İskele

İskele

Son dakika iskele haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan iskele gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan iskele haber sayfamızda...

İskele

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.818 iskele haberi bulunmuştur.
‘Skuter’de işgal bedeli 50 kuruş üzerinden
‘Skuter’de işgal bedeli 50 kuruş üzerindenÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, elektrikli skuter (scooter) kiralayan şirketlerden alınan işgaliye ücretinin asgari tutar olan 50 kuruş üzerinden hesaplanması gerektiğini, büyükşehirlerde işgal harcı toplama yetkisinin büyükşehir belediyelerinde olduğunu bildirdi. Bakanlık; yol, meydan ve park yeri işgallerinin de izinsiz olsa bile harç mükellefiyeti doğurduğuna dikkat çekti.
21.01.2022Ekonomi
M ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: M Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
M ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: M Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba adayları bebeklerinin cinsiyetini öğrendikten sonra isim verme konusu üzerinde derin bir araştırma içerisine giriyor. Bebeklerine hayat boyu taşıyacakları isim verirken anne ve baba adayları seçici oluyor. Karar verme sürecinde zorlanan ebeveynler yakınlarına danışırken internet üzerinden kız isimleri ve anlamları konusunda bilgi alıyor. Popüler olması ve modern çağa uygun olmasını isteyen anne ve baba adayları nadir bulunan, keşfedilmemiş, güzel anlamlar olan isimleri kızlarına vermek istiyor. M harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “M ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
19.01.2022Bebek
Gökçeada ve Bozcaada'ya sefer iptalleri yaşamı zorlaştırıyor
Gökçeada ve Bozcaada'ya sefer iptalleri yaşamı zorlaştırıyorÇanakkale'nin Kuzey Ege'deki Bozcaada ve Gökçeada ilçelerine ulaşım, kış aylarındaki feribot seferi iptalleriyle aksıyor. Geçen yıl kasım ayından bugüne kadar Gökçeada'ya 9, Bozcaada'ya ise 11 gün tüm seferler iptal edildi. Adalara ulaşım sağlanamayınca sağlıktan eğitime kadar birçok hizmet aksarken, sosyal yaşam da olumsuz etkileniyor.
19.01.2022Gündem
Tramvay Durakları 2022: İstanbul Kabataş-Bağcılar Tramvay Durakları ve İsimleri
Tramvay Durakları 2022: İstanbul Kabataş-Bağcılar Tramvay Durakları ve İsimleriİstanbul'un en önemli ulaşım ağlarından birisi de tramvaydır. Çeşitli duraklarla entegrasyon sağlayan tramvay hattı trafik yükünü önemli ölçüde sırtlayan ulaşım araçlarından bir tanesidir. İstanbul'da en çok kullanılan tramvay hatlarından birisi de T1 Kabataş-Bağcılar hattıdır. Bunların dışında İstanbul'da T2 Taksim-Tünel, T3 Kadıköy-Moda, T4 Topkapı-Mescid-i Selam ve T5 Cibali-Alibeyköy Cep Otogarı tramvay hatları bulunur. T2 Taksim-Tünel ve T3 Kadıköy-Moda Tramvay hattı nostaljik hat olarak geçer. İstanbul Kabataş-Bağcılar ve diğer tramvay durakları ve isimleri için Tramvay Durakları 2022 içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.01.2022Gündem
Balıkesir turizminin geleceği çok parlak
Balıkesir turizminin geleceği çok parlakTÜRSAB Balıkesir gezisinin en özel durakları Ayvalık Burhaniye ve Sındırgı oldu. Heyet, üç ilçenin gelişimi ve potansiyeline hayran kaldı.
17.01.2022Ege
2022 Ziraat Bankası çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - Ziraat Bankası kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıy2or?
