Fuhuş Operasyonu

Fuhuş Operasyonu

Son dakika fuhuş operasyonu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan fuhuş operasyonu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan fuhuş operasyonu haber sayfamızda...

Fuhuş Operasyonu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 884 fuhus operasyonu haberi bulunmuştur.
İstanbul'da fuhuş operasyonu! 27 kişi gözaltına alındı
İstanbul'da fuhuş operasyonu! 27 kişi gözaltına alındı İstanbul’da yabancı uyruklu kadınlara zorla fuhuş yaptırdıkları iddia edilen çeteye operasyon düzenlendi. Baskında 27 kişi yakalandı. Çete lideri olduğu öğrenilen Anna K'nın da aralarında bulunduğu 5 şüpheli, fuhuş yaptırıldığı belirlenen yabancı uyruklu 10 kadın ve 12 müşteri gözaltına alındı.
14.02.2021Haberler
İstanbul'da fuhuş operasyonu! 27 kişi gözaltına alındı
İstanbul'da fuhuş operasyonu! 27 kişi gözaltına alındıİstanbul’da yabancı uyruklu kadınlara zorla fuhuş yaptırdıkları iddia edilen çeteye operasyon düzenlendi. Baskında 27 kişi yakalandı.  Çete lideri olduğu öğrenilen Anna K'nın da aralarında bulunduğu 5 şüpheli, fuhuş yaptırıldığı belirlenen yabancı uyruklu 10 kadın ve 12 müşteri gözaltına alındı.
14.02.2021Gündem
Aydın'da basıldılar! 100 kişilik fuhuş listesi
Aydın'da basıldılar! 100 kişilik fuhuş listesiAydın'ın Nazilli ilçesinde, fuhuş yaptıkları tespit edilen 2’si yabancı uyruklu 3 kadın aynı evde gözaltına alındı. Evde, 100 müşterinin isim ve telefon numaraları ile kadınların günlük kazançlarını yazılı olduğu ajanda ele geçirildi. 5 müşteri hakkında adli işlem yapılırken, 2 yabancı uyruklu kadın ise sınır dışı edildi.
10.02.2021Gündem
Mersin'de fuhuş operasyonu! 7 kadın kurtarıldı
Mersin'de fuhuş operasyonu! 7 kadın kurtarıldıMersin’de jandarmanın düzenlediği fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 4 kişi çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Operasyonda 7 mağdur kadın da kurtarıldı.
8.02.2021Gündem
Mersin'de fuhuş operasyonu
Mersin'de fuhuş operasyonuMersin'in Gülnar ilçesinde düzenlenen fuhuş operasyonunda 25 şüpheli gözaltına alındı.
3.02.2021Haberler
Mersin'de fuhuş operasyonu! 25 gözaltı var
Mersin'de fuhuş operasyonu! 25 gözaltı varMersin'in Gülnar ilçesinde düzenlenen fuhuş operasyonunda 25 şüpheli gözaltına alındı.
3.02.2021Gündem
Manisa'da fuhuş operasyonu! 4 kadın sınır dışı edildi
Manisa'da fuhuş operasyonu! 4 kadın sınır dışı edildiManisa'nın Salihli ilçesinde polisin iki ayrı adrese düzenlediği fuhuş operasyonda 4'ü yabancı uyruklu kadın 5 kişi gözaltına alındı. Polisteki işlemlerinin ardından fuhuş yaptığı belirlenen 4 kadın sınır dışı edildi. Fuhuşa aracılık ettiği belirlenen 1 şüphelinin ise polisteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi
2.02.2021Gündem
İstanbul'da dev fuhuş operasyonu
İstanbul'da dev fuhuş operasyonuİstanbul'da fuhuş çetesi 5 ay süren teknik ve fiziki takibin ardından büyük bir operasyonla çökertildi. 32 adrese eş zamanlı yapılan baskınlarda aralarında çetenin yönetici kadrosunda bulunan 14 şüphelinin de bulunduğu toplam 42 kişi gözaltına alındı.
2.02.2021Haberler
Son dakika! İstanbul'da dev fuhuş operasyonu
