Esra Ezmeci

Esra Ezmeci

Son dakika Esra Ezmeci haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Esra Ezmeci gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Esra Ezmeci haber sayfamızda...

Esra Ezmeci

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 15 esra ezmeci haberi bulunmuştur.
Herkesi kandırdı ve tahliye edildi... Sonra olanlar dünyayı ayağa kaldırdı!
Herkesi kandırdı ve tahliye edildi... Sonra olanlar dünyayı ayağa kaldırdı!İngiltere acımasız çocuk katilinin serbest kalmasıyla diken üstündeydi. 15 yaşında iki kız çocuğuna cinsel saldırıda bulunduktan sonra canice öldüren katilin salıverilmesi, ülkede infial yaratmıştı. Daha önce bahçedeki öğrenciler birkaç metre ötede oynarken okul çevresinde dolaşırken görüntülenen 61 yaşındaki katilin özgür kalması büyük tepki çekmişti. Korkulan oldu ve sapık cani genç kızlarla yakınlaşmaya çalışırken yakalandı. İşte dünyayı dehşete düşüren olayın dünden bugüne perde arkası.
26.11.2021Dünya
İşlediği suçlar dehşete düşürdü! Meğer sabıkası kabarıkmış...
İşlediği suçlar dehşete düşürdü! Meğer sabıkası kabarıkmış...Türkiye, bir dönem Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi takımlarda forma giyen Sezer Öztürk'ün işlediği cinayet haberiyle çalkalanırken, ABD'den de ünlü şarkıcı R. Kelly'nin yargılandığı tüm suçlardan suçlu bulunması haberi geldi. Klinik Psikolog Esra Ezmeci, ünlü ve popüler kişiler için tanınmak ve sevilmenin genelde suçtan caydırıcı bir etkiye sahip olduğunu belirtiyor. Ancak bu güç ve şöhret, bazen tehlikeli bir silaha da dönüşebiliyor!
3.10.2021Gündem
Son dakika: Tehlike kol geziyor! Çocuk katili böyle görüntülendi...
Son dakika: Tehlike kol geziyor! Çocuk katili böyle görüntülendi...15 yaşında iki kız çocuğuna cinsel saldırıda bulunduktan sonra canice öldüren katilin salıverilmesi skandalı büyüyor. Bahçedeki öğrenciler birkaç metre ötede oynarken okulun çevresinde dolaşırken görüntülenen 61 yaşındaki katile de sarıverilmesine de tepkiler büyüyor. Uzman Psikolog ve yazar Esra Ezmeci, pedofilinin yanı sıra antisosyal kişilik bozukluğu örüntüsü taşıdığını ve bu gibi kişilerin tamamen rehabilite edilme gibi bir durumu olmadığını söyledi ve toplum için tehlike oluşturduğunun altını çizdi.
14.09.2021Dünya
Türkiye'yi şoke etmişti! Öldüren oyun...
Türkiye'yi şoke etmişti! Öldüren oyun...Geçen cumartesi günü tüm Türkiye, 13 yaşındaki bir çocuğun evine gelen aynı yaştaki ikiz kardeşlerden birini çekiçle öldürmesi, diğerini ise yaralamasıyla sarsıldı. Olayın sebebinin bilgisayar oyunu olması ise ikinci bir şok etkisi yarattı. Şimdi pek çok ailenin aklında aynı soru: Bilgisayar oyunları ne kadar tehlikeli? İşte uzmanların cevapları...
18.11.2020Gündem
Dünya Prematüre Günü Ödül ve Farkındalık Gecesi Töreni için geri sayım başladı
