Katie Holmes

Katie Holmes

Son dakika Katie Holmes haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Katie Holmes gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Katie Holmes haber sayfamızda...

Katie Holmes

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 344 katie holmes haberi bulunmuştur.
Katie Holmes-Emilio Vitolo Jr. aşkı bitti!
Katie Holmes-Emilio Vitolo Jr. aşkı bitti!Geçtiğimiz yıl oyuncu ve şef Emilio Vitolo Jr. ile yeni bir aşka yelken açan Katie Holmes aradığı mutluluğu yine bulamadı. ABD'li aktris, sevgilisiyle yollarını ayırdı.
16.05.2021Cadde
Katie Holmes ve Tom Cruise'un kızları Suri 15 yaşında
Katie Holmes ve Tom Cruise'un kızları Suri 15 yaşındaBir dönem Hollywood'un en gözde çiftlerinden olan, daha sonra boşanan Katie Holmes ve Tom Cruise'un medyanın da odağında olan kızları Suri, 15 yaşına bastı. Holmes, kızının doğum gününü daha önce görülmemiş fotoğraflarını yayınlayarak kutladı.
20.04.2021Cadde
Kol kola gezinti
Kol kola gezintiKatie Holmes, sevgilisi Emilio Vitolo Jr. ile önceki gün New York’ta gezdi.
13.03.2021Cadde
Suri Cruise annesi Katie Holmes'un boyuna yetişti
Suri Cruise annesi Katie Holmes'un boyuna yetiştiBir süredir Emilio Vitolo Jr ile yaşadığı aşkla gündemde olan 42 yaşındaki Katie Holmes, Tom Cruise ile evliliğinden olan kızı Suri ile birlikte New York'ta görüntülendi. Anne kız alışveriş yapan ikiliden Suri'nin neredeyse annesinin boyuna yetiştiği dikkatlerden kaçmadı.
2.01.2021Cadde
Katie Holmes: İyi insanlar olmaya başladık
Katie Holmes: İyi insanlar olmaya başladıkYeni yıl umutlarından bahseden dünyaca ünlü oyuncu Katie Holmes, "İyi insanlar olmaya başladığımıza inanıyorum" dedi.
11.11.2020Cadde
2021’den umutlu!
2021’den umutlu!Katie Holmes, Vogue Avustralya’nın kasım sayısına kapak oldu.
11.11.2020Cadde
Katie Holmes yeni aşkıyla metroda görüntülendi
Katie Holmes yeni aşkıyla metroda görüntülendiŞef Emilio Vitolo Jr ile aşk yaşayan oyuncu Katie Holmes, önceki gün sevgilisiyle metroda görüntülendi. Bir süre telefonlarıyla ilgilenen ikiliyi, diğer yolcular tanımadı.
2.10.2020Cadde
Katie Holmes-Emilio Vitolo Jr aşka geldi
Katie Holmes-Emilio Vitolo Jr aşka geldiBir süredir şef Emilio Vitolo Jr ile aşk yaşan ABD'li oyuncu Katie Holmes'in, sevgilisinin nişanlı olduğu iddia edilmişti. Ayrıldıkları konuşulan ikili, önceki gün sarmaş dolaş görüntülendi.
19.09.2020Cadde
Ateş bacayı sardı
Ateş bacayı sardıKatie Holmes, yeni sevgilisi ünlü şef ve aktör Emilio Vitolo ile romantik anlar yaşarken görüntülendi.
11.09.2020Cadde
Katie Holmes'ın aşkı nişanlı çıktı!
Katie Holmes'ın aşkı nişanlı çıktı!Genellikle özel hayatını gizli tutan Katie Holmes, yeni sevgilisi ünlü şef ve aktör Emilio Vitolo ile romantik anlar yaşarken görüntülenmişti. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından büyük bir skandal ortaya çıktı.
10.09.2020Cadde
Katie Holmes, Emilio Vitolo'da aşkı yeniden buldu
Katie Holmes, Emilio Vitolo'da aşkı yeniden bulduÖzel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Katie Holmes, yeni sevgisilisi ünlü şef ve aktör Emilio Vitolo ile romantik anlar yaşarken görüntülendi.
8.09.2020Cadde
