Emekli Maaşı Zammı

Emekli Maaşı Zammı

Son dakika Emekli maaşı zammı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Emekli maaşı zammı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Emekli maaşı zammı haber sayfamızda...

Emekli Maaşı Zammı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 935 emekli maaşı zammı haberi bulunmuştur.
EMEKLİ EK ZAMMI OLACAK MI 2024? 📌 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emekli maaşı hakkında açıklama! Emekli maaşına ara zam yapılacak mı, emekliye ek zam gelecek mi?
EMEKLİ EK ZAMMI OLACAK MI 2024? 📌 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emekli maaşı hakkında açıklama! Emekli maaşına ara zam yapılacak mı, emekliye ek zam gelecek mi? Emekli zammı sonrasında en düşük emekli maaşı 10 bin TL olarak açıklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emekli maaşları hakkında açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklaması sonrasında ise "emekliye ek zam gelecek mi?" sorusunun cevabı araştırılamaya başlandı. Peki emekliye ek zam gelecek mi 2024?
2.03.2024 Bilgi Rehberi
EMEKLİ PROMOSYON SON DURUMU 2024: 📌 Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? En yüksek emekli promosyonu veren bankalar listesi
EMEKLİ PROMOSYON SON DURUMU 2024: 📌 Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? En yüksek emekli promosyonu veren bankalar listesi Emekli promosyonu ile ilgili gelişmeler gündemde yakından takip ediliyor. Emekli maaşı zammı sonrasında bankaların emekli promosyonu kampanyalarına gözler çevrildi. Akbank, Garanti, Yapı Kredi ve diğer bankaların emekli promosyonları araştırılıyor. Peki hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor 2024?
2.03.2024 Bilgi Rehberi
EMEKLİ PROMOSYON TUTARLARI 2024 (Garanti, Akbank, Yapı Kredi): Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? En yüksek emekli promosyonu veren bankalar...
EMEKLİ PROMOSYON TUTARLARI 2024 (Garanti, Akbank, Yapı Kredi): Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? En yüksek emekli promosyonu veren bankalar... Emekli promosyonu tutarları ile ilgili detaylar milyonlarca emekli tarafından araştırılıyor. Yeni yılda emekli maaşı zammı sonrasında emekli maaşı promosyonları merak ediliyor. Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi, Garanti ve diğer bankaların emekli promosyonları araştırılıyor. Peki hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? En yüksek emekli promosyonu veren bankalar...
22.02.2024 Bilgi Rehberi
2024 EMEKLİ PROMOSYONU SON DURUMU (Akbank, Garanti, Yapı Kredi) | En yüksek emekli promosyonu: Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor?
2024 EMEKLİ PROMOSYONU SON DURUMU (Akbank, Garanti, Yapı Kredi) | En yüksek emekli promosyonu: Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? Emekli promosyonu, emekli maaşı aralığına ve bankaların kampanyalarına göre değişkenlik gösteriyor. Emekli maaşı zammı sonrasında gözler yeni emekli promosyonlarına çevrildi. Garanti, Akbank, İş Bankası ve diğer bankaların emekli promosyonları merak ediliyor. Peki 2024 i hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? İşte banka banka emekli promosyonları...
19.02.2024 Bilgi Rehberi
2024 EMEKLİ PROMOSYONU SON DURUMU (Garanti, Akbank, İş Bankası ve diğer bankalar) : 📌 Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? En yüksek emekli promosyonu veren bankalar....
2024 EMEKLİ PROMOSYONU SON DURUMU (Garanti, Akbank, İş Bankası ve diğer bankalar) : 📌 Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? En yüksek emekli promosyonu veren bankalar.... Emekli promosyonu tutarları banka banka değişkenlik gösteriyor. Emekli maaşı zammı sonrasında gözler emekli promosyonuna çevrildi. Milyonlarca emekli, en yüksek emekli promosyonu veren bankaları araştırıyor. Akbank, Garanti, Yapı Kredi ve İş Bankası olmak üzere diğer bankaların emekli promosyonu ile ilgili detaylar merak ediliyor. Peki hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor 2024?
