Kemik Parçaları

Kemik Parçaları

Son dakika kemik parçaları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kemik parçaları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kemik parçaları haber sayfamızda...

Kemik Parçaları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 434 kemik parcalari haberi bulunmuştur.
Tarihi Yarımada'nın altında botla keşif! Üstü kadar altı da gizemli
Tarihi Yarımada'nın altında botla keşif! Üstü kadar altı da gizemliTopkapı Sarayı, Ayasofya Camii ve Aya İrini Kilisesi gibi önemli yapıların bulunduğu Tarihi Yarımada'nın altındaki gizemli yapılar, bir bölümü botla yapılan yolcukla görüntülendi
13.06.2021Gündem
İnşaat kazısında lahit kapağı bulundu, çalışma durduruldu
İnşaat kazısında lahit kapağı bulundu, çalışma durdurulduKayseri'de inşaatın temel kazısı sırasında Roma dönemine ait olduğu tahmin edilen lahit kapağı, gözyaşı şişesi ile kemik parçaları bulundu. İl Kültür ve Turizm Müdürü Şükrü Dursun alanda inceleme yaparken, kazı çalışması durduruldu.
28.04.2021Gündem
Define arayan iki kişi kafatası ve kemik buldu!
Define arayan iki kişi kafatası ve kemik buldu!İzmir’de, ormanlık alanda bulunan ve bir kadına ait olduğu tahmin edilen kafatası ile kemik parçalarını, kaçak kazı yapan 2 kişinin bulduğu ortaya çıktı. Kemik parçalarının yanında ise iç çamaşırı ve başörtüsü bulunduğu da öğrenildi.
30.03.2021Gündem
İzmir'de ormanlık alanda kafatası ve kaburga kemikleri bulundu
İzmir'de ormanlık alanda kafatası ve kaburga kemikleri bulunduOlay İzmir'den meydana geldi. Ormanlık alanda bir kadına ait olduğu değerlendirilen kafatası ve kaburga kemikleri bulundu. İşte haberin ayrıntıları...
26.03.2021Gündem
Son dakika: 10 yıldır kayıptı, kemikleri bulundu! Müge Anlı'da kendini ele verdi
Son dakika: 10 yıldır kayıptı, kemikleri bulundu! Müge Anlı'da kendini ele verdi10 yıldır kayıp olan Güldane Biçer’in eşi Osman Biçer eşini öldürüp gömdüğünü itiraf etti. Şüphelinin cesedi gömdüğünü söylediği yerde inceleme yapan ekipler kemik parçaları ve kadın kıyafetleri buldu. Osman Biçer gözaltına alındı.
25.02.2021Gündem
Binanın temel kazısında kemik parçaları bulundu!
Binanın temel kazısında kemik parçaları bulundu!Ankara’da, bir binanın temel kazısı sırasında insana ait olduğu düşünülen kemik parçaları bulundu. Kazı çalışması durdurulurken, kemikler incelenmek üzere müzeye götürüldü.
15.02.2021Haberler
Binanın temel kazısında kemik parçaları bulundu!
Binanın temel kazısında kemik parçaları bulundu!Ankara’da, bir binanın temel kazısı sırasında insana ait olduğu düşünülen kemik parçaları bulundu. Kazı çalışması durdurulurken, kemikler incelenmek üzere müzeye götürüldü.
15.02.2021Gündem
Son dakika... Parçalanmış cesedi 2 ayrı çantada bulundu! Yasak aşk kurbanı çıktı
Son dakika... Parçalanmış cesedi 2 ayrı çantada bulundu! Yasak aşk kurbanı çıktıGelen son dakika haberine göre; Sakarya'nın Serdivan ilçesinde iki ayrı çanta içerisinde parçalanmış halde bulunan cesedin sırrı çözüldü. Öldürülen kişinin Afganistan uyruklu B.H.K. olduğu belirlendi. B.H.K.'yi öldürdüğü belirlenen eşi W.H.K. ve onun sevgilisi M.K.A.’nın cinayetin ardından yurt dışına kaçtıkları tespit edildi.
