Fsb

Fsb

Son dakika FSB haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan FSB gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan FSB haber sayfamızda...

Fsb

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 476 fsb haberi bulunmuştur.
'İyi uykular sevgili dostum' diyerek duyurdular! Putin'in radyoaktif suikastçısı öldü
'İyi uykular sevgili dostum' diyerek duyurdular! Putin'in radyoaktif suikastçısı öldüRusya istihbaratı, zaman zaman yurt dışında gerçekleştirdiği suikastler ile gündeme geliyor. Özellikle muhalif Rus vatandaşlarını ve eski Rus istihbaratçıları hedef alan suikastler içinde en bilinenlerden biri Alexander Litvinenko suikastı. Bir dönem tartışmalar kopartan bu suikast yeni bir gelişme yüzünden tekrar gündemde.
6.06.2022Haberler
'İyi uykular sevgili dostum' diyerek duyurdular! Putin'in radyoaktif suikastçısı öldü
'İyi uykular sevgili dostum' diyerek duyurdular! Putin'in radyoaktif suikastçısı öldüRusya istihbaratı, zaman zaman yurt dışında gerçekleştirdiği suikastler ile gündeme geliyor. Özellikle muhalif Rus vatandaşlarını ve eski Rus istihbaratçıları hedef alan suikastler içinde en bilinenlerden biri Alexander Litvinenko suikastı. Bir dönem tartışmalar kopartan bu suikast yeni bir gelişme yüzünden tekrar gündemde.
6.06.2022Dünya
Kiev'e Rus füzesi yağmuru! Putin intikam sözü verdi...
Kiev'e Rus füzesi yağmuru! Putin intikam sözü verdi...Bugüne kadar 20 bini aşkın sivilin hayatını kaybetmesine ve dünyanın pek çok yerinde gıda kıtlığına yol açan kanlı savaşın 102'nci gününde, sosyal medyada paylaşılan bir ekran görüntüsü ortalığı karıştırdı. Tedirgin eden görüntü, Interpol'ü de harekete geçirdi. Putin'in tehdidi ise tüyler ürtertti.
5.06.2022Dünya
Son dakika: Putin savaş uçaklarını yolladı! Dünyanın ucunda kapıştılar
Son dakika: Putin savaş uçaklarını yolladı! Dünyanın ucunda kapıştılarHastanede yaralı askerleri ziyaret eden Rus liderin elini sıktığı yüzlerden biri, tanıdıktı. Ukrayna'daki gerilim bir başka noktaya sıçradı, F-35'lere acil kalkış emri verildi
29.05.2022Dünya
Direniş de sürüyor hazırlıklar da...
Direniş de sürüyor hazırlıklar da...Ukrayna askerlerinin Azovstal fabrikasındaki direnişi sürerken, Rusya’nın Mariupol’de büyük “Zafer Günü” geçidi için hazırlandığı ortaya çıktı.
7.05.2022Dünya
Savaş karşıtlarını 'kısırlaştırma' çağrısı! Rus muhalif lider 'cinsel şiddet'le bilinen işkence hapishanesi yolunda
Savaş karşıtlarını 'kısırlaştırma' çağrısı! Rus muhalif lider 'cinsel şiddet'le bilinen işkence hapishanesi yolundaRus devlet kanalında tanınmış bir sunucu, ülkedeki muhaliflerin 'kısırlaştırılması' dahil yapılması gerekenlere ilişkin korkunç bir çağrıda bulundu. Ülkenin muhalif lideri ise yakında 'işkence hapishanesine' nakledileceğini söyledi.
6.05.2022Dünya
Paranoyak fikirlere takıntılı! Putin'den dünyayı şoka uğratan emir...
Paranoyak fikirlere takıntılı! Putin'den dünyayı şoka uğratan emir...Eski bir KGB ajanının İngiliz gazetesine yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düştü. Rus güçleri güçleri Doğu Donbas bölgesine saldırmaya devam ederken 'imkansız taleplerde' bulunuyor.
3.05.2022Dünya
Putin tüm gücü ona devredecek! Rus liderin ölümcül hastalığı ve 'tek arkadaşı'
Putin tüm gücü ona devredecek! Rus liderin ölümcül hastalığı ve 'tek arkadaşı'Bir Kremlin çalışanı, Vladimir Putin'in kanser ameliyatına hazırlandığı için günlerce savaşın kontrolünü tüm gücünü devretmek zorunda kalabileceğini iddia ederek, bu görevi üstlenecek ismi açıkladı.
