Gösteri

Gösteri

Son dakika gösteri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan gösteri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan gösteri haber sayfamızda...

Gösteri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 20.951 gosteri haberi bulunmuştur.
Anadolu Ateşi büyüledi
Anadolu Ateşi büyülediFarklı kültürel motiflerden oluşan danslarıyla göz kamaştıran Anadolu Ateşi, 2 yıl aradan sonra yeniden Denizlililerle buluştu.
18.10.2021Ege
Ofluoğlu’na Onur Ödülü
Ofluoğlu’na Onur ÖdülüTiyatro Gazetesi Uluslararası 7. Anadolu Tiyatro Ödülleri sahiplerini buldu.
17.10.2021Kültür Sanat
Kaleiçi’nde festival  coşkusu sürüyor
Kaleiçi’nde festival coşkusu sürüyorAntalya’da geleneksel kortejle başlayan Kaleiçi Old Town Festivali, altıncı yılında coşkusunu artırıyor.
16.10.2021Kültür Sanat
Kanto Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Kanto Ne Zaman Ortaya Çıkmıştır?
Kanto Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Kanto Ne Zaman Ortaya Çıkmıştır?Dilimize Latinceden geçmiş olan kanto kelimesi ''cantus'' sözcüğünden türetilmiştir. Cantus kelimesi şarkı anlamına gelirken, kanto da danslı gösteri demektir. Kanto, 19. yüzyılın ikinci yarısında Fransa, İtalya ve İngiltere gibi Avrupa ülkelerinde popülerlik kazanmıştır. Kanto ne demek, TDK sözlük anlamı nedir? Kanto ne zaman ortaya çıkmıştır tüm detayları ile derledik.
16.10.2021Sözlük
DC Soruları (Doğruluk Mu Cesaret Mi) 2021: Şişe Çevirmecede Oyununda Sevgiliye ve Arkadaşa Sorulacak Zor Sorular
DC Soruları (Doğruluk Mu Cesaret Mi) 2021: Şişe Çevirmecede Oyununda Sevgiliye ve Arkadaşa Sorulacak Zor SorularArkadaşları tanımak, sırlarını öğrenmek ve cesaretini ölçmek için yıllardır oynanan Doruluk Mu Cesaret Mi (DC) oyunu gençler ve yetişkinler için uygundur. 2000’li yılların popüler oyunlarından biri olan DC oyununda sorular büyük önem taşır. DC oyununda ibre göstermek için genellikle şişe veya kalemle kullanılır. Şişe çevirmece olarak da bilinen DC oyunu birkaç kişi bir araya gelerek oynanır. Çarkıfelek oluşturularak oynanan DC’de bazı kurallar vardır. Şişe çevirmecede sorulacak zor sorular nelerdir? DC Soruları 2021 (Doğruluk Mu Cesaret Mi) içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
15.10.2021Oyun
TSK'nın ilk kadın filo komutanı Antalya Hava Meydan Komutanı oldu
TSK'nın ilk kadın filo komutanı Antalya Hava Meydan Komutanı olduTürkiye'nin ilk kadın filo komutanı ve dünyada 8 süpersonik savaş uçağıyla gösteri yapan ilk gösteri ekibi olan Türk Yıldızları'nın ilk kadın pilotu Hava Pilot Yarbay Esra Özatay, Antalya Hava Meydan Komutanı oldu.
15.10.2021Gündem
Pamukkale Belediyesi finale hazırlanıyor
Pamukkale Belediyesi finale hazırlanıyorÜlkemizde ilk kez yapılacak olan Ayak Tenisi Türkiye Şampiyonası Finalleri 16-17 Ekim 2021 tarihlerinde Pamukkale Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşecek.
15.10.2021Ege
Deniz tutkunları İzmir’de buluşuyor
Deniz tutkunları İzmir’de buluşuyorİzmir Büyükşehir Belediyesi, deniz tutkunlarını bir araya getirecek.
15.10.2021Ege
İmamoğlu'nun veto ettiği teklifler, meclis gündeminde tekrar kabul edildi
İmamoğlu'nun veto ettiği teklifler, meclis gündeminde tekrar kabul edildiİstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) ekim ayı oturumunda, Ekrem İmamoğlu'nun veto ettiği teklifler tekrar görüşülerek karara bağlandı. Gündeme tekrar alınan Beykoz ilçesi "Millet Bahçesi" ile ilgili imar değişikleri ile 2019-2020-2021 yıllarını kapsayacak şekilde 3 ay süre ile "İETT Araç Alım ve Bakım İşleri İnceleme ve Araştırma Komisyonu" kurulması teklifleri ısrar karar olarak kabul edildi.
