Emmanuel Macron

Emmanuel Macron

Son dakika Emmanuel Macron haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Emmanuel Macron gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Emmanuel Macron haber sayfamızda...

Emmanuel Macron

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.005 emmanuel macron haberi bulunmuştur.
Fransa'da son 24 saatte 21 bin 712 Kovid-19 vakası tespit edildi
Fransa'da son 24 saatte 21 bin 712 Kovid-19 vakası tespit edildiFransa'da son 24 saatte 21 bin 712 kişide yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tespit edildi. Hastanelerde 5 bin 231'i yoğun bakımda olmak üzere 26 bin 985 kişinin tedavisi devam ediyor. İyileşenlerin sayısı ise 1584 artışla 347 bin 768'e ulaştı.
6.05.2021Dünya
Mısır Fransa’dan Rafale alıyor
Mısır Fransa’dan Rafale alıyorFransa ile Mısır’ın, 30 Rafale savaş uçağı satışı konusunda anlaşmaya vardığı bildirildi.
5.05.2021Dünya
Mısır, Fransa'dan 30 Rafale savaş uçağı alıyor
Mısır, Fransa'dan 30 Rafale savaş uçağı alıyorDoğu Akdeniz krizinde Yunanistan'la aynı safta yer alan iki ülke arasında imzalanan 3,75 milyar euroluk anlaşma, bir hafta sonra Fransa tarafından duyuruldu. Sisi yönetimi, tepkilerden çekindiği için anlaşmayı Mısırlılardan gizledi.
4.05.2021Dünya
Mısır anlaşmayı duyurdu! 30 Rafale savaş uçağ...
Mısır anlaşmayı duyurdu! 30 Rafale savaş uçağ...Mısır'ın Fransa'dan 30 adet Rafale savaş uçağı satın almasına ilişkin anlaşma imzalandığı bildirildi. Uçakları 3,75 milyar Euro karşılığında satın alacak Mısır'a, Fransa Kamu Hazinesi kefil oldu.
4.05.2021Ekonomi
Fransa'da 16 emekli generalden bir 'iç savaş' uyarısı daha
Fransa'da 16 emekli generalden bir 'iç savaş' uyarısı dahaFransa'da 16 emekli generalin, Ulusal Meclisteki siyasi gruplara "İslamcılığa ve Fransa'nın parçalanmasına karşı küresel bir stratejinin" geliştirilmesinin talep edildiği ve "iç savaş" uyarısının yapıldığı bir dosya gönderdiği belirtildi.
2.05.2021Dünya
Son dakika... Fransa'da son 24 saatte 24 bin 299 Kovid-19 vakası görüldü
Son dakika... Fransa'da son 24 saatte 24 bin 299 Kovid-19 vakası görüldüFransa'da son 24 saatte 24 bin 299 kişiye yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısı konuldu. Hastanelerde 5 bin 675'i yoğun bakımda olmak üzere 28 bin 930 kişinin tedavisi sürerken, bu sayılardaki düşüş sürüyor.
30.04.2021Dünya
Son dakika... Fransa, bazı Lübnanlı siyasetçilerin ülkeye girişini kısıtladı!
Son dakika... Fransa, bazı Lübnanlı siyasetçilerin ülkeye girişini kısıtladı!Fransa Dışişleri Bakanı Jean-Yves Le Drian, Lübnan'da hükümetin kurulmasını engelleyen siyasetçilere ülkeye girişlerine kısıtlama getirdiklerini bildirdi.
29.04.2021Dünya
Son dakika... Fransa, Kovid-19 kısıtlamalarını kaldırıyor!
Son dakika... Fransa, Kovid-19 kısıtlamalarını kaldırıyor!Fransa, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) kısıtlamalarını 3 Mayıs'tan itibaren 4 aşamada kaldırmayı planlıyor. 3 Mayıs'tan itibaren gündüz seyahat kısıtlamaları ve bölgeler arası seyahat yasağı kaldırılacak, liseler ve kolejler yarı zamanlı açılacak.
29.04.2021Dünya
Fransa Genel Kurmay Başkanlığı e-bildiriye imza atan askerlere yaptırım uygulayacak
Fransa Genel Kurmay Başkanlığı e-bildiriye imza atan askerlere yaptırım uygulayacakFransa Genelkurmay Başkanı François Lecointre, Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'a iç savaş uyarısının yapıldığı e-bildiriye imza atan, aralarında emekli generallerin de bulunduğu askerlere yaptırım uygulanacağını bildirdi.
29.04.2021Dünya
Müzelerin yeniden açılmasını istiyor
Müzelerin yeniden açılmasını istiyorBeş Fransız müze derneği, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’a mayıs ortasında müzelerin yeniden açılmasını isteyen açık bir mektup kaleme aldı.
24.04.2021Kültür Sanat
Fransa’daki saldırıda yeni gelişme: 3 kişi gözaltında
Fransa’daki saldırıda yeni gelişme: 3 kişi gözaltındaFransa'nın Yvelines kentinde polis karakolunda düzenlenen saldırıyla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.
24.04.2021Dünya
Son dakika... DSÖ, Hindistan'daki durumdan endişeli!
Son dakika... DSÖ, Hindistan'daki durumdan endişeli!Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Direktörü Tedros Adhanom Ghebreyesus, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından en fazla etkilenen ülkelerden olan Hindistan'da günlük vaka sayısının rekor seviyedeki tırmanışından derin endişe duyduklarını bildirdi.
23.04.2021Dünya
Fransa'da generallerden Macron'a muhtıra! 'İç savaş' uyarısı
