Kartel

Kartel

Son dakika kartel haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kartel gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kartel haber sayfamızda...

Kartel

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 338 kartel haberi bulunmuştur.
Meksika'da kartel lideri ve belediye başkanı gözaltında
Meksika'da kartel lideri ve belediye başkanı gözaltındaKörfez Karteli'nin 'Kovboy' lakaplı liderlerinden Evaristo Cruz ve adamları silahlarıyla birlikte bir kasabada yakalandı. Gözaltına alınan kasaba belediye başkanının evinde de silahlar ve uyuşturucu çıktı.
9.04.2021Dünya
Son dakika: Doğum gününden bir gün önce... Banyoda parçalayıp kameraya çektiler!
Son dakika: Doğum gününden bir gün önce... Banyoda parçalayıp kameraya çektiler!Son dakika haberine göre, banyodaki dehşeti bir yandan kameraya alırken bir yandan kahkahalar attılar. Doğum gününden sadece bir gün önce, 13 Mart'ta kayıp olarak bildirilen genç kadının feci sonu, önce ülkede sonra da tüm dünyada manşet oldu.
8.04.2021Dünya
Son dakika: Dünya gündemi sarsıldı! Cesetleri asitle yakıyor, hamile kadınlara bile acımıyor
Son dakika: Dünya gündemi sarsıldı! Cesetleri asitle yakıyor, hamile kadınlara bile acımıyorSon dakika haberlere göre, kurbanlarının kalplerini söküyor, cesetlerini asitle eritiyor, hamile kadınlara bile acımıyor. Ülkenin en güçlü uyuşturucu baronunun, tutuklanan kızı tarafından ele verilebileceği iddiası dünya gündemine bomba gibi düşerken, uzmanlar daha çok kan dökülebileceğinden korkuyor.
5.04.2021Dünya
Son dakika: Kanlı pazarlık! Her şey masada, bir ay içinde...
Son dakika: Kanlı pazarlık! Her şey masada, bir ay içinde...Son dakika haberlere göre, kocası dünyanın en ünlü suçlusu. Onun hakkında yapılan suçlamalar da uzayıp gidiyor. El Chapo lakaplı Meksikalı uyuşturucu örgütünün elebaşı Joaquin Guzman'ın, eski güzellik kraliçesi eşi Emma Colonel Aispuro tutuklandığından beri gündemden düşmüyor. Son dakika haberine göre, eski kraliçenin avukatının açıklamaları ise bomba etkisi yarattı.
23.03.2021Dünya
Son dakika: Dünyanın konuştuğu pazarlık! Azılı suçlunun karısı...
Son dakika: Dünyanın konuştuğu pazarlık! Azılı suçlunun karısı...Son dakika haberlere göre, kocası dünyanın en ünlü suçlusu. Onun hakkında yapılan suçlamalar da uzayıp gidiyor. El Chapo lakaplı Meksikalı uyuşturucu örgütünün elebaşı Joaquin Guzman'ın, eski güzellik kraliçesi eşi Emma Colonel Aispuro tutuklandığından beri gündemden düşmüyor. Son dakika haberine göre, eski kraliçenin avukatının açıklamaları ise bomba etkisi yarattı.
19.03.2021Dünya
Son dakika... Canlı canlı yaktılar!
Son dakika... Canlı canlı yaktılar!Yeryüzünün en tehlikeli ülkesinden bir kez daha dünyayı dehşete düşüren bir haber yayıldı, sosyal medyadaki görüntüleri izleyenlerin kanı çekildi.
18.03.2021Dünya
İspanya'da polis ev yapımı, narko denizaltı ele geçirdi
İspanya'da polis ev yapımı, narko denizaltı ele geçirdiMalaga kentindeki bir depoda ulaşılan denizaltı, fiberglass ve kontraplaktan yapılmış. Polis, aracın henüz kullanılmadığını açıkladı.
13.03.2021Dünya
Son dakika... 'Benim için cinayet değil, hedefti!' Escobar'a yönelik suikast planını anlattı...
