İski

İski

Son dakika İSKİ haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İSKİ gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İSKİ haber sayfamızda...

İski

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 931 iski haberi bulunmuştur.
Marmara Denizi'ne kanalizasyon akıyor
Marmara Denizi'ne kanalizasyon akıyorİstanbul’un Silivri ilçesindeki Gümüşyaka sahilinde İSKİ’nin yapmış olduğu pis su bacaları tıkanınca bütün kanalizasyon denize dökülmeye başladı. Bölge halkı duruma tepki gösterdi.
14.05.2021Haberler
İSKİ verileri açıkladı! İstanbul barajlarında son durum
İSKİ verileri açıkladı! İstanbul barajlarında son durumİstanbul'a su sağlayan barajların seviyesi yüzde 78,36 olarak ölçüldü. Bahar yağışlarının sona ermesiyle barajlardaki su seviyesi bir haftada yüzde 2,73 azaldı.
10.05.2021Gündem
İstanbulluları rahatsız eden görüntü! 'Evlerde uyuyamıyoruz'
İstanbulluları rahatsız eden görüntü! 'Evlerde uyuyamıyoruz'Beykoz'daki Riva Deresi'nin rengi, kirlilik nedeniyle siyaha döndü. Canlı popülasyonunu azaltan kirlilik, balık ölümlerine neden oldu. Ölen balıkların su yüzeyine çıktığı dereden rahatsız olan mahalleli, bir an önce çözüm bulunmasını istiyor.
5.05.2021Gündem
Ömerli Barajı'na çekilen tellere tepki; canlılara zarar veriyor
Ömerli Barajı'na çekilen tellere tepki; canlılara zarar veriyorİstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ)'nin Ömerli Barajı'na bir süre önce çektiği tellerin canlılara zarar verdiğini iddia eden Ömerli Barajı gönüllüleri, tellerin kaldırılması istedi.
16.04.2021Haberler
Ömerli Barajı'na çekilen tellere tepki; canlılara zarar veriyor
Ömerli Barajı'na çekilen tellere tepki; canlılara zarar veriyorİstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ)'nin Ömerli Barajı'na bir süre önce çektiği tellerin canlılara zarar verdiğini iddia eden Ömerli Barajı gönüllüleri, tellerin kaldırılması istedi.
16.04.2021Gündem
Sular ne zaman gelecek? Su (Arıza) kesinti listesi (25 Mart)
Sular ne zaman gelecek? Su (Arıza) kesinti listesi (25 Mart)Bugün yine birçok ilçede arıza ve bakım onarım çalışması nedeniyle su verilemiyor. İSKİ günlük arıza kesintisini yayımlarken vatandaşlar da "Sular ne zaman gelecek?" sorusuna cevap arıyor. İşte detaylar...
25.03.2021Gündem
Abdurrahman Kurt kimdir? AK Parti MKYK üyesi Abdurrahman Kurt biyografisi
Abdurrahman Kurt kimdir? AK Parti MKYK üyesi Abdurrahman Kurt biyografisiAK Parti MKYK listesi açıklandı. Listede 75 isim yer aldı. Milyonlarca vatandaş 75 isim hakkında araştırmaya geçti. AK Parti MKYK listesinde yer alan üyelerden biri de Abdurrahman Kurt oldu. Vatandaşlar ise Abdurrahman Kurt hakkında araştırmaya başladı. Peki Abdurrahman Kurt kimdir, nereli? İşte AK Parti MKYK üyesi Abdurrahman Kurt'un hayatı...
24.03.2021Gündem
Son dakika... İstanbul baraj doluluk oranlarında son durum!
Son dakika... İstanbul baraj doluluk oranlarında son durum!İstanbul barajlarındaki doluluk oranı son günlerdeki yağışların etkisiyle bir günde yaklaşık 2 puan artarak yüzde 68,64'e yükseldi. Bu oran, geçen yılın en yüksek ortalamalarını da geride bıraktı.
24.03.2021Gündem
Son dakika... Arnavutköy'de kırmızı derede inceleme! Yeşil ve mavi de akmış
