Hafriyat Kamyonları

Hafriyat Kamyonları

Son dakika hafriyat kamyonları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hafriyat kamyonları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hafriyat kamyonları haber sayfamızda...

Hafriyat Kamyonları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 94 hafriyat kamyonları haberi bulunmuştur.
Başakşehir’de mahalleye giden tek yol kaçak hafriyattan kapandı
Başakşehir’de mahalleye giden tek yol kaçak hafriyattan kapandıBaşakşehir Kayabaşı Mahallesi’nde yaklaşık 15 hanenin yaşadığı yere ulaşım için kullanılan tek yol kaçak hafriyat dökümü nedeniyle kapandı. Yolun kaçak hafriyat dökümü nedeniyle kapanmasına mahalleli tepki gösterdi.
27.11.2021Gündem
Beylikdüzü'nde el frenleri çekilmeyen hafriyat kamyonları 4 otomobile çarptı
Beylikdüzü'nde el frenleri çekilmeyen hafriyat kamyonları 4 otomobile çarptıBeylikdüzü'nde sürücülerinin el frenlerini çekmedikleri 2 hafriyat kamyonu, park halindeki 4 otomobile çarptı. Otomobillerde hasar oluşurken, bir kişinin kamyonları durdurmaya çalıştığı anlar ile kaza anı kameralara yansıdı.
30.10.2021Gündem
Sultangazi'de okul yolundan geçen hafriyat kamyonları tedirgin ediyor!
Sultangazi'de okul yolundan geçen hafriyat kamyonları tedirgin ediyor!İstanbul Sultangazi'de okulun bulunduğu yolu yasak olmasına rağmen hafriyat kamyonları kullanmaya devam ediyor. Hafriyat kamyonlarının geçişinden tedirgin olan veliler, duruma çözüm bulunmasını istiyor. Öte yandan polis, okul giriş ve çıkış saatlerinde güvenlik önlemlerini arttırdı.
21.10.2021Gündem
Avcılar'da sitelerin önüne kamyonlarca hafriyat döküp kaçtılar
Avcılar'da sitelerin önüne kamyonlarca hafriyat döküp kaçtılarAvcılar'da, sitelerin önündeki yola kamyonlarca hafriyat döküldü. Sitelerin önünde adeta tepecikler oluştu. Site sakinleri kaçak hafriyat dökenlerden şikayetçi oldu. Avcılar Belediyesi ise "Konu ile ilgili yasal işlemler başlatılmıştır" açıklaması yaptı.
4.09.2021Gündem
İstanbul'da bu kez turuncu dere paniği! Tarlaların arasından geçiyor...
İstanbul'da bu kez turuncu dere paniği! Tarlaların arasından geçiyor...İstanbul Başakşehir'den başlayarak Avcılar'a kadar uzanan ve çevresinde tarım arazilerinin bulunduğu dere, bırakılan atıklar nedeniyle turuncuya boyandı.
22.04.2021Gündem
Kaçak hafriyatlar mahalleliyi isyan ettirdi
Kaçak hafriyatlar mahalleliyi isyan ettirdiİstanbul Arnavutköy'de Ömerli Mahallesi'ndeki fabrikalar ve evlerin olduğu bölgeye kaçak şekilde dökülen hafriyat ve molozlar mahalle sakinlerini isyan ettirdi. Hafriyat döküm sahasına gitmek yerine fabrikaların ve evlerin bulunduğu araziye her gün onlarca kamyondan, çevredeki güvenlik kameralarına aldırış etmeden hafriyat ve moloz yığınları dökülüyor. Özellikle gece saatlerinde kaçak döküm yapıldığını söyleyerek duruma tepki gösteren mahalle sakinleri, "Kaçak döküm yapan sürücüler, güvenlik kameralarının yönünü değiştiriyorlar" dedi.