2022 Ziraat Bankası çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - Ziraat Bankası kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıy2or?Türkiye'nin en köklü bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, 1863 yılında Osmanlı Devleti döneminde kurulan Memleket Sandıkları'nın devamı niteliğindedir. Türkiye'de hizmet veren üç kamu bankasından biri olma özelliğine sahip olan Ziraat Bankası hizmet verdiği geniş müşteri portföyü ile dikkat çekmektedir. Peki 2022 yılı Ziraat Bankası çalışma saatleri neler? Ziraat Bankası saat kaçta açılıyor/kapanıyor?
7.01.2022Gündem
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
3.01.2022Oyun
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.01.2022Oyun
Son dakika... İstanbullular dikkat! Yılbaşı önlemleri kapsamında bazı yollar kapatılacak
Son dakika... İstanbullular dikkat! Yılbaşı önlemleri kapsamında bazı yollar kapatılacakGelen bir son dakika haberine göre, İstanbul’da yeni yıl öncesi birçok ilçede önlemler kapsamında bazı yollar kapatılacak. Bazı yollara ise ağır tonajlı araçların girişi yasaklanacak.
30.12.2021Gündem
İskelenin makarası boşaldı; 2 boyacı 6'ncı katta mahsur kaldı
İskelenin makarası boşaldı; 2 boyacı 6'ncı katta mahsur kaldıAntalya'da 9 katlı binanın 6'ncı katının dış cephesini boyayan Ayhan Yertürk ve Mehmet Sait Yaldızhan, bulundukları iskeleyi taşıyan makaralardan birinin boşalmasıyla mahsur kaldı. Emniyet kemeriyle havada asılı kalan 2 boyacıyı, itfaiye ekibi kurtardı.
23.12.2021Gündem
Ahşap iskeleler yepyeni oldu
Ahşap iskeleler yepyeni olduİzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmirlilerin denizle ilişkisini güçlendirmek için Mustafa Kemal Sahil Bulvarı boyunca yapılan 5 ahşap iskeleyi yenileyerek halkın kullanımına açtı.
21.12.2021Ege
Geminin iskele demiri düştü! Boğaz trafiği askıya alındı
Geminin iskele demiri düştü! Boğaz trafiği askıya alındıİstanbul Boğazı'nda sol tarafındaki demiri düşen ayçiçek yağı yüklü tankere, Kıyı Emniyeti ekipleri müdahale etti. Müdahale nedeniyle boğaz trafiği de askıya alındı.
21.12.2021Gündem
Kadıköy'de mide bulandıran olay! Yaşananları ilk kez anlattı
Kadıköy'de mide bulandıran olay! Yaşananları ilk kez anlattıKadıköy Moda’da evlerine doğru giden müzisyen çift, sokağa idrarını yapan kişiyi uyardığı için darp edildi. Saldırının mağduru müzisyen İlke Duman ilk kez konuştu.
16.12.2021Gündem
Ünlü sanatçı isyan etti! 'Arkadaşımın eşinin üzerine idrarını yaptı'
Ünlü sanatçı isyan etti! 'Arkadaşımın eşinin üzerine idrarını yaptı'Kadıköy Moda'da iddiaya göre, önceki gün dört arkadaştan biri, sokak ortasında pantolonunu indirip bir binanın önüne idrarını yaptı. Bu sırada eşiyle birlikte evine giden müzisyen Okan Duman tepki gösterdi. Uyarıya aldırış etmeyen kişinin, kendisini uyaran Okan Duman'ın eşinin üzerine idrarını yaptığı öne sürüldü. Tartışma kavgaya da dönüştü. İhbar üzerine olay yerine polis geldi. İki tarafta birbirinden şikayetçi oldu. Emniyetteki işlemlerinin ardından iki taraf da ayrıldı. Ancak savcının sokağa idrarını yaptığı öne sürülen kişi ve arkadaşları hakkında yakalama kararı çıkardığı öğrenildi.
15.12.2021Haberler
Ünlü sanatçı isyan etti! 'Arkadaşımın eşinin üzerine idrarını yaptı'
Ünlü sanatçı isyan etti! 'Arkadaşımın eşinin üzerine idrarını yaptı'Kadıköy Moda'da iddiaya göre, önceki gün dört arkadaştan biri, sokak ortasında pantolonunu indirip bir binanın önüne idrarını yaptı. Bu sırada eşiyle birlikte evine giden müzisyen Okan Duman tepki gösterdi.  Uyarıya aldırış etmeyen kişinin, kendisini uyaran Okan Duman'ın eşinin üzerine idrarını yaptığı öne sürüldü. Tartışma kavgaya da dönüştü. İhbar üzerine olay yerine polis geldi. İki tarafta birbirinden şikayetçi oldu. Emniyetteki işlemlerinin ardından iki taraf da ayrıldı. Ancak savcının sokağa idrarını yaptığı öne sürülen kişi ve arkadaşları hakkında yakalama kararı çıkardığı öğrenildi.
