Emekli Polis

Emekli Polis

Son dakika emekli polis haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan emekli polis gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan emekli polis haber sayfamızda...

Emekli Polis

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.952 emekli polis haberi bulunmuştur.
Hayvansever emekli polise baltalı saldırı
Hayvansever emekli polise baltalı saldırıAntalya'da köpeklerin barındığı kulübeyi yıkmaya çalışan Kazım T.'yi  (73) engellemeye çalışan Antalya Ay Yıldız Hayvan Hakları Koruma Derneği Başkanı emekli polis Faruk Çavuş (57), başına aldığı balta darbesiyle ağır yaralandı. İki gün yoğun bakımda kalan Çavuş, "O an yanımda arkadaşım olmasa, belki şu an yaşamıyor olacaktım" dedi.
9.01.2022Haberler
Hayvansever emekli polise baltalı saldırı
Hayvansever emekli polise baltalı saldırıAntalya'da köpeklerin barındığı kulübeyi yıkmaya çalışan Kazım T.'yi  (73) engellemeye çalışan Antalya Ay Yıldız Hayvan Hakları Koruma Derneği Başkanı emekli polis Faruk Çavuş (57), başına aldığı balta darbesiyle ağır yaralandı. İki gün yoğun bakımda kalan Çavuş, "O an yanımda arkadaşım olmasa, belki şu an yaşamıyor olacaktım" dedi.
9.01.2022Gündem
Ziya Bandırmalıoğlu cinayetine ilişkin 1 kişi daha tutuklandı
Ziya Bandırmalıoğlu cinayetine ilişkin 1 kişi daha tutuklandıİstanbul Kadıköy’de bir restoranda çıkan silahlı çatışmada Susurluk davası hükümlüsü eski Özel Harekat Polisi Ziya Bandırmalıoğlu ve emekli polis memuru Şahin Aslan’ın hayatını kaybetmesiyle ilgili gözaltına alınan Mehmet Ç. tutuklanarak cezaevine gönderildi.
4.01.2022Haberler
Ziya Bandırmalıoğlu cinayetinde flaş gelişme! Bir kişi daha tutuklandı
Ziya Bandırmalıoğlu cinayetinde flaş gelişme! Bir kişi daha tutuklandıKadıköy’de bir restoranda çıkan silahlı çatışmada Susurluk davası hükümlüsü eski Özel Harekat Polisi Ziya Bandırmalıoğlu ve emekli polis memuru Şahin Aslan’ın hayatını kaybetmesiyle ilgili gözaltına alınan Mehmet Ç. tutuklanarak cezaevine gönderildi.
4.01.2022Gündem
Ziya Bandırmalıoğlu’nın öldürüldüğü olayda bir kişi daha adliyeye sevk edildi
Ziya Bandırmalıoğlu’nın öldürüldüğü olayda bir kişi daha adliyeye sevk edildiKadıköy'de ünlü restoranda, Susurluk davası sanıklarından eski Özel Harekât Polisi Ziya Bandırmalıoğlu ve Emekli Polis Şahin Aslan’ın hayatını kaybettiği çatışmanın şüphelilerinden Mehmet Çakır, emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.
4.01.2022Gündem
Susurluk hükümlüsü Bandırmalıoğlu'nun öldürüldüğü olayda 3 kişi tutuklandı
Susurluk hükümlüsü Bandırmalıoğlu'nun öldürüldüğü olayda 3 kişi tutuklandıİstanbul'da Susurluk hükümlüsü Ziya Bandırmalıoğlu ile emekli polis Şahin Aslan'ın öldürüldüğü silahlı kavgada gözaltına alınan 7 şüpheliden 3'ü tutuklanırken, 1'ine ev hapsi verildi. 2 şüpheli adli kontrol şartıyla, 1'i savcılıktan olmak üzere 4 kişi ise serbest bırakıldı.
29.12.2021Gündem
Avcılar’da çöken balkonla düşen emekli polis yaralandı
Avcılar’da çöken balkonla düşen emekli polis yaralandıAvcılar’da, 4 katlı apartmanın 2’nci katında tadilat sırasında balkonun çökmesi sonucu, aşağı düşen emekli polis yaralandı. Bina mühürlenirken Avcılar'da son 14 ayda balkonu çöken 7'nci bina olduğu belirlendi.
