Karşıyaka Belediyesi

Karşıyaka Belediyesi

Son dakika Karşıyaka Belediyesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Karşıyaka Belediyesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Karşıyaka Belediyesi haber sayfamızda...

Karşıyaka Belediyesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.218 karşıyaka belediyesi haberi bulunmuştur.
En güzel balkon bahçe seçilecek
En güzel balkon bahçe seçilecek Kent yaşamında yeşil dokunun önemine dikkat çekmeyi ve vatandaşları çevre düzenlemesine teşvik etmeyi amaçlayan Karşıyaka Belediyesi, ‘En Güzel Balkon Bahçe Yarışması’nı bu yıl 22’nci kez gerçekleştirecek.
20.04.2024 Ege
CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tugay: İzmir'i birlikte müziğin şehri yapacağız
CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tugay: İzmir'i birlikte müziğin şehri yapacağız CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cemil Tugay, genç müzisyenlerin hayalini gerçekleştirerek, Çatı Stüdyosu'nu hizmete aldı. Tugay, "İzmir gençlerin, müziğin, sanatın kentidir. O nedenle burada oy kullanacak herkesin oyunu istiyorum. O yaşa gelmemiş olan herkesten de anne babalarına mutlaka o sandığa götürmelerini istiyorum" dedi.
18.03.2024 Gündem
Sandıkta birliktelik mesajı
Sandıkta birliktelik mesajı CHP Genel Başkanı Özel “İttifak yaptığımız partilerin yöneticileri ile anlaşamamış olabiliriz ancak seçmen ile sandıkta bir araya gelecek anlayışa ihtiyaç var” dedi.
13.03.2024 Gündem
Karşıyaka’da bostanlar artıyor
Karşıyaka’da bostanlar artıyor Karşıyaka Belediyesi, iklim değişikliği ve gıda krizine karşı yürüttüğü etkin mücadele kapsamında kent içi tarımı yaygınlaştırmaya yönelik çalışmalarına devam ediyor.
24.02.2024 Ege
2 bin kontenjan  2 saatte tükendi
2 bin kontenjan 2 saatte tükendi Karşıyaka Belediyesi’nin her yıl 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü kapsamında düzenlediği Ata’dan Ana’ya Saygı Koşusu’na rekor başvuru gerçekleşti.
9.11.2023 Ege
Barış Manço’nun büstü açıldı
Barış Manço’nun büstü açıldı Barış Manço’nun doğumunun 80’inci yılı ve Cumhuriyet’in 100’üncü senesi Karşıyaka’da ölümsüzleşti.
9.11.2023 Cadde
Cumhuriyet şöleni
Cumhuriyet şöleni Cumhuriyet’in 100. yılı anısına Karşıyaka Volkan Konak, Çiğli de Melek Mosso’yu sevenleriyle buluşturdu.
28.10.2023 Ege
Manço’nun anısı ölümsüzleşti
Manço’nun anısı ölümsüzleşti Karşıyaka Belediyesi, Barış Manço’yu 1997 yılında unutulmaz bir konser verdiği sahilde açacağı büst ile ölümsüzleştirdi.
28.10.2023 Ege
Türkiye birincisi!
Türkiye birincisi! TMMOB Şehir Plancıları Odası tarafından, 2003 yılında hayata veda eden Prof. Dr. Raci Bademli anısına düzenlenen ve iki yılda bir tekrarlanan Raci Bademli İyi Uygulamalar Ödülü Yarışması, 11’inci kez gerçekleştirildi.
21.10.2023 Ege
Bütçede ‘güneş’ açıyor
Bütçede ‘güneş’ açıyor 2021’de GES kapasitesini 3 katına çıkaran Karşıyaka Belediyesi, 8 ayda 4.5 milyon liralık elektrik üretti. Başkan Tugay, “Hedefimiz tüm enerjimizi karşılamak” dedi.
7.10.2023 Ege
Kahramanlar anılacak
Kahramanlar anılacak İzmir’in kurtuluş günü 9 Eylül’ün 101. yıldönümü, Karşıyaka’da büyük coşku ve heyecanla kutlanacak. Karşıyaka Belediyesi tarafından yurttaşların katılımıyla gerçekleştirilecek söyleşi ve etkinliklerde, Ulu Önder Atatürk ve mücadele arkadaşları sonsuz minnetle anılacak.
9.09.2023 Ege
Karşıyaka'nın sembol ismi hayatını kaybetti
