Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı

Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı

Son dakika Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı haber sayfamızda...

Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.077 enerji ve tabii kaynaklar bakani haberi bulunmuştur.
Dev güneş santralinde ilk faz tamamlandı
Dev güneş santralinde ilk faz tamamlandıKalyon Holding’in yerli ve yenilenebilir enerji ihtiyacına yönelik olarak gerçekleştirdiği Kalyon Karapınar Güneş Enerjisi Santrali’nin birinci fazı tamamlandı.
11.06.2021 Vitrin
Uzaydan bile görülebilecek! Dev proje Türkiye'nin en büyüğü olacak...
Uzaydan bile görülebilecek! Dev proje Türkiye'nin en büyüğü olacak...Konya’nın Karapınar ilçesinde kurulan Türkiye’nin en büyük güneş enerji santralinin temeli Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un katılımıyla atıldı. Faz 1'in de tamamlandığı proje uzaydan da görülebilecek. İşte detaylar...
11.06.2021Ekonomi
Bakan Dönmez, Türkiye'nin yenilenebilir enerjinin merkezi olacağını söyledi
Bakan Dönmez, Türkiye'nin yenilenebilir enerjinin merkezi olacağını söylediEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye'nin yerli ve yenilenebilir enerji politikalarının önemine değinerek, "Artık diyoruz ki Türkiye, hem kaynak, hem teknoloji hem de piyasalar bazında yenilenebilir enerjinin merkez ülkesi olacak." dedi.
11.06.2021Ekonomi
Zorlu Enerji’nin ZES markası “Enerjimiz Geleceğimiz” ödülünü aldı
Zorlu Enerji’nin ZES markası “Enerjimiz Geleceğimiz” ödülünü aldıGeleceğin enerji şirketi olma vizyonuyla, sürdürülebilirlik alanındaki başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Zorlu Enerji’nin şehirlerdeki karbon salımını azaltmak amacıyla 2018 yılında kurduğu ve bugün yavru vatan da dahil olmak üzere Türkiye’de 81 ilde bin noktaya ulaşan elektrikli araç şarj istasyonu ağı ZES (Zorlu Energy Solutions) markası “Enerjimiz Geleceğimiz” ödülüne layık görüldü.
11.06.2021Vitrin
160 milyon $ yatırımla 1.2 milyar $’lık altın
160 milyon $ yatırımla 1.2 milyar $’lık altınKoza’nın Ağrı’da bulduğu altın rezervini işletecek 160 milyon dolarlık tesisin temeli atıldı. 20 tonluk rezervin değerinin 1.2 milyar dolar olduğu açıklandı.
11.06.2021Ekonomi
Bakan Dönmez paylaştı: "Keşfimizin ateşi"
Bakan Dönmez paylaştı: "Keşfimizin ateşi"Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye'nin Karadeniz'deki ikinci keşfi olan Amasra-1 kuyusundan çıkarılan doğal gazın yakılarak mühendislerin elinde enerjiye dönüştüğünü bildirdi.
8.06.2021Haberler
Son dakika: Bakan Dönmez paylaştı: Keşfimizin ateşi
Son dakika: Bakan Dönmez paylaştı: Keşfimizin ateşiSon dakika haberine göre; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye'nin Karadeniz'deki ikinci keşfi olan Amasra-1 kuyusundan çıkarılan doğal gazın yakılarak mühendislerin elinde enerjiye dönüştüğünü bildirdi.
8.06.2021Ekonomi
Enerji Bakanı Dönmez güzel haberi duyurdu: Yeni sondaj kuyusu açabiliriz
Enerji Bakanı Dönmez güzel haberi duyurdu: Yeni sondaj kuyusu açabiliriz Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, bu yıl içinde Karadeniz'de Sakarya Gaz Sahası'nın güney veya batısında bir sahada daha keşif amaçlı sondaj kuyusu açılabileceğini bildirdi.
7.06.2021Ekonomi
Son dakika: 10 yıl sürecek! Detayları belli oldu...
