Hakan Ateş

Hakan Ateş

Son dakika hakan ateş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hakan ateş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hakan ateş haber sayfamızda...

Hakan Ateş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.300 hakan ateş haberi bulunmuştur.
Seçil Erzan ile ilgili mahkemeden karar
Seçil Erzan ile ilgili mahkemeden karar Aralarında Arda Turan, Emre Belözoğlu gibi ünlü futbolcuların da olduğu fon vurgununda mahkeme Seçil Erzan'ın tutukluluk incelemesini yaptı. İşte detaylar...
4.04.2024 Gündem
Aracın yolunu kesip paraları almışlar
Aracın yolunu kesip paraları almışlar Fon dolandırıcılığı davasında savunmasına ek yapan Seçil Erzan, “Aracım yol ortasında durdurulup içindeki paralar alınıyordu. Paraya dokunmam yasaktı ama odama valiz valiz parayla giriliyordu, bunu herkes görmeliydi” dedi.
10.03.2024 Gündem
Futbolcular bankayı sorumlu tuttu
Futbolcular bankayı sorumlu tuttu Seçil Erzan davasında dün eski futbolcular Emre Belözoğlu ve Arda Turan ile kaleci Fernando Muslera ifade verdi. Üç isim de “fon”a para yatırırken Denizbank’a, Genel Müdür Ateş ve Genel Müdür Yardımcısı Aydoğdu’ya güvendiklerini vurguladı.
9.03.2024 Gündem
Arda Turan: Nefsime yenik düştüm
Arda Turan: Nefsime yenik düştüm Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ve Selçuk İnan'ın da bulunduğu toplam 21 kişinin dolandırıldığı iddiasıyla Seçil Erzan ile birlikte 7 sanığın yargılandığı davada Arda Turan ifade verdi.
8.03.2024 Gündem
'Neden şikayetçi olmadın?' sorusuna Muslera'dan cevap
'Neden şikayetçi olmadın?' sorusuna Muslera'dan cevap Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ve Selçuk İnan'ın da bulunduğu toplam 21 kişinin dolandırıldığı iddiasıyla Seçil Erzan ile birlikte 7 sanığın yargılandığı davada Muslera ifade verdi.
8.03.2024 Gündem
Amirinden Erzan’a Terim mesajı! Konuşmalar ortaya çıktı
Amirinden Erzan’a Terim mesajı! Konuşmalar ortaya çıktı Futbolcuları yüksek kar vaadiyle dolandıran Seçil Erzan’ın yargılandığı dava dosyasına giren yeni bilirkişi raporunda, Erzan’ın üst amiri Denizbank Avrupa 1. Bölge Müdürü Sermin Tekin’le yaptığı konuşmalar da yer alıyor.
1.03.2024 Gündem
'Selçuk düzgün çocuk biraz kazandıralım'
'Selçuk düzgün çocuk biraz kazandıralım' Futbolcuları yüksek kâr vaadiyle dolandıran Seçil Erzan’ın telefonundaki 117 bin 334 mesaj, fotoğraf, video, not, ses kaydı incelendi.
29.02.2024 Gündem
Seçil Erzan davasının bilirkişi raporu: ‘Türkiye’yi dolandırmış bir şizofren’
Seçil Erzan davasının bilirkişi raporu: ‘Türkiye’yi dolandırmış bir şizofren’ Seçil Erzan davasının bilirkişi raporunda, arkadaşı Nazlı Can’ın ‘Ne Seçilmiş be kardeşim. Karşımızda Türkiye’yi dolandırmış bir şizofren var’ sözleri yer aldı
28.02.2024 Gündem
Seçil Erzan davasında yeni rapor!  Arda Turan: Ne yapacağım, yarın gideyim sorayım tefeciye
Seçil Erzan davasında yeni rapor! Arda Turan: Ne yapacağım, yarın gideyim sorayım tefeciye Ünlü futbolcuları dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan banka müdürü Seçil Erzan'ın ve tutuksuz sanıklardan Nazlı Can'ın cep telefonlarına ait bilirkişi raporu ortaya çıktı. Erzan'ın Arda Turan ile mesajlaşmaları da raporda yer aldı. Arda Turan'ın "Ne yapacağım Seçil, yarın gideyim sorayım tefeciye falan. Faktoring. Sinir hastası oldum bir çare söyle"  şeklinde mesaj attığı görüldü.
24.01.2024 Gündem
Seçil Erzan: Bagaj açılınca para kapışılıyordu
Seçil Erzan: Bagaj açılınca para kapışılıyordu HTS kayıtları, MASAK raporu ve banka hareketlerinin incelenmesini talep eden Erzan, “Kiminin Seçil ablasıydım, kiminin arkadaşı, kiminin ortağıydım. O paraları bankacı olduğum için bana verdiler. Bagaj açıldığında para kapışılıyordu” dedi.
