Emre Yusufi

Emre Yusufi

Son dakika Emre Yusufi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Emre Yusufi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Emre Yusufi haber sayfamızda...

Emre Yusufi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 33 emre yusufi haberi bulunmuştur.
Nilperi Şahinkaya: Aynı evde değiliz
Nilperi Şahinkaya: Aynı evde değilizOyuncu Nilperi Şahinkaya, geçtiğimiz ay bir dergiye verdiği röportajda, heykeltıraş sevgilisi Emre Yusufi için "Pandemi boyuncu hep bendeydi. İlk kez aynı evi paylaştık, birbirimize daha çok bağlandık" demişti.
24.03.2021Cadde
Nilperi Şahinkaya leoparlı desenli elbisesiyle poz verdi
Nilperi Şahinkaya leoparlı desenli elbisesiyle poz verdiÜnlü oyuncu Nilperi Şahinkaya, leopar desenli elbisesiyle çektiği fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncunun paylaşımına yorum ve beğeni yağdı.
17.03.2021Cadde
Nilperi Şahinkaya: Boş zamanlarımda yatıyorum
Nilperi Şahinkaya: Boş zamanlarımda yatıyorumOyuncu Nilperi Şahinkaya, önceki gün sevgilisi Emre Yusufi ile Bebek’te görüntülendi. Market alışverişinden dönen ikili gazetecilere poz verdi.
10.03.2021Cadde
‘Boş zamanlarımda yatıyorum’
‘Boş zamanlarımda yatıyorum’Nilperi Şahinkaya, sevgilisi Emre Yusufi ile Bebek’te görüntülendi.
10.03.2021Cadde
Nilperi Şahinkaya: Yemekleri Emre, temizliği ben yaptım
Nilperi Şahinkaya: Yemekleri Emre, temizliği ben yaptımOyuncu Nilperi Şahinkaya, bir dergiye verdiği röportajda 1.5 yıldır aşk yaşadığı Emre Yusufi ile ilişkisi hakkında konuştu.
4.02.2021Cadde
Nilperi Şahinkaya'dan Emre Yusufi'ye doğum günü kutlaması
Nilperi Şahinkaya'dan Emre Yusufi'ye doğum günü kutlamasıNilperi Şahinkaya, Mayıs 20149'da heykeltraş Emre Yusufi ile flört etmeye başlamıştı. Ünlü oyuncu, bir süredir aynı evi paylaştığı ve ailesiyle de tanıştırdığı sevgilisinin doğum günü için özel pasta yaptırdı.
20.01.2021Cadde
Nilperi Şahinkaya: Evlilik için henüz karar vermedik
Nilperi Şahinkaya: Evlilik için henüz karar vermedikÖnceki gün Bebek'te objektiflere yansıyan oyuncu Nilperi Şahinkaya, Emre Yusufi ile ilişkisi hakkında konuştu.
17.10.2020Cadde
Nilperi Şahinkaya'dan 'Aynen Aynen' açıklaması
Nilperi Şahinkaya'dan 'Aynen Aynen' açıklamasıOyuncu Nilperi Şahinkaya, önceki gün sevgilisi Emre Yusufi ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere takıldı.
6.10.2020Cadde
Nilperi  Şahinkaya: 'Oyunculuk rolle empati kurmaktan geçiyor'
Nilperi Şahinkaya: 'Oyunculuk rolle empati kurmaktan geçiyor'Kanal D’de bu akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek ‘Yeni Hayat’ dizisinin başrollerinden Nilperi Şahinkaya, “Oyunculuk rolle empati kurmaktan geçiyor. Ben bunu içgüdüsel bir şekilde yapabiliyorum” dedi
3.09.2020Cadde
Nilperi Şahinkaya: Pandemide daha çok bağlandık
Nilperi Şahinkaya: Pandemide daha çok bağlandıkOyuncu Nilperi Şahinkaya, heykeltraş sevgilisi Emre Yusufi'yle önceki gün Arnavutköy’de objektiflere takıldı.
8.08.2020Cadde
Nilperi Şahinkaya'dan Hande-Kerem yorumu!
