İski

İski

Son dakika İSKİ haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İSKİ gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İSKİ haber sayfamızda...

İski

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 945 iski haberi bulunmuştur.
Avcılar’da çalışma yapılan yol 20 günde 4'üncü kez çöktü
Avcılar’da çalışma yapılan yol 20 günde 4'üncü kez çöktüAvcılar'da İSKİ'nin çalışma yaptığı sokakta 20 gün içerisinde 4'üncü kez çökme meydana geldi. Yine bir aracın çukura düştüğü sokağa döşenen borudan su akması da tepkiye neden oldu.
21.06.2021 Gündem
İşte Marmara’yı kurtaracak sistem
İşte Marmara’yı kurtaracak sistemİSKİ’ye bağlı Ataköy İleri Biyolojik Arıtma tesisinde günlük 600 bin metreküp su arıtılarak Marmara’ya veriliyor. Tesiste, arıtma işlemi esnasında oluşan metan gazından da elektrik üretiliyor...
18.06.2021Gündem
İSKİ'nin su zammı teklifi İBB Meclisi'nde reddedildi
İSKİ'nin su zammı teklifi İBB Meclisi'nde reddedildiİstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Meclisi'nde, İSKİ'nin yüzde 23'lük su zammı teklifi oy çokluğuyla reddedildi.
17.06.2021Ekonomi
Son dakika... İSKİ'den suya yüzde 23 zam talebi! AK Parti: Teklifi reddeceğiz
Son dakika... İSKİ'den suya yüzde 23 zam talebi! AK Parti: Teklifi reddeceğizİstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), su fiyatlarına yüzde 23 zam ile her ay TÜFE oranında artış yapılmasını teklif etti. Öte yandan, İBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Göksu, İSKİ'nin su zammı teklifini reddedeceklerini açıkladı
17.06.2021Gündem
Avcılar’da aynı yol 17 günde 3’üncü kez çöktü
Avcılar’da aynı yol 17 günde 3’üncü kez çöktüİstanbul Avcılar’da İSKİ’nin çalışma yaptığı sokakta 17 gün içinde 3 kez yol çöktü. Mahalle sakinleri, yağmurlu günlerde yolun çamurla kaplandığını belirtti.
16.06.2021Gündem
Avcılar'daki İSKİ şantiyesini su bastı: 1 işçi son anda kurtarıldı
Avcılar'daki İSKİ şantiyesini su bastı: 1 işçi son anda kurtarıldıAvcılar'da kuvetli yağmurun etkisi ile İSKİ'ye ait Ambarlı'daki Biyolojik Arıtma Tesisi'nin yanındaki şantiyeyi su bastı. Haramidere'den bir anda gelen su, şantiyede çalışan işçileri zor durumda bıraktı. Sevk edilen itfaiye ekipleri, bir işçiyi boğulmaktan kurtardı.
12.06.2021Gündem
Son dakika: İcra ve iflas kanunu teklifi Meclis'ten geçti!
Son dakika: İcra ve iflas kanunu teklifi Meclis'ten geçti!Gelen son dakika haberine göre; AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan İcra ve İflas Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştı. Kabul edilen yasa ile; konkordato kurumu daha işlevsel hale getirilecek. İflas tasfiyesi daha etkin şekilde yürütülecek. Tazminat hesaplamalarında, değer kaybı tazminatında aracın piyasa değeri, kullanılmışlık düzeyi, hasara uğrayan parçaları ile hasar tutarı dikkate alınacak.
9.06.2021Ekonomi
Son dakika: Erdoğan 'müjdeyi vereceğiz' diyerek tarihini açıkladı
Son dakika: Erdoğan 'müjdeyi vereceğiz' diyerek tarihini açıkladıSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TRT özel yayınında açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma günü Zonguldak'ta petrol ve doğalgaz arama çalışmalarına ilişkin müjde vereceğini bildirdi.
