İsmail Hacıoğlu

İsmail Hacıoğlu

Türk sinema ve dizi oyuncusu. Oyunculuğa ilkokul 5 deyken piyeste oynayarak başladı ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde devam etti. Aynı zamanda iki sezon tiyatro da yaptı. Mimar Sinan Üniversitesi, Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü kazandı. Ancak ilk sınıftan ayrıldı. ´´Dokuz ay son gün´´adında bir oyunda rol aldı. Ayrıca oyuncu Vildan Atasever ile evlidir.   Sahip olduğu ödüller   16 Sadri Alışık Ödülleri "yılın en iyi erkek oyuncusu" Çakal (film) - Erhan Kozan 40. KRALL DÜNYA "Umut Veren Genç Oyuncu" Karşılaşma (film) - Ömer Kavur Rol aldığı bazı tiyatro oyunları   Dokuz Ay Son Gün : Sermiyan Midyat -Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu Filmografisi   2001 Bana Şans Dile - Çağlar 2003 Karşılaşma - Osman 2005 Anlat İstanbul - Fiko 2006 Sınav - Mert 2007 Kabadayı - Murat 2008 Hoşçakal Güzin - Serkan 2009 Vali - Sarp Uçar 2009 Gökten 3 Elma Düştü - Ali 2009 Başka Semtin Çocukları - Veysel 2009 Sonsuz -Volkan 2010 Çakal - Akın 2011 Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak - Ekin 2013 Meryem - Murat Televizyon dizileri   Koçum Benim (2002) Bir İstanbul Masalı (2003-2005) Beyaz Gelincik (2005-2007) Sinekli Bakkal (2007) Gece Sesleri (2008) Şüphe (2011) Firar (2011) Osmanlı Tokadı (2013) Televizyon filmler   Hoşçakal Güzin (2008)

İsmail Hacıoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 641 ismail hacıoğlu haberi bulunmuştur.
Sessiz sedasız evlenen Melisa Aslı Pamuk ile Yusuf Yazıcı'dan nikah fotoğrafları geldi!
Sessiz sedasız evlenen Melisa Aslı Pamuk ile Yusuf Yazıcı'dan nikah fotoğrafları geldi! Bir süredir ilişkileriyle gündemden düşmeyen Yusuf Yazıcı, Melisa Aslı Pamuk çifti sessiz sedasız evlenmişti. İkilinin sürpriz evliliği hâlâ magazin gündeminin en çok konuşulan konularından biriyken; Pamuk'tan ilk nikah fotoğrafları geldi.
21.05.2024 Cadde
İsmail Hacıoğlu'nun babaannesi hayatını kaybetti! 'Hayatıma hangi kadın girse gözleri sendi'
İsmail Hacıoğlu'nun babaannesi hayatını kaybetti! 'Hayatıma hangi kadın girse gözleri sendi' İsmail Hacıoğlu'nun babaannesi Gökçen Hacıoğlu vefat etti. Oyuncu, acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Hacıoğlu, babaannesinin mezarının fotoğrafını paylaşarak duygularını dile getirdi.
21.03.2024 Cadde
3.5 milyon TL teminat! Cem Karaca'nın hayatını anlatan film vizyondan kaldırıldı
3.5 milyon TL teminat! Cem Karaca'nın hayatını anlatan film vizyondan kaldırıldı 8 Şubat 2004 tarihinde hayata veda eden usta sanatçı Cem Karaca'nın mücadele dolu hayatını ve müzikal yolculuğunu konu alan, İsmail Hacıoğlu'nun başrol oynadığı 'Cem Karaca’nın Gözyaşları' filmi, davacı İlkim Karaca tarafından 'son gün' mahkemeye yatırılan 3,5 milyon TL teminat sonrası tedbir kararıyla durduruldu.
13.02.2024 Cadde
Milliyet Sanat'ın şubat sayısı çıktı
Milliyet Sanat'ın şubat sayısı çıktı Milliyet Sanat'ın şubat sayısı okurlarla buluştu. Kapağını, aşkın ilham verdiği sanat eserlerine ayıran yeni sayıda kültür-sanatta savaşı barış ile adalet adına yorumlayan yapıtlara ve yaratıcılarına dair kapsamlı bir dosya; 'Hücreler' oyununu sahneye koyan Engin Günaydın'la ayın söyleşisi; sinema dünyasındaki unutulmaz kavgalarla ilgili bir derleme; 2023 Nobel Edebiyat Ödülü'nün sahibi Norveçli yazar Jon Fosse'nin röportajı ve Üzgün Kız Edebiyatı'na dair bir inceleme okurları bekliyor.