2.02.2021 Gündem
Esrarengiz olay! Çantadan ceset parçaları çıktı
Esrarengiz olay! Çantadan ceset parçaları çıktıSakarya’nın Serdivan ilçesinde dün çanta içerisinde bulunan ve bir insana ait olduğu tahmin edilen kemiklerden alınan doku örnekleri alınarak İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderilmişti. Bugün bir son dakika gelişmesi daha yaşandı. Olay yerinin yakınlarında bir çanta daha bulundu. Bu çantadan da et ve kemik parçaları çıktı. Bölgede ceset araması yapmak için Yalova Emniyet Müdürlüğü’nden dalgıç polisler de geldi.
13.01.2021Haberler
Son dakika: Esrarengiz olay! Çantadan ceset parçaları çıktı
Son dakika: Esrarengiz olay! Çantadan ceset parçaları çıktıSon dakika haberlere göre, Sakarya’nın Serdivan ilçesinde dün çanta içerisinde bulunan ve bir insana ait olduğu tahmin edilen kemiklerden alınan doku örnekleri alınarak İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderilmişti. Bugün bir son dakika gelişmesi daha yaşandı. Olay yerinin yakınlarında bir çanta daha bulundu. Bu çantadan da et ve kemik parçaları çıktı. Bölgede ceset araması yapmak için Yalova Emniyet Müdürlüğü’nden dalgıç polisler de geldi.
13.01.2021Gündem
Sakarya'da bir çantada daha ceset parçaları bulundu!
Sakarya'da bir çantada daha ceset parçaları bulundu!Sakarya’nın Serdivan ilçesinde dün çanta içerisinde bulunan ve bir insana ait olduğu tahmin edilen kemiklerden alınan doku örnekleri alınarak İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderilmişti. Bugün bir son dakika gelişmesi daha yaşandı. Olay yerinin yakınlarında bir çanta daha bulundu. Bu çantadan da et ve kemik parçaları çıktı. Bölgede ceset araması yapmak için Yalova Emniyet Müdürlüğü’nden dalgıç polisler de geldi.
13.01.2021Gündem
Sakarya'da çanta içince kemik parçaları bulundu
Sakarya'da çanta içince kemik parçaları bulundu Sakarya'nın Serdivan ilçesinde, Çark Deresi'nde eski bir çanta içerisinde insana ait olduğu düşünülen kemik ve et parçaları bulundu. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.
12.01.2021Haberler
Korkunç! Çanta içinden kemik parçaları çıktı
Korkunç! Çanta içinden kemik parçaları çıktıSakarya'nın Serdivan ilçesinde, Çark Deresi'nde eski bir çanta içerisinde insana ait olduğu düşünülen kemik ve et parçaları bulundu. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.
12.01.2021Gündem
Ankara'da 14 yıl önceki cinayetin şüphelisi Şanlıurfa'da yakalandı!
Ankara'da 14 yıl önceki cinayetin şüphelisi Şanlıurfa'da yakalandı!Ankara’nın Haymana ilçesinde 2006 yılında kaybolan Memduh Korkmaz'ı (14) boğarak öldürdükten sonra su kuyusuna attığı öne sürülen 2 şüpheliden firari İzzet Genç (33) Şanlıurfa'da yakalanarak tutuklandı.
21.12.2020Gündem
Çukur değil tarihi mezar
Çukur değil tarihi mezarFethiye’de toprak arazide kardeşiyle top oynayan Umut Dursun Kaynak’ın ayağı bir çukura saplandı.
19.12.2020Ege
Top oynayan çocuklar, tarihi mezar buldu
Top oynayan çocuklar, tarihi mezar bulduMuğla'nın Fethiye ilçesinde, evlerinin önünde top oynayan çocuklar, oyun oynadıkları arazideki bir çukurda kemik parçaları buldu. Çukurun, oda mezar olma ihtimalinin yüksek olduğu belirlenirken, Müze Müdürlüğü yetkililerin denetiminde Fethiye Belediyesi alanda kazı çalışması yaptı.
17.12.2020Haberler
Çocuklar oyun oynarken buldu! Sıradan bir mezar değil...
Çocuklar oyun oynarken buldu! Sıradan bir mezar değil...Muğla'nın Fethiye ilçesinde, top oynayan iki kardeşin fark ettiği çukurda kemik parçaları bulundu. Çukurun, oda mezar olma ihtimali üzerine Müze Müdürlüğü yetkililerinin kontrolünde, Fethiye Belediyesi ekipleri kazı çalışmalarına başladı.