Son dakika... 'Benim için cinayet değil, hedefti!' Escobar'a yönelik suikast planını anlattı...Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük suç şebekelerinden birisi olan Kolombiya'daki Medellin kartelinin başındaki isim Pablo Escobar'a yapılması planlanan suikast, ayrntılarıyla ortaya çıktı. Dünyaya dehşet saçarken kentte aziz gibi görülen Escobar'ı öldürmesi için tutulan bir grup kiralık asker ve gruba liderlik eden eski komanda McAleese için işler hiç de beklendiği gibi gitmedi...
12.03.2021Dünya
Emniyet'in hazırladığı haritada çarpıcı detay! Canlı yayında anlattı
Emniyet'in hazırladığı haritada çarpıcı detay! Canlı yayında anlattıTürk güvenlik güçlerinin yaptığı çok önemli operasyonlarla üç önemli uyuşturucu hattı dağıldı. Peki dünyada uyuşturucu trafiği nasıl işliyor? Emniyet'in hazırladığı bu haritalar ne anlama geliyor? CNN Türk İstihbarat Şefi Nihat Uludağ, uyuşturucu trafik rotasını anlattı.
10.03.2021Haberler
Son dakika... Emniyet'in hazırladığı haritada çarpıcı detay! Canlı yayında anlattı
Son dakika... Emniyet'in hazırladığı haritada çarpıcı detay! Canlı yayında anlattıTürk güvenlik güçlerinin yaptığı çok önemli operasyonlarla üç önemli uyuşturucu hattı dağıldı. Peki dünyada uyuşturucu trafiği nasıl işliyor? Emniyet'in hazırladığı bu haritalar ne anlama geliyor? CNN Türk İstihbarat Şefi Nihat Uludağ, uyuşturucu trafik rotasını anlattı.
10.03.2021Gündem
Meksika'da beş yılda 17 bin 715 kadın öldürüldü
Meksika'da beş yılda 17 bin 715 kadın öldürüldüUyuşturucu kartellerinin savaşlarına sahne olan yeryüzünün en tehlikeli ülkesinde yayımlanan rapor, dünya çapında şok etkisi yarattı. Rapora göre, kadınlara yönelik şiddet her geçen yıl artıyor.
9.03.2021Dünya
Rekabet Kurumu faaliyetlerinin tüketici refahına katkısı 10 milyar lirayı aştı
Rekabet Kurumu faaliyetlerinin tüketici refahına katkısı 10 milyar lirayı aştıRekabet Kurumu'nun 2019 ve 2020'de yürüttüğü faaliyetlerin tüketici refahına sağladığı fayda yıllık ortalama 5 milyar lirayı, toplamda ise 10 milyar lirayı geçti.
6.03.2021Ekonomi
Tansu Çiller, 28 Şubat sürecini anlattı: Ne yapacaksanız bana yapın, ipim cebimde
Tansu Çiller, 28 Şubat sürecini anlattı: Ne yapacaksanız bana yapın, ipim cebimdeEski Başbakanlardan Prof. Dr. Tansu Çiller, 28 Şubat sürecinde yaşananlara ilişkin, "Sayın Cumhurbaşkanı Demirel tarafından bana ve Sayın Erbakan'a, 'Asker ayakta' şeklinde mesajlar iletilmeye başlandı. Hatta bu tehditler öyle boyutlara geldi ki evlatlarım, ailem hedefteydi. 'Ne yapacaksanız bana yapın, ipim cebimde' dedim." ifadelerini kullandı.
28.02.2021Siyaset
Son dakika: Fiyatı yüzde 50 arttı! Çözüm aranıyor...
Son dakika: Fiyatı yüzde 50 arttı! Çözüm aranıyor...Dünyada artan hammadde fiyatları pek çok üründe ambalaj fiyatlarının da artmasına neden oluyor. Gıda ürünlerinde de paket maliyetinin arttığı hesaplanıyor. Sektör temsilcileri önerilerini bakanlıklar ile paylaşıyor, plastikteki ‘suni balona’ çözüm aranıyor
28.02.2021Ekonomi
Son dakika: Ve ABD duyurdu... Dünyada son haber!
Son dakika: Ve ABD duyurdu... Dünyada son haber!Son dakika haberlere göre, kocası dünyanın en ünlü suçlusu! ABD Adalet Bakanlığı, sadece birkaç saat önce dünyaya ilan etti. Son dakika haberine göre, El Chapo lakaplı Meksikalı uyuşturucu örgütünün elebaşı Joaquin Guzman'ın eşi Emma Colonel Aispuro tutuklandı.
23.02.2021Dünya
Meksika'da çantaların içinden insan kalıntıları çıktı
