İkiz

İkiz

Son dakika ikiz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ikiz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ikiz haber sayfamızda...

İkiz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.807 ikiz haberi bulunmuştur.
Machine Gun Kelly'nin olaylı gecesi! Kafasında kadeh kırdı
Machine Gun Kelly'nin olaylı gecesi! Kafasında kadeh kırdıFilm setinde tanışan ve bir yılı aşkın bir süredir birlikte olan ABD'li oyuncu Megan Fox ile Machine Gun Kelly (MGK), geçtiğimiz aylarda nişanlanmıştı. Mutlu birliktelikleri ve sıra dışı tarzlarıyla adlarından söz ettiren çift, gizlice evlendikleri ve Fox'un hamile olduğu iddiaları hakkında konuştu. MGK ise, Madison Square Garden konserindeki agresif tavırları ve sonrasında kutlamaya gittiği mekanda kafasında şampanya kadehi kırmasıyla magazin gündemine oturdu.
30.06.2022Cadde
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
30.06.2022Oyun
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
30.06.2022Oyun
‘Cari fazla ile büyüme rotası’
‘Cari fazla ile büyüme rotası’Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, “Ekonomiyi yüksek faiz - yüksek enflasyon kısır döngüsünden kurtarıp cari fazlayla büyüme rotasına sokma gayretindeyiz” dedi.
30.06.2022Ekonomi
Aynı Kelimesinin Eş Anlamlısı Nedir? Aynının Eş Anlamlısı Olan Sözcükler
Aynı Kelimesinin Eş Anlamlısı Nedir? Aynının Eş Anlamlısı Olan SözcüklerAynı, birbirleriyle benzer özellikler taşıyan kişi ya da şey anlamına gelir. Matematiksel değerleri eşit olan sayılar aynıdır. Şekli, rengi ve yapısı birbirine benzeyen şeyler de aynı olarak nitelendirilir. Farklı, tezat, değişik kelimeleri aynı ile zıt anlamlıdır. Aynı sözcüğüyle eş anlamlı olan kelimeleri ve bu kelimenin içinde yer aldığı deyimler hakkında merak edilenleri derledik.
Birbirinin pasaportunu kullanan ikizler gözaltında
Birbirinin pasaportunu kullanan ikizler gözaltındaÇin polisi, yurtdışına seyahat etmek için en az 30 kez pasaportlarını değiştirdikleri iddia edilen ikiz kız kardeşleri gözaltına aldı.
29.06.2022Dünya
İngilizce Tekerlemeler – Kolay, Kısa ve Uzun İngilizce Tekerleme Örnekleri ve Anlamları
İngilizce Tekerlemeler – Kolay, Kısa ve Uzun İngilizce Tekerleme Örnekleri ve AnlamlarıTekerlemeler kelime ses benzerliğinden faydalanarak oluşturulan cümleler veya sözcükler topluluğudur. Tekerlemeler ölçülü ve kafiyelidir. Türkçe olduğu gibi İngilizce tekerlemelerde mevcuttur. İngilizce tekerlemeler ve anlamları dilin daha kolay ve hızlı şekilde öğrenilmesine yardımcı olur. Her dizenin sonunda kullanılan kafiyeli kelimeler sözcük dağarcığının artmasında etkilidir. Kolay, kısa ve uzun İngilizce tekerleme örnekleri ve anlamları için “İngilizce Tekerlemeler” içeriğimizi inceleyebilirsiniz.
29.06.2022Eğlence
Ö ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: Ö Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
Ö ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: Ö Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba adayları bebeklerinin cinsiyetini öğrendikten sonra isim verme konusu üzerinde derin bir araştırma içerisine giriyor. Bebeklerine hayat boyu taşıyacakları isim verirken anne ve baba adayları seçici oluyor. Karar verme sürecinde zorlanan ebeveynler yakınlarına danışırken internet üzerinden erkek isimleri ve anlamları konusunda bilgi alıyor. Popüler olması ve modern çağa uygun olmasını isteyen anne ve baba adayları nadir bulunan, keşfedilmemiş, güzel anlamlar olan isimleri vermek istiyor. Ö harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “Ö ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
28.06.2022Bebek
K ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: K Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
K ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: K Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba olmaya hazırlanan çiftler için en eğlenceli süreçlerden birisi de bebeklerine verecekleri isim oluyor. Bu dönemde derin bir araştırma sürecine giren anne ve baba adayları erkek isimleri ve anlamları konusunda bilgi topluyor. Karar vermesi zor olan isimler konusunda ebeveynler keşfedilmemiş, duyulmamış, nadir bulunan, popüler ve modern çağa uygun isimler seçmek istiyor. Ancak aileler isimlerin yanı sıra anlamları hakkında da özen gösteriyor. K harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “K ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
28.06.2022Bebek
Son dakika haberi: ABD'de bir TIR'ın kasasında 46 ceset bulundu
Son dakika haberi: ABD'de bir TIR'ın kasasında 46 ceset bulunduYardım çığlığı duyan bir işçi aşağı inip terk edilmiş aracın yanına gitti, aralık kapıdan baktığında dehşete düştü. Yerel saatle 17.50'de polise gelen 'acil' çağrı, cesetleri ortaya çıkardı.