Karşıyaka'nın sembol ismi hayatını kaybetti Karşıyaka Spor Kulübü'nün sembol taraftarlarından Mustafa Baykara, son dönemde yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle 70 yaşında hayatını kaybetti.
27.08.2023 Futbol
Karşıyaka’nın sosyal tesisleri bütçe dostu
Karşıyaka’nın sosyal tesisleri bütçe dostu Karşıyaka Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü’nün kontrolünde bulunan tesislerde kaliteli ürünler uygun fiyatlarla vatandaşla buluşturuluyor.
26.08.2023 Ege
Karşıyaka’da Balkan rüzgarı
Karşıyaka’da Balkan rüzgarı Karşıyaka Belediyesi’nin, Birleşik Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği işbirliğinde düzenlediği ‘Fikri Altay Mahalle Şenliği’ renkli görüntülere sahne oldu.
19.08.2023 Ege
Ayda 1100 çocuk yüzme öğreniyor
Ayda 1100 çocuk yüzme öğreniyor Karşıyaka Belediyesi, spor alışkanlığını kent yaşamının bir parçası haline getirmek için yoğun bir çalışma gerçekleştiriyor.
5.08.2023 Ege
Karşıyakalı minikler binicilikle tanışıyor
Karşıyakalı minikler binicilikle tanışıyor Karşıyaka Belediyesi, kentin en sevilen tesislerinden biri olan Tay Park’ta İzmirli çocukları binicilik sporu ile buluşturmaya devam ediyor.
5.08.2023 Ege
32 futbol sahası kadar yeşil alan
32 futbol sahası kadar yeşil alan Hem kentin ekolojik dengesine katkı sunmayı hem de Karşıyakalıları şehir içerisinde doğayla buluşturmayı hedefleyen Karşıyaka Belediyesi, Mustafa Kemal Mahallesi’nde “Kent Ormanı” kuruyor.
29.07.2023 Ege
Nazan Öncel'in adı İzmir'de caddeye verildi
Nazan Öncel'in adı İzmir'de caddeye verildi İzmir Karşıyaka Belediyesi, Bostanlı ve Yalı Mahalleleri arasındaki sokağa, şarkıcı ve söz yazarı Nazan Öncel'in ismini verdi. Caddenin haritasını sosyal medya hesabından paylaşan usta sanatçıyı, Nükhet Duru ve Aylin Aslım tebrik etti.
21.07.2023 Cadde
Kediler evlerine kavuştu
Kediler evlerine kavuştu Karşıyaka Belediyesi, hayvanseverlerin talebi üzerine, Zübeyde Hanım Parkı’nda yaşayan sokak kedileri için ahşap evlerin bulunduğu yeni bir barınma alanı oluşturdu.
8.07.2023 Ege
Karşıyaka, tarımın geleceğini koruyor
Karşıyaka, tarımın geleceğini koruyor Karşıyaka Belediyesi’nin yerel üretici pazarında bölgede yetiştirilen ürünler ilk elden tüketiciyle buluşturuluyor.
26.06.2023 Ege
Kumru çok sevildi
Kumru çok sevildi Karşıyaka Belediyesi’nin kent içi ulaşımı rahatlatmak ve karbon salınımı azaltmak için hizmete sunduğu elektrikli scooter Kumru, 18 ayda 19 bin aktif kullanıcıya ulaştı.
17.06.2023 Ege
Karşıyaka’da yaz okulları başlıyor
Karşıyaka’da yaz okulları başlıyor Karşıyaka Belediyesi yaz döneminde açtığı ücretsiz spor okullarıyla spor kültürünü yaygınlaştırıyor.
17.06.2023 Ege
Sorunların çözümünde STK’lar başrolde
Sorunların çözümünde STK’lar başrolde Karşıyaka Belediyesi’nin STK’ları bir araya getirdiği ve İzmir Baba’nın adını yaşatan Sancar Maruflu Sivil Toplum Yerleşkesi bir yılını doldurdu.
10.06.2023 Ege
Eski bisikletler yüzleri güldürüyor
Eski bisikletler yüzleri güldürüyor Karşıyaka Belediyesi tarafından Bisan’ın katkılarıyla yürütülen “Eski Bisikletini İyiliğe Dönüştür” projesi, çocukların yüzünü güldürmeye devam ediyor.
3.06.2023 Ege
3.5 saatte doldu
3.5 saatte doldu Karşıyaka Belediyesi’nin düzenlediği Zübeyde Hanım Koşusu’na başvurular kısa sürede tamamlandı. 1750 katılımcı 4 bin metrelik parkurda ter dökecek.
18.05.2023 Ege

Benzer Haber Etiketleri

Karşıyaka Belediyesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.