Nilperi Şahinkaya'dan Hande-Kerem yorumu!Oyuncu Nilperi Şahinkaya, heykeltraş sevgilisi Emre Yusufi'yle önceki akşam Etiler’de objektiflere yansıdı. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Şahinkaya, Kerem Bürsin ile Hande Erçel'in aşk yaşadıkları haberinin sorulması üzerine "Olursa, hayırlı olsun” dedi.
2.08.2020Cadde
Nilperi Şahinkaya: Kerem ile Hande çok yakıştılar
Nilperi Şahinkaya: Kerem ile Hande çok yakıştılarOyuncu Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi önceki akşam Cihangir'de görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden Şahinkaya, Kerem Bürsin ile Hande Erçel'i yakıştırdığını söyledi.
20.07.2020Cadde
Nilperi Şahinkaya: İkinci tatil zor gözüküyor!
Nilperi Şahinkaya: İkinci tatil zor gözüküyor!Oyuncu Nilperi Şahinkaya, bir süredir birlikte olduğu Emre Yusufi ile Vadİstanbul’da görüntülendi.
28.06.2020Cadde
Sezona ‘Merhaba’ dedi
Sezona ‘Merhaba’ dediAlaçatı’da yer alan Limon Köyiçi, pandemi sonrası önlemlerle sezona “Merhaba” dedi...
19.06.2020Cadde
Aileler tanıştı
Aileler tanıştıNilperi Şahinkaya ve Emre Yusufi, Bebek Fireroom’da görüntülendi.
17.06.2020Cadde
31 Mayıs 2020 Magazin Haberleri Bülteni
31 Mayıs 2020 Magazin Haberleri Bülteni31 Mayıs 2020 Magazin Haberleri Bülteni
31.05.2020Magazin
Tatil düşünmüyor
Tatil düşünmüyorNilperi Şahinkaya, sevgilisi Emre Yusufi’yle Bebek’te yürüyüş yapmasına rağmen, maske takmadı.
31.05.2020Cadde
'İnsanlarla dip dibe gezmek istemiyorum'
'İnsanlarla dip dibe gezmek istemiyorum'Oyuncu Nilperi Şahinkaya, önceki gün sevgilisi Emre Yusufi ile Bebek'te görüntülendi.
30.05.2020Cadde
Nilperi Şahinkaya ile sevgilisinden güldüren atışma
Nilperi Şahinkaya ile sevgilisinden güldüren atışmaOyuncu Nilperi Şahinkaya, sevgilisi Emre Yusufi ile birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile farklı bir paylaşım yaptı. Şahinkaya, "Sanatçı sevgili aldım, sanat yaparım diye yine olmadı” diye konuştu.
25.04.2020Cadde
Koleksiyona 11 bin dolarlık bir parça daha
Koleksiyona 11 bin dolarlık bir parça dahaHeykel ve tablo gibi sanat eserlerine olan düşkünlüğüyle bilinen Cem Yılmaz, koleksiyonuna yeni bir yapıt daha dahil etti.
26.02.2020Cadde
‘Evlilik kısmet!’
‘Evlilik kısmet!’Nilperi Şahinkaya, sevgilisi Emre Yusufi’yle görüntülendi.
16.02.2020Cadde
Nilperi Şahinkaya: Evlilik kısmet
Nilperi Şahinkaya: Evlilik kısmetOyuncu Nilperi Şahinkaya, önceki gün sevgilisi Emre Yusufi ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere takıldı.
15.02.2020Cadde
Nilperi Şahinkaya'dan evlilik açıklaması
Nilperi Şahinkaya'dan evlilik açıklamasıOyuncu Nilperi Şahinkaya, sevgilisi Emre Yusufi ile birlikte Etiler’de bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Güzel oyuncu, evlilik sorularına yanıt verdi.
3.02.2020Cadde
Nilperi Şahinkaya-Emre Yusufi'nin sinema keyfi
Nilperi Şahinkaya-Emre Yusufi'nin sinema keyfiOyuncu Nilperi Şahinkaya, önceki gün heykel sanatçısı olan sevgilisi Emre Yusufi ile Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.
13.01.2020Cadde
Sinema keyfi
Sinema keyfiNilperi Şahinkaya, heykel sanatçısı sevgilisi Emre Yusufi’yle sinema keyfi yaptı.
3.11.2019Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Nilperi ŞahinkayaEmre Yusuficaddeoyuncumagazin

Emre Yusufi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.