İş İnsanı

İş İnsanı

Son dakika iş insanı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan iş insanı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan iş insanı haber sayfamızda...

İş İnsanı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.558 iş insanı haberi bulunmuştur.
Anıl İsminin Anlamı Nedir? Anıl Ne Demek, Ne Anlama Gelir?
Anıl İsminin Anlamı Nedir? Anıl Ne Demek, Ne Anlama Gelir?Anıl Türkiye’de birçok kişi tarafından kullanılan kız ve erkek çocuklar için tercih edilebilecek uniseks isimlerden biridir. Türkçe kökenli olan bu ismin altı farklı anlamı bulunmaktadır. Sizler için Anıl ismi hakkında bulunan bütün bilgileri detaylı bir şekilde derledik.
3.09.2020Aile
Furkan Suresi Oku: Furkan Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Diyanet Meali
Furkan Suresi Oku: Furkan Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Diyanet MealiFurkan suresi, Kur’an-ı Kerim’in 25.suresidir. Sure toplam 77 ayetten oluşmaktadır.
13.08.2022Sureler
Heidi Klum: Genç kalmak için kocamın kanını emiyorum!
Heidi Klum: Genç kalmak için kocamın kanını emiyorum!2019'da hayatını birleştirdiği şarkıcı Tom Kaulitz ile mutlu bir evlilik sürdüren 90'lı yılların ünlü modeli Heidi Klum, yıllara meydan görüntüsüyle sık sık magazin gündemine geliyor. 49 yaşındaki güzel, son olarak genç kalmasının sırrıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Kocamın kanını emiyorum" şeklindeki esprisiyle adından söz ettirmeyi başardı.
13.08.2022Cadde
Brooklyn Beckham, eşi Nicola Peltz için yeni bir dövme yaptırdı!
Brooklyn Beckham, eşi Nicola Peltz için yeni bir dövme yaptırdı!Geçtiğimiz Mayıs ayında Nicola Anne Peltz ile nikah masasına oturan David-Victoria Beckham çiftinin büyük oğlu Brooklyn Beckham; eşi ve annesinin arasında 'soğuk savaş' olduğu iddialarından sonra, Nicola için yeni bir dövme yaptırdı. Ünlü ismin dövmesi kısa sürede magazin gündemine otururken, sosyal medya kullanıcıları konuyla ilgili dikkat çeken yorumlar yaptı.
13.08.2022Cadde
Ebru Gündeş'in sahne ücreti dudak uçuklattı!
Ebru Gündeş'in sahne ücreti dudak uçuklattı!Son olarak 'O Ses Türkiye'de yer alan ve geçtiğimiz haftalarda annesi Müjgan Bilgin'i koronavirüs sebebiyle kaybetmesinden dolayı zor günler geçiren Ebru Gündeş, sahne ücreti konusuyla gündeme geldi. Şarkıcının aldığı iddia edilen miktar, adeta dudak uçuklattı. İşte detaylar...
12.08.2022Cadde
İnsan Suresi Oku - İnsan Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Arapça Yazılışı, Fazileti, Tefsiri ve Diyanet Meali
İnsan Suresi Oku - İnsan Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Arapça Yazılışı, Fazileti, Tefsiri ve Diyanet Mealiİnsan Suresi, Kur'an-ı Kerim'in 76. suresidir ve toplamda 31 ayetten oluşur. Medine döneminde indirildiğine inanılmaktadır. Sure adını 1. ayette yer alan “insan” teriminden alan bir suredir. Surede insanın yaratılması ve inanan insanların cennetle mükafatlandırılacağından bahsedilmektedir. Bunun dışında Allah’a ve onun emirlerine inanmayan insanların durumu da İnsan Suresi içerisinde yer almaktadır. Sure içerisinde Müslümanların Allah’ın verdiği nimetlere şükretmesi öğütlenmektedir. Bu kapsamda İnsan Suresi, Müminler için oldukça önemli anlamlar içermektedir. Okuması oldukça faziletli sureler arasında yer almaktadır. İnsan Suresi okunuşu, Türkçe anlamı, Arapça yazılışı, fazileti, tefsiri ve diyanet meali ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
11.08.2022Sureler
Fecr Suresi Okunuşu Ve Anlamı: Fecr Suresi Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Fecr Suresi Okunuşu Ve Anlamı: Fecr Suresi Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiFecr Suresi Mekke'de inmiştir. Fecr Suresi toplamda 30 ayettir. Fecr kelimesi birinci ayette geçmekte ve tan yerinin ağarması, sabah aydınlığı anlamına gelmektedir. Toplum içerisinde ''Velfecr, Fecir'' suresi olarak da adlandırılır. Mustaf tertibine göre ise 89. suredir. İniş sırasına göre ise 10. sure olmaktadır. Mekke'de inen Fecr Suresi Leyl suresinden sonra inmiştir. Ayrıca Duha suresinden önce inmiştir. Fecr Suresinde bahsedilen konu ise Allah'a ve ahirete imana ve Allah'a kulluk ve teslimiyete çağrıldığı anlatılmaktadır. Kıyametin korkunç manzaralarından kesitler sunarak, mü'minlerin ve kafirlerin akıbetleri haber verilmektedir.
