Fezleke

Fezleke

Son dakika fezleke haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan fezleke gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan fezleke haber sayfamızda...

Fezleke

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.512 fezleke haberi bulunmuştur.
DBP'li Aydeniz'in dokunulmazlığı kaldırılıyor
DBP'li Aydeniz'in dokunulmazlığı kaldırılıyorDBP'li Salihe Aydeniz'in dokunulmazlığının kaldırılmasına karar verildi. Aydeniz, Kadıköy'de polise yumruk atmıştı.
6.07.2022Gündem
Büyükçekmece'de 7 kişinin öldüğü helikopter kazası ile ilgili flaş gelişme
Büyükçekmece'de 7 kişinin öldüğü helikopter kazası ile ilgili flaş gelişme2017 yılında 7 kişinin hayatını kaybetmesi ile sonuçlanan Eczacıbaşı Havacılık A.Ş'ye ait helikopterin düşmesine ilişkin Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından fezleke hazırlandı. Fezlekede TV kulesinin standartlar doğrultusunda işaretlenmediği ve ışıklandırılmadığı belirtilerek 3 yetkili hakkında 15 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılması istendi.
30.06.2022Gündem
HDP'li vekillere ait dokunulmazlık dosyaları Meclis'e gönderildi
HDP'li vekillere ait dokunulmazlık dosyaları Meclis'e gönderildiHDP'li 10 milletvekiline ait 11 dokunulmazlık dosyası Meclis’e gönderildi. Fezlekeler Anayasa ve Adalet Karma Komisyonuna havale edildi.
21.06.2022Gündem
DBP'li Salihe Aydeniz hakkında 3 ayrı suçlama
DBP'li Salihe Aydeniz hakkında 3 ayrı suçlamaDemokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı ve Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz'in dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin Meclis'e ulaşan dosyada 3 ayrı suçlama yer aldı.
17.06.2022Siyaset
DBP'li Aydeniz'in dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin fezleke Meclis'te
DBP'li Aydeniz'in dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin fezleke Meclis'tePolise yumruklu saldırıda bulunan DBP Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz’in dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin fezleke, akşam saatlerinde Meclis Başkanlığına ulaştı. Meclis Başkanı Mustafa Şentop’un da fezlekeyi hiç bekletmeden Anayasa Adalet Karma Komisyonu’na havale ettiği öğrenildi.
16.06.2022Siyaset
Bakan Bozdağ'dan hakim ve savcılara 'sosyal medya' uyarısı
Bakan Bozdağ'dan hakim ve savcılara 'sosyal medya' uyarısıAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Sosyal medyayı kullanan hakim ve savcılarımız milletin gözündeki saygınlığa gerçekten zede veriyorlar. Ne kadar 'tarafsızım' dese bile bir şey yazıyorsunuz birileri rahatsız oluyor. Ben siyasetçi olmasam hiç sosyal medya kullanmam. 'Kullanmayın demiyorum' ama mutlaka dikkat edin" dedi.
16.06.2022Siyaset
Polise yumruk atan vekilin fezlekesi Cumhurbaşkanlığı'na gönderildi
Polise yumruk atan vekilin fezlekesi Cumhurbaşkanlığı'na gönderildiDBP Milletvekili Salihe Aydeniz hakkındaki fezleke Adalet Bakanı Bekir Bozdağ tarafından imzalanarak Cumhurbaşkanlığı'na gönderildi.
16.06.2022Siyaset
Milletvekilinin polise yumruk atmasıyla ilgili yeni gelişme
Milletvekilinin polise yumruk atmasıyla ilgili yeni gelişmeİstanbul Kadıköy'de DBP'li vekilin polise yumruk atmasıyla ilgili hazırlanan soruşturma dosyası, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderildi.