Son dakika! İstanbul'da dev fuhuş operasyonuGelen bir son dakika haberine göre; İstanbul'da fuhuş çetesi 5 ay süren teknik ve fiziki takibin ardından büyük bir operasyonla çökertildi. 32 adrese eş zamanlı yapılan baskınlarda aralarında çetenin yönetici kadrosunda bulunan 14 şüphelinin de bulunduğu toplam 42 kişi gözaltına alındı.
2.02.2021Gündem
İki şehirde fuhuş operasyonu! 2'si kadın, 8 kişi yakalandı
İki şehirde fuhuş operasyonu! 2'si kadın, 8 kişi yakalandıBilecik ve İstanbul'da gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 2'si kadın 8 zanlı tutuklandı.
26.01.2021Gündem
Denizli'de 2 adrese fuhuş operasyonu!
Denizli'de 2 adrese fuhuş operasyonu!Denizli'de ekipleri, bir haftada yapmış olduğu ev, iş yeri ve apart denetimlerinde 916 farklı adrese operasyon düzenledi. Operasyon kapsamında 2 adreste fuhuş yaptıkları tespit edilen 5 kişiye 4 bin 300 TL idari para cezası kesildi.
25.01.2021Gündem
Adıyaman merkezli 2 ilde fuhuş operasyonu: 8 gözaltı
Adıyaman merkezli 2 ilde fuhuş operasyonu: 8 gözaltıGelen bir son dakika haberine göre; Adıyaman'da polis yaptığı operasyonda fuhuş yapan ve fuhşa aracılık ettiği öne sürülen 8 kişi gözaltına alındı.
22.01.2021Gündem
Son dakika haberi | Evlenmek istedi, başına gelmeyen kalmadı
Son dakika haberi | Evlenmek istedi, başına gelmeyen kalmadıSon dakika haberine göre, Adana’da kadınlara zorla fuhuş yaptırdığı öne sürülen 4’ü kadın 9 zanlıdan 6’sı “Kiraz” operasyonunda yakalanıp tutuklandı. “Kiraz” lakaplı kadının şebeke lideri tarafından evlilik vaadiyle kandırılıp darp ve tehditle fuhuş yaptırıldığı öğrenildi. Genç kadının boynunda kiraz dövmesi olduğu için eskort sitelerinde isminin "Kiraz" olarak geçtiği belirlendi.
19.01.2021Gündem
Son dakika: İzmir'de masaj salonlarına yönelik fuhuş operasyonu! Gözaltılar var
Son dakika: İzmir'de masaj salonlarına yönelik fuhuş operasyonu! Gözaltılar varGelen bir son dakika haberine göre; İzmir'de fuhuş yaptığı tespit edilen 3 masaj salonuna baskın düzenlendi. Koronavirüs tedbirleri sebebiyle kapalı olması gerekirken gizlice müşteri alan salonlara düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 13 şüpheliden 10'u tutuklandı.
15.01.2021Gündem
Adana’da fuhuş operasyonu! 5’i kadın 14 zanlı yakalandı
Adana’da fuhuş operasyonu! 5’i kadın 14 zanlı yakalandıAdana’da fuhuş şebekesine yönelik düzenlenen operasyonda 5'i kadın, 14 kişi yakalandı. Bir kadının geceliği 4 bin liraya fuhuş yaptığı ve beğenmediği erkeklerle görüşmediği öğrenildi. Sağlık kontrolüne getirilen şüphelilerden birinin yüzünü iki maske ile gizlemesi dikkat çekti.
13.01.2021Gündem
Gaziantep’te fuhuş operasyonu! 2 kadın sınır dışı edildi
Gaziantep’te fuhuş operasyonu! 2 kadın sınır dışı edildiGaziantep’te fuhuşa aracılık ve yer temini eden 2 şüpheli ile fuhuş yapan 2 kadın yakalanarak gözaltına alındı.
31.12.2020Gündem
Katalogla fuhuş! Konya'da 12 kadın kurtarıldı
Katalogla fuhuş! Konya'da 12 kadın kurtarıldıKonya'da, çoğunluğu yabancı uyruklu 12 kadına silah ve ölüm tehdidiyle fuhuş yaptırdığı iddia edilen kişilere yönelik operasyonda gözaltına alınan 5 şüpheli tutuklandı. Zanlıların, kendilerini arayan müşterilere kadınların fotoğraflarının bulunduğu katalog gönderdiği ortaya çıktı.
26.12.2020Gündem
