Harry Potter

Harry Potter

Son dakika Harry Potter haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Harry Potter gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Harry Potter haber sayfamızda...

Harry Potter

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.373 harry potter haberi bulunmuştur.
YARIN RAFLARDA SATIŞTA 📢 BİM 1 Aralık Cuma kataloğunda hangi ürünler var? Stanley Termos, Luxell Fastfryer, Arnica Elektrikli Süpürge, İnox Set Üstü Ocak...
YARIN RAFLARDA SATIŞTA 📢 BİM 1 Aralık Cuma kataloğunda hangi ürünler var? Stanley Termos, Luxell Fastfryer, Arnica Elektrikli Süpürge, İnox Set Üstü Ocak...BİM mağazalarında bu hafta Cuma ve önümüzdeki hafta Salı günleri mağazalarda satışa sunulacak ürünler arasında yine oldukça zengin bir katalog vatandaşları bekliyor. Harry Potter severler için lisanslı birçok ürünün yanı sıra ev hanımlarını yakından ilgilendiren pasta servis seti, cam ürünler, TV gibi ürün seçenekleri yer alıyor. İşte BİM aktüel indirimli ürünler kataloğunda yer alan ürünler listesi...
30.11.2023Bilgi Rehberi
BİM 1 ARALIK CUMA AKTÜEL KATALOĞU! 📍 BİM Market'de bu hafta Cuma günü hangi ürünler satışa çıkacak? Harry Potter Lisanslı Ürünler, TV, Stanley Termos...
BİM 1 ARALIK CUMA AKTÜEL KATALOĞU! 📍 BİM Market'de bu hafta Cuma günü hangi ürünler satışa çıkacak? Harry Potter Lisanslı Ürünler, TV, Stanley Termos...BİM mağazalarında her hafta Salı ve Cuma günleri satışa sunulan aktüel katalog ürünleri yayımlandı. Her hafta olduğu gibi bu hafta da oldukça fazla ürün seçeneğinin yer aldığı BİM kataloglarında haftanın dikkat çeken ürünleri arasında Stanley Termos Advanture 1 L 999 TL, Colorina Pasta Servis Seti 229 TL, Kumtel Beyaz Cam Ankastre Set 5.999 TL'ye satışta olacak. İşte BİM 28 Kasım, 1 Aralık Cuma aktüel ürünler kataloğu...
29.11.2023Bilgi Rehberi
BİM SALI-CUMA YENİ KATALOGLAR (28 Kasım-1 Aralık) 📌 BİM Market'de önümüzdeki hafta hangi ürünler satışa çıkıyor? Harry Potter lisanslı ürünler, TV, Stanley Termos
BİM SALI-CUMA YENİ KATALOGLAR (28 Kasım-1 Aralık) 📌 BİM Market'de önümüzdeki hafta hangi ürünler satışa çıkıyor? Harry Potter lisanslı ürünler, TV, Stanley TermosBİM yeni haftanın aktüel katalogları yayımlandı. Salı ve Cuma günleri mağazalarda satışa çıkacak indirimli ürünler listesi belli olurken BİM kataloglarını yakından takip eden vatandaşlar satışa çıkacak ürün kataloglarını merak ediyor. İşte BİM 28 Kasım, 1 Aralık Cuma aktüel ürünler katalogları...
25.11.2023Bilgi Rehberi
SATIŞA ÇIKTI! BİM 24 KASIM CUMA AKTÜEL KATALOĞU 📌 BİM 24 Kasım Cuma aktüel kataloğunda bu hafta hangi ürünler satışa çıktı? Dikey Süpürge 3.299 TL, Derin Dondurucu 5.999 TL
SATIŞA ÇIKTI! BİM 24 KASIM CUMA AKTÜEL KATALOĞU 📌 BİM 24 Kasım Cuma aktüel kataloğunda bu hafta hangi ürünler satışa çıktı? Dikey Süpürge 3.299 TL, Derin Dondurucu 5.999 TLBİM market'de bu Cuma satışa sunulan ürünler ve önümüzdeki hafta Salı ve Cuma günleri satışa çıkacak ürünler listesi belli oldu. Önümüzdeki Cuma günü BİM mağazalarında Harry Potter lisanslı birçok ürünün yanı sıra Stanley Termos, Kumtel Inox Set Üstü Ocak, Polar Pijama takımları, Çocuk oyuncakları ve kitap çeşitleri satışta olacak. İşte 24-28 Kasım ve 1 Aralık aktüel katalogları...