Katie Holmes yeni bir aşka mı yelken açtı?
Katie Holmes yeni bir aşka mı yelken açtı?Usta oyuncu Tom Cruise'un eski eşi Katie Holmes'un son görüntüleri kafaları karıştırdı. Holmes, ünlü şef Emilio Vitolo ile birlikte görüntülendi.
6.09.2020Cadde
'Tom Cruise kızı Suri'yi annesinden ayıracak' iddiası
'Tom Cruise kızı Suri'yi annesinden ayıracak' iddiasıDünyaca ünlü oyuncu Tom Cruise ve eski eşi Katie Holmes'tan dünyaya gelen kızı Suri ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Cruise'un eski eşi Katie Holmes'tan dünyaya gelen kızı Suri'yi annesinden ayırmayı planladığı öne sürüldü.
15.08.2020Cadde
Suri, Cruise babası Tom Cruise'un soyadını kullanmak istemiyor
Suri, Cruise babası Tom Cruise'un soyadını kullanmak istemiyorDünyaca ünlü oyuncu Tom Cruise'un Katie Holmes ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Suri Cruise'un artık babasının soyadını kullanmak istemediği iddia edildi. Çifte yakın bir kaynağın, "Tom, kızının 'Cruise' soyadını taşıyıp, taşımamasını umursamıyor" açıklamasını yaptığı öne sürüldü.
17.07.2020Cadde
New York aşığı
New York aşığıKatie Holmes, Instyle dergisine kapak oldu.
13.03.2020Cadde
Made in Turkey
Made in TurkeyTürk tasarımcı markaları; çantadan kolyeye, gece elbisesinden deri cekete uzanan pek çok farklı ürünle dünyaca ünlü yıldızların stil radarında. Bakın kimler, hangi markaları tercih ediyor?
7.03.2020Cumartesi
2019’UN  KIRIK KALPLERİ
2019’UN KIRIK KALPLERİHollywood’un ve müzik sektörünün dünyaca ünlü isimleri, 2019 içinde eşlerinden, nişanlılarından ya da sevgililerinden, kimi zaman severek kimi zaman da nefretle ayrıldı. İşte yıl boyunca kalbi kırılan yıldızlar...
20.12.2019Cadde
40 yaş  ilginç
40 yaş ilginçKatie Holmes, Elle dergisine konuştu.
16.12.2019Cadde
Bir başkadır Armani havası
Bir başkadır Armani havasıPazartesi akşamı Londra’da düzenlenen 2019 Moda Ödülleri töreninde Giorgio Armani’ye Yaşam Boyu Başarı ödülü verildi. 85 yaşındaki tasarımcının çizgileri yıllar geçse de hep güncel kalıyor. Sırrı ise kaliteden ve yalınlıktan ödün vermemek
7.12.2019Cumartesi
Bağış topladı
Bağış topladıKatie Holmes, McDonald’s fast food zincirinin kutladığı McHappy Günü kapsamında, Sidney’de tezgâh başına geçti.
17.11.2019Cadde
Şükrettiklerini kağıda döküyor!
Şükrettiklerini kağıda döküyor!Katie Holmes, her sabah terapi niyetine sakinleştirici müzik dinlediğini ve şükrettiği şeyleri yazdığını söyledi
8.11.2019Cadde
‘Kızımla birlikte büyüyoruz!
‘Kızımla birlikte büyüyoruz!Katie Holmes, Elle dergisinin aralık sayısına kapak oldu.
6.11.2019Cadde
Neye uğradığını şaşırdı
Neye uğradığını şaşırdı40 yaşındaki oyuncu Katie Holmes geçtiğimiz günlerde New York'ta görüntülendi. Tek başına Manhattan sokaklarında yürürken...
1.10.2019Magazin
Altı yılda sona geldiler! Büyük aşk bitti!
Altı yılda sona geldiler! Büyük aşk bitti!İlişkilerini gizli tutmayı tercih eden Hollywood’un ünlü çifti Katie Holmes ve Jamie Foxx, altı yıllık birlikteliğin ardından ayrıldı.
21.08.2019Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Katie HolmescaddemagazinoyuncuTom Cruise

Katie Holmes ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.