Fransa'da generallerden Macron'a muhtıra! 'İç savaş' uyarısıFransa’da 20 kadar general, ülkede büyüyen bir kaos olduğu iddiasında bulunarak Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’a bunu durdurması gerektiği, aksi takdirde iç savaş çıkacağı uyarısında bulundu.
23.04.2021Dünya
Pakistan'dan hükümetten Fransa Büyükelçisi’nin gönderilmesi için teklif!
Pakistan'dan hükümetten Fransa Büyükelçisi’nin gönderilmesi için teklif!Pakistan İçişleri Bakanı Şeyh Raşid Ahmed, Fransa Büyükelçisi’nin ülkeden gönderilmesi için Ulusal Meclise teklif sunacaklarını bildirdi.
20.04.2021Dünya
Son dakika... Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a protesto!
Son dakika... Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a protesto!Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, ülkenin güneybatısındaki Montpellier kentini ziyareti sırasında protesto edildi. Kalabalık, Macron ve İçişleri Bakanı Darmanin'i yuhaladı. Kalabalık ayrıca polis şiddeti ve genel güvenlik yasa tasarısı karşıtı slogan attı.
19.04.2021Dünya
Son dakika... Putin, Biden'ın davet ettiği İklim Zirvesi'ne katılacak!
Son dakika... Putin, Biden'ın davet ettiği İklim Zirvesi'ne katılacak!Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, ABD Başkanı Joe Biden'ın daveti üzerine İklim Zirvesi'ne katılacağı bildirildi. Kremlin Sarayı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Putin, 22 Nisan'da İklim Zirvesi'nde video konferans yöntemiyle konuşma yapacak.
19.04.2021Dünya
Futbolda para savaşları başlıyor
Futbolda para savaşları başlıyorAvrupa futbolundaki yayın, reklam, sponsorluk gelirlerini toplayan ve dağıtımını sağlayan UEFA ile büyük kulüpler gelir savaşlarına girişti.
Askeri operasyonlara teknoloji dokunuşu: Uçan askerler!
Askeri operasyonlara teknoloji dokunuşu: Uçan askerler!Daha önce hazırladığı Iron Man kostümü ile dikkat çeken Richard Browning bu uçuşuyla Guiness Rekorlar Kitabı’na girmeyi başarmıştı. Iron Man lakaplı Browning şimdi de askeri operasyonlar odaklı yeni bir araç geliştirdi.
19.04.2021Teknoloji
Şi, Merkel ve Macron ile yarın İklim Zirvesi'nde görüşecek
Şi, Merkel ve Macron ile yarın İklim Zirvesi'nde görüşecekÇin Devlet Başkanı Şi Cinping'in, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile yarın çevrim içi düzenlenecek "İklim Zirvesi"ne katılacağı bildirildi.
15.04.2021Dünya
Notre Dame'ın restorasyonu hala başlamadı
Notre Dame'ın restorasyonu hala başlamadıFransa'nın başkenti Paris'te 15 Nisan 2019'da çıkan yangında zarar gören Notre Dame Katedrali'nin restorasyonunda onarım çalışmalarına hala geçilemedi.
14.04.2021Dünya
Son dakika... Fransa'da Senato'da "ayrılıkçı" yasa tasarısı kabul edildi!
Son dakika... Fransa'da Senato'da "ayrılıkçı" yasa tasarısı kabul edildi!Fransız Senatosu, Müslümanları hedef aldığı gerekçesiyle eleştirilen "ayrılıkçı" yasa tasarısını onayladı. Senato'da yapılan oylamada tasarı 109 "hayır" oyuna karşı 208 "evet" oyuyla kabul edildi. Tasarı, Ulusal Meclis'te ikinci kez oylanacak.
12.04.2021Dünya
Fransa, kısa mesafeli iç hat uçak seferlerini yasaklıyor
Fransa, kısa mesafeli iç hat uçak seferlerini yasaklıyorFransa Parlamentosu'nun alt kanadı olan Ulusal Meclis, trenle 2,5 saatten kısa sürede ulaşılabilen yerlere uçak seferlerini yasaklayan yasa tasarısını onayladı.
12.04.2021Dünya
AB ziyaretindeki protokol tartışmasıyla ilgili Bakan Çavuşoğlu'ndan açıklama
AB ziyaretindeki protokol tartışmasıyla ilgili Bakan Çavuşoğlu'ndan açıklamaDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AB heyetinin Türkiye ziyaretine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Çavuşoğlu, Avrupa Birliği (AB) Başkanlarının Türkiye ziyareti sırasında uygulanan protokolde, AB tarafının talepleri ve telkinlerinin karşılandığını bildirdi.
8.04.2021Haberler
Son dakika... AB ziyaretindeki protokol tartışmasıyla ilgili Bakan Çavuşoğlu'ndan açıklama
Son dakika... AB ziyaretindeki protokol tartışmasıyla ilgili Bakan Çavuşoğlu'ndan açıklamaGelen son dakika haberine göre; Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AB heyetinin Türkiye ziyaretine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Çavuşoğlu, Avrupa Birliği (AB) Başkanlarının Türkiye ziyareti sırasında uygulanan protokolde, AB tarafının talepleri ve telkinlerinin karşılandığını bildirdi.
8.04.2021Siyaset
Rusya'dan Ukrayna'ya NATO tehdidi: Krizi daha da kötüleştirir
Rusya'dan Ukrayna'ya NATO tehdidi: Krizi daha da kötüleştirirKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Ukrayna'nın NATO'ya girmesinin ülkedeki krizi daha da kötüleştireceğini söyledi.
6.04.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

fransaEmmanuel Macronkoronavirüskovid-19mısır

Emmanuel Macron ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.