İski

İski

Son dakika İSKİ haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İSKİ gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İSKİ haber sayfamızda...

İski

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.685 iski haberi bulunmuştur.
Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’tan İmamoğlu’na tepki: Sen işine bak! İstanbul'a yaşattığın kayıp yıllara üzül
Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’tan İmamoğlu’na tepki: Sen işine bak! İstanbul'a yaşattığın kayıp yıllara üzül Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Ekrem İmamoğlu'nun bakanlar ile ilgili açıklamalarına tepki gösterdi. Bakan Tunç "Sen işine bak. İstanbul'a yaşattığın kayıp yıllara üzül. Geçmişte nasıl İSKİ skandallarıyla bu ülkeyi çalkalandırdınız. Şimdi de para kuleleriyle maalesef İstanbul'a o kara görüntüleri yaşatıyorsunuz" dedi.
27.03.2024 Gündem
İSKİ açıkladı! İstanbul barajlarında son durum
İSKİ açıkladı! İstanbul barajlarında son durum İstanbul’da barajlardaki doluluk oranlarındaki artış hızla sürüyor. İSKİ verilerine göre ortalama baraj doluluk oranı yüzde 80.3 olarak ölçüldü.
23.03.2024 Gündem
Murat Kurum: İki günlük konser parasına 39 ilçeye kent lokantası, kreş ve kütüphane açarım
Murat Kurum: İki günlük konser parasına 39 ilçeye kent lokantası, kreş ve kütüphane açarım İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Beyaz TV’deki Gündem Özel programında gazetecilerin sorularını yanıtladı.
21.03.2024 Gündem
İstanbul'a yeni metro hattı! Cumhurbaşkanı Erdoğan: İBB hizmetle değil deste deste paralarla gündemde
İstanbul'a yeni metro hattı! Cumhurbaşkanı Erdoğan: İBB hizmetle değil deste deste paralarla gündemde İstanbul'da yeni metro hattı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da canlı bağlantıyla katıldığı törenle açıldı. 31 Mart'a kadar ücretsiz olacağını açıklayan Erdoğan mevcut İBB yönetimine de tepki gösterdi.
19.03.2024 Haberler
İstanbul'a yeni metro hattı! Cumhurbaşkanı Erdoğan: İBB hizmetle değil deste deste paralarla gündemde
İstanbul'a yeni metro hattı! Cumhurbaşkanı Erdoğan: İBB hizmetle değil deste deste paralarla gündemde İstanbul'da yeni metro hattı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da canlı bağlantıyla katıldığı törenle açıldı. 31 Mart'a kadar ücretsiz olacağını açıklayan Erdoğan mevcut İBB yönetimine de tepki gösterdi.
19.03.2024 Gündem
Murat Kurum canlı yayında açıkladı! İşte 31 Mart seçimleri için anketlerde son durum
Murat Kurum canlı yayında açıkladı! İşte 31 Mart seçimleri için anketlerde son durum AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum canlı yayında yaptığı açıklamada anketlerdeki son durumu açıkladı.
14.03.2024 Gündem
CHP lideri Özel'den 'Kent Lokantası' açıklaması
CHP lideri Özel'den 'Kent Lokantası' açıklaması Cumhuriyet Halp Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu ile Küçükçekmece Ayamama-Kaynarca Yağmur Suyu Tüneli ile Gürpınar Yağmur Suyu Tüneli Kazı Başlama Töreni'ne katıldı.
11.03.2024 Gündem
GÜNCEL İSKİ BARAJ DOLULUK ORANLARI (8 MART) ☔💧 İstanbul'da sabah saatlerinden bu yana etkili olan yağış barajlara nasıl etki etti? İstanbul genel baraj doluluk oranları
