Güreş

Güreş

Son dakika güreş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan güreş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan güreş haber sayfamızda...

Güreş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.321 güreş haberi bulunmuştur.
Yasemin Adar Yiğit, Paris 2024 kotasını aldı!
Yasemin Adar Yiğit, Paris 2024 kotasını aldı! Milli güreşçimiz Yasemin Adar Yiğit, Paris 2024 Olimpiyat Oyunları'na katılma hakkı elde etti.
6.04.2024 Güreş
Güreşte milli sporculardan 2 olimpiyat kotası daha!
Güreşte milli sporculardan 2 olimpiyat kotası daha! Milli güreşçiler Enes Başar ve Burhan Akbudak, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları'na kota aldı.
5.04.2024 Güreş
Güreş Milli Takımı teknik kadrosunun hedefi olimpiyat kotası
Güreş Milli Takımı teknik kadrosunun hedefi olimpiyat kotası Kadın ve Erkek Güreş Milli Takımı teknik kadrosu, Bakü’de organize edilecek Paris Olimpiyat Oyunları Avrupa kalifikasyon mücadelelerinde kotaları almayı hedefliyor.
4.04.2024 Güreş
Milli güreşçi Ali Cengiz: Olimpiyat odaklı çalışıyorum
Milli güreşçi Ali Cengiz: Olimpiyat odaklı çalışıyorum Grekoromen Güreş Milli Takımı, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları'na kota almak için çalışmalarını sürdürüyor. Milli güreşçiler Selçuk Can, Burhan Akbudak ve Doğan Yılmaz ile daha önce olimpiyat kotasını cebine koyan Ali Cengiz açıklamalarda bulundu.
30.03.2024 Güreş
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten yerel seçim açıklaması: Karşımızdaki aşırı iddialılar yanılacak, güçlü bir başarı ortaya koyacağız
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten yerel seçim açıklaması: Karşımızdaki aşırı iddialılar yanılacak, güçlü bir başarı ortaya koyacağız AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik katıldığı canlı yayın programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Ömer Çelik, "Geçen seçim gibi AK Parti ve Cumhur İttifakı'na aşırı iddialı olanların yanıldığını ve neticenin bizim lehimize tecelli ettiğini göreceğiz" dedi.
29.03.2024 Gündem
ÖZEL | Evin Demirhan: Eksik madalya tamamlanacak!
ÖZEL | Evin Demirhan: Eksik madalya tamamlanacak! Avrupa ve Dünya şampiyonlukları bulunan Evin Demirhan, Paris Olimpiyatları için hazırlıklarını sürdürüyor. Milli güreşçi bu büyük organizasyon öncesi, “Olimpiyatların psikolojisi bambaşka. Eksik olan madalyamı tamamlayacağıma inanıyorum” dedi.
17.03.2024 Diğer
Olimpiyat heyecanında Türkiye İş Bankası Team Türkiye'nin yanında!
Olimpiyat heyecanında Türkiye İş Bankası Team Türkiye'nin yanında! Paris 2024 Yaz Olimpiyat Oyunları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Paris’te 100 yıl aradan sonra 26 Temmuz-11 Ağustos 2024 tarihleri arasında düzenlenecek Olimpiyat Oyunları için geri sayım başladı. Kota yarışmaları devam ederken, ülkemizi temsil edecek milli sporcularımızın antrenman programları yoğunlaştı. 2022 yılında Türkiye Millî Olimpiyat Komitesi ile güç birliğine giden İş Bankası ise Team Türkiye’ye destek çalışmalarını sürdürüyor.
16.03.2024 Advertorial
Osman Şenher sert çıktı: Ayıp ve günah! Lanet olsun şampiyonluğa
Osman Şenher sert çıktı: Ayıp ve günah! Lanet olsun şampiyonluğa Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Galatasaray Başkanı Dursun Özbek geçtiğimiz gün sert açıklamalar yapmıştı. Milliyet Gazetesi yazarı Osman Şenher, iki başkanın sözlerini eleştirdi. İşte 'G.Saray ve F.Bahçe Cumhuriyetin bekçisidir' başlıklı yazı...
15.03.2024 Galatasaray
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak: Ülkemiz bir spor devrimi yaşıyor
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak: Ülkemiz bir spor devrimi yaşıyor Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, “Tüm tezviratlara rağmen, ‘Atatürk’ün ismini kaldıracaksınız, şöyle yapacaksınız, böyle yapacaksınız’ demelerine rağmen, biz iş yaparız. Lafla peynir ekmek gemisi yürümez, işlerle yürür. Dolayısıyla biz hep iş yaparız, hizmet yaparız eser üretiriz. Türkiye’nin dört bir yanında eserlerimiz var. Kazandırdığımız eserler ortada. Ülkemiz bir spor devrimi yaşıyor. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, son 22 yılda yapılan eserler ortada” dedi.
14.03.2024 Gündem
Bakan Osman Aşkın Bak'tan Kahramanmaraş'a stadyum müjdesi
Bakan Osman Aşkın Bak'tan Kahramanmaraş'a stadyum müjdesi Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Kahramanmaraş'a 12 bin 500 kapasiteli stadyum yapacaklarını açıkladı.
10.03.2024 Diğer
Bakan Osman Aşkın Bak'tan Kahramanmaraş'a stadyum sözü!
Bakan Osman Aşkın Bak'tan Kahramanmaraş'a stadyum sözü! Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Kahramanmaraş'a 12 bin 500 kişilik bir stadyum yapacaklarını belirterek, "12 bin 500 kişilik yaşayan bir stadın ihalesini en kısa sürede yapıp Maraş'a kazandıracağız" dedi.
10.03.2024 Gündem
Bakan Bak: Kırkpınar projesi hazır
Bakan Bak: Kırkpınar projesi hazır Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin yapıldığı alanın projesinin de hazır olduğunu söyledi.
