Hava Saldırısı

Hava Saldırısı

Son dakika hava saldırısı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hava saldırısı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hava saldırısı haber sayfamızda...

Hava Saldırısı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.482 hava saldirisi haberi bulunmuştur.
ABD savaş uçakları Taliban'ı vurdu
ABD savaş uçakları Taliban'ı vurduAfganistan'ın güneyindeki Helmand vilayetinin merkezi Leşkergah şehrinde ABD birliklerinin Taliban mevzilerine hava saldırısı düzenlediği bildirildi.
2.08.2021Dünya
ABD için flaş Afganistan iddiası
ABD için flaş Afganistan iddiasıABD ordusunun, Afganistan’daki Taliban hedeflerine yönelik 21-22 Temmuz'da en az 4 hava saldırısı gerçekleştirdiği iddia edildi.
23.07.2021Dünya
Son dakika: Erbil Havaalanı'na füze saldırısı! ABD askerleri de vardı
Son dakika: Erbil Havaalanı'na füze saldırısı! ABD askerleri de vardıGelen son dakika haberine göre, ABD askerlerinin de bulunduğu Irak'taki Uluslararası Erbil Havaalanı'na füze saldırısı düzenlendiği bildirildi.
6.07.2021Dünya
İsrail uçakları Gazze'ye hava saldırısı düzenledi
İsrail uçakları Gazze'ye hava saldırısı düzenledi İsrail savaş uçakları, Gazze Şeridi'nde Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin Kassam Tugayları'na ait iki mevziye hava saldırısı düzenledi.AA muhabirinin aktardığı bilgiye göre, İsrail uçakları Gazze kentinin güneyinde Kassam Tugayları'na ait iki mevziyi bombaladı.
3.07.2021Haberler
İsrail'den Gazze'ye hava saldırısı
İsrail'den Gazze'ye hava saldırısıİsrail savaş uçakları, Gazze'de Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugaylarına ait 2 noktaya saldırı düzenledi.
3.07.2021Dünya
Son dakika! İsrail'den Gazze'ye hava saldırısı
Son dakika! İsrail'den Gazze'ye hava saldırısıİsrail savaş uçakları, Gazze Şeridi'nde Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin Kassam Tugayları'na ait bir mevziye hava saldırısı düzenledi.
1.07.2021Dünya
ABD, Haşdi Şabi’yi vurdu
ABD, Haşdi Şabi’yi vurduABD, Irak ve Suriye’de İran destekli milisleri hedef alan hava saldırıları düzenledi. Saldırılar özellikle Irak’ta büyük rahatsızlık yarattı.
29.06.2021Dünya
ABD Başkanı Biden, İsrailli mevkidaşı Rivlin ile bir araya geldi
ABD Başkanı Biden, İsrailli mevkidaşı Rivlin ile bir araya geldiABD Başkanı Joe Biden, 9 Temmuz'da görevinden ayrılacak olan İsrail Cumhurbaşkanı Reuven Rivlin ile Beyaz Saray'da bir araya geldi ve ülkesinin İsrail'e sarsılmaz desteğini bir kez daha dile getirdi.
28.06.2021Dünya
Son dakika... ABD'nin Suriye'deki üssüne saldırı!
Son dakika... ABD'nin Suriye'deki üssüne saldırı!Suriye'nin Beşşar Esed rejimi ve İran destekli terörist grupların kontrolündeki Deyrizor'un Meyadin ilçesinden ABD'nin kontrolündeki Ömer petrol sahasına füze saldırısı düzenlendi.
28.06.2021Dünya
Irak'tan ABD hava saldırısına tepki
Irak'tan ABD hava saldırısına tepkiIrak hükümeti, ABD'nin Irak-Suriye sınırındaki Haşdi Şabi milislerine yönelik saldırısının Irak'ın egemenliğini ihlal ettiğini ve bunu reddettiklerini açıkladı.
28.06.2021Dünya
İran'dan ABD'nin Suriye ve Irak saldırılarına tepki
İran'dan ABD'nin Suriye ve Irak saldırılarına tepkiİran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Said Hatibzade, ABD'nin Irak-Suriye sınırında İran destekli milis gruplara düzenlediği hava saldırısının "bölgedeki istikrarı bozduğunu" söyledi.
28.06.2021Dünya
İran'dan ABD'nin hava saldırısıyla ilgili flaş açıklama!
İran'dan ABD'nin hava saldırısıyla ilgili flaş açıklama!İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Said Hatibzade, ABD'nin Irak-Suriye sınırında İran destekli milis gruplara düzenlediği hava saldırısının "bölgedeki istikrarı bozduğunu" söyledi.
28.06.2021Dünya
Pentagon'dan ABD'nin hava saldırısıyla ilgili açıklama
Pentagon'dan ABD'nin hava saldırısıyla ilgili açıklamaABD askeri güçlerinin, Başkan Joe Biden'ın talimatıyla Irak-Suriye sınır bölgesinde İran destekli milis gruplarının kullandığı tesislere hava saldırısı düzenlediği bildirildi.
28.06.2021Dünya
ABD'den Irak-Suriye sınırında hava saldırısı
ABD'den Irak-Suriye sınırında hava saldırısıGelen son dakika haberine göre; Amerika Birleşik Devletleri (ABD), Irak-Suriye sınır bölgesinde İran destekli milislerin kullandığı tesislere hava saldırısı gerçekleştirdi.