GÜNCEL İSKİ BARAJ DOLULUK ORANLARI (8 MART) ☔💧 İstanbul'da sabah saatlerinden bu yana etkili olan yağış barajlara nasıl etki etti? İstanbul genel baraj doluluk oranları İstanbul baraj doluluk oranlarına ilişkin son veriler İSKİ tarafından paylaşıldı. Sabah saatlerinden itibaren kent genelinde etkili olan yağışların barajlara olan etkisi yarın netleşecek. Peki İstanbul baraj doluluk oranlarında son durum ne? İşte 8 Mart İSKİ güncel doluluk oranları...
8.03.2024 Bilgi Rehberi
AK Parti Şişli Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel 37 projesinin detaylarını anlattı
AK Parti Şişli Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel 37 projesinin detaylarını anlattı AK Parti Şişli Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel basın toplantısında projelerini tek tek anlattı.
6.03.2024 Gündem
AK Parti'nin Şişli adayı Gökhan Yüksel projelerini anlattı
AK Parti'nin Şişli adayı Gökhan Yüksel projelerini anlattı AK Parti Şişli Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel, düzenlediği basın toplantısıyla Şişli için gerçekleştireceği 37 projenin detaylarını anlattı.
6.03.2024 Gündem
‘Bu kibir abidesini size havale ettim’
‘Bu kibir abidesini size havale ettim’ AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, seçim çalışmaları kapsamında Kavacık’ta kadınlarla buluşarak kadınlara yönelik projelerini anlattı.
6.03.2024 Gündem
Murat Kurum: İstanbul senden usandı, senden yoruldu
Murat Kurum: İstanbul senden usandı, senden yoruldu AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum Şile'de düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap etti. Kurum, "Bizim sözümüz söz. İşte bakın daha önceden sözünü verdiğimiz 112 konutumuzu teslim etmeye başladık. Hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun" dedi.
5.03.2024 Gündem
İYİ Parti Lideri Akşener: İnşallah 2028'de iktidar olacağız
İYİ Parti Lideri Akşener: İnşallah 2028'de iktidar olacağız İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Bütün fiyatlar uçmuş vaziyette. Bütün emeklilerin emekli maaşına seyyayen 11 bin lira zam yapılması gerekiyor. En düşük emekli maaşının asgari ücret kadar olması gerekiyor ve şu anda bayramda verilecek ikramiyenin 7 bin lira olması gerekiyor" dedi.
5.03.2024 Gündem
Murat Kurum'dan İBB yönetimine eleştiri: İSKİ elektrik parasını ödeyemez hale geldi
Murat Kurum'dan İBB yönetimine eleştiri: İSKİ elektrik parasını ödeyemez hale geldi AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, İstanbul’a 5 yılda hiçbir yatırım yapılmadığını belirterek 'Mevcut yönetim İSKİ’yi elektrik faturasını ödeyemeyecek hale düşürdü' dedi.
5.03.2024 Gündem
İBB Başkanı İmamoğlu: 10 gün sonra 2 metro açılışımız daha var
İBB Başkanı İmamoğlu: 10 gün sonra 2 metro açılışımız daha var Alibeyköy Lojistik Merkezi açılış töreni sonrası basın mensuplarının AK Parti İBB Adayı Murat Kurum'un '8 kilometre metro yaptılar ve İSKİ elektrik faturalarını ödeyemiyor' açıklamasıyla ilgili yönettiği soruya İmamoğlu "Sadece bir hafta 10 gün sonra 18'inde ve yanılmıyorsam 23'ünde 2 metro açılışımız daha var" dedi.
4.03.2024 Gündem
Murat Kurum: 5 yılda gençlerin geleceği için adım atılmadı