Son dakika: 10 yıl sürecek! Detayları belli oldu...Gelen son dakika haberine göre; Türkiye'nin gözü kulağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklayacağı müjdedeydi. Merakla beklenen açıklama geldi. Müjdeyi Zonguldak'ta veren Cumhurbaşkanı Erdoğan tarihi keşfi duyurdu. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, petrol ve doğal gaz aramalarında yeni keşifler için rota oluşturulduğunu bildirdi. Bakan Dönmez yaptığı flaş açıklamada keşif ile ilgili '10 yıl' detayını paylaştı. İşte ayrıntılar...
5.06.2021Siyaset
Son dakika haberi: Tarihi an! Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi açıkladı
Son dakika haberi: Tarihi an! Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi açıkladıSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zonguldak'ta merakla beklenen müjdeyi açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Fatih Sondaj Gemimiz, Sakarya gaz sahasındaki Amasra -1 kuyusunda 135 milyar metreküplük yeni bir doğal gaz keşfi daha yaptı. Karadeniz'deki toplam gaz keşfimiz 540 milyar metreküpe ulaştı." dedi.
5.06.2021Siyaset
Son dakika: Bakan Dönmez CNN TÜRK'te açıkladı! Ne zaman kullanılacak? Tarih verdi...
Son dakika: Bakan Dönmez CNN TÜRK'te açıkladı! Ne zaman kullanılacak? Tarih verdi...Gelen son dakika haberine göre; Bakan Dönmez, Karadeniz'deki yeni keşfin ardından açıklamalarda bulundu. Dönmez, "Yeni keşif 10 yılın üzerinde bir ihtiyacı karşılayacak. Bu doğalgaz, Türkiye'ye 2023'te gelecek." dedi.
5.06.2021Gündem
Müjde sonrası siyasilerden peş peşe mesajlar: Yeni keşifler için rota oluşturuluyor
Müjde sonrası siyasilerden peş peşe mesajlar: Yeni keşifler için rota oluşturuluyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan günlerdir merakla beklenen müjdeyi duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Fatih Sondaj Gemimiz, Sakarya gaz sahasındaki Amasra-1 kuyusunda 135 milyar metreküplük yeni bir doğal gaz keşfi daha yaptı." müjdesini vererek, "Karadeniz'deki toplam gaz keşfimiz 540 milyar metreküpe ulaştı." dedi. Müjdenin ardından siyasilerden art arda mesajlar geldi.
4.06.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan Zonguldak'ta duyurdu: Bir müjde daha verebiliriz
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan Zonguldak'ta duyurdu: Bir müjde daha verebilirizSon dakika gelen habere göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zonguldak’ta Uzun Mehmet Camisi'nin açılış töreninde konuştu. Karadeniz Ereğlisi'nde de bir müjde verilebileceğini açıklayan Erdoğan, 'Bugün inşallah Zonguldak'tan bir müjde vereceğiz. Biraz sonra o müjdeyi vereceğiz. Artık Zonguldak müjdelerin şehri oldu' dedi.
4.06.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Uzun Mehmet Camisi'nin açılışında konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Uzun Mehmet Camisi'nin açılışında konuştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İstiklalimize göz dikenleri nasıl pişman ettiysek aşımıza, işimize, ekmeğimize, huzurumuza kastedenleri de aynı şekilde hüsrana uğratmak boynumuzun borcudur." dedi.
4.06.2021Siyaset
Son dakika... Erdoğan'ın açıklayacağı müjde öncesi dikkat çeken paylaşım