9.02.2024 Kültür Sanat
‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ hâlâ vizyonda
‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ hâlâ vizyonda İsmail Hacıoğlu’nun başrolünde oynadığı, 26 Ocak’ta vizyona giren ‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ ilk üç günde 75 bin 680 kişi tarafından izlenerek, 10 milyon 762 bin 695 lira hasılat yaptı.
31.01.2024 Cadde
'Cem Karaca'nın Gözyaşları filmi hâlâ gösterimde!'
'Cem Karaca'nın Gözyaşları filmi hâlâ gösterimde!' İsmail Hacıoğlu'nun başrolünde oynadığı, 26 Ocak'ta vizyona giren 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filmiyle ilgili mahkemenin aldığı 'tedbir' kararı sonrası yapım şirketinden açıklama geldi.
30.01.2024 Cadde
‘Cem hâlâ aramızda olur muydu?’
‘Cem hâlâ aramızda olur muydu?’ Cem Karaca'nın son eşi İlkim Karaca ile Feride Balkan'la evliliğinden dünyaya gelen oğlu Emrah Karaca arasındaki tartışmalar devam ederken; 8 Şubat 2004'te hayatını kaybeden usta sanatçının yakın arkadaşı Cahit Berkay’ın Instagram hesabından yaptığı paylaşım gündeme bomba gibi düştü.
30.01.2024 Cadde
İsmail Hacıoğlu galaya katılmadığı için eleştirmişti! Melisa Aslı Pamuk partnerini engelledi
İsmail Hacıoğlu galaya katılmadığı için eleştirmişti! Melisa Aslı Pamuk partnerini engelledi Fransa'da pasaportu çalınan, Türkiye'ye gelemediği için rol aldığı 'Kadınlara Mahsus'un ardından 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminin galasına da katılamayan Melisa Aslı Pamuk'un, kendisini 'mülteci' şakasıyla eleştiren rol arkadaşı İsmail Hacıoğlu'nu sosyal medyada engellediği ortaya çıktı.
30.01.2024 Cadde
‘Bu kadından bıktım’
‘Bu kadından bıktım’ Başrolünde İsmail Hacıoğlu’nun yer aldığı ‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ filminin gösterimi için durdurma kararı verildi.
28.01.2024 Cadde
Acı ve isyan şarkılarda
Acı ve isyan şarkılarda “Cem Karaca’nın Gözyaşları”, Karaca’nın hayatı üzerinden ‘sanatçı sanatında siyasi tavrını yansıtmalı mı?’ sorusunu tartışmaya açıyor.
26.01.2024 Kültür Sanat
Icardi’den Cem Karaca şarkısı
Icardi’den Cem Karaca şarkısı Galatasaray’ın Arjantinli futbolcusu Mauro Icardi, Instagram’dan Cem Karaca’nın ‘Bekle Beni’ şarkısını söylediği anları paylaştı.
25.01.2024 Cadde
'İçimdeki arabesk kadını çıktı!'
'İçimdeki arabesk kadını çıktı!' Oyuncu Gülsim Ali, önceki gün Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleşen 'Cem Karaca’nın Gözyaşları' filminin galasında kameraların karşısına geçti.
24.01.2024 Cadde
Haluk Levent'in Cem Karaca anısı! 'O sen miydin?'
Haluk Levent'in Cem Karaca anısı! 'O sen miydin?' Haluk Levent, 8 Şubat 2004 tarihinde yaşamını yitiren Cem Karaca'nın hayatını beyaz perdeye taşıyan 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminin galasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Ünlü rockçı, söz ve müziğinde usta sanatçının imzası bulunan unutulmaz eser 'Islak Islak'la ilgili anısını ilk kez paylaştı.
24.01.2024 Cadde
Cem Karaca’yla düet yaptılar!
Cem Karaca’yla düet yaptılar! İsmail Hacıoğlu’nun başrolünde yer aldığı ‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ filminin galası, önceki akşam Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı.
24.01.2024 Cadde
Çifte ajan aranıyor! CIA'den Rusça video
Çifte ajan aranıyor! CIA'den Rusça video ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA), Rus istihbarat çalışanlarını taraf değiştirmeye ve ABD için çifte ajan olarak çalışmaya ikna etmek için Rusça işe alım videosu yayınladı.
