Hakan Ateş

Hakan Ateş

Son dakika hakan ateş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hakan ateş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hakan ateş haber sayfamızda...

Hakan Ateş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.935 hakan ates haberi bulunmuştur.
Son dakika... MİT, örgütün kritik ismini etkisiz hale getirdi!
Son dakika... MİT, örgütün kritik ismini etkisiz hale getirdi!MİT'in operasyonuyla, PKK/KCK'nın sözde Hakurk lojistik alan sorumlusu "Serdar Pir Avesta" kod adlı terörist Hakan Ateş, Irak'ın kuzeyindeki Hakurk'ta etkisiz hale getirildi.
26.07.2021Gündem
Bankacılık sektörü hain darbe girişiminin tahribatına karşı kilit rol oynadı
Bankacılık sektörü hain darbe girişiminin tahribatına karşı kilit rol oynadıTürk bankacılık sektörü, 5 yıl önce Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki hain darbe girişiminde sistemi ayakta tutarak darbe girişiminin tahribatına karşı kilit rol oynadı.
14.07.2021Ekonomi
Denizbank’a 410 milyon $’lık  sendikasyon
Denizbank’a 410 milyon $’lık sendikasyonDenizBank, dolar, euro ve Çin Yuanı para birimlerinde 1 yıl vadeli toplam 410 milyon dolar tutarındaki sendikasyon kredisi ile ülke ekonomisine temin ettiği taze finansman kaynaklarına bir yenisini ekledi.
5.06.2021Ekonomi
410 milyon dolarlık yeni sendikasyon kredisi
410 milyon dolarlık yeni sendikasyon kredisiDenizBank, 410 milyon dolar tutarında sendikasyon kredisi temin ettiğini bildirdi.
4.06.2021Uzmanpara
Yılın finansman işlemi DenizBank’tan
Yılın finansman işlemi DenizBank’tanDenizBank’ın Şubat 2021’de çevre dostu ve sürdürülebilir projelerde kullanılmak üzere sağladığı 435 milyon dolar tutarındaki seküritizasyon kredisi, finans sektörünün prestijli yayın organı The Banker tarafından, ‘Avrupa’da Yılın Borçlanma İşlemi Ödülü’ne layık görüldü.
8.05.2021Ekonomi
Dört büyük kulüp ile bankalar arasında önemli anlaşma
Dört büyük kulüp ile bankalar arasında önemli anlaşmaZiraat Bankası, Halkbank, DenizBank ve Yapı Kredi ile Türkiye'nin 4 büyük kulübü arasında 8,4 milyar liralık büyüklüğe sahip Finansal Yeniden Yapılandırma sözleşmesi imzalandı.
19.03.2021Ekonomi
435 milyon $’lık güven imzası
435 milyon $’lık güven imzasıDenizBank, uzun vadeli ve uygun maliyetli dış kaynak sağlamaya yönelik çalışmaları sonucunda önemli kısmı çevre dostu ve sürdürülebilir projelerde kullanılmak üzere 435 milyon dolar tutarında seküritizasyon kredisi temin etti. 7 yıla varan vade ve yatırımcı çeşitliliği açısından önem taşıyan kaynak, uluslarararası yatırım ve kalkınma kuruluşları, kurumsal yatırımcılar ve bankalar tarafından büyük ilgi gördü.
20.02.2021Ekonomi
435 milyon dolarlık seküritizasyon kredisi sağlandı
435 milyon dolarlık seküritizasyon kredisi sağlandıDenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, 2014'ten beri ilk defa gerçekleştirdikleri 435 milyon dolarlık seküritizasyon işlemiyle ekonomiye katkılarını güçlü şekilde sürdürdüklerini belirterek, "Bu işlemin, yurt dışı havale akımlarına dayalı seküritizasyon piyasasının da bir anlamda önünü açacağını ve bunların devamının da geleceğini öngörüyoruz." dedi.