Son dakika... Erdoğan'ın açıklayacağı müjde öncesi dikkat çeken paylaşımGelen son dakika haberine göre; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'den müjde ile ilgili bir paylaşım daha geldi. Görüntülü paylaşımda ufukta görülen sondaj gemisine ithafen “gözümüz ufukta” ifadeleri kullanıldı.
4.06.2021Ekonomi
Bakan Dönmez'den heyecanlandıran 'Gözümüz ufukta' paylaşımı
Bakan Dönmez'den heyecanlandıran 'Gözümüz ufukta' paylaşımıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım vatandaşları heyecanlandırdı. Dönmez'in yaptığı paylaşımında tarih ve saat bilgisi de yer aldı.
4.06.2021Haberler
Yerli doğal gaz Filyos’tan yayılacak
Yerli doğal gaz Filyos’tan yayılacakKaradeniz’de keşfedilen doğal gazın karaya çıkacağı ilk nokta olan Filyos Doğal Gaz İşletme Tesisi’nin temeli bugün atılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın temelini atacağı tesis, yerli doğal gazın Türkiye’ye yayılacağı ilk nokta olacak
4.06.2021Siyaset
Bakan Dönmez'den heyecanlandıran paylaşım: Bir adım daha
Bakan Dönmez'den heyecanlandıran paylaşım: Bir adım dahaEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım vatandaşları heyecanlandırdı. Dönmez'in yaptığı paylaşımında tarih ve saat bilgisi de yer aldı.
3.06.2021Haberler
Son dakika: Bakan Dönmez'den heyecanlandıran paylaşım: Bir adım daha
Son dakika: Bakan Dönmez'den heyecanlandıran paylaşım: Bir adım dahaGelen son dakika haberine göre; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım vatandaşları heyecanlandırdı. Dönmez'in yaptığı paylaşımında tarih ve saat bilgisi de yer aldı. İşte detaylar...
3.06.2021Ekonomi
Bakan Dönmez'den 'yenilenebilir enerji' açıklaması
Bakan Dönmez'den 'yenilenebilir enerji' açıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye'nin salgın sürecinde yenilenebilir enerjide büyük aşama kaydettiğini belirterek, "Daha fazla yerli, daha fazla yenilenebilir" diyerek çıktıkları yolda Türkiye'yi yenilenebilir enerjinin teknoloji ve üretim merkezi yapmaya kararlı olduklarını söyledi.
3.06.2021Ekonomi
Akkuyu'da birinci ünitenin reaktör kabının montajı tamamlandı
Akkuyu'da birinci ünitenin reaktör kabının montajı tamamlandıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nde birinci ünitenin reaktör kabının montajının tamamlandığını duyurdu.
3.06.2021Ekonomi
Dönmez: 3 yıllık bir süreci nihayetlendirmenin sevincini yaşıyoruz
Dönmez: 3 yıllık bir süreci nihayetlendirmenin sevincini yaşıyoruzElektrik ticaretinde ileri tarihli işlemlerin yapılmasına imkan sağlayacak Vadeli Elektrik Piyasası (VEP) açılış töreni gerçekleşti.
1.06.2021Ekonomi
‘Konforu ulaştıracağız’
‘Konforu ulaştıracağız’Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Denizli’de Baklan, Bozkurt, Buldan, Çardak, Kale ve Çal’a doğalgaz ulaştıracaklarını belirtti.
31.05.2021Ege
Koçarlı’ya doğalgaz geliyor
Koçarlı’ya doğalgaz geliyorBaşkan Kaplan, ilçeye müjdeyi verdi, “2024 yılında 5 mahallemizde bağlantıları tamamlayacağız” dedi
29.05.2021Ege
Son dakika haberi: Bakan Dönmez'den 6 ilçeye doğal gaz müjdesi
Son dakika haberi: Bakan Dönmez'den 6 ilçeye doğal gaz müjdesiEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Denizli'de Baklan, Bozkurt, Buldan, Çardak, Kale ve Çal'a doğal gaz ulaştıracaklarını belirtti.
29.05.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

fatih dönmezbakan dönmezdoğal gazenerjizonguldak

Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.