11.08.2022Sureler
Asr Suresi Okunuşu ve Anlamı: Asr Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Arapça Yazılışı, Fazileti ve Diyanet Meali Nedir?
Asr Suresi Okunuşu ve Anlamı: Asr Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Arapça Yazılışı, Fazileti ve Diyanet Meali Nedir?Asr Suresi toplamda 3 ayetten oluşmaktadır. Mekke döneminde inen Asr Suresi Asr, çağ, ikindi vakti ve uzun zaman manasına gelmektedir. Ayrıca Mushafta sıralaması 103., iniş sırasına bakıldığında 13. suredir. Asr Suresinden önce inşirah suresi inmiştir.
11.08.2022Sureler
Burak Bekaroğlu: Emre Mor karşılaşmak istemeyeceğin oyuncu!
Burak Bekaroğlu: Emre Mor karşılaşmak istemeyeceğin oyuncu!Fatih Karagümrük formasıyla geçen sezon gösterdiği performansla tüm dikkatleri üzerine çeken Burak Bekaroğlu, Fanatik Gazetesi'ne çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Şeyma Subaşı organize saldırıyı affetmedi! 'Hapis cezası gerektiren bir suç'
Şeyma Subaşı organize saldırıyı affetmedi! 'Hapis cezası gerektiren bir suç'Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen fenomen Şeyma Subaşı, son dönemde kendi fotoğraflarının altına hakaret içerikli yorumlar yapıp, montajlı fotoğraflarını sosyal medyada paylaşan şahısları şikayet etti. Subaşı'na ağır hakaretler yağdıran sosyal medya hesaplarının beş kadın kullanıcı tarafından yönetildiği ortaya çıktı. İşte detaylar...
11.08.2022Cadde
Önce itiraf etti, sonra 'hayal' dedi! Seri katilin oyununu uyuşturucu kaçakçısı bozdu
Önce itiraf etti, sonra 'hayal' dedi! Seri katilin oyununu uyuşturucu kaçakçısı bozduİtirafları kağıda döküldü ve imzası alındı. Böylece mahkeme süreci başlamış oldu. Ancak ortada bir sorun vardı. Çok geçmeden ifadelerinin her bir parçasının hayalleri olduğunu iddia ederek söylediklerini geri aldı. Sorgulamada polis tarafından kendisine itiraf baskısı kurulduğunu, ifadesinin geçerli olamayacağını iddia etti. İşlemediği suçları hayal eden 'seri itirafçı' mıydı yoksa gerçekten bir seri katil miydi? Mahkeme, polisin ona itiraf baskısı yaptığını onayladığı takdirde serbest kalacaktı. Polis, geçtiğimiz günlerde sona eren 6 bölümlük 'Black Bird' dizisine konu olacak B planını devreye soktu.
10.08.2022Dünya
Şeyma Subaşı Mohammed Alsaloussi ile pozlarını paylaştı! 'Enişte geri gelmiş'
Şeyma Subaşı Mohammed Alsaloussi ile pozlarını paylaştı! 'Enişte geri gelmiş'Geçtiğimiz aylarda ayrılık kararı alan Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi, ilişkilerine bir şans daha vermişti. Ünlü çiftten Subaşı, 3 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından Mısırlı iş insanı ile yeni pozlarını peş peşe paylaştı. Subaşı'nın fotoğraflarına, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.