Son dakika... Arnavutköy'de kırmızı derede inceleme! Yeşil ve mavi de akmışİstanbul Arnavutköy'de, kimyasallar nedeniyle kırmızı akan dere için İSKİ ekipleri inceleme yapıyor. Öte yandan derenin birkaç hafta önce yeşil akarken çekilmiş fotoğraflar ortaya çıktı.
15.03.2021Gündem
İSKİ duyurdu! İstanbul'da 3 ilçede 17 saat su kesintisi
İSKİ duyurdu! İstanbul'da 3 ilçede 17 saat su kesintisiİstanbul Büyükçekmece, Çatalca ve Silivri'de Büyükçekmece Arıtma Tesisleri - Mimarsinan su dağıtım hattında gerçekleştirilecek olan yenileme çalışmaları nedeniyle Salı gününden itibaren 17 saatliğine su kesintisi yaşanacağı açıklandı.
6.03.2021Gündem
Site sakinlerine mafya dayağı
Site sakinlerine mafya dayağıİstanbul’daki ‘site yönetimi’ skandalları haberlerine her gün bir yenisi daha ekleniyor. Site sakinlerinin ücretlerini ödedikleri halde yapılan usulsüzler sebebiyle hem elektrikleri hem suları kesildi. Bunun sebebini sormak için gittiklerinde ise site yöneticilerinden şiddet gördüler.
24.02.2021Haberler
Son dakika! Site sakinlerine mafya dayağı
Son dakika! Site sakinlerine mafya dayağıGelen bir son dakika haberine göre; İstanbul’daki ‘site yönetimi’ skandalları haberlerine her gün bir yenisi daha ekleniyor. Site sakinlerinin ücretlerini ödedikleri halde yapılan usulsüzler sebebiyle hem elektrikleri hem suları kesildi. Bunun sebebini sormak için gittiklerinde ise site yöneticilerinden şiddet gördüler.
24.02.2021Gündem
Site yönetimlerini mafya yöneticiler bastı! Paraları toplayıp faturaları ödemiyorlar
Site yönetimlerini mafya yöneticiler bastı! Paraları toplayıp faturaları ödemiyorlarGelen son dakika haberine göre; site aidatları kimi zaman ev kiralarına kadar çıkabiliyor. Hal böyle olunca bu durum bazı grupların da dikkatini çekiyor. Site yönetimlerine bir şekilde dahil olan kişiler, vatandaşları da canından bezdirmiş durumda. CNN TÜRK’ten Mücahit Topçu ve Caner Emre Kınacı'nın haberi...
21.02.2021Gündem
İstanbul baraj doluluk oranları nedir? Yükseldi mi, arttı mı?
İstanbul baraj doluluk oranları nedir? Yükseldi mi, arttı mı?İstanbul'da pazar günü başlayan kar yağışı bugün de devam ediyor. Kar yağışı yarın ise yerini yağmura bırakacak. Bu yağışlar sonrası bir kez daha baraj doluluk oranları merak edilmeye başlandı ve "İstanbul baraj doluluk oranları nedir? Yükseldi mi, arttı mı?" sorusu yoğun şekilde yöneltildi.
17.02.2021Gündem
Cadde ve sokaklardan toplanan karlar baraj bölgesine dökülüyor
Cadde ve sokaklardan toplanan karlar baraj bölgesine dökülüyorİstanbul'da cuma gününden beri devam eden kar yağışı barajlardaki su seviyesini artırdı. Yağan karların da erimesiyle ilerleyen günlerde su seviyesinin daha da yükselmesi bekleniyor. Sultangazi Belediyesi ekipleri ise cadde ve sokak aralarından topladıkları karları Alibeyköy Barajı bölgesine döküyor. Günde yaklaşık 150 kamyonla baraj bölgesine getirilen karların, İstanbul’un su ihtiyacına çare olması hedefleniyor.
17.02.2021Gündem
Son dakika... İSKİ duyurdu! İstanbul'un 2 ilçesinde su kesintisi
Son dakika... İSKİ duyurdu! İstanbul'un 2 ilçesinde su kesintisiİstanbul'da çarşamba günü Başakşehir ve Küçükçekmece'nin bazı mahallelerinde su kesintisinin yapılacağı duyuruldu. Son dakika açıklaması İSKİ tarafından yapıldı.
8.02.2021Gündem
Baraj doluluk oranları 2021 grafik | Ankara - İstanbul - İzmir Genel baraj doluluk oranları ne kadar?