18.02.2024 Bilgi Rehberi
2024 EMEKLİ PROMOSYONU (Akbank, Garanti ve diğer bankalar) 📌 En yüksek emekli promosyonu veren bankalar! Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor, kaç TL?
2024 EMEKLİ PROMOSYONU (Akbank, Garanti ve diğer bankalar) 📌 En yüksek emekli promosyonu veren bankalar! Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor, kaç TL? Emekli promosyonu tutarları ve en yüksek emekli promosyonu veren bankalar emekliler tarafından araştırılıyor. Emekli maaşı zammı sonrasında emekli promosyonları gündeme geldi. Bankalar, maaş aralıklarına göre emekli promosyonu fırsatı sunuyorlar. Peki hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? İşte 2024 İş Bankası, Ziraat Bankası, Yapı Kredi, Garanti ve Akbank emekli promosyon tutarları...
11.02.2024 Bilgi Rehberi
2024 EMEKLİ MAAŞI ZAM FARKI ÖDEMELERİ SON DURUMU📌 SSK-BAĞ-KUR emekli maaşı farkları yattı mı, ne zaman yatacak? Emekli maaşı zam farkları hangi günler verilecek?
2024 EMEKLİ MAAŞI ZAM FARKI ÖDEMELERİ SON DURUMU📌 SSK-BAĞ-KUR emekli maaşı farkları yattı mı, ne zaman yatacak? Emekli maaşı zam farkları hangi günler verilecek? Emekli maaşı zam farkı milyonlarca emeklinin gündeminde bulunuyor. Emekli maaşı zammı yüzde 49,25 yükseleceği açıklanmıştı. Ek zam ile ilgili kanun teklifi Resmi Gazete'de yayımlandı. SSK ve Bağ-Kur emekli maaşı zam farklarının yatırılacağı tarihler de açıklandı. Peki 2024 emekli maaşı farkları ne zaman yatacak?
7.02.2024 Bilgi Rehberi
EMEKLİ MAAŞI ZAM FARKLARI ÖDEME GÜNLERİ: 📌 Bakan Işıkhan açıkladı! SSK ve Bağ Kur emekli maaşı farkları ne zaman yatacak? Emekli zam farkları hangi tarihte verilecek?
EMEKLİ MAAŞI ZAM FARKLARI ÖDEME GÜNLERİ: 📌 Bakan Işıkhan açıkladı! SSK ve Bağ Kur emekli maaşı farkları ne zaman yatacak? Emekli zam farkları hangi tarihte verilecek? Emekli maaşına ek zam müjdesi geçtiğimiz günlerde açıklandı. Emekli maaşına yüzde 42,6 zam yapılmıştı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, SSK ve Bağ-Kur emekli maaşlarının zam oranın 49,25 yükseleceğini açıkladı. Milyonlarca emekli, emekli maaşı zam farklarını alacağı tarihi araştırmaya başladı. Peki 2024 emekli maaşı zam farkları ne zaman yatacak?
27.01.2024 Bilgi Rehberi
EMEKLİ MAAŞ FARKI ne zaman yatacak 2024? 📌 SSK ve Bağ Kur emekli zammı ne kadar? 7500 TL emekli maaşı ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı kaç TL?
EMEKLİ MAAŞ FARKI ne zaman yatacak 2024? 📌 SSK ve Bağ Kur emekli zammı ne kadar? 7500 TL emekli maaşı ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı kaç TL? Emekli zammı hakkında son dakika gelişmesi oldu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, SSK ve Bağkur emeklilerine ek zam geldiğini duyurdu. Yeni emekli zammı oranı, en düşük emekli maaşı ve emekli maaş farklarının yatırılacağı tarih merak ediliyor. Peki 2024 emekli zammı ne kadar oldu? Emekli maaş farkı ne zaman yatacak?