24.11.2023Bilgi Rehberi
'Harry Potter'ın yıldızı Daniel Radcliffe'ten 'Wolverine' iddiasına yanıt!
'Harry Potter'ın yıldızı Daniel Radcliffe'ten 'Wolverine' iddiasına yanıt!'Harry Potter' serisiyle yıldızı parlayan İngiliz oyuncu Daniel Radcliffe, Marvel Sinematik Evreni'nde uzun yıllar Hugh Jackman'ın hayat verdiği 'Wolverine' rolünü devralacağı söylentilerine açıklık getirdi. Wolverine, ilki 2000 yılında sinemaseverlerle buluşan 'X-Men' serisinde en fazla ilgi gören süper kahraman olmuş, kendi adını taşıyan filmleri çekilmişti.
21.10.2023Cadde
'Harry Potter'ın yıldızı Bonnie Wright anne oldu
'Harry Potter'ın yıldızı Bonnie Wright anne oldu'Harry Potter' serisinin ilk filminde 'Ginny Weasley' karakterine hayat veren Bonnie Wright, anne oldu. Bonnie Wright, sosyal medya hesabından bebeğin ve kendi sağlık durumunu paylaştı.
28.09.2023Cadde
Michael Gambon kimdir, neden öldü? 📌 HARRY POTTER'IN DUMBLEDORE'U Sir Michael Gambon kaç yaşındaydı, hastalığı neydi?
Michael Gambon kimdir, neden öldü? 📌 HARRY POTTER'IN DUMBLEDORE'U Sir Michael Gambon kaç yaşındaydı, hastalığı neydi?Harry Potter'ın Dumbledore'u Sir Michael Gambon'un yaşamı yitirdi. Harry Potter, popüler seri filmler arasında yer alıyor. Harry Potter'un öne çıkan karakterlerinden biri olan Dumbledore'a ise Sir Michael Gambon hayat vermişti. Gambon'un ölümü sonrasında biyografisi araştırılmaya başlandı. Peki Harry Potter'ın Dumbledore'u Sir Michael Gambon kimdir, neden öldü?
28.09.2023Bilgi Rehberi
'Harry Potter'ın Dumbledore'u Sir Michael Gambon hayatını kaybetti
'Harry Potter'ın Dumbledore'u Sir Michael Gambon hayatını kaybetti'Harry Potter' serisinin film uyarlamalarında hayat verdiği Profesör Albus Dumbledore karakteri ile tüm dünyanın hafızasında yer edinen aktör Sir Michael Gambon, yaşama veda etti. Ünlü ismin ailesi açıklama yaparak, Gambon'un ölüm sebebini açıkladı.
28.09.2023Cadde
IMDb Top 250 Film Listesi 2023: İzlenmesi Gereken Gelmiş Geçmiş En İyi 250 Film
IMDb Top 250 Film Listesi 2023: İzlenmesi Gereken Gelmiş Geçmiş En İyi 250 FilmDünyanın en iyi filmlerinin yer aldığı IMDb Top 250 film listesinde yerli ve yabancı filmler bulunuyor. Aksiyondan maceraya, bilim kurgudan fantastiğe, komediden drama kadar çeşit çeşit filmlerin yer aldığı listede dünya genelinde kültleşmiş durumda. Dünyanın en iyi filmleri IMDb Top 250 listesinde yayınlanmaktadır. İzlendiğinde kendine hayran bırakan filmler gelmiş geçmiş en iyi yapımlar arasında yer alıyor. Gelmiş geçmiş en iyi 250 film önerisi için “IMDb Top 250 Film Listesi 2023” içeriğimize göz atabilirsiniz.