Dünya Prematüre Günü Ödül ve Farkındalık Gecesi Töreni için geri sayım başladı17 Kasım Dünya Prematüre Günü kapsamında ilk kez; ülkemizdeki prematüre doğumlara dikkat çekmek ve bu alanda farkındalık sağlamak için dünyaya gözlerini erken açan ve yaşama tutunmak için özel bakıma muhtaç olan küçük melekleri hayata bağlayan yeni doğan yoğun bakım ünitesi doktor ve hemşireleri, Türkiye'nin dört bir yanından gelecek prematüre çocuk sahibi ailelerin katılımı ile ödüllendirilecek.
Esra Ezmeci kaç yaşında?
Esra Ezmeci kaç yaşında?Psikoloji mezunu olan Esra Ezmeci TV8'de yayınlanan Yaşamdan Hikayeler programında konuklara psikolojik destek vermek ve yorum yapmak için yayınlara katılıyordu. Peki Esra Ezmeci kimdir?
25.04.2019Gündem
İki yeni program
İki yeni programteve2’de 27 Nisan günü iki program başlıyor.
19.04.2019Cadde
Sıla ve Ahmet Kural gerçekten barıştı mı?
Sıla ve Ahmet Kural gerçekten barıştı mı?Sıla ve Ahmet Kural çifti geçen yıla damga vurmuştu. Birlikte çektirdikleri eğlenceli fotoğraflar kadar sürpriz ayrılıkları da "Nasıl ya?" ve "Aaa" gibi tepkiler vermemize sebep olmuştu. Psikolog Esra Ezmeci'nin 'Süt Lekesi' kitabının tanıtımında Sıla ve Ahmet Kural'ın birlikte görülmesi bir kez daha şaşkınlık yarattı...
1.11.2018İlişkiler
Barıştılar
BarıştılarSıla ve Ahmet Kural, dokuz aylık ayrılıktan sonra barıştı.
13.10.2018Cadde
Sıla ve Ahmet Kural barıştı! İşte ilk fotoğraf
Sıla ve Ahmet Kural barıştı! İşte ilk fotoğrafAyrılık 8 ay sürdü... Eski sevgililer Sıla ve Ahmet Kural, psikolog Esra Ezmeci'nin yazdığı 'Süt Lekesi' kitabının tanıtım toplantısında bir araya geldi.
14.10.2018Cadde
Sıla ve Ahmet Kural barıştı! İşte ilk fotoğraf
Sıla ve Ahmet Kural barıştı! İşte ilk fotoğrafAyrılık 8 ay sürdü... Eski sevgililer Sıla ve Ahmet Kural, psikolog Esra Ezmeci'nin yazdığı 'Süt Lekesi' kitabının tanıtım toplantısında bir araya geldi.
14.10.2018Cadde
“Bi Dünya Sevgi” yeni hikayeleriyle geliyor
“Bi Dünya Sevgi” yeni hikayeleriyle geliyor80 yılı aşkın bir süredir Nestlé Purina’nın sponsor olduğu “Bi Dünya Sevgi”, her cumartesi olduğu gibi 15 Eylül Cumartesi günü de NTV ekranlarında yepyeni konularıyla seyirciyle buluşuyor.
13.09.2018TV-Rehberi
'Gizli aşk' iddiasına yanıt
'Gizli aşk' iddiasına yanıtPsikolog Esra Ezmeci, evli ve iki çocuk babası olan ünlü ressam Ahmet Güneştekin'le gizli aşk yaşadığı iddialarına cevap verdi.
26.08.2017Cadde
'Gizli aşk' iddiasına yanıt
'Gizli aşk' iddiasına yanıtPsikolog Esra Ezmeci, evli ve iki çocuk babası olan ünlü ressam Ahmet Güneştekin'le gizli aşk yaşadığı iddialarına cevap verdi.
26.08.2017Cadde
Gizli aşk iddiası!
Gizli aşk iddiası!Evli ve iki çocuk babası olan ünlü ressam Ahmet Güneştekin'in, özel bir hastanede psikologluk yapan Esra Ezmeci ile gizli aşk yaşadığı iddia ediliyor.
23.06.2017Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Esra Ezmeci ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.