23.01.2024 Dünya
İsmail Hacıoğlu'dan Melisa Aslı Pamuk'a tepki! 'Mülteci olarak yerleşmediyse gelmesi lazım'
İsmail Hacıoğlu'dan Melisa Aslı Pamuk'a tepki! 'Mülteci olarak yerleşmediyse gelmesi lazım' Başrolünde yer aldığı 'Kadınlara Mahsus'un galasına pasaportunun çalınması gerekçesiyle katılmayan Melisa Aslı Pamuk, bir ay sonra bu kez 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' galasında yer almadı. Filmin başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu, Fransa'da art arda paylaşımlar yapan partnerine çok konuşulacak bir göndermede bulundu.
23.01.2024 Cadde
İsmail Hacıoğlu, galaya eski eşiyle Duygu Kumarki ile katıldı!
İsmail Hacıoğlu, galaya eski eşiyle Duygu Kumarki ile katıldı! Cem Karaca'nın Gözyaşları filminin başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu, yaklaşık üç sene önce boşandığı Duygu Kumarki ile barışmıştı. Hacıoğlu, son olatak galaya eski eşiyle katıldı. İkilinin pozları gündem oldu.
23.01.2024 Cadde
'Beni büyüttüğün, baba gibi sarıp sarmaladığın için minnettarım!'
'Beni büyüttüğün, baba gibi sarıp sarmaladığın için minnettarım!' Son dönemde özel hayatıyla gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla kardeşi Ayhan Gürbüz'ün doğum gününü kutladı. Gürbüz'ün kardeşine yazdığı duygusal not, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.
20.01.2024 Cadde
Sıfır hata Cem Karaca!
Sıfır hata Cem Karaca! İsmail Hacıoğlu, 8 Şubat 2004’te hayatını kaybeden Cem Karaca’yı canlandırdığı ‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ filminde sanatçıyla olan benzerliğiyle şaşırttı.
20.01.2024 Cadde
Ünlülerden Alper Gezeravcı paylaşımı! 'Gururdan delirdik be'
Ünlülerden Alper Gezeravcı paylaşımı! 'Gururdan delirdik be' Türkiye’nin ilk astronotu Alper Gezeravcı’nın uzay yolculuğu Türkiye'nin gündeminden düşmüyor. Tarihe geçen Gezeravcı'nın uzay yolculuğuna ünlülerde kayıtsız kalmadı. Birçok ünlüden gurur paylaşımları geldi. İşte detaylar...
19.01.2024 Cadde
Türkiye'de bir ilk! İsmail Hacıoğlu özel teknikle nasıl Cem Karaca oldu?
Türkiye'de bir ilk! İsmail Hacıoğlu özel teknikle nasıl Cem Karaca oldu? İsmail Hacıoğlu, başrolde yer aldığı 'Cem Karaca’nın Gözyaşları' filminde, 8 Şubat 2004'te yaşamını yitiren efsanevi sanatçıya fiziksel benzerliğiyle dikkat çekti. Türkiye'de ilk kez bir filmde uygulanan yöntemle silikonla kalıp alma işlemi yerine üç boyutlu yüz taraması yapıldı.
19.01.2024 Cadde
Müzik tutkusu afişte
Müzik tutkusu afişte İsmail Hacıoğlu’nun başrolünde yer aldığı ‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ filminin merak uyandıran yeni afişi yayınlandı.
11.01.2024 Cadde
Müzik dolu fragman
Müzik dolu fragman Cem Karaca’nın hayatından ilham alınarak çekilen ‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ filminden uzun fragman yayınlandı.
5.01.2024 Cadde
'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminden yeni görüntüler
'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminden yeni görüntüler 'Tamirci Çırağı', 'Islak Islak' gibi pek çok şarkısı 7'den 70'e herkesin dilinde olan Anadolu rock müziğinin öncü isimlerinden Cem Karaca'nın hayatından ilham alınarak çekilen 'Cem Karaca’nın Gözyaşları' filminden yeni görüntüler yayınlandı.
4.01.2024 Cadde
Yeni yılı birlikte karşıladılar! Eski eşler dudak dudağa poz verdi
Yeni yılı birlikte karşıladılar! Eski eşler dudak dudağa poz verdi Son olarak 'Göktürkler Asya'nın Efendileri' adlı dizi ile izleyici karşısına çıkan başarılı oyuncu İsmail Hacıoğlu, yaklaşık üç sene önce boşandığı Duygu Kumarki ile barıştı. Birlikte bir kız çocuk sahibi olan eski eşler, yeni yılı birlikte karşıladı.
2.01.2024 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

İsmail Hacıoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.