19.02.2021Uzmanpara
Denizbank'tan 435 milyon dolarlık seküritizasyon kredisi
Denizbank'tan 435 milyon dolarlık seküritizasyon kredisiDenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, 2014'ten beri ilk defa gerçekleştirdikleri 435 milyon dolarlık seküritizasyon işlemiyle ekonomiye katkılarını güçlü şekilde sürdürdüklerini belirterek, "Bu işlemin, yurt dışı havale akımlarına dayalı seküritizasyon piyasasının da bir anlamda önünü açacağını ve bunların devamının da geleceğini öngörüyoruz." dedi.
19.02.2021Ekonomi
Türk Edebiyatının sesli öyküleri milyonlara ulaşıyor
Türk Edebiyatının sesli öyküleri milyonlara ulaşıyorDenizBank’ın kültür ve sanat alanındaki faaliyetlerini yürüten iştiraki DenizKültür, hikaye anlatıcılığının Türkiye'deki gelişimini belgeleyen, 42 CD’den oluşan sesli edebiyat eserlerini dijital kanallarına taşıyarak ücretsiz erişime açtı.
12.01.2021Kültür Sanat
‘Yapısal reform kritik önemde’
‘Yapısal reform kritik önemde’DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, 2020 yılı için büyüme beklentilerinin yukarı yönlü olduğunu ancak salgınla beraber ülkelerde; üretimin durması, tüketim ve güvende düşüş ve artan belirsizlikler sebebiyle büyük bir ekonomik kriz yaşandığını ifade etti.
23.12.2020Ekonomi
Türk ekonomisine güven imzası
Türk ekonomisine güven imzasıDenizBank yüzde 115 yenileme oranıyla 780 milyon dolar sendikasyon kredisi sağladı. Genel Müdür Ateş, Türkiye’ye taze dış kaynak girişinin önemine dikkat çekti.
8.12.2020Ekonomi
Turizmciye bol destek
Turizmciye bol destekTurizmcilere ‘2021 için daha cesur ve umutlu olalım’ diye seslenen Bakan Ersoy, KGF’nin 20 milyar liraya kadar çıkabileceğini, kısa çalışma ödeneğinin ve KDV desteğinin sürebileceğini kaydetti.
27.11.2020Ekonomi
İzmirliler geceyi sokakta geçirdi
İzmirliler geceyi sokakta geçirdiİzmir’deki depremde evleri hasar gören vatandaşlar korkudan evlerine giremiyor.
1.11.2020Gündem
Bankalar stres testini geçti
Bankalar stres testini geçtiBankacılık sektörü FETÖ’nün darbe girişiminden güçlü çıktı. Süreci ‘stres testi’ olarak niteleyen BDDK Başkanı Akben, sektörün dayanıklılığını kanıtladığını vurguladı
15.07.2020Ekonomi
Bankacılık sektörü FETÖ'nün hain darbe girişiminden güçlü çıktı
Bankacılık sektörü FETÖ'nün hain darbe girişiminden güçlü çıktıKüresel finansal krizde başarılı sınav veren Türk bankacılık sektörü, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki hain darbe girişiminde de sistemi ayakta tutarak ve rutin çalışmaları sürdürerek, sektörün stratejik önemini ve gücünü tüm dünyaya gösterdi.
14.07.2020Ekonomi
EBRD’den 175 milyon $  kaynağı Türkiye’ye çekti
EBRD’den 175 milyon $ kaynağı Türkiye’ye çektiTOBB ile yaptığı iş birliği ile KOBİ’lere yönelik yüzde 7.5 faiz ve 2 yıl vade koşullarıyla 6 milyar TL’ye kadar Nefes Kredisi’ni hayata geçiren DenizBank, şimdi de Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’ndan (EBRD) 175 milyon dolar (1.25 milyar TL) tutarında 2 yıl vadeye varan yeni kaynak sağladı.
9.05.2020Ekonomi
DenizBank’a 175 milyon dolar kaynak
DenizBank’a 175 milyon dolar kaynakTOBB ile yaptığı iş birliği ile KOBİ’lere yönelik yüzde 7,5 faiz ve 2 yıl vade koşullarıyla 6 milyar TL’ye kadar Nefes Kredisi’ni hayata geçiren DenizBank, şimdi de Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’ndan (EBRD) 175 milyon dolar (1,25 milyar TL) tutarında 2 yıl vadeye varan yeni kaynak sağladı.
