İçişleri Bakanı

İçişleri Bakanı

Son dakika İçişleri Bakanı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İçişleri Bakanı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İçişleri Bakanı haber sayfamızda...

İçişleri Bakanı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 22.635 içişleri bakanı haberi bulunmuştur.
Son dakika... İngiltere'de Boris Johnson istifa etti!
Son dakika... İngiltere'de Boris Johnson istifa etti!İngiltere'de başbakan Johnson siyasi krize bir gün dayanabildi, kameralar önünde Muhafazakar Parti liderliğini bıraktığını duyurdu. Johnson, partisi yeni başkanı seçinceye kadar başbakanlık görevini yürütecek. Ancak şimdiden yeni başbakan adayları şimdiden kulislerde konuşulmaya başladı bile. İşte dünyanın konuştuğu istifa ve yeni başbakan için öne çıkan isimler...
7.07.2022Dünya
Bakan Soylu'dan CHP'ye Salihe Aydeniz tepkisi
Bakan Soylu'dan CHP'ye Salihe Aydeniz tepkisiİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, DBP'li Salihe Aydeniz'in dokunulmalığının kaldırılması ile ilgili CHP komisyon üyelerinin ret oyu vermesine tepki gösterdi.
7.07.2022Siyaset
Bakan Soylu: Cumhuriyet'in ikinci asrında kendimiz gibi yaşayacağız
Bakan Soylu: Cumhuriyet'in ikinci asrında kendimiz gibi yaşayacağızİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Biz Cumhuriyet'in ikinci asrında kendimiz gibi yaşayacağız, medeniyet değerlerimizde ne varsa, onu yaşayacağız, milli irade ne diyorsa onu yaşayacağız, dışarıdan ithal anlayışlarla bir gelecek inşa etmek niyetinde değiliz" dedi.
6.07.2022Siyaset
Bakanlardan '10 Numara'ya çıkarma! Johnson'a istifa baskısı
Bakanlardan '10 Numara'ya çıkarma! Johnson'a istifa baskısıİngiltere'deki istifa depreminin ardından bakanlar, Başbakan Boris Johnson'ın istifa etmesi için Başbakanlık Ofisi'nde toplandı.
6.07.2022Dünya
Bakan Soylu: Allah bize 21. yüzyılın Çanakkale’sini 22. yüzyıla bırakmayı nasip etsin
Bakan Soylu: Allah bize 21. yüzyılın Çanakkale’sini 22. yüzyıla bırakmayı nasip etsinİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Her yüzyılın bir Çanakkale’si vardır. Allah bize 21. yüzyılın Çanakkale’sini 22. yüzyıla bırakmayı şerefle, onurla, kardeşlikle, birlikle ve beraberlikle nasip etsin” dedi.
6.07.2022Siyaset
Bakan Soylu duyurdu: Turuncu kategoride aranan 2 terörist etkisiz hale getirildi
Bakan Soylu duyurdu: Turuncu kategoride aranan 2 terörist etkisiz hale getirildiBakan Soylu Van Çatak Gürpınar'da etkisiz hale getirilen 3️ teröristten 2'sinin turuncu kategoride arandığını açıkladı.
6.07.2022Gündem
Bakan Soylu’dan İmamoğlu’na sert tepki: Bu bir şımarıklıktır
Bakan Soylu’dan İmamoğlu’na sert tepki: Bu bir şımarıklıktırİBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Türkiye’de yabancı temsilcilik mensuplarının Dışişleri Bakanlığı'ndan görüş alınması kararını çürümüşlük olarak nitelendirmesine ilişkin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan tepki geldi.
6.07.2022Haberler
Bakan Soylu’dan İmamoğlu’na sert tepki: Bu bir şımarıklıktır
Bakan Soylu’dan İmamoğlu’na sert tepki: Bu bir şımarıklıktırİBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Türkiye’de yabancı temsilcilik mensuplarının Dışişleri Bakanlığı'ndan görüş alınması kararını çürümüşlük olarak nitelendirmesine ilişkin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan tepki geldi.
6.07.2022Siyaset
Bakan Soylu'dan yola çıkacak ailelere 'emniyet kemeri' çağrısı
Bakan Soylu'dan yola çıkacak ailelere 'emniyet kemeri' çağrısıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun başkanlığında 81 İl Trafik Birim Amirleri ile videokonferans yöntemiyle toplantı gerçekleştirdi. Yarın trafik denetimlerininin başlayacağını duyuran Soylu, yola çıkacak ailelere de emniyet kemeri uyarısında bulundu.