Murat Kurum: 5 yılda gençlerin geleceği için adım atılmadı İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Murat Kurum, Küçükçekmece’deki Halkalı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret etti. Kurum, "Yine sözümüzü tutan tarafta olacağız, çalışacağız, çabalayacağız. Hep birlikte sizlerin sorunlarını teker teker çözeceğiz. Artık İstanbul'da çile bitecek. Bugün Türkiye'nin neresine giderseniz gidin, ‘Murat Kurum söylüyorsa bu işi yapar’ diyenleri göreceksiniz” ifadelerini kullandı.
2.03.2024 Gündem
‘İSKİ borç batağında’
‘İSKİ borç batağında’ AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Murat Kurum, dün Büyükçekmece’de halka seslendi.
27.02.2024 Gündem
Murat Kurum: 31 Mart'ta büyük bir zafer yakalayacağız
Murat Kurum: 31 Mart'ta büyük bir zafer yakalayacağız AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum Büyükçekmece'de partililerle bir araya geldi.
26.02.2024 Gündem
İstanbul’da su bulandı! Semte göre etiket
İstanbul’da su bulandı! Semte göre etiket İstanbul’da aynı markanın damacana su fiyatları semte göre değişiyor. Şube çalışanları bu farkı kira ve akaryakıt giderlerine bağlıyor. Bayii yetkilileri ise dağıtım, işçilik, kira ve işletme giderleriyle maliyetin her geçen gün arttığından dert yanıyor...
23.02.2024 Gündem
BUGÜNKÜ DURUM (17 Şubat) : iski.istanbul 🌊 İstanbul Baraj doluluk oranları İSKİ | İstanbul'da barajlar yüzde kaç dolu?
BUGÜNKÜ DURUM (17 Şubat) : iski.istanbul 🌊 İstanbul Baraj doluluk oranları İSKİ | İstanbul'da barajlar yüzde kaç dolu? Barajlar, su yönetimi, ekonomik kalkınma ve çevresel sürdürülebilirlik gibi alanlarda büyük öneme sahiptir. Son zamanlarda İstanbul'daki baraj doluluk oranları merak edilmeye başladı. Peki İstanbul'da barajlar yüzde kaç dolu? İşte İSKİ'den grafik
17.02.2024 Bilgi Rehberi
İSKİ GÜNCEL BARAJ DOLULUK ORANLARI 💧 İstanbul baraj doluluk oranlarında son durum ne? Yağışlar barajlardaki su seviyesini ne kadar yükseltti?
İSKİ GÜNCEL BARAJ DOLULUK ORANLARI 💧 İstanbul baraj doluluk oranlarında son durum ne? Yağışlar barajlardaki su seviyesini ne kadar yükseltti? İSKİ tarafından her gün yayınlanan baraj doluluk oranları araştırılmaya devam ediyor. Dün sabah saatlerinde başlayan yağış aralıklarla etkisini sürdürmeye devam ederken barajlardaki son durum merak ediliyor. Peki İSKİ 16 Şubat genel baraj doluluk oranları yüzde kaç oldu?
16.02.2024 Bilgi Rehberi
AK Parti Küçükçekmece Adayı Aziz Yeniay'dan CNN Türk'te açıklamalar
AK Parti Küçükçekmece Adayı Aziz Yeniay'dan CNN Türk'te açıklamalar AK Parti Küçükçekmece Adayı Aziz Yeniay seçim çalışmasına silahlı saldırıda yaşananları CNN Türk'te açıklıyor.
15.02.2024 Haberler
Son dakika: Aziz Yeniay Küçükçekmece'deki saldırı anını ilk kez CNN Türk'te anlattı: Bana 'sizi vuracaklar' dediler
Son dakika: Aziz Yeniay Küçükçekmece'deki saldırı anını ilk kez CNN Türk'te anlattı: Bana 'sizi vuracaklar' dediler AK Parti Küçükçekmece Adayı Aziz Yeniay seçim çalışmasına silahlı saldırıda yaşananları CNN Türk'te anlattı. Yeniay saldırıdan bir gün önce yanına gelen biri tarafından 'Lütfen dikkat edin, sizi vuracaklar' diye uyarıldığını açıkladı.
15.02.2024 Gündem
Murat Kurum duyurdu: 5 bin 833 TL'den başlayan taksitle kentsel dönüşüm
Murat Kurum duyurdu: 5 bin 833 TL'den başlayan taksitle kentsel dönüşüm 'Risksiz İstanbul' sloganıyla düzenlenen toplantıda konuşan Murat Kurum, kentsel dönüşümde atılacak adımları tek tek sıraladı.
15.02.2024 Haberler

Benzer Haber Etiketleri

İski ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.