Baraj doluluk oranları 2021 grafik | Ankara - İstanbul - İzmir Genel baraj doluluk oranları ne kadar?Son zamanlarda gündemden düşmeyen baraj doluluk oranları ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Milyonlarca vatandaş ülkemizin su ihtiyacı hakkında meraklanıyor. Su ihtiyacı denilince akla ilk gelen baraj doluluk oranlarının ne kadar olduğu öğrenilmek isteniyor. Başta ASKİ ve İSKİ siteleri olmak üzere 2021 yılının baraj doluluk oranları nedir? Son günlerde ülke genelinde etkili olan yağışlar barajları ne yönde etkiledi?
5.02.2021Gündem
Son dakika... İstanbul'da barajlar alarm veriyordu! İste son durum
Son dakika... İstanbul'da barajlar alarm veriyordu! İste son durumİstanbul'a su sağlayan barajlardaki doluluk oranını İSKİ duyurdu. Son aylarda tehlikeli seviyelere gerileyen ve geçtiğimiz haftalarda yaşanan kar yağışı baraj seviyelerinde artışa neden oldu. İstanbul baraj doluluk oranları son yağışlarla birlikte yüzde 42,63'e yükseldi.
2.02.2021Gündem
İstanbul'da artış devam ediyor! 21 günde yüzde 38'e ulaştı
İstanbul'da artış devam ediyor! 21 günde yüzde 38'e ulaştıİstanbul'un barajlarında doluluk oranlarında artış devam ediyor. İSKİ verilerine göre, barajlardaki doluluk oranı yüzde 38.86'ya  ulaştı.  İstanbul'un barajlarında toplam 337.58 milyon metre küp su bulunuyor.  İstanbul'un önemli barajlarından Elmalı barajında su seviyesi yükselirken doluluk oranı yüzde 45.31 olarak ölçüldü. Elmalı barajındaki son durum havadan görüntülendi.
30.01.2021Gündem
İstanbul’un iki ilçesinde 8 saatlik su kesintisi
İstanbul’un iki ilçesinde 8 saatlik su kesintisiİstanbul'da Başakşehir ve Esenyurt ilçelerinin bazı mahallerinde yarın saat 22.00 ile Pazar günü saat 06.00 arasında su kesintisi gerçekleştirilecek.
29.01.2021Gündem
Beylikdüzü'nde çalışma sırasında yol çöktü!
Beylikdüzü'nde çalışma sırasında yol çöktü!İstanbul Beylikdüzü'nde kanalizasyon çalışması sırasında İSKİ'ye ait hafriyat kamyonunun geçişi sırasında yol çöktü. Çökme sebebiyle kamyon devrildi.
26.01.2021Haberler
Beylikdüzü'nde çalışma sırasında yol çöktü!
Beylikdüzü'nde çalışma sırasında yol çöktü!İstanbul Beylikdüzü'nde kanalizasyon çalışması sırasında İSKİ'ye ait hafriyat kamyonunun geçişi sırasında yol çöktü. Çökme sebebiyle kamyon devrildi.
26.01.2021Gündem
Yüzde 4 tasarruf sağlandı
Yüzde 4 tasarruf sağlandıİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, çağrıların ardından yüzde 4 oranında su tasarrufu sağlandığını açıkladı.
19.01.2021Gündem
Kar yağışı İstanbul’a 10 günlük su kazandırdı
Kar yağışı İstanbul’a 10 günlük su kazandırdıKar yaşından önce kuraklık tehlikesi geçiren İstanbul için sevindiren haber geldi. 3 gündür etkili olan özellikle bu sabah kuvvetini artıran yağışlar, kente 10 günlük su kazandırdı. Barajların doluluk oranları yüzde 30 seviyelerine kadar çıktı.
18.01.2021Haberler
Son dakika! Kar yağışı İstanbul’a 10 günlük su kazandırdı
Son dakika! Kar yağışı İstanbul’a 10 günlük su kazandırdıBir son dakika haberine göre; kar yaşından önce kuraklık tehlikesi geçiren İstanbul için sevindiren haber geldi. 3 gündür etkili olan özellikle bu sabah kuvvetini artıran yağışlar, kente 10 günlük su kazandırdı. Barajların doluluk oranları yüzde 30 seviyelerine kadar çıktı.
18.01.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

iskiistanbulbarajsu kesintisidoluluk oranı

İski ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.