15.12.2021Gündem
Kadıköy’de 3 farklı iş yerinde yaşanan hırsızlık kamerada
Kadıköy’de 3 farklı iş yerinde yaşanan hırsızlık kameradaİstanbul'un Kadıköy ilçesinde 3 ayrı işyerinden hırsızlık yapan zanlı polis ekipleri tarafından gözaltına alındıktan sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Zanlının 5 ayrı suçtan kaydı olduğu öğrenilirken hırsızlık anları güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
14.12.2021Haberler
ESHOT’tan üç yeni hat
ESHOT’tan üç yeni hatİzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü, vatandaşlardan gelen talepleri dikkate alarak üç yeni hat daha oluşturdu.
13.12.2021Ege
Sevgilisinin aracıyla geziyor
Sevgilisinin aracıyla geziyorSerenay Sarıkaya, Rumelihisarı İskele Balık Restoranı’ndan çıkarken görüntülendi.
11.12.2021Cadde
İrlanda’yı Barra Fırtınası vurdu
İrlanda’yı Barra Fırtınası vurduİrlanda’da günlerdir etkili olan Barra Fırtınası nedeniyle 200 binden fazla ev ve iş yeri elektriksiz kaldı.
9.12.2021Dünya
Ses Yalıtımı Nedir, Nasıl Yapılır? Ses Yalıtımı Özellikleri Nelerdir?
Ses Yalıtımı Nedir, Nasıl Yapılır? Ses Yalıtımı Özellikleri Nelerdir?Binalara uygulanan birçok yalıtım türü bulunuyor. Ses yalıtımı da, herkesin merak ettiği yalıtım türleri arasındadır. Ses yalıtımı hakkında bilgi edinmek isteyenler, nasıl yapıldığını da araştırabiliyor. Ses yalıtımının nasıl uygulandığı ve özellikleri konusunda araştırma yapan birçok birey bulunuyor. Ses yalıtımı nedir, nasıl yapılır? Ses yalıtımı özellikleri nelerdir? Ses yalıtımı hakkında merak edilen konular için sizlere detayları derledik.
7.12.2021Eğitim
81 ilde 'Türkiye Güven Huzur' uygulaması gerçekleştirildi
81 ilde 'Türkiye Güven Huzur' uygulaması gerçekleştirildiİçişleri Bakanlığı koordinasyonunda ülke genelinde eş zamanlı olarak 'Türkiye Güven Uygulama'nın gerçekleştirildiğini bildirdi.
4.12.2021Gündem
Fırtına ve yağmurun  izlerini belediye siliyor
Fırtına ve yağmurun izlerini belediye siliyorYurdun birçok bölgesinde etkili olan yağmur ve şiddetli fırtına Burhaniye’yi de etkisi altına aldı.
3.12.2021Ege
Muğla'da şiddetli rüzgarda iskeleler parçalandı, tekneler battı
Muğla'da şiddetli rüzgarda iskeleler parçalandı, tekneler battıMuğla'nın Ula ilçesinde dün etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle Akyaka Mahallesi'ndeki bazı iskeleler parçalanırken, tekneler de battı.
1.12.2021Gündem
Tuzla'da çok sayıda tekne parçalandı
Tuzla'da çok sayıda tekne parçalandıTuzla'da lodos nedeniyle çok sayıda balıkçı teknesi parçalandı. Dev dalgalar nedeniyle iskele ise tamamen yok oldu.
30.11.2021Gündem
İstanbul'da lodos dehşeti! Çatılar düştü, inşaat işçileri canını zor kurtardı
İstanbul'da lodos dehşeti! Çatılar düştü, inşaat işçileri canını zor kurtardıBaşakşehir'de bir restoranın tentesi şiddetli rüzgâr nedeniyle çöktü. Altında kimsenin olmadığı tentenin çökme anı güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.Bağcılar'da, şiddetli rüzgar nedeniyle bir apartmanın çatısı sokağa düştü. O sırada kaldırımdan yürüyen bir kişi ile okul çıkışı eve dönen öğrenci ve aileleri şans eseri yara almadan kurtuldu.Kâğıthane’de, şiddetli lodos nedeniyle bir binanın çatısı karşı kaldırımda yürüyen anne ile oğlunun üzerine düştü. Kadın ile oğlunun ağır yaralandı.Küçükçekmece'de inşaatta çalışan işçiler, şiddetli lodos nedeniyle zor anlar yaşadı. İşçilerin inşaatta çalıştığı sırada üst katlardaki iskele uçtu, tuğlalar rüzgarda savruldu. Canlarını zor kurtaran işçilerin zor anları kameraya yansıdı.
30.11.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

İskele ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.