Gediz

Gediz

Son dakika Gediz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Gediz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Gediz haber sayfamızda...

Gediz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.324 gediz haberi bulunmuştur.
Uraz Kaygılaroğlu'ndan Kıvanç Tatlıtuğ'a övgüler
Uraz Kaygılaroğlu'ndan Kıvanç Tatlıtuğ'a övgülerSon dönemde Berrak Tüzünataç'la yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Uraz Kaygılaroğlu, katıldığı bir programda meslektaşı Kıvanç Tatlıtuğ hakkında konuştu. Tatlıtuğ'a övgüler yağdıran oyuncu, "Sakalı bile düzgün çıkıyor" ifadelerini kullandı.
18.04.2021Cadde
Kuş göçü gözlemi
Kuş göçü gözlemiGediz Deltası’nda, Doğa Derneği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ortaklığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü (DKMP) ve DKMP İzmir Şube Müdürlüğü’nün gözetimi ve katkılarıyla yürütülen ilkbahar kuş göçü izleme çalışmaları başladı.
16.04.2021Ege
Dünya mirasının kenti
Dünya mirasının kentiİzmir, UNESCO Dünya Mirası Alanı konusunda atağa kalktı. Bergama’daki çalıştayda konuşan Büyükşehir Başkanı Soyer “UNESCO alanı sayısını 2’den 6’ya çıkarmak istiyoruz” dedi
10.04.2021Ege
Wushucular ödüllerine kabuştu
Wushucular ödüllerine kabuştuManisa Diyanet Gençlikspor Kulübü, 2020 şubat ayında Türkiye şampiyonu olan Yunusemre BLD Kulübü Wushu Kung Fu sporcularını ödüllendirdi.
10.04.2021Ege
Kütahya'daki ev yangınında 83 yaşındaki kadın öldü
Kütahya'daki ev yangınında 83 yaşındaki kadın öldüKütahya'nın Gediz ilçesinde, yalnız yaşayan Halime Bardakçı (83), iki katlı ahşap evinde çıkan yangında yaşamını yitirdi.
8.04.2021Gündem
Yunusemre’de Wushu Kung Fu zamanı
Yunusemre’de Wushu Kung Fu zamanıPandemi döneminde 11 spor branşı ile antrenmanlarını devam ettiren Yunusemre BLD Kulübü, Wushu Kung Fu takımına altyapıda sporcu kaydı yapacak.
6.04.2021Ege
Son dakika... Molozçay! İsyan ettiren görüntü
Son dakika... Molozçay! İsyan ettiren görüntüTürkiye’nin Uluslararası Ramsar sözleşmesi ile koruma altına aldığı sulak alanlar, vandallık kurbanı. Yüzlerce canlı türüne ev sahipliği yapan sulak alanlar, harfiyat ve atık dökümüyle yok ediliyor. Doç. Dr. Erol Kesici, ‘Su kaynaklarını taşla toprakla dolduruyorlar. Sulak alanlar, bizim suyu üreten kaynaklarımız. Kuşların, börtü böceğin, kelebeğin yaşam alanı. Atılan harfiyatın içinde masum şeyler yok’ dedi.
5.04.2021Gündem
Durbakayım yeniden başkan seçildi
Durbakayım yeniden başkan seçildiİstanbul İnşaatçılar Derneği’nin (İNDER) gerçekleştirilen 2021- 2024 dönemi olağan genel kurulunda Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım yeniden İNDER Başkanı seçildi.
2.04.2021Ekonomi
4.5G’de 6 milyar GB data sınırı aşıldı
4.5G’de 6 milyar GB data sınırı aşıldıTurkcell’liler 4.5G’nin 5. yıldönümünde toplamda 9 milyar GB data kullanırken sadece 4.5G şebekesi üzerinden kullanılan data miktarı 6 milyar GB’ı aştı.
1.04.2021Ekonomi
