Gökhan Gencebay

Gökhan Gencebay

Son dakika Gökhan Gencebay haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Gökhan Gencebay gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Gökhan Gencebay haber sayfamızda...

Gökhan Gencebay

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 121 gökhan gencebay haberi bulunmuştur.
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı oyuncuları! Barbaroslar dizisi hangi gün, nerede çekiliyor, konusu nedir?
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı oyuncuları! Barbaroslar dizisi hangi gün, nerede çekiliyor, konusu nedir?Barbaroslar dizisi, her hafta perşembe günü yeni bölümleri ile ekrandaki yerini alıyor. Dizide Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlunun hikayesi anlatılıyor. Dizinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe ve Yiğit Özşener gibi isimler bulunuyor. Peki, Barbaroslar dizisi nerede çekiliyor?
25.11.2021Cadde
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı nerede çekiliyor, konusu nedir? Barbaroslar dizisi oyuncuları kim, hangi gün?
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı nerede çekiliyor, konusu nedir? Barbaroslar dizisi oyuncuları kim, hangi gün? Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı adlı dizi her hafta perşembe akşamı dizi severleri ekran başına topluyor. Dizide denizlerde tarih yazan Barbaros Hayreddin Paşa ve kardeşlerinin hikayesini anlatan Barbaroslar dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler?
21.10.2021Cadde
‘Onur duydum’
‘Onur duydum’Behzat Gerçeker şefliğindeki ENBE orkestrası, önceki akşam Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen Seda Han ve Gökhan Gencebay’ın görkemli düğününde sahne aldı...
18.09.2021Cadde
Gökhan Gencebay ile Seda Han Özmen evlendi
Gökhan Gencebay ile Seda Han Özmen evlendiUsta sanatçı Orhan Gencebay ile eşi Sevim Emre, oğulları Gökhan Gencebay'ı evlendirdi. 40 yaşındaki Gencebay, önceki akşam beş yıldır aşk yaşadığı Seda Han Özmen ile nikah masasına oturdu.
17.09.2021Cadde
Gökhan Gencebay ile Seda Han nişanladı
Gökhan Gencebay ile Seda Han nişanladıUsta sanatçı Orhan Gencebay ile Sevim Emre’nin oğlu Gökhan Gencebay, uzun zamandır aşk yaşadığı Seda Han ile evlilik yolunda ilk adımı attı.
6.07.2021Cadde
Gökhan Gencebay şansını denedi
Gökhan Gencebay şansını denediOrhan Gencebay’ın küçük oğlu Gökhan Gencebay önceki gün sevgilisi Seda Han ile Nişantaşı City’s'de alışverişteydi.
9.12.2019Cadde
Sokak modasına  özel parti
Sokak modasına özel partiSokak modasının İstanbul’daki öncüsü Wunder’in, geçtiğimiz akşam Soho House Istanbul’da düzenlediği etkinlikte spor, sanat ve sosyal medya dünyasının önde gelen isimleri bir araya geldi.
2.12.2019Cadde
Sevim Emre’den single geliyor!
Sevim Emre’den single geliyor!Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre,  önceki akşam Etiler Kile Restoran’dan çıkarken görüntülendi.
20.05.2019Cadde
Ünlü sanatçının oğlu dehşeti yaşadı... O taksici için ilk karar!
Ünlü sanatçının oğlu dehşeti yaşadı... O taksici için ilk karar!Orhan Gencebay ile Sevim Emre’nin oğlu Gökhan Gencebay’ı bıçakla yaralayıp kaçan taksi şoförü tutuklandı. Taksici, yaralama suçundan 1.5 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak.
18.05.2019Gündem
Sevim Emre: Oğlumun sevgilisini veto etmedim
Sevim Emre: Oğlumun sevgilisini veto etmedimÖnceki gün yürüyüş yaparken objektiflere takılan Sevim Emre oğlu Gökhan Gencebay ve sevgilisi Seda Han ile ilgili konuştu
9.05.2019Cadde
Ünlü sanatçının oğlu dehşeti yaşadı
Ünlü sanatçının oğlu dehşeti yaşadıİstanbul Gayrettepe’de önceki akşam sanatçı Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay, kız arkadaşı Seda Han’ın kullandığı otomobil ile seyir halindeydi. Bu sırada seyir halinde olan taksinin şoförü Doğan Erdoğan iddiaya göre, sürücü Seda Han’a hakaret edip küfretti.
11.09.2019Haberler
Ünlü sanatçının oğlu dehşeti yaşadı... İşte kare kare o anlar!
Ünlü sanatçının oğlu dehşeti yaşadı... İşte kare kare o anlar!İstanbul Gayrettepe’de önceki akşam sanatçı Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay, kız arkadaşı Seda Han’ın kullandığı otomobil ile seyir halindeydi. Bu sırada seyir halinde olan taksinin şoförü Doğan Erdoğan iddiaya göre, sürücü Seda Han’a hakaret edip küfretti.
27.04.2019Gündem
Gökhan Gencebay o anları böyle anlattı: Ben bıçaklandığımı fark etmedim, ıslaklık olunca...