29.12.2021Gündem
Susurluk hükümlüsü Bandırmalıoğlu'nu öldürdüğü iddia edilen 2 şüpheli adliyede
Susurluk hükümlüsü Bandırmalıoğlu'nu öldürdüğü iddia edilen 2 şüpheli adliyedeİstanbul Kadıköy’de Susurluk hükümlüsü Ziya Bandırmalıoğlu ile emekli polis Şahin Aslan’ın öldürüldüğü silahlı kavgada yaralanan şüpheliler Fuat Çakır ile C.K., tedavilerinin ardından gözaltına alındı. Şüpheliler emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
28.12.2021Haberler
Susurluk hükümlüsü Bandırmalıoğlu'nu öldürdüğü iddia edilen 2 şüpheli adliyede
Susurluk hükümlüsü Bandırmalıoğlu'nu öldürdüğü iddia edilen 2 şüpheli adliyedeKadıköy’de Susurluk hükümlüsü Ziya Bandırmalıoğlu ile emekli polis Şahin Aslan’ın öldürüldüğü silahlı kavgada yaralanan şüpheliler Fuat Çakır ile C.K., tedavilerinin ardından gözaltına alındı. Şüpheliler emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
28.12.2021Gündem
Susurluk davası hükümlüsünün öldürüldüğü çatışmanın şüphelisi İstanbul'a gönderildi
Susurluk davası hükümlüsünün öldürüldüğü çatışmanın şüphelisi İstanbul'a gönderildiİstanbul Kadıköy’de bir restoranda Susurluk davası hükümlüsü Ziya Bandırmalıoğlu ve emekli polis Şahin Aslan'ın öldüğü çatışma ile ilgili aranan ve Diyarbakır'da yakalanan C.K., soruşturmanın sürdüğü İstanbul'a gönderildi.
26.12.2021Gündem
Susurluk hükümlüsü eski özel harekatçı Ziya Bandırmalıoğlu'nun öldürüldüğü silahlı kavganın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı
Susurluk hükümlüsü eski özel harekatçı Ziya Bandırmalıoğlu'nun öldürüldüğü silahlı kavganın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktıSusurluk hükümlüsü eski özel harekatçı Ziya Bandırmalıoğlu'nun öldürüldüğü silahlı kavganın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı
22.12.2021Haberler
İstanbul'da ünlü restoranda silahlı kavga! Susurluk davası hükümlüsü Ziya Bandırmalıoğlu öldürüldü
İstanbul'da ünlü restoranda silahlı kavga! Susurluk davası hükümlüsü Ziya Bandırmalıoğlu öldürüldüFerit ZENGİN / MİLLİYETİstanbul Kadıköy'de ünlü restoranda çıkan silahlı kavgada, Susurluk davası hükümlüsü eski özel harekat polisi Ziya Bandırmalıoğlu ve eski bir polis hayatını kaybetti. Çatışmada 5 kişi de yaralandı.
21.12.2021Haberler
Son dakika... İstanbul'da ünlü restoranda silahlı kavga! Susurluk davası hükümlüsü Ziya Bandırmalıoğlu öldürüldü
Son dakika... İstanbul'da ünlü restoranda silahlı kavga! Susurluk davası hükümlüsü Ziya Bandırmalıoğlu öldürüldüİstanbul Kadıköy'de ünlü restoranda çıkan silahlı kavgada, Susurluk davası hükümlüsü eski özel harekat polisi Ziya Bandırmalıoğlu ve eski bir polis hayatını kaybetti. Çatışmada 5 kişi de yaralandı.
22.12.2021Gündem
Emekli polis tartıştığı yeğenini silahla vurarak öldürdü
Emekli polis tartıştığı yeğenini silahla vurarak öldürdüOsmaniye’nin Düziçi ilçesinde emekli polis memuru, tartıştığı yeğenini tabanca ile vurarak öldürdü. Cinayet zanlısı amca suç aleti tabancayla birlikte olay yerinde polise teslim oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
2.12.2021Gündem
Adana'dan ABD'ye uzanan FBI hikayesi!
Adana'dan ABD'ye uzanan FBI hikayesi!Henüz 20 yaşındayken göçmen olarak ayak bastığı ABD’de polislik hayalini gerçekleştirmeye karar veren Adanalı Erdal Kaya, emekli polis olan babasının izinden gittiği yolda ABD'de Federal Bureau of Investigation (FBI) ajanlığına kadar yükseldi.
