İstinyepark Avm

İstinyepark Avm

Son dakika İstinyePark AVM haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İstinyePark AVM gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İstinyePark AVM haber sayfamızda...

İstinyepark Avm

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.584 istinyepark avm haberi bulunmuştur.
Tuba Ünsal: Aslında gülüyorum
Tuba Ünsal: Aslında gülüyorumOyuncu Tuba Ünsal, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı. Ünsal, muhabirlerin fotoğraf isteğini geri çevirmeyerek objektiflere poz verdi.
16.04.2021Cadde
Demet Akalın'ın keyfi yerinde
Demet Akalın'ın keyfi yerindeŞarkıcı Demet Akalın, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
16.04.2021Cadde
Burcu Esmersoy'un spor tarzı
Burcu Esmersoy'un spor tarzıSunucu Burcu Esmersoy, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
14.04.2021Cadde
Olcay Şahan ailesiyle hasret giderdi
Olcay Şahan ailesiyle hasret giderdiDenizlispor forması giyen Olcay Şahan, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
8.04.2021Cadde
Burcu Esmersoy'un doğal güzelliği
Burcu Esmersoy'un doğal güzelliğiEkranların aranan isimlerinden Burcu Esmersoy, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
1.04.2021Cadde
Demet Akalın-Esra Balamir küslüğü nasıl bitti?
Demet Akalın-Esra Balamir küslüğü nasıl bitti?Yaklaşık bir ay önce küsen Demet Akalın ve Esra Balamir, geçtiğimiz gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
31.03.2021Cadde
İbrahim-Mihre Çelikkol alışveriş turunda
İbrahim-Mihre Çelikkol alışveriş turundaTV8'in iddialı yapımlarından 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisinden ayrılacağı açıklanan İbrahim Çelikkol ve eşi Mihre Çelikkol, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
31.03.2021Cadde
Serdar Ortaç-Seçil Gür el ele alışveriş turunda
Serdar Ortaç-Seçil Gür el ele alışveriş turundaPopçu Serdar Ortaç, sevgilisi Seçil Gür ile İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı. Alışveriş turunda gazeteciler ile karşılaşan ve muhabirlerin fotoğraf isteğini kırmayan ikili, objektiflere poz verdikten sonra muhabirler ile ayaküstü sohbet etmeyi ihmal etmedi.
25.03.2021Cadde
Özlem Yıldız: Mecbur kalmadıkça dışar çıkmıyorum!
Özlem Yıldız: Mecbur kalmadıkça dışar çıkmıyorum!Sunucu Özlem Yıldız, İstinyePark AVM'de görüntülendi. Yalnız başına alışveriş turuna çıkan Yıldız, gazetecilerin objektiflerine poz vermeyi ihmal etmezken, muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.
20.03.2021Cadde
Merve Boluğur'un morali bozuk!
Merve Boluğur'un morali bozuk!12 yıldır beslediği ‘Shih Tzu’ cinsi köpeği Çiko’yu kaybeden oyuncu Merve Boluğur, önceki gün İstinyePark AVM'deydi.
20.03.2021Cadde
Cemal Can Canseven'in alışveriş stili
Cemal Can Canseven'in alışveriş stili'Survivor 2020' şampiyonluğu sonrası Aleyna Tilki'yle başrolü paylaştığı dizi ile oyunculuk kariyerine başlayan Cemal Can Canseven, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
18.03.2021Cadde
Selen Görgüzel'in telefon trafiği
Selen Görgüzel'in telefon trafiğiOyuncu Selen Görgüzel Alkan, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
18.03.2021Cadde
Burcu Esmersoy'dan yıldırım hızıyla alışveriş
Burcu Esmersoy'dan yıldırım hızıyla alışverişEkranların sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
16.03.2021Cadde
Hamdi Alkan: Ortanca kızım İlknaz
Hamdi Alkan: Ortanca kızım İlknazOyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan, eşi Selen Görgüzel'in kızı İlknaz Lauren ile birlikte İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
16.03.2021Cadde
Metin Şentürk: Aman hasta olmayın
Metin Şentürk: Aman hasta olmayınGeçtiğimiz yıl sonunda koronavirüse yakalanan ve kısa sürede hastalığı yenerek eski sağlığına kavuşan şarkıcı Metin Şentürk, İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
16.03.2021Cadde
Demet Şener'in boyunu geçmemek için dizlerini kırdı
Demet Şener'in boyunu geçmemek için dizlerini kırdıKızı İrem Kutluay ile birlikte İstinyePark AVM'de görüntülenen eski model Demet Şener, hafta sonunun tadını alışveriş yaparak çıkardı.
15.03.2021Cadde
İdo Tatlıses düğün tarihini açıkladı
İdo Tatlıses düğün tarihini açıkladıİbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses, günün erken saatlerinde İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı. Yasemin Şefkatli ile aşk yaşayan şarkıcı, iki kez erteledikleri düğün hakkında konuştu.
11.03.2021Cadde
Gizem Tuncer koronavirüs nedeniyle panfobik oldu!
Gizem Tuncer koronavirüs nedeniyle panfobik oldu!Ünlü türkücü Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer, bir yılı aşkın süredir tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi sebebiyle yaşadığı korkuyu anlattı.
11.03.2021Cadde
Aylin Coşkun beyazlar içinde
Aylin Coşkun beyazlar içindeŞarkıcı Aylin Coşkun, geçtiğimiz gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
10.03.2021Cadde
Alişan-Buse Varol alışveriş turunda
Alişan-Buse Varol alışveriş turundaŞarkıcı Alişan ile oyuncu eşi Buse Varol Tektaş, İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
9.03.2021Cadde
Seçil Gür: Yanlış anlaşıldım!
Seçil Gür: Yanlış anlaşıldım!Serdar Ortaç'ın sevgilisi Seçil Gür, İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı. Tek başına alışveriş turuna çıkan şarkıcı, Markalar Sokağı'nda karşılaştığı gazetecilerin objektiflerine poz vermeyi ihmal etmedi.
5.03.2021Cadde
Zehra Çilingiroğlu verdiği kilolarla dikkat çekti
Zehra Çilingiroğlu verdiği kilolarla dikkat çektiHülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra Çilingiroğlu, dün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
5.03.2021Cadde
Şarkıcı Ege'den kitap alışverişi
Şarkıcı Ege'den kitap alışverişi90'lı yılların efsane isimlerinden Ege, akşam saatlerinde İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
4.03.2021Cadde
Burcu Esmersoy'un alışveriş stili
Burcu Esmersoy'un alışveriş stiliSunucu Burcu Esmersoy, İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı. Esmersoy, Markalar Sokağı'nda özel şoförlü aracından inerek alışveriş turuna başladı.
3.03.2021Cadde
Demet Akalın'ın keyfi yerinde
Demet Akalın'ın keyfi yerinde Şarkıcı Demet Akalın, sunuculuğunu yaptığı sabah programı sonrası İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
2.03.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

ünlüler dünyasıünlülerin stiliBurcu EsmersoyDemet Akalınoyuncu

İstinyepark Avm ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.