9.08.2022Cadde
Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan boşanıyor mu? Dikkat çeken hamleler
Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan boşanıyor mu? Dikkat çeken hamlelerDoktorlar dizisiyle tanınan ve evlendikten sonra oyunculuğu bırakıp sosyeteye dahil olan Yasemin Özilhan'ın şu sıralar evliliğinde kara bulutlar dolaştığı konuşuluyor. Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan'ın boşanacağı iddiaları sosyal medyada yer alırken çiftin hamleleri de kafa karıştırdı. İşte Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan çifti hakkındaki konuşulan o detay...
8.08.2022Cadde
Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile fotoğrafını paylaştı!
Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile fotoğrafını paylaştı!Geçtiğimiz aylarda ayrılık kararı alan Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi, ilişkilerine bir şans daha vermişti. Ünlü çiftten Subaşı, 3 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından Mısırlı iş insanı ile yeni bir karesini paylaştı.
5.08.2022Cadde
Instagram Biyografi Sözleri 2022: En Güzel, Havalı, Kısa, İngilizce Instagram Bio Sözleri
Instagram Biyografi Sözleri 2022: En Güzel, Havalı, Kısa, İngilizce Instagram Bio SözleriDünyanın en popüler sosyal medya platformlarından İnstagram kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor. Instagram kullanıcılarının başka bir kişinin profile baktığında ilk dikkat ettiği şeylerden bir tanesi de biyografi oluyor. Instagram biyografisi kullanıcı adının altında yer alan küçük alandır. Kişiler kendilerine ait iş unvan bilgilerini paylaşabildiği gibi kısa, havalı, anlamı biyografi sözleri ile dikkat çekebilir. Arkadaşa, sevgiliye ithafen anlamlı ve etkileyici sözler paylaşılır. En güzel, havalı, kısa İnstagram bio sözleri için “Instagram Biyografi Sözleri 2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
4.08.2022Sosyalmedya
Alişan: Geniş bir aileye sahibim çok şükür
Alişan: Geniş bir aileye sahibim çok şükürÜnlü şarkıcı Alişan, ailesiyle çıktığı Bodrum tatilinden sonra geçtğimiz gün Etiler'de görüntülendi. Bodrum'dan ev tuttuğunu ve sık sık gidip geldiğini belirten ünlü isim; ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayarak, neden yeni bir araç aldığından ve arkadaşı Çağla Şıkel ile İzzet Antebi'nin ifşa olan mesajlaşmalarından bahsetti.
3.08.2022Cadde
Metin Kartal’ın mutlu günü
Metin Kartal’ın mutlu günüGönen Emniyet Müdürü Metin Kartal’ın kızı Beyza ile Uygar dünyaevine girdi.
1.08.2022Ege
AYETEL KÜRSİ OKUNUŞU ve Türkçe Anlamı, Ayet-el Kürsi Duası Türkçe & Arapça Yazılışı, Meali ve Tefsiri
AYETEL KÜRSİ OKUNUŞU ve Türkçe Anlamı, Ayet-el Kürsi Duası Türkçe & Arapça Yazılışı, Meali ve TefsiriAyetel Kürsi Duası, Bakara Suresi'nin 255. ayeti olarak bilinmektedir. Ayetel Kürsi okunuşu ile insana huzur veren dualar arasında bulunmaktadır. Okuyan kişiye birçok faydası bulunmaktadır. Özellikle sabah vakitleri okunan bu dua, anlamı ile de oldukça etkileyicidir. Sizin için hazırladığımız bu içeriğimizden Ayetel Kürsi'nin okunuşu ile birlikte Türkçe anlamı (meali) hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca içeriğimizde arapça Ayetel Kursi yazılışı, faydaları, faziletleri de yer almaktadır. İlk sayfadan Ayet-el kürsi duasının Türkçe okunuşunu Arapça görseli ile birlikte görebilirsiniz. Sonraki sayfalarda ise Ayet-el Kursi'nin tefsirini okuyabilirsiniz.
1.08.2022Dualar
Demet Şener takipçilerine cevap verdi! 'Naiflik her yazılanı kabul etmek değildir'
Demet Şener takipçilerine cevap verdi! 'Naiflik her yazılanı kabul etmek değildir'İş insanı sevgilisi Tolga Arman ile dolu dizgin aşk yaşamaya devam eden tescilli güzel Demet Şener, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından yeni bir pozunu yayınladı. Fotoğrafına adeta beğeni ve yorum yağan ünlü isim, iki takipçisine verdiği cevapla gündem oldu.
