Kadir İstekli

Kadir İstekli

Son dakika Kadir İstekli haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kadir İstekli gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kadir İstekli haber sayfamızda...

Kadir İstekli

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 150 kadir istekli haberi bulunmuştur.
Utanç davası ertelendi
Utanç davası ertelendi İsmailağa Cemaati’ne bağlı Hiranur Vakfı’nın kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel’in kızı H.K.G.’nin evlilik adı altında altı yaşından itibaren cinsel istismara maruz kalması ile ilgili dava, istinaf mahkemesinin verdiği bozma kararının ardından dün yeniden görülmeye başlandı.
7.05.2024 Gündem
Türkiye bu olayı konuşmuştu! 6 yaşında evlendirme davasında yeni gelişme
Türkiye bu olayı konuşmuştu! 6 yaşında evlendirme davasında yeni gelişme 6 yaşında evlendirilme davasında kararın İstinaf Mahkemesi tarafından bozulmasının ardından sanıklar Kadir İstekli, Yusuf Ziya Gümüşel ve Fatima Gümüşel’in yargılanmasına başlandı. Duruşma sanık avukatlarının mazeretli şekilde katılmamalarından dolayı 10 Haziran’a ertelendi.
6.05.2024 Haberler
Türkiye bu olayı konuşmuştu! 6 yaşında evlendirme davasında yeni gelişme
Türkiye bu olayı konuşmuştu! 6 yaşında evlendirme davasında yeni gelişme 6 yaşında evlendirilme davasında kararın İstinaf Mahkemesi tarafından bozulmasının ardından sanıklar Kadir İstekli, Yusuf Ziya Gümüşel ve Fatima Gümüşel’in yargılanmasına başlandı. Duruşma sanık avukatlarının mazeretli şekilde katılmamalarından dolayı 10 Haziran’a ertelendi.
6.05.2024 Gündem
6 yaşında evlendirme davasında yeni gelişme!
6 yaşında evlendirme davasında yeni gelişme! İstanbul Bölge İdare Mahkemesi'nin 6 yaşında evlendirildiği iddiasıyla açılan davada yargılanan Kadir İstekli, Yusuf Ziya Gümüşel ve Fatıma Gümüşel'in hapis cezalarının bozulması yönünde karar vermesinin ardından, davanın yeniden görüleceği tarih belli oldu.
1.03.2024 Gündem
6 yaşında evlendirme davası: İstinaf cezayı az bularak bozdu! Yeniden yargılanacaklar
6 yaşında evlendirme davası: İstinaf cezayı az bularak bozdu! Yeniden yargılanacaklar 6 yaşında evlendirilme davasından sanık Kadir İstekli 30 yıl, Yusuf Ziya Gümüşel 20 yıl ve Fatıma Gümüşel’in 16 yıl 8 ay hapis cezası ile cezalandırıldıkları karar istinaf mahkemesi tarafından bozuldu. Mahkeme cezanın arttırılması gerektiğini belirterek kararın usul ve esas yönünden bozulmasına karar verdi.
23.02.2024 Gündem
Türkiye'nin konuştuğu skandal! 6 yaşında evlendirme davasında karar
Türkiye'nin konuştuğu skandal! 6 yaşında evlendirme davasında karar İstanbul'da 6 yaşında H.K.G.'nin evlendirilmesiyle ilgili görülen davada mahkeme kararını açıkladı.
23.10.2023 Gündem
Türkiye'nin konuştuğu skandal! Yarın karar bekleniyor
Türkiye'nin konuştuğu skandal! Yarın karar bekleniyor 6 yaşındaki çocuğun evlendirilmesiyle ilgili Kadir İstekli, baba Yusuf Ziya Gümüşel ve anne Fatıma Gümüşel için yarın karar çıkması bekleniyor.
22.10.2023 Gündem
Türkiye'nin konuştuğu skandal! 6 yaşında evlendirme davasında yeni gelişme
Türkiye'nin konuştuğu skandal! 6 yaşında evlendirme davasında yeni gelişme 6 yaşındaki H.K.G.'nin evlendirilmesiyle ilgili dava bir kez daha ertelendi. Öte yandan dava sonrası gerginlik yaşandığı gözlemlendi.
