan (38) tarafından öldürüldü. Çiftin, 6 yıl önce 2 çocuğu, amcalarının eski eşi tarafından dövülüp, çuval içerisinde kuyuya atılmış, kardeşlerden biri ölmüş, diğeri ise yaralı kurtarılmıştı.
22.01.2022Gündem
‘Ödev yok ama çalışacağız’
‘Ödev yok ama çalışacağız’Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi İstanbul’da da karne heyecanı yaşandı.
22.01.2022Gündem
'Mal varlığım 200 milyon liranın üzerinde'
'Mal varlığım 200 milyon liranın üzerinde'Çiftlik Bank kurucusu, “Tosuncuk” lakaplı Mehmet Aydın’ın 3 ayrı dava kapsamında 83 bin 446 yıl hapis istemiyle yargılanmasına devam edildi.
20.01.2022Gündem
Sürpriz kutlama
Sürpriz kutlamaDostları arasında özel bir yere sahip olan Reyhan İpekel, yeni yaşını Novikov’da düzenlenen doğum günü yemeği ile kutladı.
20.01.2022Cadde
Pendik’te yangın paniği! Genç kız itfaiye tarafından kurtarıldı
Pendik’te yangın paniği! Genç kız itfaiye tarafından kurtarıldıİstanbul Pendik’te binanın soba bacasından düşen kıvılcımlar, bodrum kattaki depoda yangına sebep oldu. Kendisini evinin balkonuna atan genç kız, kedisiyle birlikte itfaiye tarafından kurtarıldı.
19.01.2022Gündem
Dolunay Sözleri: Dolunay ile İlgili En Anlamlı, Etkileyici, Güzel Sözler
Dolunay Sözleri: Dolunay ile İlgili En Anlamlı, Etkileyici, Güzel SözlerAyın tam halinin dünyaya dönük parlak şekilde görünmesine dolunay denir. Ayın evrelerinin en güzel hallerindendir. Parlak görünmesinin yanı sıra etrafına ışık saçarak muazzam bir görüntü oluşturur. Dolunay pek çok şair ve yazarın eserlerine konu olmuştur. Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında sıklıkla karşımıza çıkan konulardandır. Dolunay ile ilgili en anlamlı, etkileyici, güzel sözler için “Dolunay Sözleri” içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.01.2022Güzel Sözler
Minibüs ile otomobil çarpıştı! 15 kişi yaralandı
Minibüs ile otomobil çarpıştı! 15 kişi yaralandıTekirdağ’ın Malkara ilçesinde işçileri taşıyan servis minibüsü ile otomobilin çarpıştı. Meydana gelen kazada, 15 kişi yaralandı.
18.01.2022Gündem
Survivor 2022 kadrosu | Survivor All Star ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları
Survivor 2022 kadrosu | Survivor All Star ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacılarıSurvivor All Star 2022 yarışması nefes kesen macerasına başladı. Ünlüler ve gönüllüler takımlarının mücadelesine sahne olacak Survivor 2022 yarışmasının kadrosu izleyenler tarafından aranan konulardan. Peki, Survivor All Star kadrosunda kimler var?
17.01.2022Cadde
VakıfBank-Eczacıbaşı Dynavit 3-0
VakıfBank-Eczacıbaşı Dynavit 3-0Misli.com Sultanlar Ligi 15'inci hafta mücadelesinde VakıfBank Spor Sarayı'nda oynanan karşılaşmada VakıfBank, Eczacıbaşı Dynavit'i 3-0 mağlup etti.
17.01.2022Voleybol
Survivor Elif Gören kimdir? 2022 Survivor yarışmacısı Elif evli mi, eşi kim, kaç yaşında?
Survivor Elif Gören kimdir? 2022 Survivor yarışmacısı Elif evli mi, eşi kim, kaç yaşında?Survivor Elif ile ilgili detaylar merak ediliyor. Daha önce de Survivor'da yarışan Elif Gören All Star 2022'de ünlüler takımında. Peki, Survivor Elif kimdir, kaç yaşında? İşte Elif Gören ile ilgili merak edilenler.
17.01.2022Cadde
Survivor'da ilk eleme adayı kim oldu 2022? Survivor ödül ve dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor Yarışmacıları 2022 kimler?
Survivor'da ilk eleme adayı kim oldu 2022? Survivor ödül ve dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor Yarışmacıları 2022 kimler? Survivor 2022 heyecan dolu başladı. All Star kadrosunun yarışacağı Survivor 2022'de Ünlüler ve Gönüllüler takımı mücadeleye girişti. Peki, Survivor 2022 yarışmacılar kimler? Survivor All Star'da ödül ve dokunulmazlık oyununu kim, hangi takım kazandı? Acun Ilıcalı Survivor 2022 All Star sezonunun ilk bölümünde yeni kuralları da açıkladı.
16.01.2022Cadde
Bizi bu girdaptan sanat çıkaracak
Bizi bu girdaptan sanat çıkaracak“Hayal Fanusu” Bozlu Art Project’in Dr. Şükrü Bozluolçay koleksiyonundan hazırladığı, Türk sanatının tarihsel süreçteki gelişimini koleksiyondaki yapıtlar üzerinden yansıtan “hatırlamak” üzerine bir sergi
16.01.2022Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

Elif ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.