3.03.2024 Güreş
70. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri için haydi görev başına!
70. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri için haydi görev başına! Dile kolay; tam 69 yıldır dimdik ayakta sizlerle ortaklaşa kurduğumuz ve her sene üstüne yeni bir tuğla koyduğumuz geleneksel Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri bu yıl yine nefesleri kesecek. Elde ettikleri inanılmaz başarılarla Türk halkının göğsünü kabartan adaylar 2023’ün en iyisi olmak için sevenlerinden oy bekleyecek.
29.02.2024 Skorer
Türkiye Yüzyılı’na yakışan proje; ‘Spora İlk Adım’
Türkiye Yüzyılı’na yakışan proje; ‘Spora İlk Adım’ Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Spora İlk Adım” projesiyle ilkokul öğrencileri sporla buluşturuluyor. 81 ilde uygulanan proje kapsamında 479 bin öğrencinin 26 branşta spor yapması sağlandı. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, sporu tabana yayma konusunda kararlı olduklarını belirterek, “Son yıllarda farklı branşlarda kazanılan tarihi başarıları istikrarlı hale getirmemiz gerekiyor. Bunun için de okullarımızdaki spor faaliyetleri büyük önem taşıyor” dedi.
28.02.2024 Diğer
Yunus Emre Başar'ın gözü olimpiyatlarda
Yunus Emre Başar'ın gözü olimpiyatlarda Bükreş'teki Avrupa Güreş Şampiyonası’nda gümüş madalyayı boynuna takan milli güreşçi, “Bu sene olimpiyat senesi. İnşallah olimpiyat kotasını alıp, olimpiyatlara gideceğim ve ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğim” dedi.
26.02.2024 Güreş
Fenerbahçe lehine verilen penaltı kararı doğru mu? Eski hakem canlı yayında açıkladı!
Fenerbahçe lehine verilen penaltı kararı doğru mu? Eski hakem canlı yayında açıkladı! Süper Lig’in 27’nci haftasında Fenerbahçe ile Kasımpaşa karşı karşıya geldi. Cihan Aydın’ın tartışmalı kararlarını eski hakemler canlı yayında değerlendirdi.
25.02.2024 Fenerbahçe
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak: Türkiye'nin dört bir yanına devasa spor tesisleri yaptık
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak: Türkiye'nin dört bir yanına devasa spor tesisleri yaptık Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, ekirdağ'da millet bahçesi içinde yer alan buz pateni, spor vadisi, futbol sahaları ve bin kişilik kız öğrenci yurdunun açılışını gerçekleştirip, Spor Bakanlığı ile Süleymanpaşa Belediyesi'nin ortaklaşa yaptığı spor tesislerinde incelemelerde bulundu.
24.02.2024 Diğer
'Türkiye'nin dört bir yanına devasa spor tesisleri yaptık'
'Türkiye'nin dört bir yanına devasa spor tesisleri yaptık' Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, "Türkiye'nin dört bir yanında devasa spor tesisleri yaptık. Avrupa'nın en modern stadyumları Türkiye'de, en modern spor salonları Türkiye'de. Yine Türkiye'nin dört bir yanında 700 tane olimpik ve yarı olimpik yüzme havuzları yaptık" şeklinde konuştu
24.02.2024 Gündem
Devlet Bahçeli, TGF Başkanı Eroğlu ve güreş milli takımını kabul etti!
Devlet Bahçeli, TGF Başkanı Eroğlu ve güreş milli takımını kabul etti! MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, Türkiye Güreş Federasyonu (TGF) Başkanı Dr. Şeref Eroğlu ile Avrupa Güreş Şampiyonası'nda tarihi başarılara imza atan güreş milli takımını kabul etti.
23.02.2024 Diğer
Bahçeli, şampiyon güreşçileri kabul etti
Bahçeli, şampiyon güreşçileri kabul etti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Avrupa Güreş Şampiyonası'nda şampiyon olan sporcuları makamında kabul etti.
23.02.2024 Gündem
Bakan Bak: Türkiye bir spor devrimi yaşıyor
Bakan Bak: Türkiye bir spor devrimi yaşıyor Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından İnegöl’e kazandırılan, İnegölspor tesisleri, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın katıldığı törenle hizmete açıldı.
23.02.2024 Gündem
Altın adam Selçuk Can'ın hedefi olimpiyat madalyası
Altın adam Selçuk Can'ın hedefi olimpiyat madalyası Avrupa Şampiyonu olan Selçuk Can, yaptığı açıklamada "Yolumuz uzun, işimiz zor. Olimpiyatlarda ülkemi temsil edip altın madalya alacağıma inanıyorum" dedi.
22.02.2024 Güreş
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milli güreşçileri tebrik etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milli güreşçileri tebrik etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Güreş Şampiyonası’nda madalya kazanan milli güreşçileri tebrik etti.
20.02.2024 Güreş
Beşiktaş, Konyaspor'u ikinci yarıda yıktı!
Beşiktaş, Konyaspor'u ikinci yarıda yıktı! Beşiktaş, Trendyol Süper Lig'in 26'ncı haftasında Konyaspor'u 2-0 mağlup etti.
20.02.2024 Beşiktaş
Taha Akgül ve şampiyon güreşçilere Başkent'te coşkulu karşılama!
Taha Akgül ve şampiyon güreşçilere Başkent'te coşkulu karşılama! Romanya'da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası'nda şampiyon olan Serbest Stil Güreş Milli Takımı sporcuları yurda döndü. 11'inci kez Avrupa şampiyonu olan Taha Akgül, basın mensuplarına konuştu.
19.02.2024 Güreş

Benzer Haber Etiketleri

Güreş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.