15.06.2022Haberler
Afgan çobanlar mandıra batırdı
Afgan çobanlar mandıra batırdıKırşehir’de, Can Birlik ve Ekin Tarım işletmelerinin sahipleri Ramazan Göztak, Cemal Göztak ve Mustafa Demir, yanlarında çalıştırdıkları Afgan çobanların mandıralarındaki büyükbaş hayvanları çalıp, kestirdikten sonra değerinin çok altında sattıklarını iddia ederek şikayetçi oldu.
15.06.2022Gündem
Adalet Bakanı Bozdağ: Kimsenin Türk polisine ve askerine el kaldırmak haddi değildir
Adalet Bakanı Bozdağ: Kimsenin Türk polisine ve askerine el kaldırmak haddi değildirAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, polis memuruna yumruk atan HDP'li vekil Saliha Aydemir’e ilişkin, “Kimsenin Türk polisine ve askerine el kaldırmak haddi değildir” dedi.
13.06.2022Gündem
‘Milleti kalansız bölme tam da bu’
‘Milleti kalansız bölme tam da bu’Erdoğan’ın “Her kim iktidarı kötülüyorsa, Türkiye’yi hedef alıyor demektir” sözlerine tepki gösteren Faik Öztrak “Milleti ‘kalansız bölme’ tam da budur. Yahu bu ne kibir! Geldiğiniz gibi gideceksiniz” dedi.
7.06.2022Siyaset
TGB'den Garo Paylan hakkında suç duyurusu
TGB'den Garo Paylan hakkında suç duyurusuTürkiye Gençlik Birliği (TGB) Ermeni Soykırımının tanınmasına dair Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) kanun teklifi sunan Halkların Demokratik Partisi (HDP) İstanbul Milletvekili Garo Paylan hakkında suç duyurusunda bulundu.
27.04.2022Gündem
HDP'li Semra Güzel nerede? Son fotoğrafın sırrı çözüldü
HDP'li Semra Güzel nerede? Son fotoğrafın sırrı çözüldüHer yerde aranan HDP Milletvekili Semra Güzel'in ortaya çıkan son fotoğrafıyla ilgili bilgiler ortaya çıktı. Norveç'te çekildiği iddia edilen fotoğrafın sırrını CNN Türk İstihbarat Şefi Nihat Uludağ aktardı.
19.04.2022Haberler
HDP'li Semra Güzel nerede? Konuşulan fotoğrafın çekildiği yer belli oldu
HDP'li Semra Güzel nerede? Konuşulan fotoğrafın çekildiği yer belli olduHer yerde aranan HDP'li Semra Güzel'in ortaya çıkan son fotoğrafıyla ilgili bilgiler ortaya çıktı. Norveç'te çekildiği iddia edilen fotoğrafın sırrını CNN Türk İstihbarat Şefi Nihat Uludağ aktardı.
19.04.2022Gündem
Bakan Soylu'dan 'Semra Güzel' açıklaması: Böyle bir kişiyi TBMM'ye sokma sorumluluğu kime aittir?
Bakan Soylu'dan 'Semra Güzel' açıklaması: Böyle bir kişiyi TBMM'ye sokma sorumluluğu kime aittir?İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terörist sevgilisiyle fotoğrafları çıktıktan sonra dokunulmazlığı kaldırılan ve hakkında fezleke hazırlanan HDP'li Semra Güzel hakkında, "Böyle bir kişiyi, TBMM'ye sokma sorumluluğu kime aittir. Bir parti, bir terör örgütü mensubunu bunu bildiği ve bunun detaylarına hakim olduğu düşüncesi ile nasıl sokmuştur" dedi.
14.04.2022Gündem
Son dakika: HDP'li Semra Güzel hakkında yakalama kararı
Son dakika: HDP'li Semra Güzel hakkında yakalama kararıGelen son dakika haberine göre; Öldürülen PKK'lı teröristle fotoğrafları basına yansıyan ve yasama dokunulmazlığı kaldırılan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında 'terör örgütü üyeliği' suçlamasıyla yakalama kararı çıkarıldı.