Gökhan Gencebay o anları böyle anlattı: Ben bıçaklandığımı fark etmedim, ıslaklık olunca...Beşiktaş’ta yol verme kavgası sonucu bir taksici tarafından bıçaklanan ünlü sanatçı Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Murat Emre Gencebay taburcu oldu. Hastane çıkışında konuşan Gencebay, “Bir takım münakaşa kavga oldu, ben fark etmedim ne zaman bıçaklandığımı. Islaklık hissedince kanı görünce anladım” dedi.
26.04.2019Cadde
Ünlü şarkıcının oğlu bıçaklandıktan hemen sonra yaşananlar kamerada
Ünlü şarkıcının oğlu bıçaklandıktan hemen sonra yaşananlar kameradaOrhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay’ın yol tartışması yüzünden taksici tarafından bıçaklanmasından hemen sonra yaşananlar kameralara yansıdı. Görüntülerde, olay sırasında Gencebay'ın yanında bulunan kız arkadaşı taksiciye tepki gösteriyor. Gencebay'ın ise yaralı vaziyette ayakta durmaya çalıştığı anlar yer alıyor.
26.04.2019Gündem
Gökhan Gencebay kimdir, kaç yaşında? Gökhan Gencebay'ın son durumu nasıl?
Gökhan Gencebay kimdir, kaç yaşında? Gökhan Gencebay'ın son durumu nasıl?Ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay saldırıya uğradı ve günün hakkında en çok arama yapılan isimlerinden biri oldu. Peki Gökhan Gencebay'ın son durumu nasıl?
25.04.2019Gündem
Ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın oğlu bıçaklandı
Ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın oğlu bıçaklandıGeçtiğimiz günlerde anjiyo yapılarak sıkıntılı günler geçiren Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay, bir taksici tarafından bıçaklandı.Yıldız Posta Caddesinde kız arkadaşının kullandığı araç ile seyir halinde olan Gencebay, taksi şoförünün 'Arabanı düzgün kullan, o...pu' sözleri karşısında şok oldu. Defalarca hakarete sessiz kalamayan Gökhan Gencebay, arabasından inerek taksicinin yanına doğru ilerledi.Taksi şoförü cebinden çıkardığı bıçağı bir anda Gencebay'a sallayarak göğüsünden yaraladı. Olay sonrası hemen oradan kaçmaya çalışan zanlı, polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Apar topar hastaneye kaldırılan oyuncunun, kalbinin 3 parmak altından aldığı bıçak darbesine 3 dikiş atıldı. Hayati tehlikesi olmayan ve geceyi hastanede geçirecek olan Gökhan Gencebay'ın avukatı Ayşe Üstünel Dağdelen, "Taksi şoförü trafikte önce korna, sonra ağır sözlü taciz ediyor. Zanlı yakalandı, yarın adliye ye sevk edicek. Gökhan beyin sağlık durumu gayet iyi" dedi.
11.09.2019Haberler
Son dakika: Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay bıçaklandı
Son dakika: Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay bıçaklandıGeçtiğimiz günlerde anjiyo yapılarak sıkıntılı günler geçiren Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay, bir taksici tarafından bıçaklandı.
26.04.2019Cadde
Gökhan Gencebay sevgilisine koştu
Gökhan Gencebay sevgilisine koştuOrhan Gencebay ve Sevim Emre'nin oğulları Gökhan Gencebay (38), önceki gün City's AVM çıkışı sevgilisi Seda Han ile görüntülendi.
16.02.2019Cadde
Gökhan Gencebay sevgilisine koştu
Gökhan Gencebay sevgilisine koştuOrhan Gencebay ve Sevim Emre'nin oğulları Gökhan Gencebay (38), önceki gün City's AVM çıkışı sevgilisi Seda Han ile görüntülendi.
16.02.2019Cadde
Müstakbel geliniyle tanıştı
Müstakbel geliniyle tanıştıOrhan Gencebay önceki akşam oğlu Gökhan'ın sevgilisiyle tanıştı.
4.02.2019Cadde
Müstakbel geliniyle tanıştı
Müstakbel geliniyle tanıştıOrhan Gencebay önceki akşam oğlu Gökhan'ın sevgilisiyle tanıştı.
4.02.2019Cadde
Gökhan Gencebay için alışveriş yaptı
Gökhan Gencebay için alışveriş yaptıOrhan Gencebay’ın eşi Sevim Emre, önceki gün Vadistanbul’da objektiflere takıldı.
18.01.2019Cadde
Gökhan Gencebay, Nişantaşı turunda
Gökhan Gencebay, Nişantaşı turundaUsta sanatçı Orhan Gencebay'ın oyuncu oğlu Gökhan Gencebay, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.
8.11.2018Cadde
Gökhan Gencebay, Nişantaşı turunda
Gökhan Gencebay, Nişantaşı turundaUsta sanatçı Orhan Gencebay'ın oyuncu oğlu Gökhan Gencebay, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.
8.11.2018Cadde
'Müslüm' filmi, Orhan Gencebay'ı ağlattı!
'Müslüm' filmi, Orhan Gencebay'ı ağlattı!Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay, önceki gün kız arkadaşı Seda'yla beraber Nişantaşı City's AVM'de objektiflere takıldı.
31.10.2018Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Gökhan Gencebay ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.