1.05.2022Dünya
Son dakika: ABD'den Türkiye'ye Rusya ile mahkum takasındaki rolü için teşekkür geldi: Minnettarız
Son dakika: ABD'den Türkiye'ye Rusya ile mahkum takasındaki rolü için teşekkür geldi: MinnettarızGelen son dakika haberine göre; ABD Ulusal Güvenlik Danışması Jake Sullivan, ABD ve Rusya arasında yapılan mahkum takası için Türkiye’ye teşekkür etti. Sullivan, "“Trevor Reed'e hoş geldiniz derken, Türkiye'ye onun güvenli dönüşünü mümkün kılmadaki rolünden dolayı minnettarız. Bu önemli konuda Türk ortaklarımızın yardımlarını takdir ediyoruz” dedi.
27.04.2022Dünya
Kremlin'de işgal paniği! Yetkililer: 'Kimseyi dinlemiyor, blöf sanıyorduk'
Kremlin'de işgal paniği! Yetkililer: 'Kimseyi dinlemiyor, blöf sanıyorduk'Giderek artan sayıda üst düzey Kremlin çalışanının, Ukrayna işgalinin 'felaket' bir hata olduğunu düşündüğü bildirildi. Bloomberg'e konuşan Kremlin görevlileri, Putin'in işlerini perde arkasından yürütmeye başladığı için çok ciddi hesap hatalarının yapıldığını anlattı.
21.04.2022Dünya
Putin kendi casuslarına operasyon başlattı! Ukrayna ordusuna 'kıskaç' tuzağı
Putin kendi casuslarına operasyon başlattı! Ukrayna ordusuna 'kıskaç' tuzağıVladimir Putin her hareketinin öngörülmesine çare olarak, 150 güvenlik yetkilisine karşı toplu bir tasfiye operasyonu başlattı. Donbas'tan büyük bir taarruz hazırlığında olduğu söylenen Rusya'nın, Ukrayna birliklerine bir tuzak hazırladığı bildirildi.
12.04.2022Dünya
Askerlerini 6 dakika boyunca tehdit etti! Öfkeden çıldıran Rus komutan: 'Hainsiniz, zayıfsınız, korkaksınız'
Askerlerini 6 dakika boyunca tehdit etti! Öfkeden çıldıran Rus komutan: 'Hainsiniz, zayıfsınız, korkaksınız'Ukrayna'da savaşmayı reddeden Rus güçleri, kendi komutanları tarafından 'korkak ve hain' olarak damgalandı. Sibirya İçişleri Bakanlığı komutanı savaşmayı reddeden askerlerine "Çocuklarınız, babalarının birer korkak olduğunu öğrenecek" ve "Hemşirelerden daha mı zayıfsınız?" diye bağırırken duyuluyor.
1.04.2022Dünya
620 Rus ajanın bilgileri sızdı! Uzmanlar 'korkunç hesap hataları'nı anlattı
620 Rus ajanın bilgileri sızdı! Uzmanlar 'korkunç hesap hataları'nı anlattıİngiliz The Times gazetesinin haberine göre, Rusya Federal Güvenlik Servisi (FSB) görevlisi olduğu belirtilen 620 kişinin isimleri ve adresleri dün sızdı. Uzmanlar giderek artan sızıntıların nedenini açıkladı.
29.03.2022Dünya
Rusya içinde rahatsızlık
Rusya içinde rahatsızlıkUkrayna'da kaybedilen Rus askerlerinin sayısı açıklanmazken, 7 bin ila 15 bin asker kaybının ülke içindeki sonuçlarının nasıl olacağı merak konusu.
25.03.2022Dünya
48 saat süre verdi!
48 saat süre verdi!Ukrayna’daki savaşın başlangıcından bu yana Rusya’ya karşı siber savaş başlatan hacker grubu Anonymous, Rus Merkez Bankası’nı hacklediğini öne sürdü.
25.03.2022Dünya
Savunma Bakanı kayboldu, Putin cadı avı başlattı! 'Her hamlesi sızıyor'
Savunma Bakanı kayboldu, Putin cadı avı başlattı! 'Her hamlesi sızıyor'Rusya'nın Ukrayna işgalinin tüm dünyayı şaşırtacak şekilde kötü gitmesi Kremlin'de de taşların yerinden oynamasına sebep oldu. Attığı her adımın önceden bilinmesi üzerine giderek paranoyaklaşan Putin'in yakın çevresini soruşturmaya başladığı, üst düzey yöneticilerin de korkudan kendisine hiçbir şey söyleyemediği aktarılıyor.
