Gamze Esgicioğlu

Gamze Esgicioğlu

Son dakika Gamze Esgicioğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Gamze Esgicioğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Gamze Esgicioğlu haber sayfamızda...

Gamze Esgicioğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9 gamze esgicioglu haberi bulunmuştur.
Gamze Esgicioğlu cinayeti davasında yine mahkeme başkanı değişti! Karar çıkmadı
Gamze Esgicioğlu cinayeti davasında yine mahkeme başkanı değişti! Karar çıkmadıIsparta’da, Gamze Esgicioğlu'nun (23) apartta göğsünden bıçaklanıp, öldürülmesiyle ilgili tutuklanan sevgilisi Hasan Bölüm (25) ve tutuksuz M.K.'nin yargılandığı davada karar çıkması beklenen duruşma, ikinci kez mahkeme başkanının değişmesiyle tekrar ertelendi.
21.09.2021Gündem
Üniversiteli Gamze cinayetinde duruşma tam kapanma nedeniyle ertelendi
Üniversiteli Gamze cinayetinde duruşma tam kapanma nedeniyle ertelendiIsparta'da Gamze Esgicioğlu'nun kaldığı apartta göğsünden bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili tutuklanan sevgilisi Hasan Bölüm ve tutuksuz M.K.'nin yargılandığı davanın duruşması, tam kapanma döneminde acil işler dışındaki duruşmaların ertelenmesi tavsiyesi dikkate alınarak, ertelendi.
6.05.2021Gündem
Sevgilisi tarafından öldürülen Gamze'nin babası konuştu!
Sevgilisi tarafından öldürülen Gamze'nin babası konuştu!Isparta’da Gamze Esgicioğlu'nun (23) kaldığı apartta göğsünden bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili tutuklanan sevgilisi Hasan Bölüm (25) ile tutuksuz M.K.'nin yargılandığı davaya devam edildi. Hakkında 'kasten öldürme' suçundan ömür boyu hapis istenen Hasan Bölüm, sevgilisini kasten öldürmediğini belirterek, beraatını talep etti. Baba Mehmet Esgicioğlu, "En ağır cezaları almalarını istiyorum. Yargıya güvenmekten başka çaremiz yok. Yüce yargıya güveniyoruz" dedi.
4.03.2021Gündem
Gamze'yi öldüren sevgiliden şok savunma! 'Kendimi korumak isterken oldu'
Gamze'yi öldüren sevgiliden şok savunma! 'Kendimi korumak isterken oldu'Isparta’da Gamze Esgicioğlu'nun (23) kaldığı apartta göğsünden bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili tutuklanan sevgilisi Hasan Bölüm'ün (25) yargılanmasına başlandı. Hakkında ömür boyu hapis talep edilen Hasan Bölüm, kendisini korumak isterken bıçağın yanlışlıkla Esgicioğlu'nun göğsüne saplandığını öne sürdü.
14.01.2021Gündem
Gamze'yi öldürdüğü suçlamasıyla tutuklanan sevgilisine müebbet istendi!
Gamze'yi öldürdüğü suçlamasıyla tutuklanan sevgilisine müebbet istendi!Isparta’da Gamze Esgicioğlu'nun (23) kaldığı apartta göğsünden bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili tutuklanan sevgilisi Hasan Bölüm (24) hakkında hazırlanan iddianamede 'kasten öldürme' suçundan ömür boyu, komşu M.K.'nin (30) ise delilleri gizlemekten 5 yıla kadar hapisle yargılanması talep edildi. Hasan Bölüm'ün aldatma yüzünden tartıştığı Gamze Esgicioğlu'nu göğsünden bıçakladığı, komşu M.K.'nin uyarmasına rağmen Bölüm'ün 112'yi aramaya direndiği, yaralı kızın 'Hastaneye gidelim' ve 'Nefes alamıyorum' dediği iddianamede yer aldı.
23.11.2020Gündem
'Gamze'nin ölümüne intihar süsü vermek istediler'
'Gamze'nin ölümüne intihar süsü vermek istediler'Isparta'da, 13 Ekim'de erkek arkadaşının göğsünden bıçaklayarak öldürdüğü Gamze Esgicioğlu'nun (23) Denizli'nin Kale ilçesinde yaşayan ailesi, kızlarının ölümüne kan izleri silinip, kanlı kıyafetleri değiştirilerek, intihar süsü verilmek istendiğini iddia etti. Baba Mehmet Esgicioğlu, olaydan 45 dakika sonra 112 Acil'in arandığını, geçen sürede şüphelilerin sigara içtiklerini anlatarak, "Erken müdahale olsaydı, kızım yaşıyor olacaktı. Kan kaybından kızım öldü. Kızımı göz göre göre ölüme terk etmişler. Şule Çet davası gibi olmasın. Hak ettiklerin cezayı almalarını istiyoruz" dedi.
11.11.2020Gündem
Gamze'nin ölmeden önceki son görüntüleri ortaya çıktı!
Gamze'nin ölmeden önceki son görüntüleri ortaya çıktı! Isparta’da kaldığı apartta sevgilisi Hasan Bölüm tarafından bıçaklanarak öldürülen Gamze Esgicioğlu'nun (23), olaydan birkaç saat önce apartın hemen bitişiğindeki markete geldiği ve alışveriş yaptığı görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, Esgicioğlu'nun markete girip alışveriş yaptığı, sevgilisi Hasan Bölüm'ün ise aparta doğru gidip, bir süre sonra bir köpekle döndüğü, ardından da birlikte marketten ayrıldıkları görüldü.
14.10.2020Gündem
Sevgilisi tarafından öldürülen Gamze toprağa verildi!
Sevgilisi tarafından öldürülen Gamze toprağa verildi!Isparta’da evinde sevgilisi tarafından bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunan genç kız, bugün Denizli’de toprağa verildi.
14.10.2020Gündem
Gamze'nin sır ölümü!  ‘Nefes alamıyorum’ diyerek yere düştü"
Gamze'nin sır ölümü! ‘Nefes alamıyorum’ diyerek yere düştü"Isparta’da yaşayan 23 yaşındaki Gamze Esgicioğlu, kaldığı evde bıçaklanarak öldürüldü. Olayla ilgili gözaltına alınan şüphelilerden H.B., ilk ifadesinde Esgicioğlu’nun kendisine ‘nefes alamıyorum’ diyerek sarıldığını ve sonra yere düştüğünü söylediği öğrenildi.
13.10.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Gamze EsgicioğluıspartacinayetHasan BölümApart

Gamze Esgicioğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.