Turkcell 5G ve sonrasına hazır
Turkcell 5G ve sonrasına hazırTurkcell, yeni nesil altyapı yatırımlarıyla 5G teknolojisine geçiş konusunda en hazırlıklı operatör konumuna geldiğini açıkladı. Şirket, yüksek güvenlikli veri merkezlerine kurduğu bulut şebeke mimarisiyle sunduğu data ve ses kapasitesinin yüzde 70’ini sanal platformlar üzerinden karşılıyor.
31.03.2021Ekonomi
Akaryakıt istasyonlarına tarife
Akaryakıt istasyonlarına tarifeTürkiye akaryakıt ve madeni yağlar sektörlerinin lideri Petrol Ofisi ile Türkiye’nin ilk özel elektrik perakende şirketi Aydem Perakende, önemli bir işbirliğine imza attı.
27.03.2021Ege
Enerjide önemli iş birliği
Enerjide önemli iş birliğiAydem Elektrik Perakende Petrol Ofisi’nin yurt genelindeki 1850’den fazla istasyonuna uygun birim fiyatlı ve zamlardan etkilenmeyen elektrik hizmeti sağlayacak.
26.03.2021Uzmanpara
Turkcell’in yerli teknoloji gücü
Turkcell’in yerli teknoloji gücüTurkcell’in şebekesinin ve servislerinin yönetildiği Servis Operasyonları Merkezi’nde kullanılan yeni nesil dijital teknolojiler ve yerli çözümler sayesinde şebeke performansının en üst seviyede tutulduğu belirtildi.
23.03.2021Ekonomi
Çiğli’de turizm zirvesi
Çiğli’de turizm zirvesiBaşkan Utku Gümrükçü, kentin marka değerini ve turist potansiyelini artırmak için sektör temsilcileriyle buluştu
21.03.2021Ege
5G’de 5 proje AB desteği aldı
5G’de 5 proje AB desteği aldıTurkcell’in 5G alanında yürüttüğü dört yeni inovasyon projesi daha Avrupa Birliği (AB) Horizon 2020 Ar-Ge programına kabul edildi.
18.03.2021Ekonomi
Çifte tasarruf!
Çifte tasarruf!İzmir’de uygulanacak projeyle enerji tüketimi %15 azaltılacak. Manisa’da atıklar trenle tesise taşınacak, yılda 5 milyon lira daha az yakıt tüketilecek
17.03.2021Ege
Denizli'de eski eşini öldüren şüpheli Osman Ayvaz Kütahya'da yakalandı!
Denizli'de eski eşini öldüren şüpheli Osman Ayvaz Kütahya'da yakalandı!Denizli’nin Çal ilçesinde, eski eşi Fatma Kovan'ı (26) dün tüfekle öldürüp, kaçan Osman Ayvaz (27) Kütahya'nın Gediz ilçesinde jandarma tarafından yakalanıp, gözaltına alındı.
7.03.2021Gündem
Yine aynı dehşet! Kütahya'da yakalandı
Yine aynı dehşet! Kütahya'da yakalandıDenizli'nin Çal ilçesinde tartıştığı eski eşini pompalı tüfekle öldüren zanlı, Kütahya'nın Gediz ilçesinde gözaltına alındı.
7.03.2021Gündem
43 Nerenin Plakası? Kütahya İlçelerinin Plaka Kodları Ve Harfleri
43 Nerenin Plakası? Kütahya İlçelerinin Plaka Kodları Ve Harfleriİllere ait araç plaka kodları oldukça merak edilen ve bilinmek istenen konulardan biridir. Araç plaka kodları arasında tarihi ve kültürel zenginlikleri ile beğenilen Kütahya şehrinin araç plakası da araştırılıyor. Bu konuyu mercek altına alarak Kütahya İlçelerinin Plaka Kodları ve Harfleri, 43 Nerenin Plakası? Başlıklarını alt başlıklarla sizler için derledik.
23.04.2020Plaka Kodları