2.06.2021Siyaset
İSKİ'nin su zammı teklifi İBB Meclisinde reddedildi
İSKİ'nin su zammı teklifi İBB Meclisinde reddedildiİstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından su fiyatlarına yüzde 25'e varan zam teklifi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisinde reddedildi.
31.05.2021Ekonomi
Önemli 'su zammı’ açıklaması!
Önemli 'su zammı’ açıklaması!İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (İSKİ) bugün gerçekleştirilecek genel kurulu öncesinde suya yüzde 50’ye yakın zam yapılması için kendilerine teklif geldiğini söyleyen İBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu, “Zam maddesini kasım ayında görüşmek üzere erteliyoruz. Bu ay İstanbulluları yapılacak zamdan kurtarıyoruz” dedi.
31.05.2021Ekonomi
Son dakika: İstanbul'da büyük panik! Hastanelere koştular
Son dakika: İstanbul'da büyük panik! Hastanelere koştularİstanbul Esenyurt'ta yüksek ateş ve ishal sonrası hastaneye 100'ün üzerinde başvuru oldu. Hastalar şebeke suyundan zehirlendiklerini iddia ederlerken, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri sudan kaynaklı olumsuzluğun olmadığını söylüyor.
31.05.2021Gündem
Şebeke suyundan zehirlenme iddiası
Şebeke suyundan zehirlenme iddiasıİstanbul Esenyurt'ta yüksek ateş ve ishal sonrası hastaneye 100'ün üzerinde başvuru oldu. Hastalar şebeke suyundan zehirlendiklerini iddia ederlerken, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri sudan kaynaklı olumsuzluğun olmadığını söylüyor.
30.05.2021Haberler
İstanbul'da birçok ilçede 13 saat su kesintisi
İstanbul'da birçok ilçede 13 saat su kesintisiİSKİ, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda birçok ilçede 13 saat su kesintisi yapılacağını açıkladı.
29.05.2021Gündem
İstanbul'da barajlarda son durum! İSKİ verileri paylaşıldı
İstanbul'da barajlarda son durum! İSKİ verileri paylaşıldıİstanbul'a su sağlayan barajların seviyesi yüzde 76,84 olarak ölçüldü. Bahar yağışlarının sona ermesiyle barajlardaki su seviyesi bir haftada yüzde 1,52 azaldı. İşte haberin ayrıntıları...
17.05.2021Gündem
Marmara Denizi'ne kanalizasyon akıyor
Marmara Denizi'ne kanalizasyon akıyorİstanbul’un Silivri ilçesindeki Gümüşyaka sahilinde İSKİ’nin yapmış olduğu pis su bacaları tıkanınca bütün kanalizasyon denize dökülmeye başladı. Bölge halkı duruma tepki gösterdi.
14.05.2021Haberler
İSKİ verileri açıkladı! İstanbul barajlarında son durum
İSKİ verileri açıkladı! İstanbul barajlarında son durumİstanbul'a su sağlayan barajların seviyesi yüzde 78,36 olarak ölçüldü. Bahar yağışlarının sona ermesiyle barajlardaki su seviyesi bir haftada yüzde 2,73 azaldı.
10.05.2021Gündem
İstanbulluları rahatsız eden görüntü! 'Evlerde uyuyamıyoruz'
İstanbulluları rahatsız eden görüntü! 'Evlerde uyuyamıyoruz'Beykoz'daki Riva Deresi'nin rengi, kirlilik nedeniyle siyaha döndü. Canlı popülasyonunu azaltan kirlilik, balık ölümlerine neden oldu. Ölen balıkların su yüzeyine çıktığı dereden rahatsız olan mahalleli, bir an önce çözüm bulunmasını istiyor.
5.05.2021Gündem