14.10.2021Haberler
İmamoğlu'nun veto ettiği teklifler, meclis gündeminde tekrar kabul edildi
İmamoğlu'nun veto ettiği teklifler, meclis gündeminde tekrar kabul edildiİstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) ekim ayı oturumunda, Ekrem İmamoğlu'nun veto ettiği teklifler tekrar görüşülerek karara bağlandı. Gündeme tekrar alınan Beykoz ilçesi "Millet Bahçesi" ile ilgili imar değişikleri ile 2019-2020-2021 yıllarını kapsayacak şekilde 3 ay süre ile "İETT Araç Alım ve Bakım İşleri İnceleme ve Araştırma Komisyonu" kurulması teklifleri ısrar karar olarak kabul edildi.
14.10.2021Siyaset
Mehmet Özhaseki: Vurduğu zaman masadan ses çıkaran ülkelerin dediği oluyor
Mehmet Özhaseki: Vurduğu zaman masadan ses çıkaran ülkelerin dediği oluyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Orta Doğu coğrafyası üzerinde çok büyük hesapların olduğu bir dönemden geçiyoruz. ABD’nin, Avrupa Birliği’nin, Rusya’nın, Çin’in, Arap ülkelerinin, İsrail’in hesabı başka. Burada güçlü olan, dirayetli olan, vurduğu zaman masadan ses çıkaran ülkelerin dediği oluyor” dedi.
14.10.2021Siyaset
Lübnan'da göstericilere ateş açıldı! Ordu çağrı yaptı
Lübnan'da göstericilere ateş açıldı! Ordu çağrı yaptıLübnan'ın başkenti Beyrut'ta Şii Emel Hareketi ve Hizbullah destekçilerinin üzerine ateş açıldığı, olayda can kaybı ve yaralıların bulunduğu bildirildi. Ordu, sivillerden Beyrut'ta çatışma bölgesindeki sokakları boşaltmasını istedi. Can kaybının yükselmesinden endişe ediliyor. Dışişleri Bakanlığı, Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta Hizbullah ve Emel Hareketi destekçilerinin Adalet Sarayı'na yürüdüğü sırada göstericilerin üzerine ateş açılmasına ilişkin, "Benzeri olayların bir daha yaşanmaması için Lübnanlı tüm tarafları itidale ve şiddet eylemlerinden kaçınmaya davet ediyoruz." ifadesini kullandı.
14.10.2021Dünya
Marmaray'da internet dönemi başlıyor!
Marmaray'da internet dönemi başlıyor!İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) AK Parti Meclis Üyesi Serdar Duran, 15 Ekim Cuma günü itibarıyla Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının Marmaray'da internet hizmeti vermeye başlayacağını belirterek, ''Bundan sonra U harfi göreceğiniz her metro hattında internet erişiminden faydalanabileceksiniz'' dedi.
14.10.2021Teknoloji
'İBB tahliyesiyle ilgili hiçbir dava açmamıştır'
'İBB tahliyesiyle ilgili hiçbir dava açmamıştır'İstanbul Büyükşehir Belediyesinin (İBB) AK Parti'li Meclis Üyesi Erdem Kertişçi, İBB'nin, Büyükada'da yer alan Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Adalar İlçe Temsilciliği'ni tahliye girişiminin hukuksuz olduğunu, tahliye için herhangi bir dava açmadığını söyledi.
13.10.2021Gündem
MSB, Türk Yıldızları'nın kokpitinden 360 derece çekilen görüntüleri paylaştı
MSB, Türk Yıldızları'nın kokpitinden 360 derece çekilen görüntüleri paylaştıMilli Savuma Bakanlığı'nca (MSB), Türk Yıldızları'nın İstanbul semalarındaki uçuşunun 360 derece açıyla çekilmiş videosu paylaşıldı.
13.10.2021Haberler
MSB, Türk Yıldızları'nın kokpitinden 360 derece çekilen görüntüleri paylaştı
MSB, Türk Yıldızları'nın kokpitinden 360 derece çekilen görüntüleri paylaştıMilli Savuma Bakanlığı'nca (MSB), Türk Yıldızları'nın İstanbul semalarındaki uçuşunun 360 derece açıyla çekilmiş videosu paylaşıldı.