24.11.2020Gündem
Kaçak hafriyatlar mahalleliyi isyan ettirdi
Kaçak hafriyatlar mahalleliyi isyan ettirdiArnavutköy Ömerli Mahallesi'ndeki fabrikalar ve evlerin olduğu bölgeye kaçak şekilde dökülen hafriyat ve molozlar mahalle sakinlerini isyan ettirdi. Hafriyat döküm sahasına gitmek yerine fabrikaların ve evlerin bulunduğu araziye her gün onlarca kamyondan, çevredeki güvenlik kameralarına aldırış etmeden hafriyat ve moloz yığınları dökülüyor. Özellikle gece saatlerinde kaçak döküm yapıldığını söyleyerek duruma tepki gösteren mahalle sakinleri, "Kaçak döküm yapan sürücüler, güvenlik kameralarının yönünü değiştiriyorlar" dedi.
24.11.2020Gündem
İstanbul'da hafriyat kamyonları çarpıştı
İstanbul'da hafriyat kamyonları çarpıştıİstanbul Çekmeköy, Şile Otoyolu'nda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği hafriyat kamyonu önünde giden başka bir hafriyat kamyonuna çarptı.
31.08.2020Haberler
Son dakika! Çekmeköy'de hafriyat kamyonları çarpıştı
Son dakika! Çekmeköy'de hafriyat kamyonları çarpıştıİstanbul Çekmeköy, Şile Otoyolu'nda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği hafriyat kamyonu önünde giden başka bir hafriyat kamyonuna çarptı.
31.08.2020Gündem
Başkan Aras, bozulan yolların cezasını kesti
Başkan Aras, bozulan yolların cezasını kestiBodrum Belediye Başkanı Aras kamuya ait yolların bozulmasına neden olan firmalara yaklaşık 5 milyon lira ceza kesti, Kovid-19 salgınının ekonomik açıdan geniş kitleleri etkileyeceğini söyledi...
18.04.2020Ege
Atatürk Havalimanı'ndaki salgın hastanesinin iskeleti ortaya çıktı
Atatürk Havalimanı'ndaki salgın hastanesinin iskeleti ortaya çıktıCorona virüs ile mücadele kapsamında Atatürk Havalimanı'nda yapımına başlanan bin yataklı salgın hastanesinin bina iskeleti tamamlanmaya başlandı.
17.04.2020Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurmuştu! Yeni görüntü...
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurmuştu! Yeni görüntü...Corona virüs ile mücadele kapsamında Atatürk Havalimanı'nda yapımına başlanan bin yataklı salgın hastanesinin bina iskeleti tamamlanmaya başlandı.
17.04.2020Gündem
Başakşehir Şehir Hastanesi yollarında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor
Başakşehir Şehir Hastanesi yollarında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla ilk etabı 20 Nisan’da açılacak olan Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesinin yol çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Hummalı çalışma drone ile havadan görüntülendi.
13.04.2020Haberler
Polisten kaçarken çamura battı!
Polisten kaçarken çamura battı!Arnavutköy'de polisten kaçan oto hırsızlık şüphelilerinden 3'ü yakalanırken, bir zanlı hafriyat kamyonlarının döküm sahasında çamura battı.
18.01.2020 Haberler
Polisten kaçarken çamura battı!
Polisten kaçarken çamura battı!Arnavutköy'de polisten kaçan oto hırsızlık şüphelilerinden 3'ü yakalanırken, bir zanlı hafriyat kamyonlarının döküm sahasında çamura battı.
18.01.2020Gündem
Onlarca araçla "Geç tebliğ" protestosu
Onlarca araçla "Geç tebliğ" protestosuTurizm taşımacılığı yapan şirketler ve şoförler, kesilen trafik cezalarının geç tebliğ edildiğini öne sürerek eylem yaptı. Hasdal-Kemerburgaz arasında hız sınırının 70 kilometre olduğu yolu kullanan sürücülere kesilen EDS cezalarının, aylar sonra tebliğ edildiğini belirten turizm taşımacılığı şirketleri ve şoförleri, Atatürk Havalimanı karşısında yaptıkları basın açıklaması yaptı. Grup, cezaları ve hız limitini protesto etmek için konvoy halinde İstanbul Havaalanı'na ilerledi.