Son dakika haberler: Fuhuş operasyonunda şok! 3. kattan atladı
Son dakika haberler: Fuhuş operasyonunda şok! 3. kattan atladıGelen son dakika haberine göre; Tekirdağ’da bir eve gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda, polisten kaçmaya çalışan yabancı uyruklu bir kadın, apartmanın üçüncü kat penceresinden atlayarak yaralandı. Operasyonda kadınlara fuhuş yaptırdığı iddia edilen 1 kişi gözaltına alındı.
18.12.2020Gündem
Polisi görünce 3. kat penceresinden atladı
Polisi görünce 3. kat penceresinden atladıTekirdağ’da bir eve gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda, polisten kaçmaya çalışan yabancı uyruklu bir kadın, apartmanın üçüncü kat penceresinden atlayarak yaralandı. Operasyonda kadınlara fuhuş yaptırdığı iddia edilen 1 kişi gözaltına alındı.
18.12.2020Haberler
Başkentte fuhuş operasyonu: 3 şüpheli yakalandı
Başkentte fuhuş operasyonu: 3 şüpheli yakalandıAnkara'da maddi durumu zor olan kadınlara yüksek meblağlı senetler imzalatarak zorla fuhuş yaptıran 3 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.
15.12.2020Gündem
Polis kapıyı kırarak girdi! 11 kadın kurtarıldı
Polis kapıyı kırarak girdi! 11 kadın kurtarıldıGaziantep polisi, fuhşa teşvik, aracılık ve yer temini yapan şüphelilere operasyon düzenledi. Polisler ayrıca fuhuş yaptırılan 11 kadına da işlem yaptı.
25.11.2020Gündem
Balıkesir'de fuhuş operasyonu! 4 kişi tutuklandı
Balıkesir'de fuhuş operasyonu! 4 kişi tutuklandıBalıkesir'in Burhaniye ilçesinde düzenlenen fuhuş operasyonunda 4 şüpheli tutuklandı.
12.11.2020Gündem
Tekirdağ'da fuhuş operasyonu! 36 kişi gözaltına alındı
Tekirdağ'da fuhuş operasyonu! 36 kişi gözaltına alındıTekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesinde jandarmanın iki otele düzenlediği operasyonda fuhuş yaptığı belirlenen 16 yabancı uyruklu kadının da aralarında bulunduğu 36 kişi gözaltına alındı. Yabancı uyruklu kadınlar, işlemlerinin ardından sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresi'ne teslim edilirken, 20 şüpheli ise adliyeye sevk edildi.
12.10.2020Gündem
Balıkesir'de fuhuş operasyonu: 1 tutuklama
Balıkesir'de fuhuş operasyonu: 1 tutuklamaBalıkesir merkez ve Edremit ilçesinde fuhuş operasyonunda yakalanan 8 kadın ve 15 erkek hakkında işlem yapıldı, fuhuş için yer temin edip, aracılık ettikleri iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişiden 1'i tutuklandı, 2’si ise adli kontrolle serbest bırakıldı.
8.10.2020Gündem
Fatih'te fuhuş operasyonu! Polise haftalık 500 dolar teklif etti
Fatih'te fuhuş operasyonu! Polise haftalık 500 dolar teklif ettiİstanbul Fatih'te fuhuş yapıldığı tespit edilen bir adrese polis tarafından yapılan baskında 7 şahıs fuhuş yapmak ve fuhuşa yer temin etmek suçundan yakalanıp gözaltına alındı. Polisin baskını sırasında fuhuş yapılan adresin sahibi olarak gözaltına alınan ve fuhuşa aracılık ve yer temin etme suçundan defalarca kaydı olan kadının polislere serbest bırakılması karşılığında, haftalık 500 dolar rüşvet teklifi dikkat çekti.
4.09.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

fuhuşoperasyonistanbulfuhuş operasyonuMersin

Fuhuş Operasyonu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.