28.06.2022Dünya
Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez tatilde! Dikkat çeken görüntü
Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez tatilde! Dikkat çeken görüntüGeçtiğimiz nisan ayından ikiz bebeklerinden birini kaybeden Cristiano Ronaldo - Georgina Rodriguez çifti tatillerini İbiza'da lüks bir yatta geçiriyor. Georgina'nın kısa süre önce doğum yapmasına rağmen düzgün fiziği de dikkatlerden kaçmadı.
28.06.2022Magazin
Benzer Kelimesinin Eş Anlamlısı Nedir? Benzerin Eş Anlamlısı Olan Sözcükle
Benzer Kelimesinin Eş Anlamlısı Nedir? Benzerin Eş Anlamlısı Olan SözcükleBaşka bir şeyle en az bir ortak özelliği bulunan şeyler "benzer" olarak nitelendirilir. "Adeta", "Sanki" ve "Gibi" benzerlik edatları olarak cümle içerisinde kullanılır. Birbirinin neredeyse aynısı olan sanat eserleri "replikas" olarak tanımlanır. Benzer sözcüğüyle aynı anlama gelen ve zıt anlamlı kelimeleri sizler için derledik.
27.06.2022Eğitim
Pelin Akil ile Anıl Altan'ın aşka geldiği anlara kızlarından müdahale!
Pelin Akil ile Anıl Altan'ın aşka geldiği anlara kızlarından müdahale!Altı yıllık mutlu birliktelikleri devam eden oyuncu çift Pelin Akil ile Anıl Altan, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Alin ve Lina adında ikiz kızları olan ünlü çift, önceki gün bir düğün törenine katıldı. Törende romantik bir poz veren Akil ile Altan'a müdahale kızlarından geldi. Ünlü çift, o anları takipçileriyle paylaştı.
28.06.2022Cadde
İkiz gelinler, aynı düğünde kuzenler ile dünyaevine girdi
İkiz gelinler, aynı düğünde kuzenler ile dünyaevine girdiArtvin'in Hopa ilçesinde, tek yumurta ikizleri Elif ve Elvan Muti (29), ortak yaptıkları düğünle kuzenler ile evlendi. Elif Muti elektrik ustası Emrah Şahin (29) ile Elvan Muti ise inşaat ustası İhsan İlden (26) ile hayatını birleştirdi. Elif Muti, "En mutlu günümü ikizimle paylaştım" derken, Elvan Muti ise "'Evlendiğimiz zaman sen nerede, ben nerede olacağım' diye düşünüyorduk. Şimdi hep beraber olacağız" dedi.
24.06.2022Yaşam
İkiz gelinler, aynı düğünde kuzenler ile dünyaevine girdi
İkiz gelinler, aynı düğünde kuzenler ile dünyaevine girdiArtvin'in Hopa ilçesinde, tek yumurta ikizleri Elif ve Elvan Muti (29), ortak yaptıkları düğünle kuzenler ile evlendi. Elif Muti elektrik ustası Emrah Şahin (29) ile Elvan Muti ise inşaat ustası İhsan İlden (26) ile hayatını birleştirdi. Elif Muti, "En mutlu günümü ikizimle paylaştım" derken, Elvan Muti ise "'Evlendiğimiz zaman sen nerede, ben nerede olacağım' diye düşünüyorduk. Şimdi hep beraber olacağız" dedi.
24.06.2022Gündem
İkisi arasında büyük fark! Tıpatıp benziyorlar ama...
İkisi arasında büyük fark! Tıpatıp benziyorlar ama...Birçoğumuz etrafımızdakiler tarafından en az birkaç defa başka insanlara benzetilmişizdir ya da, “sana benzeyen biriyle karşılaştım” cümlesini telaffuz etmişizdir. Bilimde benzer insanların karşılaşmasına "doppelganger etkisi" deniyor. Peki, dünya üzerinde yaklaşık 8 milyar insan yaşadığını düşünürsek kaç kişiden birinde kendimizi görebiliriz? Prof. Dr. Korkut Ulucan'ın bu soruya ilginç bir cevabı var.