24.01.2024 Bilgi Rehberi
2024 EMEKLİ ZAMMI HABERLERİ | EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞI BELLİ OLDU! 📍 Emekli zammı ne kadar oldu? SSK ve Bağ-Kur zamlı emekli maaşları ne zaman yatacak?
2024 EMEKLİ ZAMMI HABERLERİ | EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞI BELLİ OLDU! 📍 Emekli zammı ne kadar oldu? SSK ve Bağ-Kur zamlı emekli maaşları ne zaman yatacak? Emekli zammı ve en düşük emekli maaşının geldiği yeni tutar belli oldu. Dün kabine toplantısı sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan, emekli zammının açıkladı. SSK ve Bağ-kur emeklileri zamlı emekli maaşlarını alacağı tarihi merak ediyorlar. Peki en düşük emekli maaşı ne kadar oldu? SSK ve Bağ-kur zamlı emekli maaşları ne zaman yatacak 2024?
17.01.2024 Bilgi Rehberi
2024 EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON GELİŞMELERİ: 📌 SSK Bağ Kur en düşük emekli maaşı ne kadar olacak, ek zam yapılacak mı? Zamlı emekli maaşları ne zaman yatacak, 7500 TL kaç TL'ye yükselecek?
2024 EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON GELİŞMELERİ: 📌 SSK Bağ Kur en düşük emekli maaşı ne kadar olacak, ek zam yapılacak mı? Zamlı emekli maaşları ne zaman yatacak, 7500 TL kaç TL'ye yükselecek? Emekli zammı gelişmeleri milyonlarca emekli tarafından takından takip ediliyor. 6 aylık enflasyon farkının ortaya çıkmasıyla beraber emekli zammı ortaya çıktı. SSK ve Bağ-Kur emeklilerine ek zam yapılıp yapılmayacağı merak ediliyor. Peki en düşük emekli maaşı kaç TL'ye çıkacak? SSK ve Bağ-kur zamlı emekli maaşları ne zaman yatacak 2024?
16.01.2024 Bilgi Rehberi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz açıkladı: Milyonlarca emekliye ek zam geliyor
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz açıkladı: Milyonlarca emekliye ek zam geliyor Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, SSK, Bağkur ve memur emekli aylıkları için önemli açıklamalarda bulundu.
12.01.2024 Ekonomi
EMEKLİ ZAMMI SON DURUMU 2024 📍 Emekli zammı sonrasında 7500 TL EMEKLİ MAAŞ kaç TL'ye yükselecek? Ocak SSK, Bağ Kur emekli zammı ne kadar olacak, ne zaman yatacak?
EMEKLİ ZAMMI SON DURUMU 2024 📍 Emekli zammı sonrasında 7500 TL EMEKLİ MAAŞ kaç TL'ye yükselecek? Ocak SSK, Bağ Kur emekli zammı ne kadar olacak, ne zaman yatacak? Emekli zammı son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Aralık ayı enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla beraber emekli zam oranı belli oldu. Emeklilerin hak ettiği zam oranı sonrasında en düşük emekli maaşının kaç TL yapılacağı merak ediliyor. Peki SSK ve Bağ-Kur en düşük emekli maaşı ne kadar olacak, emekli zammı son durumu nedir? Zamlı emekli maaşları ne zaman yatacak?
11.01.2024 Bilgi Rehberi
EMEKLİ ZAMMI SON DURUMU 2024: 📍 SSK, Bağ-Kur emekli maaşına ek zam gelecek mi? Zamlı emekli maaşı ne zaman yatacak, en düşük emekli maaş kaç TL yapılacak?