28.11.2021Haberler
Adana'dan ABD'ye uzanan FBI hikayesi! Müslüman bir Türk olarak hiç ırkçılık görmedim
Adana'dan ABD'ye uzanan FBI hikayesi! Müslüman bir Türk olarak hiç ırkçılık görmedimHenüz 20 yaşındayken göçmen olarak ayak bastığı ABD’de polislik hayalini gerçekleştirmeye karar veren Adanalı Erdal Kaya, emekli polis olan babasının izinden gittiği yolda ABD'de Federal Bureau of Investigation (FBI) ajanlığına kadar yükseldi.
28.11.2021Gündem
Adana'dan ABD'ye uzanan FBI hikayesi!
Adana'dan ABD'ye uzanan FBI hikayesi!Henüz 20 yaşındayken göçmen olarak ayak bastığı ABD’de polislik hayalini gerçekleştirmeye karar veren Adanalı Erdal Kaya, emekli polis olan babasının izinden gittiği yolda ABD'de Federal Bureau of Investigation (FBI) ajanlığına kadar yükseldi.
28.11.2021Gündem
Adana’daki FETÖ operasyonuna 1 tutuklama
Adana’daki FETÖ operasyonuna 1 tutuklamaAdana’da FETÖ/PDY’ye yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 8 kişiden 1’i tutuklandı.
26.11.2021Gündem
Emekli polis, kaybettiği cüzdanı için gittiği polis merkezinde havaya ateş açtı
Emekli polis, kaybettiği cüzdanı için gittiği polis merkezinde havaya ateş açtıAntalya'ra emekli polis memuru K.T., kaybettiği cüzdanının bulunması için gittiği polis merkezinde beylik tabancasıyla havaya ateş açtı. Polislerin sakinleştirip ikna ettiği K.T., gözaltına alındı.
13.11.2021Gündem
Polis memuru, arazi kavgasında emekli polisi vurarak öldürdü
Polis memuru, arazi kavgasında emekli polisi vurarak öldürdüOsmaniye'nin Sumbas ilçesinde polis memuru M.U. , arazi meselesi yüzünden çıkan tartışmada, kardeşi İ.U.'yu bıçakla yaralayan emekli polis memuru Adnan Okur'u tabancayla vurarak öldürdü.
6.11.2021Gündem
‘İhaleye giren ağır bedel öder’
‘İhaleye giren ağır bedel öder’CHP lideri Kılıçdaroğlu, Kanal İstanbul projesine ilişkin “Kanal İstanbul ihalesini hiç kimse almayacak. Alan olursa çok ağır bedeller ödeyecek. Bunun ihalesi açılacaksa ihaleye giren ağır bedeller ödeyecektir” dedi
6.11.2021Siyaset
İkinci baharlarına sağlıkla girdiler
İkinci baharlarına sağlıkla girdiler36 yıllık karı koca beş ay arayla geçirdikleri kalp ameliyatıyla sağlıklarına kavuştu.
1.11.2021Gündem
İstanbul'da dehşet! Emekli polis, eşi ve kızını vurup intihar etti
İstanbul'da dehşet! Emekli polis, eşi ve kızını vurup intihar ettiİstanbul Beylikdüzü'nde emekli polis memuru Alaaddin T., tartıştığı eşi ve kızını tabanca ile yaraladıktan sonra intihar etti. Emekli polis olay yerinde hayatını kaybederken, anne ve kızı hastanede tedavi altına alındı.
27.10.2021Haberler
Son dakika... İstanbul'da dehşet! Emekli polis, eşi ve kızını vurup intihar etti
Son dakika... İstanbul'da dehşet! Emekli polis, eşi ve kızını vurup intihar ettiİstanbul Beylikdüzü'nde emekli polis memuru Alaaddin T., tartıştığı eşi ve kızını tabanca ile yaraladıktan sonra intihar etti. Emekli polis olay yerinde hayatını kaybederken, anne ve kızı hastanede tedavi altına alındı.
27.10.2021Gündem
Emekli polis, çifte cinayeti 'sessiz olun' uyarısı nedeniyle işlemiş
Emekli polis, çifte cinayeti 'sessiz olun' uyarısı nedeniyle işlemişAdana’da tartıştığı kahvehane ve bar işletmecisi Bahadır Serindağ (43) ile akrabası Sabri Özgenç'i (44) öldürdükten sonra gözaltına alınan emekli polis Kamil Gül'ün (61), ifadesinde "İçki içip sohbet ettiğimiz sırada mekanın sahibi 'sessiz olun' diyerek bizi uyardı. Sinirlendim ve tartıştık. Sonra evime gidip tabancamı aldım. Alkolün de etkisiyle bunlar yaşandı" dedi.
17.10.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Emekli Polis ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.