16.01.2020Gündem
Tuzla'da kaçak döküm dehşeti
Tuzla'da kaçak döküm dehşetiTuzla'da kaçak döküm yapan hafriyat kamyonlarının önüne geçilemiyor. Zabıtanın takip ettiği bir hafriyat kamyonunun yolun ortasına molozları dökerek kaçması da kameraya yansıdı. Damperi açık şekilde kaçan plakasız kamyonun sürücüsü izini kaybettirirken, çevre sakinleri denetimlerin artırılmasını istedi.
2.01.2020Haberler
Tuzla'da kaçak döküm dehşeti! Kovalamaca kamerada...
Tuzla'da kaçak döküm dehşeti! Kovalamaca kamerada...Tuzla'da kaçak döküm yapan hafriyat kamyonlarının önüne geçilemiyor. Zabıtanın takip ettiği bir hafriyat kamyonunun yolun ortasına molozları dökerek kaçması da kameraya yansıdı. Damperi açık şekilde kaçan plakasız kamyonun sürücüsü izini kaybettirirken, çevre sakinleri denetimlerin artırılmasını istedi.
2.01.2020Gündem
Donup kaldılar! Olayın şokunu uzun süre atlatamadılar
Donup kaldılar! Olayın şokunu uzun süre atlatamadılarİstanbul Kağıthane'de sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil önce önündeki araca ardından da park halindeki 3 araca çarparak durabildi. Kaza sırasında restoran çalışanı oldukları öğrenilen bir kadınla motokurye canlarını son anda kurtarırken, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
7.11.2019Gündem
Maltepe'de "hafriyat kamyonlu" eylem devam ediyor
Maltepe'de "hafriyat kamyonlu" eylem devam ediyorMaltepe Belediyesi'nden temizlik hizmeti veren firmanın alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle Maltepe Temizlik İşleri Müdürlüğü'de başlattığı hafriyat kamyonlu eylem devam ediyor.
5.10.2019Gündem
Sarı kabus yürekleri ağza getirdi!
Sarı kabus yürekleri ağza getirdi!İstanbul Sultangazi'de iki farklı noktada çekilen görüntüler yürekleri ağızlara getirdi. Yolda drift yapan ve damper kapağından moloz ve taşların yola savrulduğu 2 hafriyat kamyonu kameraya yansıdı.
26.07.2019Gündem
Toprak altına gizlemişler! Tam 680 ton
Toprak altına gizlemişler! Tam 680 tonİstanbul merkezli 7 ildeki operasyonlarda 680 ton kaçak akaryakıt ele geçirildi. Silivri’de ise geri dönüşüm tesisi ruhsatı alıp, piyasadan topladıkları atık yağlarla “10 numara yağ” üreten bir şebeke çökertildi
13.03.2019Gündem
'10 numara' terörü! Polisin gözü o modelin üzerinde...
'10 numara' terörü! Polisin gözü o modelin üzerinde...İstanbul polisinin tespitlerine göre, litresi 2 ile 3 lira arasında değişen solvent karışımlı kaçak akaryakıtın büyük bölümü, bu yakıtlarla sorunsuz olarak çalışan hafriyat kamyonları tarafından kullanılıyor
10.01.2019Gündem
İstanbul’da hafriyat kamyonları takipte
İstanbul’da hafriyat kamyonları takipteİstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin hafriyat kamyonlarının denetim ve kontrolü için geliştirdiği araç takip sistemiyle entegre olan 100 tablet, kolluk kuvvetlerine dağıtıldı.
17.08.2018Gündem
16 aracı ezdi geçti!
16 aracı ezdi geçti!Kadıköy’de alkollü şoförün kullandığı hafriyat kamyonu park halindeki 16 araca çarptı, kaldırımda yürüyen bir yaya yaralandı!
23.07.2018Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Hafriyat Kamyonları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.