7.05.2020Ekonomi
100 bin KOBi’ye nefes kredisi
100 bin KOBi’ye nefes kredisiTOBB, 100 bin KOBİ’yi ekonomik açıdan rahatlatacak ‘Nefes Kredisi’ni devreye aldı. Toplam 6 milyar liralık kredi imkanı sağlanacak. Azami 100 bin liralık kredide faiz oranı yüzde 7.50 olacak.
28.04.2020Ekonomi
Nefes kredisi bugün itibarıyla yeniden başlıyor
Nefes kredisi bugün itibarıyla yeniden başlıyorTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "İşletmelerimizin en büyük sorunu olan finansmanda elimizi taşın altına koymaya karar verdik. Finansman ihtiyacına cevap verebilmek adına TOBB Nefes Kredisi'ni bugün itibarıyla yeniden devreye alıyoruz." dedi.
27.04.2020Ekonomi
Anadolu’da 100 yılın kadın hikayeleri  ‘Kadınımızın Hatıra Defteri’’nde hayat buldu
Anadolu’da 100 yılın kadın hikayeleri ‘Kadınımızın Hatıra Defteri’’nde hayat bulduNebil Özgentürk yönetmenliğinde, Cumhuriyet’in ilk gününden bugüne toplumsal yaşantıya damgasını vuran kadınlara saygı duruşu niteliğindeki “Kadınımızın Hatıra Defteri” projesini hayata geçirdi.
27.02.2020Yaşam
Anadolu’da 100 yılın kadın hikayeleri DenizKültür'de
Anadolu’da 100 yılın kadın hikayeleri DenizKültür'deDenizBank, Nebil Özgentürk yönetmenliğinde, Cumhuriyet’in ilk gününden bugüne toplumsal yaşantıya damgasını vuran kadınlara saygı duruşu niteliğindeki “Kadınımızın Hatıra Defteri” projesini hayata geçirdi. 1920’den 2020’ye, yüz yıla yayılan başarı öykülerinin anlatıldığı, toplam 5 bölüm ve 200 dakikadan oluşan belgeselde; bilimde, sanatta, sporda, edebiyatta iz bırakan, adını dünyaya duyuran kadınların ilham dolu hayat hikayeleri ekrana taşınıyor.
27.02.2020Kültür Sanat
DenizBank Çocuk Operası’nın ikinci eseri ‘Wolfie Harikalar Operasında’
DenizBank Çocuk Operası’nın ikinci eseri ‘Wolfie Harikalar Operasında’Dünya çapında ilk olan ve çocuklara hayal güçlerini genişletebilecekleri bir alan açmayı hedefleyen DenizBank Çocuk Operası, Papagenolar’ dan sonra ‘Wolfie Harikalar Operasında’ adlı ikinci prodüksiyonunu sahneye taşıdı.
17.02.2020Kültür Sanat
TFF'den erkek milli takımlarına ana sponsorluk anlaşması
TFF'den erkek milli takımlarına ana sponsorluk anlaşmasıTürkiye’de sporun gelişimini ve geniş tabana yayılmasını sosyal sorumluluğu olarak gören ve sektöre sağladığı finansal destek ile ilk sırada yer alan DenizBank, Türkiye Futbol Federasyonu ile 3 yıl sürecek iş birliği anlaşması imzalayarak, tüm erkek Milli Futbol Takımlarının ana sponsoru oldu.
1.07.2020Milli Takım
‘TAM ZAMANI’ RAFLARDA
‘TAM ZAMANI’ RAFLARDABirçok sektörde uzun yıllar üst düzey yöneticilik yapan Aclan Acar’ın, iş hayatındaki deneyimlerini anlattığı kitabı ‘Tam Zamanı’, görkemli bir davetle tanıtıldı
24.01.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Denizbankkrediekonomibankahakan ateş

Hakan Ateş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.