16.01.2024 Gündem
Denizbank'tan Rezan Epözdemir'in iddialarına açıklama
Denizbank'tan Rezan Epözdemir'in iddialarına açıklama Denizbank, avukat Rezan Epözdemir'in bir televizyon kanalında Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş ile ilgili iddialarına ilişkin açıklama yaptı.
14.01.2024 Gündem
Seçil Erzan duruşmada ağlayarak savunma yaptı: Herkes yer içer hesabı Seçil öder
Seçil Erzan duruşmada ağlayarak savunma yaptı: Herkes yer içer hesabı Seçil öder Fon dolandırıcılığı davasında yargılanan Erzan, duruşmada “Hayatımda olan herkesin yaşam standardı yükseldi. Semih bu kadar faiz istemeseydi ben zaten çözecektim” dedi. Erzan “MASAK o dönem kim bana para verdiyse, kim benden para aldıysa herkesin hesaplarını incelesin” diye konuştu.
13.01.2024 Gündem
Son dakika... Fazladan 4.5 milyon dolar verdiği isim! Milyonluk fon vurgununda Seçil Erzan'dan şok itiraflar
Son dakika... Fazladan 4.5 milyon dolar verdiği isim! Milyonluk fon vurgununda Seçil Erzan'dan şok itiraflar Yüksek fon vaadiyle aralarında Arda Turan, Emre Belözoğlu ve Fernando Muslera gibi isimleri dolandıran banka müdürü Seçil Erzan ikinci kez hakim karşısına çıktı. Duruşma salonu tıklım tıklım dolarken, ilk bilgiler de geliyor.
12.01.2024 Gündem
Seçil Erzan'a zimmetten verilen takipsizlik kararının bozulması için başvuruda bulunuldu
Seçil Erzan'a zimmetten verilen takipsizlik kararının bozulması için başvuruda bulunuldu Denizbank Levent Büyükdere Caddesi Şubesi'nde "Özel kapalı fon" sistemiyle aralarında ünlü futbolcuların da bulunduğu kişilerin dolandırılmasına ilişkin banka şube müdürü Seçil Erzan ve banka yöneticilerinin de arasında bulunduğu 11 şüpheliye, "Bankacılık zimmeti" suçundan verilen takipsizlik kararına itirazlar reddedilmişti. İtirazların reddedilmesine ilişkin şikâyetçi iş insanı İsmail İbrahim Çağlar tarafından Adalet Bakanlığı'na kanun yararına bozma talebinde bulunuldu.
11.01.2024 Gündem
1.5 ay önce anladı, yine de yardım etti
1.5 ay önce anladı, yine de yardım etti Seçil Erzan’ın kırık cep telefonunda tespit edilen yazışmalardan Erzan’ın eski nişanlısı Avukat Candaş Gürol’un bir şeylerin ters gittiğini 1.5 ay önce anladığı görülüyor.
4.01.2024 Gündem
Seçil Erzan vurgununda flaş görüntü! Parayı verdiğini fotoğrafla onaylattı
Seçil Erzan vurgununda flaş görüntü! Parayı verdiğini fotoğrafla onaylattı Ünlü futbolcuları dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan banka müdürü Seçil Erzan'a memleketi Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde 1 milyon 640 bin dolar veren iş insanı Ömer Kahraman'ın avukatı Necdet Kaplan, Erzan'ı cezaevinde ziyaret ettiğini belirterek, "'Benim ödeyecek hiçbir şeyim yok, param da yok. Şu anda o psikolojide de değilim. Zaten benim adıma da bir mal varlığı yok, ödeyemem' dedi.
14.12.2023 Gündem
Seçil Erzan'ın fon vurgununda flaş karar! Üst mahkemeden de ret geldi
Seçil Erzan'ın fon vurgununda flaş karar! Üst mahkemeden de ret geldi Denizbank Levent Büyükdere Caddesi'ndeki şubesinde "özel kapalı fon" sistemiyle aralarında futbolcuların bulunduğu 19 kişinin şube müdürü Seçil Erzan tarafından dolandırıldığı iddiasına ilişkin soruşturmada, savcılığın "Bankacılık zimmeti" yönünden verdiği takipsizlik kararına yapılan itirazlar üst mahkemece reddedildi.
13.12.2023 Gündem
Büyük vurgunun kilit mekanı! İşte Seçil Erzan'ın babadan kalma 25 milyonluk evi
Büyük vurgunun kilit mekanı! İşte Seçil Erzan'ın babadan kalma 25 milyonluk evi Yüksek karlı özel ve güvenilir fon vaadiyle aralarında Arda Turan, Fernando Muslera ve Emre Belözoğlu gibi isimlerin de bulunduğu pek çok kişiyi dolandırdığı iddia edilen Seçil Erzan, Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde babasından kalma evini 10 milyon liralık borca karşılık ipotek ettirdi.