13.10.2021Gündem
Dünya bu kaydı konuşuyor! Kim izlerken zevkten dört köşe oldu
Dünya bu kaydı konuşuyor! Kim izlerken zevkten dört köşe olduKuzey Kore'nin başkenti Pyongyang'da düzenlenen gösterilerde gözler her ne kadar ateşli silahlarda olsa da, Kim'in bizzat izlediği bir başka gösteri dikkatlerden kaçmadı.
13.10.2021Dünya
Arsene Wenger'e bir maçlık teknik direktörlük görevi
Arsene Wenger'e bir maçlık teknik direktörlük göreviÜnlü teknik adam Arsene Wenger, Suudi Arabistan'daki özel maçta teknik direktörlük yapacak.
Şevval Şahin'in keyfi yerinde! Sabah denize girdi
Şevval Şahin'in keyfi yerinde! Sabah denize girdiGösteri dünyasında son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, bitmeyen tatiline devam ediyor. 22 yaşındaki model, hava nerede sıcaksa oraya gidiyor.
13.10.2021Cadde
SOLOTÜRK, Mütareke'nin 99'uncu yılında Mudanya semalarında nefes kesti
SOLOTÜRK, Mütareke'nin 99'uncu yılında Mudanya semalarında nefes kestiMudayna Mütarekesi'nin 99'uncu yılı nedeniyle, Mudanya Belediyesinin düzenlediği etkinlikte Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi SOLOTÜRK'ün yaptığı gösteri nefes kesti.
11.10.2021Haberler
Yüzlerce kişi akın etti! Nefes kesen gösteri
Yüzlerce kişi akın etti! Nefes kesen gösteriMudayna Mütarekesinin 99'uncu yılı nedeniyle, Mudanya Belediyesinin düzenlediği etkinlikte Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi SOLOTÜRK'ün yaptığı gösteri nefes kesti.
11.10.2021Gündem
Tevfik Göksu’dan ‘Halk Ekmek’ ve ‘İETT’ açıklaması
Tevfik Göksu’dan ‘Halk Ekmek’ ve ‘İETT’ açıklamasıİBB AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Halk Ekmek ve İETT ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bizim dönemimizde yaklaşık 3 milyon olan ekmek üretim kapasitesi 900 binlere düşmüş. Halkın ekmek fabrikasını meclisten de gizleyerek, encümenden kiralamaya çıkmışlar. Halkın ekmeğini aylık 50 bin liraya kiralıyorlar" dedi. Göksu, İETT ile ilgili mecliste araştırma komisyonu kurulduğunu ancak İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından veto edildiğini belirterek ‘Neden korkuyorsun, neden çekiniyorsun?’ diye seslendi.
11.10.2021Siyaset
10 Ekim katliamı kurbanları anıldı
10 Ekim katliamı kurbanları anıldıTerör örgütü DAEŞ mensubu iki canlı bombanın, 10 Ekim 2015’te Ankara Garı önünde gerçekleştirdiği terör saldırısında hayatını kaybedenler anıldı.
11.10.2021Gündem
Son dakika! Gar saldırısı anmasında gerginlik: 18 kişi gözaltına alındı
Son dakika! Gar saldırısı anmasında gerginlik: 18 kişi gözaltına alındıAnkara Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Gar saldırısı anmasında etkinlik alanına girmek isteyen marjinal gruplar, emniyet güçlerine saldırdı, 18 kişi gözaltına alındı." denildi.
10.10.2021Gündem
Ne güzel kahramanımızsın sen Amelie!
Ne güzel kahramanımızsın sen Amelie!Amélie Poulain hayatımıza gireli 20 yıl oldu. Ve aradan geçen bunca yıla rağmen adını bile andığınızda sizi gülümseten bir umut filmi olmaya devam ediyor. Hâlâ iyilerin kazandığına inandırıyor. Düşünceli insanların var olduğunu kanıtlıyor. Hani Sait Faik’in dediği gibi “Dünyayı güzellik kurtaracak. Bir insanı sevmekle başlayacak her şey...” Üzüntünün aksine nezakete dayanarak insanları ağlatıyor Amélie
10.10.2021Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

gazeteizmiregeistanbulibb

Gösteri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.