1.08.2022Cadde
'Afrodit' Banu Alkan ile Kemal Yıldız nişanlandı!
'Afrodit' Banu Alkan ile Kemal Yıldız nişanlandı!Kanal D’nin hafta içi her gün canlı yayınla ekranlara gelen programı 'Magazin D Yaz', magazin gündemini değiştiren haberler ile gündem olmaya devam ediyor. Oyuncu Banu Alkan, üç ay önce tanıştığı iş insanı Kemal Yıldız ile evlilik yolunda ilk adımı attı.
28.07.2022Televizyon
'Afrodit' Banu Alkan ile Kemal Yıldız nişanlandı!
'Afrodit' Banu Alkan ile Kemal Yıldız nişanlandı!Kanal D’nin hafta içi her gün canlı yayınla ekranlara gelen programı 'Magazin D Yaz', magazin gündemini değiştiren haberler ile gündem olmaya devam ediyor. Oyuncu Banu Alkan, üç ay önce tanıştığı iş insanı Kemal Yıldız ile evlilik yolunda ilk adımı attı.
28.07.2022Cadde
Dostunun mirasını çeteye aktarmış! Erdal Acar, aileden villayı böyle aldı
Dostunun mirasını çeteye aktarmış! Erdal Acar, aileden villayı böyle aldıSarallar operasyonunda tutuklanan iş insanı Erdal Acar ile ilgili yeni bir iddia daha gündeme geldi. Her şey 'yakın dostum’ dediği Oktay Üzüm’ün ölümüyle başladı.
28.07.2022Gündem
Demet Şener'dan aşk dolu kutlama: Ömrümüzün sonuna kadar böyle olalım!
Demet Şener'dan aşk dolu kutlama: Ömrümüzün sonuna kadar böyle olalım!Bir süredir iş insanı Tolga Arman ile aşk yaşayan eski manken Demet Şener, sevgilisiyle objektif karşısına geçti. İlişkilerinde bir yılı geride bırakan ünlü çiftten Şener, bu pozu romantik bir mesajla yayınladı. Ünlü isim, paylaşımına; ". Seni çok ama çok seviyorum. Birinci yılımız kutlu olsun sevgilim" notunu düştü.
26.07.2022Cadde
Erdoğan'dan ekonomi mesajı: Düzenlemelerimiz fiyat artışlarındaki hızı yavaşlattı
Erdoğan'dan ekonomi mesajı: Düzenlemelerimiz fiyat artışlarındaki hızı yavaşlattıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT ortak yayınında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Ekonomi mesajı veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Düzenlemeler fiyat artışlarının hızını yavaşlattı. Son haftalarda petrol fiyatlarındaki düşüşün ulaştırmayı doğrudan, diğer grupları olumlu etkilemesini bekliyoruz. Yıllık enflasyondaki düşüşü önümüzdeki şubat-mart ayı itibarıyla belirgin olarak görmeye başlarız." açıklamasında bulundu. Erdoğan, tahıl sevkiyatı anlaşmasına ilişkin, "Herkesten attıkları imzalara sahip çıkmalarını ve üstlendikleri sorumluluklara uygun hareket etmelerini bekliyoruz" dedi.
26.07.2022Haberler
Erdoğan'dan ekonomi mesajı: Düzenlemelerimiz fiyat artışlarındaki hızı yavaşlattı
Erdoğan'dan ekonomi mesajı: Düzenlemelerimiz fiyat artışlarındaki hızı yavaşlattıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT ortak yayınında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Ekonomi mesajı veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Düzenlemeler fiyat artışlarının hızını yavaşlattı. Son haftalarda petrol fiyatlarındaki düşüşün ulaştırmayı doğrudan, diğer grupları olumlu etkilemesini bekliyoruz. Yıllık enflasyondaki düşüşü önümüzdeki şubat-mart ayı itibarıyla belirgin olarak görmeye başlarız." açıklamasında bulundu. Erdoğan, tahıl sevkiyatı anlaşmasına ilişkin, "Herkesten attıkları imzalara sahip çıkmalarını ve üstlendikleri sorumluluklara uygun hareket etmelerini bekliyoruz" dedi.
26.07.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

İş İnsanı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.