Kütahya Haritası: Kütahya İlçeleri Nelerdir? Kütahya İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Kütahya Haritası: Kütahya İlçeleri Nelerdir? Kütahya İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Ege Bölgesi'nde bulunan Kütahya ili hakkındaki araştırmamızı detaylı bir şekilde derleyerek hazırladık. Kütahya'nın tarihçesi, hangi ilçelere sahip olduğu, tahmini ve güncel nüfus sayımı, ilin kültürel yapısı, eğitim olanakları, coğrafik hususları, medya kuruluşları, hangi bölgede yer aldığı gibi daha bir çok konu dahilinde bilgi edinilmesini sağlayan bilgileri sizler için toparladık.
18.09.2020Haritalar
Türkiye Antimon Madeni Haritası: Antimon Nedir? Antimon Nerede Bulunur Ve Nasıl Çıkartılır?
Türkiye Antimon Madeni Haritası: Antimon Nedir? Antimon Nerede Bulunur Ve Nasıl Çıkartılır?Antimon, çok eski çağlardan beri kullanılan ve günümüzde stratejik önemi olan bir metaldir. Metalürjik olarak demir dışı metaller grubunda yer alıyor. Isı ve elektriği az geçirmesi, sertleştirici ve korozyonu önleyici yapısı nedeniyle sanayide hammadde olarak kullanılıyor. Antimonun ne olduğunu öğrenip diğer elementlerden kolaylıkla ayırabilirsiniz. Antimon hakkında detaylı bilgiyi derledik.
20.09.2020Haritalar
Türkiye'nin Gölleri Haritası: Türkiye'de Bulunan Doğal Göllerin İsimleri Ve Özellikleri Nelerdir?
Türkiye'nin Gölleri Haritası: Türkiye'de Bulunan Doğal Göllerin İsimleri Ve Özellikleri Nelerdir?Türkiye genelindeki göller doğal ve yapay olmak üzere iki türe ayrılır. Doğal göller ise kendi içerisinde yapılarına göre altı çeşide ayrılır. Yakınındaki ülkelere oranla Türkiye'deki göl sayısı ortalamanın altındadır. Türkiye'de 100'ün üstünde doğal göl bulunuyor. Bunların büyük çoğunluğu ise tektonik ve doğal set gölleridir. Türkiye'de bulunan doğal göllerin isim ve özelliklerini sizin için derledik.
15.09.2020Haritalar
Türkiye Yer Şekilleri Haritası: Türkiye'nin Yeryüzü Şekilleri Ve Genel Özellikleri
Türkiye Yer Şekilleri Haritası: Türkiye'nin Yeryüzü Şekilleri Ve Genel ÖzellikleriTürkiye'de yeryüzü şekilleri bölgeden bölgeye çeşitlilik gösterir. Ülkenin ortalama yüksekliği 1141. metredir. En yüksek bölgesi Doğu Anadolu'dur. Bu bölgenin en yüksek dağı olan Süphan Dağı'nın yüksekliği 4.058 metredir. Cilo, Nemrut, Küçükağrı, Palandöken ve Tendürek Dağı, Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan diğer dağlardır. Sizin için Türkiye'nin yeryüzü şekillerini ve genel özelliklerini aktardık.
15.09.2020Haritalar
Yüzde 100 memnuniyet
Yüzde 100 memnuniyetAydem Enerji 11 grup şirketiyle Great Place To Work® Sertifikası almaya hak kazanan ilk firma oldu
27.02.2021Ege
‘Kaz boz alanı olmaktan çıkacak’
‘Kaz boz alanı olmaktan çıkacak’Dikili’ye doğalgaz müjdesi de veren Kırgöz, “Biz İzmir Gaz ile görüşürken eş zamanlı olarak Büyükşehir Belediyesi ile görüştük.
23.02.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

egeizmirTurkcellharitagazete

Gediz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.