9.10.2023 Gündem
6 yaşında evlendirme davasında yeni gelişme! Mehmet Emin Marankoz hakkında karar çıktı
6 yaşında evlendirme davasında yeni gelişme! Mehmet Emin Marankoz hakkında karar çıktı 6 yaşındaki çocuğun evlendirilmesiyle ilgili H.K.G.'nin 2012 yılında Haydarpaşa Numune Hastanesi'nden yaşını büyük göstermek için alınan 'sahte kemik yaşı tespit' raporu ile ilgili 3'ü doktor 7 şüpheli ilk kez hakim karşısına çıktı. Tek tutuklu sanık olan Mehmet Emin Marankoz hakkında karar çıktı.
11.09.2023 Gündem
Utanç davası ertelendi
Utanç davası ertelendi İstanbul H.K.G.’nin 6 yaşındayken 29 yaşındaki Kadir İstekli’yle zorla evlendirilmesine ilişkin dava, sanık Kadir İstekli’nin avukatının istifa etmesi üzerine 9 Ekim’e ertelendi.
18.07.2023 Gündem
6 yaşında evlendirme davasında yeni gelişme! Duruşma ertelendi
6 yaşında evlendirme davasında yeni gelişme! Duruşma ertelendi 6 yaşındaki H.K.G.'nin evlendirilmesiyle ilgili Kadir İstekli, baba Yusuf Ziya Gümüşel ve anne Fatıma Gümüşel yargılandığı davanın duruşması, Kadir İstekli'nin avukatının istifa etmesi üzerine ileri bir tarihe ertelendi.
17.07.2023 Gündem
Utanç davasında karar çıkmadı
Utanç davasında karar çıkmadı Hiranur Vakfı kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel’in, kızını 6 yaşındayken cemaat mensubu Kadir İstekli ile evlendirmesine ilişkin davada karar çıkmadı.
6.06.2023 Gündem
6 yaşındaki çocuğun evlendirilme davası: Duruşma 17 temmuz'a ertelendi
6 yaşındaki çocuğun evlendirilme davası: Duruşma 17 temmuz'a ertelendi 6 yaşındaki çocuğun evlendirilmesiyle ilgili baba Yusuf Ziya Gümüşel ve anne Fatıma Gümüşel ile Kadir İstekli'nin yargılandığı davada savcı mütalaa vermek için ek süre talebinde bulundu. Mahkeme, sanıklar Kadir İstekli ve Yusuf Ziya Gümüşel'in tutukluluk hallerinin devamına karar verirken, duruşma 17 Temmuz'a ertelendi.
5.06.2023 Gündem
6 yaşında evlendirme davası! Yarın kararın çıkması bekleniyor
6 yaşında evlendirme davası! Yarın kararın çıkması bekleniyor 6 yaşındaki çocuğun evlendirilmesiyle ilgili Kadir İstekli, baba Yusuf Ziya Gümüşel ve anne Fatıma Gümüşel’in yargılandığı davada yarın karar çıkması bekleniyor.
4.06.2023 Gündem
6 yaşında evlendirilme davası 5 Haziran'a ertelendi
6 yaşında evlendirilme davası 5 Haziran'a ertelendi 6 yaşında çocuğun evlendirilmesi ile ilgili duruşma 5 Hazirana ertelendi. Mahkeme, sanıklar Kadir İstekli ve Yusuf Ziya Gümüşel'in tutukluluk hallerinin devamına karar verildi.
31.03.2023 Haberler
6 yaşında evlendirilme davası 5 Haziran'a ertelendi
6 yaşında evlendirilme davası 5 Haziran'a ertelendi 6 yaşında çocuğun evlendirilmesi ile ilgili duruşma 5 Hazirana ertelendi. Mahkeme, sanıklar Kadir İstekli ve Yusuf Ziya Gümüşel'in tutukluluk hallerinin devamına karar verildi.