Meksika'da çantaların içinden insan kalıntıları çıktıJalisco'ya bağlı Zapopan'da bulunan çantalar kemiklerin incelenmesi için Adli Tıp'a gönderildi, bölgede Meksika'nın en ürkütücü karteli Jalisco Yeni Nesil hakim.
13.02.2021Dünya
'Çinli El Chapo' Hollanda'da yakalandı
'Çinli El Chapo' Hollanda'da yakalandıYıllık 70 milyar kazanan örgütü yöneten dünyanın en çok aranan suçlularından Tse Chi Lop, Tayvan'dan Çin'e giden uçak seferinde Amsterdam'daki aktarma sırasında yakayı ele verdi.
24.01.2021Dünya
Kartel Nedir? Kartel Oluşturma Ne Anlama Gelir?
Kartel Nedir? Kartel Oluşturma Ne Anlama Gelir?Günümüzde pek çok işletme ve firma bulunmaktadır. Firmalar içerisinde büyük rekabetler oluşur. Burada kartel kavramı ortaya çıkmaktadır. Kartel kavramının ne olduğu meral edilen konulardan birisidir. Peki, kartel nedir? Kartel oluşturma ne anlama gelir? Sizlere kartelin tanımını ve kartel oluşturmanın ne demek olduğun sizlere detaylıca derledik.
Rekabet Kurumu Başkanı Küle'den 'reform' açıklaması
Rekabet Kurumu Başkanı Küle'den 'reform' açıklamasıRekabet Kurumu Başkanı Birol Küle, rekabet kurumlarının reformları uygulamalara yansıtmasının önemine dikkati çekerek, birbiriyle iltisaklı meselelere tüketici refahı odaklı cevap verdiklerini söyledi.
15.12.2020Ekonomi
Son dakika... Şok görüntüler yayıldı! Yüzü göründü...
Son dakika... Şok görüntüler yayıldı! Yüzü göründü...Sosyal medyadaki dekolteli ve silahlı görüntüleriyle gittikçe ünlenen, yüzünü emojilerle kapatan genç kadının son videosunda yalnızca sesi duyuluyordu. Ancak söyledikleri savaşı yeni bir boyuta taşıdı.
4.12.2020Dünya
Meksika eski bakan Luna'nın ABD'de değil kendi ülkesinde yargılanmasını istiyor
Meksika eski bakan Luna'nın ABD'de değil kendi ülkesinde yargılanmasını istiyorMeksika, 'ABD’nin bir uyuşturucu çetesini koruduğu' gerekçesiyle yargıladığı Eski Kamu Güvenliği Bakanı Garcia Luna’yı kendi ülkesinde yargılamak istediğini bildirdi.
30.11.2020Dünya
Kadın siyasetçinin paylaşımı olay yarattı!
Kadın siyasetçinin paylaşımı olay yarattı!Kartel savaşları nedeniyle on binlerce kişiyi uyuşturucuya kurban veren ülkede, bir siyasetçinin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım olay yarattı.
24.11.2020Dünya
Mormon katliamının arkasından kartel lideri çıktı
Mormon katliamının arkasından kartel lideri çıktıMeksika'da geçen yıl Mormon Kilisesi'ne bağlı Amerikalı bir ailenin 9 üyesinin öldürülmesiyle ilgili olarak bir kişinin daha yakalandığı bildirildi. BBC'nin Meksika Kamu Güvenliği Bakanlığı yetkililerine dayandırdığı haberine göre, "La Linea" uyuşturucu karteliyle bağlantılı, eski polis memuru olduğu düşünülen bir kişi gözaltına alındı.
24.11.2020Dünya
'Bücür'ün oğullarından şeytani plan! Para karşılığı örgüte katıyor
'Bücür'ün oğullarından şeytani plan! Para karşılığı örgüte katıyorMeksika'nın ünlü uyuşturucu baronu “El Chapo” (Bücür) lakaplı Joaquin Guzman’ın oğlullarının, ülkenin kuzey sınırlarındaki uyuşturucu rehabilitasyon merkezindeki gençleri parayla örgüte kattığı ortaya çıktı.
10.11.2020Dünya
Meksika'da hafta sonu 114 kişi cinayete kurban gitti
Meksika'da hafta sonu 114 kişi cinayete kurban gittiMeksika'da geçen hafta sonu ülkenin çeşitli kentlerinde çıkan şiddet olaylarında 114 kişinin cinayete kurban gittiği bildirildi.
12.10.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

MeksikakarteluyuşturucuABDEl Chapo Guzman

Kartel ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.