EMEKLİ ZAMMI SON DURUMU 2024: 📍 SSK, Bağ-Kur emekli maaşına ek zam gelecek mi? Zamlı emekli maaşı ne zaman yatacak, en düşük emekli maaş kaç TL yapılacak? Emekli zammının belli olmasıyla beraber en düşük emekli maaşının kaç TL'ye çıkacağı araştırılmaya başlandı. Aralık ayı enflasyon rakamları açıklandı ve 6 aylık enflasyon farkı belli oldu. SSK ve Bağ-Kur emeklilerine ek zam yapılıp yapılmayacağı merak ediliyor. Peki 2024 emekli zammı ne kadar olacak, en düşük emekli maaşı kaç TL'ye çıkacak? Zamlı emekli maaşları ne zaman yatacak?
6.01.2024 Bilgi Rehberi
SSK, BAĞ-KUR EMEKLİ ZAMMI 2024 || 7500 TL emekli maaşı kaç TL'ye yükselecek? Tahsis numarasına göre emekli maaş ödeme günleri! Emekli maaş zammı ne zaman yatacak?
SSK, BAĞ-KUR EMEKLİ ZAMMI 2024 || 7500 TL emekli maaşı kaç TL'ye yükselecek? Tahsis numarasına göre emekli maaş ödeme günleri! Emekli maaş zammı ne zaman yatacak? Emekli zammı için enflasyon rakamları bekleniyordu. Aralık enflasyon rakamları sonrasında emeklilerin alacağı zam oranı gündeme geldi. Emeklinin zam oranın belli olmasıyla beraber en düşük emekli maaşının geleceği tutar merak ediliyor. Peki 2024 emekli zammı ne kadar, SSK ve Bağ Kur emeklileri ne kadar maaş alacaklar?
6.01.2024 Bilgi Rehberi
MAAŞ HABERLERİ 💥 2024'deki ZAMLI EMEKLİ MAAŞLARI & AYLIKLARI ne kadar oldu? 👵🏻👴🏻 Emekli zammı sonrasında SSK, Bağ-Kur, Memur emekli maaşı Ocak 2024 hesaplaması
MAAŞ HABERLERİ 💥 2024'deki ZAMLI EMEKLİ MAAŞLARI & AYLIKLARI ne kadar oldu? 👵🏻👴🏻 Emekli zammı sonrasında SSK, Bağ-Kur, Memur emekli maaşı Ocak 2024 hesaplaması Son dakika emekli zammı haberlerine göre, Aralık ayı enflasyon rakamları açıklandı. Aylık yüzde 2,93 artış gösterirken, yıllıkta ise yüzde 64.77 oldu. SSK, Bağ-Kur, Memur emeklileri arayışa geçti. 2024 Emekli aylığı ne kadar oldu? 2024 Ocak emekli zammı yüzde kaç yapıldı? İşte emekli zammı son durum
3.01.2024 Bilgi Rehberi
YENİ EMEKLİ MAAŞ ZAMMI 2024 ve 6 aylık emekli enflasyon farkı açıklandı mı? SSK ve Bağ-Kur en düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Emekli maaşı zammı oranı ne zaman açıklanacak?
YENİ EMEKLİ MAAŞ ZAMMI 2024 ve 6 aylık emekli enflasyon farkı açıklandı mı? SSK ve Bağ-Kur en düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Emekli maaşı zammı oranı ne zaman açıklanacak? Emekli maaşı zammı için gözler aralık enflasyon rakamlarına çevrildi. Aralık enflasyon rakamları yarın açıklanacak ve emekli zammının belirlenmesinde etkili olan 6 aylık enflasyon farkı ortaya çıkacak. SSK ve Bağ-Kur emeklileri en düşük emekli maaşının geleceği tutarı merak ediyorlar. Peki 2024 emekli zammı ne kadar olacak? En düşük emekli maaşı kaç TL yapılacak?