6.07.2022Siyaset
Polis kaçakçıların ‘Nefes’ini kesti
Polis kaçakçıların ‘Nefes’ini kesti7 ilde tütün mamulü ve makaron kaçakçılığı yapanlara yönelik ‘Nefes’ operasyonları kapsamında hakkında gözaltı kararı verilen 214 kişiden 208’i yakalandı. 8 suç grubu deşifre edildi, 524 milyon liralık vergi kaybı önlendi.
6.07.2022Gündem
Erdoğan Karadeniz'de tahıl koridoru planı için tarih verdi: Görüşmelerimiz yoğunlaşacak
Erdoğan Karadeniz'de tahıl koridoru planı için tarih verdi: Görüşmelerimiz yoğunlaşacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İtalya Başbakanı Mario Draghi ile görüşme gerçekleştirdi. Heyetlerarası ve liderlerin baş başa görüşmesinin ardından iki ülke arasında 9 anlaşmaya imza atıldı. Ortak basın toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Salgına rağmen ticaret hacmimiz geçen sene yüzde 34'lük artışla rekor seviye olan 23 milyar doların üstüne çıktı" ifadelerini kullandı. İtalya Başbakanı Draghi ise Rusya ve Ukrayna savaşında Türkiye'nin rolüne dikkat çekerek, "Türkiye'nin arabuluculuk çabalarını çok takdir ediyoruz. Türkiye'nin burada merkezi bir rolü var." açıklamasında bulundu. Erdoğan Karadeniz'de tahıl koridoruna dair '1 hafta-10 gün içinde çözüm için görüşmelerimiz yoğunlaşacak' sözlerine yer verdi. Erdoğan, "Terörle mücadele ile İtalya'dan beklentilerimizi kıymetli dostumla ikili görüşmede paylaştım" dedi.
5.07.2022Siyaset
Bakan Soylu'dan muhalefete uyarı: Hata edersiniz!
Bakan Soylu'dan muhalefete uyarı: Hata edersiniz!İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul’da '6. Uluslararası 15 Temmuz Sempozyumu’nda çarpıcı mesajlar verdi. 'Muhalefeti uyarmak istiyorum' diyen Soylu, 'Terör örgütlerinin devlet karşıtı pozisyonlarını muhalefet olmakla karıştırmakla hata edersiniz' dedi.
5.07.2022Siyaset
İçişleri Bakanlığı'ndan 'Nefes Operasyonu'
İçişleri Bakanlığı'ndan 'Nefes Operasyonu'İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu, KOM Daire Başkanlığı'nda bir toplantı düzenledi. 'Nefes Operasyonu' hakkında açıklama yapan Soylu, operasyonda 214 kişinin gözaltına alındığını duyurdu.
5.07.2022Haberler
Son dakika! İçişleri Bakanlığı'ndan 'Nefes Operasyonu'
Son dakika! İçişleri Bakanlığı'ndan 'Nefes Operasyonu'İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu, KOM Daire Başkanlığı'nda bir toplantı düzenledi. 'Nefes Operasyonu' hakkında açıklama yapan Soylu, operasyonda 214 kişinin gözaltına alındığını duyurdu.
5.07.2022Gündem
Avusturya ile ortak mekanizma kuruluyor
Avusturya ile ortak mekanizma kuruluyorTürkiye ile Avusturya’nın Dışişleri ve İçişleri Bakanları Ankara’da dörtlü zirve yaptı. Zirvede iki ülke arasında terörle mücadele, göç ve güvenlik konularında ortak mekanizma kurulması kararı alındı.
5.07.2022Siyaset
Avusturyalı bakanlardan dikkat çeken ziyaret
Avusturyalı bakanlardan dikkat çeken ziyaretTürkiye, İsveç ve Finlandiya arasında iki ülkenin NATO üyelik süreçleri hakkında üçlü memorandum imzalanmasının ardından Avusturya Dışişleri ve İçişleri bakanlarının bugün Ankara’ya yapacağı ziyaret dikkat çekti.