24.03.2022Dünya
Serseri mayın tedirginliği
Serseri mayın tedirginliğiDünyanın gündeminden düşmeyen Rusya’nın Ukrayna’yı işgaliyle Karadeniz’de büyük yara alan uluslararası deniz ticareti, önceki gün Rusya Federal Güvenlik Servisi (FSB) tarafından yapılan mayın açıklamasıyla daha da sorunlu hale geldi. FSB, Karadeniz’in kuzeyindeki Odesa limanı açıklarına döşenen mayın hatlarında kopma yaşandığını, 420 mayının Karadeniz'de sürüklendiğini belirterek bölgedeki gemilerin dikkatli olmasını istedi.
23.03.2022Gündem
Putin'in kanlı planı! Wagner Zelenskiy'i öldürmek için Ukrayna'ya girdi
Putin'in kanlı planı! Wagner Zelenskiy'i öldürmek için Ukrayna'ya girdiUkrayna ordusunun, son dönemde ilerleme sağlayamayan Rus birliklerine yönelik ‘karşı saldırıları’ dikkat çekiyor. Putin son plan olarak ise hedefine Zelenskiy'i aldı
23.03.2022Dünya
Zelenskiy’i öldürmek için suikast timi hazırlayan şahıs yakalandı
Zelenskiy’i öldürmek için suikast timi hazırlayan şahıs yakalandıUkrayna İstihbaratı, Rus istihbaratı tarafından yönlendirilen bir kişiyi, Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy’e suikast düzenlemek için bir tim hazırlarken yakaladı.
22.03.2022Dünya
Putin çılgına döndü! Kendi generaline yaptıkları dünyayı şoka uğrattı...
Putin çılgına döndü! Kendi generaline yaptıkları dünyayı şoka uğrattı...Rusya-Ukrayna savaşı üçüncü haftasını bitirirken Putin'in işgal planları istediği gibi gitmediği için öfkeli olduğu ve ani kararlar aldığı aktarılıyor. Son olarak Rus ordusu ağır kayıplar verirken Putin, kendi askeri şefini tutukladı.
18.03.2022Dünya
Kripto paralarda 'Rusya' dalgalanması
Kripto paralarda 'Rusya' dalgalanmasıKripto para birimlerinde düşüş ivmesi kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 40 bin doların altına sarkan Bitcoin bugün 38 bin dolar seviyelerine kadar geri çekildi. İşte kripto para piyasasında son durum...
14.03.2022Uzmanpara
AB'den kritik Bitcoin ve Ethereum oylaması
AB'den kritik Bitcoin ve Ethereum oylamasıAvrupa Birliği (AB) Parlamentosu, Bitcoin ve Ethereum'u yasaklamayı kolaylaştırabilecek düzenleyici çerçeveyi oylayacak.
14.03.2022Uzmanpara
Japonya'dan kripto borsalarına uyarı
Japonya'dan kripto borsalarına uyarıJaponya, kripto borsalarını Rusya ve Belarus'a yönelik yaptırımlara uygun hareket etmeleri için uyardı.
14.03.2022Uzmanpara
Rus istihbaratında deprem! Putin affetmedi
Rus istihbaratında deprem! Putin affetmediRusya-Ukrayna savaşında ateşkes ve çözüm çabaları artarken, Avrupa liderleri de bu konuda yeniden harekete geçti. Bununla birlikte Avrupa Birliği, Rusya'nın Ukrayna'ya saldırısını önemli bir dönüm noktası olarak tanımladı ve kritik kararlar aldı. İngiliz “Daily Mail” gazetesi Putin’in, Ukrayna konusundaki yanlış tespitler nedeniyle Rus İstihbarat Servisi FSB'de deprem etkisi yaratan değişikliklere gittiğini yazdı.
13.03.2022Dünya
Rus izleyiciler neye uğradığını şaşırdı! Televizyon ekranları bir anda karardı...
Rus izleyiciler neye uğradığını şaşırdı! Televizyon ekranları bir anda karardı...Rusya - Ukrayna savaşı 12'nci gününde sürerken mücadele sadece cephede sürmüyor. Rusya'da televizyonlar bir anda karardı, haberler anında değişti. Ekran başındaki Ruslar ise gördükleri karşısında neye uğradıklarını şaşırdı.
7.03.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Fsb ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.