28.06.2021Dünya
Son dakika... İsrail'den Gazze'ye hava saldırısı!
Son dakika... İsrail'den Gazze'ye hava saldırısı!İsrail ordusu abluka altındaki Gazze Şeridi'ne hava saldırısı gerçekleştirdi. Gazze'deki Filistin Sağlık Bakanlığı şimdiye kadar saldırı sonucu bir kayıp yaşanıp yaşanmadığına dair açıklama yapmadı.
17.06.2021Dünya
Milliyet'te Gündem (16 Haziran 2021)
Milliyet'te Gündem (16 Haziran 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada gündemin öne çıkan başlıkları;
16.06.2021Haberler
İsrail Gazze Şeridi'ne hava saldırıları düzenledi
İsrail Gazze Şeridi'ne hava saldırıları düzenlediİsrail savaş uçakları, Gazze Şeridi'nde Filistin direniş gruplarına ait iki mevziye hava saldırısı düzenledi. İsrail ordusu 21 Mayıs'taki ateşkesten bu yana Gazze'ye ilk kez saldırı düzenledi.
15.06.2021Dünya
ABD'de 500'den fazla gazeteciden Filistin mektubu
ABD'de 500'den fazla gazeteciden Filistin mektubuABD medyasında görev alan 500’den fazla gazeteci, ülkedeki haberlerde Filistin'deki İsrail işgali ve politikalarıyla ilgili gerçeklerin yansıtılmasını talep eden ortak bir mektup yayımladı.
12.06.2021Dünya
ABD için flaş 'Afganistan' iddiası
ABD için flaş 'Afganistan' iddiasıABD Savunma Bakanlığının (Pentagon), Taliban'ın Afganistan'da Kabil veya diğer büyük şehirleri ele geçirme girişimlerine karşı gruba hava saldırısı düzenlemek üzere ABD Başkanı Joe Biden'dan yetki talebinde bulunacağı iddia edildi.
10.06.2021Dünya
Bağdat ve ABD ile görüşme trafiği
Bağdat ve ABD ile görüşme trafiğiTürkiye’nin, terör örgütü PKK nedeniyle rahatsızlık duyduğu Mahmur Kampı ve çevresine yönelik olası harekât seçeneklerini Bağdat ve ABD ile masaya yatırdığı öne sürülüyor
6.06.2021Dünya
Son dakika haberi: Tepkiler çığ gibi büyüyor! İsrail'e 'savaş suçu' şoku...
Son dakika haberi: Tepkiler çığ gibi büyüyor! İsrail'e 'savaş suçu' şoku...Son dakika haberlere göre, İsrail'in vahşi saldırılarına karşı peş peşe ateşkes çağrıları gelmeye başladı. Yaralı sayısının 1500'e ulaştığı İsrail saldırılarına karşı ülkeler çark etmeye başladı. ABD Başkanı Biden beklemediği bir protestoyla karşılaşırken, Filistin'den ise çok kritik 'savaş suçu' adımı geldi.
19.05.2021Dünya
Son dakika... İsrail'in saldırılarında vefat edenlerin sayısı 218'e yükseldi
Son dakika... İsrail'in saldırılarında vefat edenlerin sayısı 218'e yükseldiİsrail'in, Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda yaşamını yitirenlerin sayısı 63'ü çocuk, 36'sı kadın olmak üzere 218'e, yaralı sayısı da 1507'ye çıktı. Öte yandan Filistinli direniş grupları saldırılara karşılık Gazze'den İsrail tarafına roket atmaya devam ediyor.
18.05.2021Dünya
Son dakika haberi... Yunanistan'a dert oldu! 'Erdoğan yerden yere vurdu'
Son dakika haberi... Yunanistan'a dert oldu! 'Erdoğan yerden yere vurdu'Son dakika haberlere göre, İsrail basını kan gölüne dönen Gazze'de muhtemel bir ateşkesin tarihi verdi. ABD Genelkurmay Başkanı doğrudan uyarı yaptı. AP'nin servis ettiği bir kare ise bir ilk özelliği taşıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD lideri Biden'ı hedef alan sözleri Almanya'dan Suudi Arabistan'a, İsrail'den Yunanistan'a birçok ülkede yankı buldu. İşte son dakika haberinin detayları...
18.05.2021Dünya
İsrail saldırdı, Gazze'de altı katlı bina yıkıldı
İsrail saldırdı, Gazze'de altı katlı bina yıkıldıİsrail, abluka altında tutulan Gazze Şeridi'ndeki 6 katlı bir binayı hava saldırısıyla vurdu.
18.05.2021Haberler
Kızlarının İsrail hava saldırısı korkusunu yenmeye çalışan Gazzeli baba hayatını kaybetti
Kızlarının İsrail hava saldırısı korkusunu yenmeye çalışan Gazzeli baba hayatını kaybettiAbluka altındaki Gazze Şeridi'nde, İsrail savaş uçaklarının bombardımanı sırasında kızlarının yaşadığı korkuyu dikkatlerini dağıtarak yenmeye çalıştığı anları kaydederek sosyal medyada paylaşan Ahmed Mansi isimli Filistinli babanın, hava saldırısında hayatını kaybettiği ortaya çıktı.
17.05.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

abdisrailgazzehava saldırısısaldırı

Hava Saldırısı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.