26.09.2023Kültür Sanat
Klan İsimleri 2023: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı, Oyun Klan ve Team İsimleri
Klan İsimleri 2023: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı, Oyun Klan ve Team İsimleriTablet, cep telefonları ve bilgisayarlar iş ve özel yaşamın dışında oyun oynamak için de kullanılıyor. Popüler oyunlar arasında yer alan PUBG, Valorant, CS GO tarzı oyunlar için klan isimleri ve oyun nickleri büyük önem taşıyor. Klan isimlerinin bu denli önem arz etmesinin nedenleri arasında oyuncunun klanına olan bağlılığını simgeliyor. Klan isimleri seçerken bu yüzden dikkat edilmesi gerekiyor. Oyun oynarken klanlara şekilli, Türkçe, İngilizce ve kısa isimler verme imkanı bulunuyor. Takım arkadaşlarınızla birlikte seçebileceğiniz bu klan isimleri oyunda akılda kalıcı olmanızı da sağlıyor. En iyi, Türkçe, İngilizce, şekilli, kısa klan ve takım isimleri için “Klan İsimleri 2023” içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.09.2023Oyun
Attila Gökçe'den Stefan Kuntz ve Hamit Altıntop sözleri: O kişinin kim olabileceğini biliyorum!
Attila Gökçe'den Stefan Kuntz ve Hamit Altıntop sözleri: O kişinin kim olabileceğini biliyorum!Milliyet'in usta kalemlerinden Attila Gökçe, A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz ve Hamit Altıntop ile ilgili önemli bir yazı kaleme aldı.
20.09.2023Milli Takım
‘Harry Potter’ın yayıncısının feci ölümü
‘Harry Potter’ın yayıncısının feci ölümü “Harry Potter” serisi ile satış rekorları kıran Bloombsberg Yayınevi Başkanı Adrienne Vaughan, bindikleri sürat teknesinin İtalya açıklarında yelkenli gemiye çarpması sonucu, kocası ve iki küçük çocuğunun gözleri önünde yaşamını yitirdi.
Dünyanın konuştuğu görüntü! Gökyüzünde 'siyah kütle'
Dünyanın konuştuğu görüntü! Gökyüzünde 'siyah kütle'Sokakta yürürken gökyüzündeki ilginç görüntüyü çeken TikTok kullanıcısı havada 'sıvı bir metal' gibi olan bir kütleyi kayıtlara geçirdi.
23.07.2023Dünya
'Harry Potter' dizisinde rol alacak mı? Daniel Radcliffe açıkladı
'Harry Potter' dizisinde rol alacak mı? Daniel Radcliffe açıkladıAynı adlı kitaptan uyarlan 'Harry Potter' filmlerinde başrol Harry Potter'a hayat veren Daniel Radcliffe, diziye uyarlanacak seri ile ilgili konuştu. Ünlü isim, yeni yapımda rol alıp almayacağını da açıkladı.
4.07.2023Cadde
Indiana Jones’un heykeli dikildi
Indiana Jones’un heykeli dikildiDünya ve Türkiye sinemalarında beşinci (ve şimdilik) son kez boy gösteren Hollywood yıldızı, maceraperest arkeolog Dr.Walton Henry Jones Jr., namı diğer Indiana Jones’un heykeli dikildi.
'Harry Potter'ın Hermione Granger'ına yorum yağdı! 'Elbiseye 'wingardium leviosa' mı dedin?'
'Harry Potter'ın Hermione Granger'ına yorum yağdı! 'Elbiseye 'wingardium leviosa' mı dedin?''Harry Potter' serisinin film uyarlamalarında hayat verdiği Hermione Granger karakteri ile çocuk yaşta üne kavuşan İngiliz oyuncu Emma Watson, sosyal medya hesabından mavi elbiseli bir fotoğrafını paylaştı. Ünlü ismin havada duruyormuş gibi görünen elbisesine, binlerce yorum yapıldı.