31.03.2023 Gündem
6 yaşında evlendirilme davası: Adliye önünde toplandılar
6 yaşında evlendirilme davası: Adliye önünde toplandılar Hiranur Vakfı kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel'in 6 yaşında kızı H.K.G.'yı, 29 yaşındaki Kadir İstekli ile evlendirdiği iddiasıyla Kartal Anadolu Adliyesi'nde görülen üçüncü davada, adliye önüne gelen bazı sivil toplum örgütleri basın açıklamalarında bulundu. 
31.03.2023 Gündem
6 yaşında evlendirilme davası: 31 Mart'a ertelendi
6 yaşında evlendirilme davası: 31 Mart'a ertelendi 6 yaşındaki çocuğun evlendirilmesiyle ilgili Kadir İstekli ve baba Yusuf Ziya Gümüşel'in yargılandığı dava 31 Mart'a ertelendi. Mahkeme heyeti, sanık İstekli ve baba Gümüşel'in tutukluluk halinin devamına karar verdi.
27.02.2023 Gündem
6 yaşında evlendirme davası! Adliye önünde destek ve protesto
6 yaşında evlendirme davası! Adliye önünde destek ve protesto 6 yaşındaki H.K.G.'nin evlendirilmesiyle ilgili Kadir İstekli ve baba Yusuf Ziya Gümüşel'in yargılandığı dava öncesi, adliye önünde protesto eden grupların yanı sıra destek için gelenler de yer aldı.
27.02.2023 Gündem
TBMM Çocuk İstismarını Araştırma Komisyonu toplandı
TBMM Çocuk İstismarını Araştırma Komisyonu toplandı TBMM Çocuk İstismarını Araştırma Komisyonu toplandı. Komisyon, Milli Eğitim ve İçişleri Bakanlığı yetkililerini dinledi.
1.02.2023 Gündem
‘Hiranur Vakfı’nda yaşanan istismar davası başladı: Yayın yasağı ve gizlilik kararı
‘Hiranur Vakfı’nda yaşanan istismar davası başladı: Yayın yasağı ve gizlilik kararı Yusuf Ziya Gümüşel’in kızı H.K.G.’yi 6 yaşındayken Kadir İstekli’yle imam nikahı kıyarak yıllarca cinsel istismara maruz bırakmasına ilişkin davanın ilk duruşması dün görüldü. Baroların ve STK’ların katılma taleplerini reddeden mahkeme, yayın yasağı ve gizlilik kararı vererek, basın mensuplarını salondan çıkardı...
31.01.2023 Gündem
6 yaşındaki çocuğa istismar davası: Mahkemeden yayın yasağı
6 yaşındaki çocuğa istismar davası: Mahkemeden yayın yasağı 6 yaşındaki H.K.G.’nin cinsel istismara uğraması iddialarına ilişkin, Hiranur Vakfı kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel, anne Fatıma Gümüşel ve evlendirildiği Kadir İstekli bugün ilk kez hâkim karşısına çıktı. Yayın yasağı getirilen dava 27 Şubat'a ertelendi.
30.01.2023 Gündem
6 yaşındaki çocuğun istismarı davası başladı
6 yaşındaki çocuğun istismarı davası başladı İsmailağa cemaatine bağlı Hiranur Vakfı’nın kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel’in 6 yaşındaki kız çocuğunun istismarıyla ilgili dava kapsamında baba Gümüşel ve 6 yaşındayken H.K.G. ile evlendiği iddia edilen Kadir İstekli bugün ilk kez hâkim karşısına çıkacak.
30.01.2023 Haberler
6 yaşındaki çocuğun istismarı davası başlıyor
6 yaşındaki çocuğun istismarı davası başlıyor İsmailağa cemaatine bağlı Hiranur Vakfı’nın kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel’in 6 yaşındaki kız çocuğunun istismarıyla ilgili dava kapsamında baba Gümüşel ve 6 yaşındayken H.K.G. ile evlendiği iddia edilen Kadir İstekli bugün ilk kez hâkim karşısına çıkacak.
30.01.2023 Gündem
6 yaşında evlendirilme davası yarın başlıyor
6 yaşında evlendirilme davası yarın başlıyor 6 yaşındaki çocuğun evlendirilmesiyle ilgili dava kapsamında Kadir İstekli ve baba Yusuf Ziya Gümüşel yarın ilk kez hakim karşısına çıkacak.
29.01.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Kadir İstekli ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.