3.01.2024 Bilgi Rehberi
EMEKLİ ZAMMI SON DURUMU 2024📌 Emekli zammı ne kadar olacak? SSK ve Bağ-Kur en düşük emekli maaşı kaç TL'ye çıkacak? Emekli maaşı zammı tahminleri...
EMEKLİ ZAMMI SON DURUMU 2024📌 Emekli zammı ne kadar olacak? SSK ve Bağ-Kur en düşük emekli maaşı kaç TL'ye çıkacak? Emekli maaşı zammı tahminleri... Emekli zammı için gözler enflasyon rakamlarına çevrildi. Emekli maaşı zammının belirlenmesinde enflasyon rakamları etkili oluyor. 3 Ocak tarihinde aralık ayı enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla beraber emekli zammı netleşecek. Peki SSK ve Bağ-Kur emekli zammı ne kadar olacak 2024? En düşük emekli maaşı kaç TL yapılacak?
2.01.2024 Bilgi Rehberi
EMEKLİ ZAMMI SON TAHMİNLERİ 2024 📍 SSK, BAĞ KUR  en düşük emekli maaşı kaç TL'ye yükselecek?  Emekli zammı ne kadar olacak, zam ne zaman açıklanacak?
EMEKLİ ZAMMI SON TAHMİNLERİ 2024 📍 SSK, BAĞ KUR en düşük emekli maaşı kaç TL'ye yükselecek? Emekli zammı ne kadar olacak, zam ne zaman açıklanacak? Emekli zammı için aralık ayı enflasyon rakamları bekleniyor. Ocak ayının başına sayılı günler kala 5 aylık enflasyon farkı verisi ile emekli maaşı zammı ile ilgili tahminler yapılıyor. Yeni yılda SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin alacağı en düşük emekli maaşı merak konusu. Peki emekli zammı ne kadar olacak, 2024'te en düşük emekli maaşı kaç TL yapılacak?
28.12.2023 Bilgi Rehberi
2024'te EMEKLİ ZAMMI NE KADAR olacak, yeni yılda kaç TL zam yapılacak? SSK, Bağ-Kur en düşük emekli maaşı kaç TL'ye çıkacak? Emekli maaşı zammı son durumu...
2024'te EMEKLİ ZAMMI NE KADAR olacak, yeni yılda kaç TL zam yapılacak? SSK, Bağ-Kur en düşük emekli maaşı kaç TL'ye çıkacak? Emekli maaşı zammı son durumu... Emekli zammının netleşmesine sayılı günler kaldı. 3 Ocak tarihinde aralık ayı enflasyon rakamları açıklanacak ve böylece 6 aylık enflasyon farkı ortaya çıkmış olacak. Enflasyon farkı ile beraber emekli maaşı zammı belli olacak. Gözler en düşük emekli maaşının kaç TL olacağına çevrildi. Peki 2024 emekli zammı ne kadar olacak? SSK ve Bağ-Kur en düşük emekli maaşı kaç TL yapılacak?
28.12.2023 Bilgi Rehberi
EMEKLİ ZAMMINDA SON DURUM:📌  2024'te emekli zammı ne kadar olacak, en düşük emekli maaşı kaç TL'ye yükselecek? Emekli maaşı zammı tahminleri nedir?
EMEKLİ ZAMMINDA SON DURUM:📌 2024'te emekli zammı ne kadar olacak, en düşük emekli maaşı kaç TL'ye yükselecek? Emekli maaşı zammı tahminleri nedir? Emekli zammı milyonlarca emekli tarafından merak ediliyor. Ocak ve temmuz aylarında emekliler zam alıyorlar. Ocak ayına geri sayılırken SSK ve Bağ-Kur emekli maaşı zammı araştırılıyor. Enflasyon rakamları sonrasında emekli zammı tahminleri gelmeye başladı. Peki en düşük emekli maaşı kaç TL'ye çıkacak? 2024 emekli zammı ne kadar olacak?