4.07.2022Siyaset
'4.2 milyar liralık hasar meydana geldi'
'4.2 milyar liralık hasar meydana geldi'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Batı Karadeniz’de yaşanan sel felaketinde 1080 konut, 516 iş yeri ve 35 araçta zarar tespiti oluştuğunu açıkladı ve “Selin hesaplamalar çerçevesindeki maliyeti 4.2 milyar. Bunun biraz daha artabileceğini değerlendirebiliyoruz” dedi
4.07.2022Gündem
Bakan Soylu, Batı Karadeniz'deki selin bilançosunu açıkladı
Bakan Soylu, Batı Karadeniz'deki selin bilançosunu açıkladıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Batı Karadeniz'de yaşanan sel felaketiyle ilgili, “Selin şu ana kadar yaptığımız hesaplamalar çerçevesindeki maliyeti 4.2 milyar. Yani yine önemli bir maliyetle karşılaştığımızı ifade etmek isterim" dedi.
2.07.2022Gündem
Bakan Soylu selde kaybolan gencin arama kurtarma çalışmalarını inceledi
Bakan Soylu selde kaybolan gencin arama kurtarma çalışmalarını incelediİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, selden etkilenen Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde incelemelerde bulundu. Ardından Bakan Soylu, Kastamonu’nun Küre ilçesinde selde kaybolan gencin arama kurtarma çalışmalarını inceleyerek aile ile görüştü.
2.07.2022Gündem
Jandarma göz açtırmıyor! Muğla'da tedbirler üst seviyeye çıkarıldı
Jandarma göz açtırmıyor! Muğla'da tedbirler üst seviyeye çıkarıldıMuğla'nın Marmaris ilçesinde çıkan ve 5'inci günde söndürülen orman yangınının ardından tedbirler üst seviyeye çıkarıldı. Jandarma, ormanlarda devriye görevine başladı.
2.07.2022Gündem
Bakan Soylu, selden etkilenen Bozkurt’ta helikopterle incelemelerde bulundu
Bakan Soylu, selden etkilenen Bozkurt’ta helikopterle incelemelerde bulunduİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, selden etkilenen Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde incelemelerde bulundu. Soylu, selden zarar gören alanları helikopterle havadan inceledi.
2.07.2022Gündem
Bakan Soylu, selden etkilenen Bozkurt’ta helikopterle incelemelerde bulundu
Bakan Soylu, selden etkilenen Bozkurt’ta helikopterle incelemelerde bulunduİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, selden etkilenen Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde incelemelerde bulundu. Soylu, selden zarar gören alanları helikopterle havadan inceledi.
2.07.2022Gündem
Libya'nın Tobruk kentindeki Temsilciler Meclisi ateşe verildi
Libya'nın Tobruk kentindeki Temsilciler Meclisi ateşe verildiLibya'nın doğusundaki Tobruk kentindeki protestocular, Temsilciler Meclisini basarak binanın bir kısmını ateşe verdi. Libya Ulusal Birlik Hükümeti Başbakanı Abdülhamid Dibeybe protestoculara destek vererek hükümet başta olmak üzere ülkedeki tüm oluşumların gitmesi gerektiğini belirtti.
2.07.2022Dünya
Bakan Soylu duyurdu! Evlat nöbetindeki iki aile daha çocuklarına kavuşuyor
Bakan Soylu duyurdu! Evlat nöbetindeki iki aile daha çocuklarına kavuşuyorİçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Diyarbakır Anneleri'nden 2'sinin daha çocuklarına kavuştuğu belirtilerek, "Evlat nöbetinde kavuşan aile sayısı 37'ye, 2022 yılı içerisinde sadece ikna yoluyla ülkemize teslim olan örgüt mensuplarının sayısı ise 53'e yükseldi" denildi.
1.07.2022Siyaset
Bakan Soylu: Vatandaşın devlete bir kere ihtiyacı var zor gününde yanında olmaya çalışıyoruz
Bakan Soylu: Vatandaşın devlete bir kere ihtiyacı var zor gününde yanında olmaya çalışıyoruzKarabük'ün Yenice ilçesinde sel mağduru vatandaşlarla bir araya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Nerede bu devlet dedirtmemeye çalışıyoruz. Vatandaşın devlete bir kere ihtiyacı var. Zor gününde zor zamanında orada olmaya çalışıyoruz. Allah mahcup etmesin" dedi.
1.07.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İçişleri Bakanı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.