12.12.2023 Gündem
Seçil Erzan'ın 'fona gir' demediği kalmamış! Herkese bir kanca
Seçil Erzan'ın 'fona gir' demediği kalmamış! Herkese bir kanca Denizbank Teftiş Kurulu’nun, Erzan’ın Bozcaada’daki evinde, aralarında Fatih Terim’in de olduğu bir gruba verdiği partiyi mercek altına aldığı ortaya çıktı. Erzan’ın, davete catering (yemek) hizmeti veren işletme sahibini de dolandırmaya çalıştığı anlaşıldı
7.12.2023 Gündem
Fatih Terim'in yardımcısıyla ilgili şok iddiada yeni gelişme! 'Seçil Erzan’la bankada tanıştım'
Fatih Terim'in yardımcısıyla ilgili şok iddiada yeni gelişme! 'Seçil Erzan’la bankada tanıştım' Fon dolandırıcılığında Fatih Terim’in yardımcısı Müfit Erkasap’ın eşi olan Nur Erkasap’ın, Seçil Erzan’la sıkı para ilişkisi içerisinde olduğu iddia edilmişti. iddialardan sonra Seçil Erzan'a 450 bin dolar veren Müfit Erkasap'ın eşi Nur Erkasap açıklamalarda bulundu.
5.12.2023 Haberler
Fatih Terim'in yardımcısıyla ilgili şok iddiada yeni gelişme! 'Seçil Erzan’la bankada tanıştım'
Fatih Terim'in yardımcısıyla ilgili şok iddiada yeni gelişme! 'Seçil Erzan’la bankada tanıştım' Fon dolandırıcılığında Fatih Terim’in yardımcısı Müfit Erkasap’ın eşi olan Nur Erkasap’ın, Seçil Erzan’la sıkı para ilişkisi içerisinde olduğu iddia edilmişti. iddialardan sonra Seçil Erzan'a 450 bin dolar veren Müfit Erkasap'ın eşi Nur Erkasap açıklamalarda bulundu.
5.12.2023 Gündem
Fon vurgununu ‘kanıt’ gösterdi
Fon vurgununu ‘kanıt’ gösterdi Fon dolandırıcılığı, 14 yıl önce DenizBank’ın farklı şubelerinde yaşanan zimmet olayı davasının Yargıtay’daki dosyasına girdi. Bu son olayın, usulsüz işlemlere bankanın göz yumduğunu gösterdiği iddia edildi.
5.12.2023 Gündem
Büyük vurgun sonrası Denizbank yetkilileri hakkında suç duyurusu!
Büyük vurgun sonrası Denizbank yetkilileri hakkında suç duyurusu! Aralarınra eski futbolcularında bulunduğu milyonlarda dolarlık fon vurgunu davasında 19 şikayetçiden biri olan  iş insanı İsmail İbrahim Çağlar avukatları aracılığıyla Denizbank yetkilileri hakkında, Seçil Erzan'ın yerini 3 gün boyunca adli merciilere bildirmeyerek, banka lehine ifade vermeye zorladıkları iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
2.12.2023 Gündem
Son dakika.... Futbolda fon vurgununda yeni ifade ortaya çıktı! 'Elimde ses kayıtları var'
Son dakika.... Futbolda fon vurgununda yeni ifade ortaya çıktı! 'Elimde ses kayıtları var' Banka müdürü Seçil Erzan’ın mağdurlarından olan Galatasaray’ın tercümanı Musa Mert Çetin’in savcılıkta verdiği ifade dikkat çekti.
1.12.2023 Gündem
Son dakika... Semih Kaya hakkında zorla getirilme kararı! Sessizliğini bozdu: Bunun neresi açgözlülük ki
Son dakika... Semih Kaya hakkında zorla getirilme kararı! Sessizliğini bozdu: Bunun neresi açgözlülük ki ‘Yüksek fon getirisi’ dolandırıcılığı davasında banka müdürü Seçil Erzan 20 Kasım’da hakim karşısına çıktı. Gece geç saatlere kadar süren duruşma sonrası mahkeme, Seçil Erzan’ın, “Parasını vermeme rağmen yakamı kurtaramadım. Beni sürekli tehdit etti” dediği eski futbolcu Semih Kaya ve menajeri Fırat Özdemir hakkında zorla getirilme kararı çıkarttı. Öte yandan Semih Kaya da günler sonra sessizliğini bozdu.
1.12.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Hakan Ateş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.