27.12.2023 Bilgi Rehberi
EMEKLİ MAAŞI ZAMMI SON TAHMİNLERİ 2024 | SSK ve Bağkur emekli zammı ne kadar olacak, yüzde kaç zam gelecek? En düşük emekli maaşı kaç TL olur?
EMEKLİ MAAŞI ZAMMI SON TAHMİNLERİ 2024 | SSK ve Bağkur emekli zammı ne kadar olacak, yüzde kaç zam gelecek? En düşük emekli maaşı kaç TL olur? Emekli zammı için geri sayılıyor. Her yıl olduğu gibi emekliler yılın ilk zammını ocak ayında alacak. Ocak ayına kısa bir süre kala gözler emekli maaşı zammı tahminleri çevrildi. Emekli zammının belirlenmesinde enflasyon rakamları etkisini gösteriyor. Peki SSK, Bağ-Kur 2024 emekli zammı ne kadar olacak? En düşük emekli maaşı kaç TL yapılacak?
27.12.2023 Bilgi Rehberi
EMEKLİ ZAMMI için geri sayılıyor! 2024 Ocak emekli zammı ne kadar olacak, SSK ve Bağ-Kur en düşük emekli maaşı kaç TL'ye çıkacak? Emekli maaşı zammı tahminleri...
EMEKLİ ZAMMI için geri sayılıyor! 2024 Ocak emekli zammı ne kadar olacak, SSK ve Bağ-Kur en düşük emekli maaşı kaç TL'ye çıkacak? Emekli maaşı zammı tahminleri... Emekli zammı yeni yılın son günlerinin gelmesiyle beraber yakından takip edilen konular arasında bulunuyor. Milyonlarca emekliye ocak ayında zam yapılacak. SSK, Bağ-Kur emekli maaşı zammının belirlenmesinde enflasyon rakamları etkili oluyor. Peki en düşük emekli maaşı kaç TL'ye çıkacak? Emekli zammı ne kadar olacak?
24.12.2023 Bilgi Rehberi
SSK, Bağ Kur emekli zammı ne kadar olacak 2024? En düşük emekli maaşı kaç TL'ye çıkacak? Emekli maaşı zammında son durum nedir?
SSK, Bağ Kur emekli zammı ne kadar olacak 2024? En düşük emekli maaşı kaç TL'ye çıkacak? Emekli maaşı zammında son durum nedir? Emekli zammı milyonlarca emeklinin gündeminde bulunuyor. Ocak ayına çok kısa bir süre kaldı. Emeklilerin zam ayı gelmesiyle beraber SSK ve Bağ-Kur emekli maaşı zammı tahminleri araştırılmaya başlandı. 5 aylık enflasyon farkına göre emekli zammı tahminleri yapılıyor. Peki 2024 emekli zammı ne kadar olacak, en düşük emekli maaşı kaç TL'ye yükselecek?
22.12.2023 Bilgi Rehberi
EMEKLİ MAAŞI ZAMMI TAHMİNLERİ 2024 |📍 Emekli zammı ne kadar olacak, SSK, Bağ-kur en düşük emekli maaşı kaç TL'ye çıkacak? Emekli zammında son durum nedir?
EMEKLİ MAAŞI ZAMMI TAHMİNLERİ 2024 |📍 Emekli zammı ne kadar olacak, SSK, Bağ-kur en düşük emekli maaşı kaç TL'ye çıkacak? Emekli zammında son durum nedir? Emekli zammı son dakika gelişmeleri milyonlarca emeklinin gündeminde bulunuyor. Emekli maaşı zammının belirlenmesinde enflasyon rakamları etkili oluyor. Kasım ayı enflasyon rakamları ile beraber 5 aylık enflasyon farkı ortaya çıktı. Peki 2024 ocak emekli zammı ne kadar olacak? SSK ve Bağ-Kur en düşük emekli maaşı kaç TL yapılacak?
21.12.2023 Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Emekli Maaşı Zammı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.