24.06.2022Gündem
İkisi arasında büyük fark! Tıpatıp benziyorlar ama...
İkisi arasında büyük fark! Tıpatıp benziyorlar ama...Bilimde benzer insanların karşılaşmasına "doppelganger etkisi" deniyor. Peki, dünya üzerinde yaklaşık 8 milyar insan yaşadığını düşünürsek kaç kişiden birinde kendimizi görebiliriz? Prof. Dr. Korkut Ulucan'ın bu soruya ilginç bir cevabı var.
23.06.2022Haberler
Pelin Akil soluğu Bodrum'da aldı! Kız kıza tatilde
Pelin Akil soluğu Bodrum'da aldı! Kız kıza tatildeSon olarak 'Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı' dizisinde rol alan Pelin Akil, yeni projesi öncesi oyuncu arkadaşı Nilay Cafer ile Bodrum'a gitti. Kız kıza tatil yapmayı tercih eden ikiz annesi oyuncu, düzgün fiziği ve fit görünümüyle tüm bakışları üzerinde topladı.
23.06.2022Cadde
Presley ailesi onurlandırıldı
Presley ailesi onurlandırıldıElves Presley’in ailesinin kadın üyeleri, Çin Tiyatrosu’nda gerçekleşen özel bir törenle el veayak izlerini Los Angeles’ta ölümsüz kıldı
23.06.2022Cadde
Kız kıza tatil
Kız kıza tatilPelin Akil ve Nilay Cafer, Bodrum Rammos Otel’in plajında objektiflere takıldı.
23.06.2022Cadde
Pelin Akil'den eşi Anıl Altan'ın tatil pozuna yorum!
Pelin Akil'den eşi Anıl Altan'ın tatil pozuna yorum!Mutlu evliliği ve ikiz kızlarıyla magazin gündeminde sıkça yer alan oyuncu Anıl Altan, tatil pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu. Altan'ın kendisi gibi oyuncu eşi Pelin Akil ise çocuklarının babasının yeni pozuna kayıtsız kalamadı.
22.06.2022Cadde
Elon Musk’ın oğlu cinsiyet değiştiriyor: 'Babamla hiçbir şekilde ilişki kurmak istemiyorum'
Elon Musk’ın oğlu cinsiyet değiştiriyor: 'Babamla hiçbir şekilde ilişki kurmak istemiyorum'Teknoloji dünyasının dahi çocuğu ve dünyanın en zengin adamı Elon Musk'ın oğlu, cinsiyetini ve adını değiştirmek için mahkemeye başvurdu ve "Biyolojik babamla hiçbir şekilde ilişki kurmak istemiyorum" dedi.
21.06.2022Dünya
Çaldığı bisikletin birini sürdü, diğerini sırtına alıp kaçtı
Çaldığı bisikletin birini sürdü, diğerini sırtına alıp kaçtıAdana'nın Seyhan ilçesinde, apartmana giren hırsızlık şüphelisi, 2'nci ve 5'inci kattaki 2 çocuk bisikletini çaldı. Asansör ile inen hırsızın, bisikletlerden birini sırtına aldığı diğerini ise sürerek kaçtığı belirlendi.
19.06.2022Haberler
Erzurum, SMA Tip 1 hastası Eymen için seferber oldu
Erzurum, SMA Tip 1 hastası Eymen için seferber olduErzurum'da Şubat ayında SMA Tip 1 tanısı konulan Muhammet Eymen Kaya'nın tedavisi için destek kampanyaları düzenlendi. Tedavisi için 1.8 milyon dolar gereken Muhammet Eymen'in ailesine destek için SMS kampanyası, konser gibi etkinliklerin yanı sıra kent merkezinde kermes düzenleniyor. Erzurum Şehir Hastanesi'nde 2,5 aydır tedavi gören Muhammet Eymen için Valilik izniyle bankada hesap açılarak bağış kampanyasıyla tedavi masrafları karşılanmaya çalışılıyor.
18.06.2022Gündem
SMA'lı oğulları için pazarda satış yapıyorlar
SMA'lı oğulları için pazarda satış yapıyorlarGaziantep'in İslahiye İlçesinde, SMA Tip-1 hastası 6 aylık Ömür Bayram Aslan, yoğun bakımda hayata tutunmaya çalışıyor. Küçük çocuğun ailesi ise hayırseverlerin destek için gönderdiği malzemeleri pazarda satıyor.
16.06.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İkiz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.