24.03.2022Siyaset
CHP'li ve HDP'li vekillerin dokunulmazlık dosyaları Meclis'te
CHP'li ve HDP'li vekillerin dokunulmazlık dosyaları Meclis'teCHP'li 1 ve HDP'li 8 milletvekilinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasına ilişkin 9 fezleke, TBMM Başkanlığı'na sunuldu.
17.03.2022Siyaset
Son dakika... HDP'li Semra Güzel hakkında soruşturma başlatıldı
Son dakika... HDP'li Semra Güzel hakkında soruşturma başlatıldıGelen son dakika haberine göre; Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, öldürülen PKK'lı teröristle fotoğrafları basına yansıyan ve TBMM tarafından yasama dokunulmazlığı kaldırılan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında soruşturma başlattı. Güzel'in ifadeye çağrılması bekleniyor.
4.03.2022Gündem
HDP’li Semra Güzel’in dokunulmazlığı kalktı
HDP’li Semra Güzel’in dokunulmazlığı kalktıTBMM Genel Kurulu, terör örgütü üyesi olmakla suçlanan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’in dokunulmazlığını kaldırdı.
2.03.2022Siyaset
7 kişiye mezar olan patlama davasında 8’inci duruşma başladı
7 kişiye mezar olan patlama davasında 8’inci duruşma başladıSakarya’da 7 kişinin hayatını kaybettiği, 127 kişinin ise yaralandığı havai fişek fabrikası patlamasına ilişkin aralarında fabrika sahiplerinin de bulunduğu 2’si tutuklu 7 sanığın yargılandığı davanın 8’inci duruşması başladı. Bugün mahkeme heyetinin konuya ilişkin karar vermesi bekleniyor.
28.02.2022Gündem
7 kişiye mezar olan havai fişek patlamasındaki davasında karar duruşması!
7 kişiye mezar olan havai fişek patlamasındaki davasında karar duruşması!Sakarya'nın Hendek ilçesinde 7 kişiye mezar olan, 127 kişinin yaralandığı havai fişek fabrikasındaki patlamaya ilişkin davanın yarın devam edecek sekizinci duruşmasında karar verilmesi bekleniyor.
27.02.2022Gündem
Güzel için ‘dokunulmazlığı kaldırılsın’ kararı
Güzel için ‘dokunulmazlığı kaldırılsın’ kararıTBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in, terör örgütü üyesi olma suçlamasıyla dokunulmazlığının kaldırılmasına oy çokluğu ile karar verdi.
18.02.2022Gündem
Karma Komisyon'dan HDP'li Semra Güzel için karar
Karma Komisyon'dan HDP'li Semra Güzel için kararTBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ile ilgili kararını açıkladı. Komisyon, HDP'li Güzel'in 'terör örgütü üyesi olma' suçlamasıyla dokunulmazlığının kaldırılmasına karar verdi.
17.02.2022Haberler
Son dakika! Karma Komisyon'dan HDP'li Semra Güzel için karar
Son dakika! Karma Komisyon'dan HDP'li Semra Güzel için kararTBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ile ilgili kararını açıkladı. Komisyon, HDP'li Güzel'in 'terör örgütü üyesi olma' suçlamasıyla dokunulmazlığının kaldırılmasına karar verdi.
17.02.2022Gündem
Asansörde tecavüz girişimine 8 yıl hapis talebi! “Planladığı şekilde bir anda saldırdı”
Asansörde tecavüz girişimine 8 yıl hapis talebi! “Planladığı şekilde bir anda saldırdı”İstanbul’da bir binanın asansöründe 35 yaşındaki U.K isimli kadına tecavüz girişiminde bulunan 16 yaşındaki yabancı uyruklu A.A hakkında, “cinsel saldırıya teşebbüs” suçundan 8 yıla kadar hapis istemiyle fezleke düzenlendi. Hazırlanan fezlekede şüphelinin eylemini planlı bir şekilde işlediği, asansöre girer girmez kameranın yönünü değiştirdiği anlatıldı.
4.03.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Fezleke ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.