Ömerli Barajı'na çekilen tellere tepki; canlılara zarar veriyor
Ömerli Barajı'na çekilen tellere tepki; canlılara zarar veriyorİstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ)'nin Ömerli Barajı'na bir süre önce çektiği tellerin canlılara zarar verdiğini iddia eden Ömerli Barajı gönüllüleri, tellerin kaldırılması istedi.
16.04.2021Haberler
Ömerli Barajı'na çekilen tellere tepki; canlılara zarar veriyor
Ömerli Barajı'na çekilen tellere tepki; canlılara zarar veriyorİstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ)'nin Ömerli Barajı'na bir süre önce çektiği tellerin canlılara zarar verdiğini iddia eden Ömerli Barajı gönüllüleri, tellerin kaldırılması istedi.
16.04.2021Gündem
Sular ne zaman gelecek? Su (Arıza) kesinti listesi (25 Mart)
Sular ne zaman gelecek? Su (Arıza) kesinti listesi (25 Mart)Bugün yine birçok ilçede arıza ve bakım onarım çalışması nedeniyle su verilemiyor. İSKİ günlük arıza kesintisini yayımlarken vatandaşlar da "Sular ne zaman gelecek?" sorusuna cevap arıyor. İşte detaylar...
25.03.2021Gündem
Abdurrahman Kurt kimdir? AK Parti MKYK üyesi Abdurrahman Kurt biyografisi
Abdurrahman Kurt kimdir? AK Parti MKYK üyesi Abdurrahman Kurt biyografisiAK Parti MKYK listesi açıklandı. Listede 75 isim yer aldı. Milyonlarca vatandaş 75 isim hakkında araştırmaya geçti. AK Parti MKYK listesinde yer alan üyelerden biri de Abdurrahman Kurt oldu. Vatandaşlar ise Abdurrahman Kurt hakkında araştırmaya başladı. Peki Abdurrahman Kurt kimdir, nereli? İşte AK Parti MKYK üyesi Abdurrahman Kurt'un hayatı...
24.03.2021Gündem
Son dakika... İstanbul baraj doluluk oranlarında son durum!
Son dakika... İstanbul baraj doluluk oranlarında son durum!İstanbul barajlarındaki doluluk oranı son günlerdeki yağışların etkisiyle bir günde yaklaşık 2 puan artarak yüzde 68,64'e yükseldi. Bu oran, geçen yılın en yüksek ortalamalarını da geride bıraktı.
24.03.2021Gündem
Son dakika... Arnavutköy'de kırmızı derede inceleme! Yeşil ve mavi de akmış
Son dakika... Arnavutköy'de kırmızı derede inceleme! Yeşil ve mavi de akmışİstanbul Arnavutköy'de, kimyasallar nedeniyle kırmızı akan dere için İSKİ ekipleri inceleme yapıyor. Öte yandan derenin birkaç hafta önce yeşil akarken çekilmiş fotoğraflar ortaya çıktı.
15.03.2021Gündem
İSKİ duyurdu! İstanbul'da 3 ilçede 17 saat su kesintisi
İSKİ duyurdu! İstanbul'da 3 ilçede 17 saat su kesintisiİstanbul Büyükçekmece, Çatalca ve Silivri'de Büyükçekmece Arıtma Tesisleri - Mimarsinan su dağıtım hattında gerçekleştirilecek olan yenileme çalışmaları nedeniyle Salı gününden itibaren 17 saatliğine su kesintisi yaşanacağı açıklandı.
6.03.2021Gündem
Site sakinlerine mafya dayağı
Site sakinlerine mafya dayağıİstanbul’daki ‘site yönetimi’ skandalları haberlerine her gün bir yenisi daha ekleniyor. Site sakinlerinin ücretlerini ödedikleri halde yapılan usulsüzler sebebiyle hem elektrikleri hem suları kesildi. Bunun sebebini sormak için gittiklerinde ise site yöneticilerinden şiddet gördüler.
24.02.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

iskiistanbulbarajavcılarsu kesintisi

İski ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.