20.06.2023Cadde
Harry Potter Karakterleri: Hogwarts'ın En Sevilen Karakterleri ve İsimleri
Harry Potter Karakterleri: Hogwarts'ın En Sevilen Karakterleri ve İsimleriPiyasaya sürüldükleri günden bu yana hem kitapları hem de filmleri ile 7’den 70’e milyonlarca insanın gönlüne taht kuran Harry Potter hiç şüphesiz en iyi seriler arasında yer alıyor. Büyücülük evreninin baş yapıtlarından Harry Potter’ın karakterleri ve filmdeki oyuncu kadrosu da oldukça geniş. Henüz hiç geçmişe yönelik Harry Potter anılarına tazelemek veya büyücülük evreniyle hiç tanışmamış olanların merak ettiği başlıklar arasında Harry Potter karakterleri yer alıyor. En sevilen Harry Potter karakterleri ve isimleri ile ilgili detaylı bilgilere sizin için hazırladığımız Harry Potter Karakterleri başlıklı içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Depremde kayıtlara ölü olarak geçti, yaşadığını ispatlamaya çalışıyor
Depremde kayıtlara ölü olarak geçti, yaşadığını ispatlamaya çalışıyorKahramanmaraş merkezli depremler sonrası Osmaniye’de, kayıtlara ölü olarak geçen Halil Yılmaz (48), yaşadığını ispatlamaya çalışıyor.
22.05.2023Gündem
8 metrekarelik dükkandan Hollywood’a yemeni macerası
8 metrekarelik dükkandan Hollywood’a yemeni macerasıYaptığı yemenilerle Hollywood sinemasında başarısından söz ettiren ve dünyaca ünlü filmler olan Truva, Kral Henry, 300 Spartalı ve Harry Potter’ın yapım şirketlerinden teklifler alarak çizmelerini hazırlayan yemeni ustası Orhan Çakıroğlu, 8 metrekarelik dükkanda ürettikleri çizmelerle hem kendi adını hem de Gaziantep’in adını dünya sinemasına altın harflerle yazdırdı.
22.05.2023Haberler
Gaziantep'ten Hollywood'a... Harry Potter, Truva, 300 Spartalı filmlerine çizmeleriyle damga vurdu!
Gaziantep'ten Hollywood'a... Harry Potter, Truva, 300 Spartalı filmlerine çizmeleriyle damga vurdu!Yaptığı yemenilerle Hollywood sinemasında başarısından söz ettiren ve dünyaca ünlü filmler olan Truva, Kral Henry, 300 Spartalı ve Harry Potter’ın yapım şirketlerinden teklifler alarak çizmelerini hazırlayan yemeni ustası Orhan Çakıroğlu, 8 metrekarelik dükkanda ürettikleri çizmelerle hem kendi adını hem de Gaziantep’in adını dünya sinemasına altın harflerle yazdırdı.
22.05.2023Gündem
Katil anne suçunu itiraf etti: 'Doğurduktan sonra balkondan attım'
Katil anne suçunu itiraf etti: 'Doğurduktan sonra balkondan attım'İngiltere'de yeni doğan bir bebeğin ölü bulunmasıyla ilgili tutuklanan anne mahkemede suçlamaları kabul etti.
10.05.2023Dünya
ABD askerlerini kaçıran 'Harry Potter': Yıllar sonra itiraf etti
ABD askerlerini kaçıran 'Harry Potter': Yıllar sonra itiraf ettiABD'li askerleri akıllara zarar bir yöntemle kaçıran ve yıllar sonra yakalanan şüpheli, itirafçı olacağını belirtti ve ABD'ye iade edildi.
9.05.2023Dünya
Daniel Radcliffe baba oldu
Daniel Radcliffe baba olduDünyaca ünlü 'Harry Potter' serisinde filmin başkarakteri 'Harry Potter'a hayat veren Daniel Radcliffe, baba oldu. İlk kez baba olmanın sevincini yaşan Radcliffe, New York sokaklarında bebeğiyle çıktığı gezintide görüntülendi.
26.04.2023Cadde
Harry Potter'daki Quidditch, bilgisayar oyunu oluyor
Harry Potter'daki Quidditch, bilgisayar oyunu oluyorHarry Potter romanına dayanan Hogwarts Legacy'nin beklentileri kat kat aşan başarısı ardından, meraklıları şimdi sihirbazlar arası bir spor olan Quidditch'in oyun versiyonunu bekliyor.
19.04.2023Dünya
Harry Potter şimdi de TV’de
Harry Potter şimdi de TV’deDünya çapında 600 milyon baskıyla kendi alanında fenomen olan, beyaz perdeye de aynı ilgiyi çuvalla gişe ile taşımış İngiliz kadın yazar J.K. Rowling’in büyücüsü Harry Potter ve arkadaşları, bu kez de TV’ye geliyor.
16.04.2023Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

Harry Potter ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.