17.12.2020Gündem
Çocuklar kuyuda kemik parçalarını fark edince ortaya çıktı!
Çocuklar kuyuda kemik parçalarını fark edince ortaya çıktı!Muğla'nın Fethiye ilçesinde evlerinin önündeki arazide top oynayan çocukların bulduğu mezarda, kazı çalışması başlatıldı.
17.12.2020Gündem
Kültepe'de 4 bin 200 yıllık mezar küpü bulundu!
Kültepe'de 4 bin 200 yıllık mezar küpü bulundu!Kayseri’de 1948 yılından bu yana kazı çalışmalarının sürdüğü 6 bin yıllık Kayseri Kültepe Kaniş-Karum Ören Yeri'nde 4 bin 200 yıllık olduğu belirlenen mezar küpü bulundu. Kazı Başkanı Prof. Dr. Fikri Kulakoğlu, "Bulmuş olduğumuz küp yaklaşık 4 bin 200 yıl önce kullanılmış, mezar küpü. Bulduğumuzda gömü vardı" dedi.
25.11.2020Gündem
Ankara'da 14 yıl önce kaybolan çocuğun öldürüldüğü iddiası!
Ankara'da 14 yıl önce kaybolan çocuğun öldürüldüğü iddiası!Ankara’nın Haymana ilçesinde 2006 yılında kaybolan Memduh Korkmaz'ın (14) boğularak öldürüldükten sonra yaklaşık 15 metre derinliğindeki su kuyusuna atıldığı iddia edildi. Kuyuda yapılan araştırmada, Korkmaz'a ait olduğu tahmin edilen kafatası ve kemikler bulunurken, olayla ilgili 1 kişi tutuklandı, 1 kişi aranıyor.
5.11.2020Haberler
Ankara'da 14 yıl önce kaybolan çocuğun öldürüldüğü iddiası!
Ankara'da 14 yıl önce kaybolan çocuğun öldürüldüğü iddiası!Ankara’nın Haymana ilçesinde 2006 yılında kaybolan Memduh Korkmaz'ın (14) boğularak öldürüldükten sonra yaklaşık 15 metre derinliğindeki su kuyusuna atıldığı iddia edildi. Kuyuda yapılan araştırmada, Korkmaz'a ait olduğu tahmin edilen kafatası ve kemikler bulunurken, olayla ilgili 1 kişi tutuklandı, 1 kişi aranıyor.
5.11.2020Gündem
Hamile kadını öldürüp, valizle ormana atanlar 7 yıl sonra yakalandı
Hamile kadını öldürüp, valizle ormana atanlar 7 yıl sonra yakalandıAdana’da 7 yıl önce kaybolan iki çocuk annesi hamile kadının kendisiyle birlikte olmak isteyen zanlı tarafından boğularak öldürüldüğü, daha sonra valize konularak ormanlık alana atıldığı ortaya çıkartıldı. Cinayeti işlediği öne sürülen zanlı ve ona yardım ettiği iddia edilen kadının sevgilisi ile bir kadın tutuklandı.
9.09.2020Gündem
Ecrin Kurnaz'ın ölümüyle ilgili davada karar verildi
Ecrin Kurnaz'ın ölümüyle ilgili davada karar verildiSamsun'un Vezirköprü ilçesinde 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ın ölümüyle ilgili yargılanan üvey babaanne Hacer Kurnaz, 3 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.
24.07.2020Gündem
Müge Anlı'da aranan Levent Karaduman bulundu mu? Denizli'de işlenen cinayetin detayları...
Müge Anlı'da aranan Levent Karaduman bulundu mu? Denizli'de işlenen cinayetin detayları...Müge Anlı'nın programına konuk olan bir annenin 7 yıl önce kaybolan oğlu Levent Karaduman'dan haber alamaması sonrasında programa başvurmasının ardından yapılan araştırmalar neticesinde Levent Karaduman'ın cinayetinin detayları belli oldu. 2013 yılında ortadan kaybolan ve İstanbul'a gittiği söylenen reklamcı Levent Karaduman'ın cesedine kuzenin evinin yakınlarındaki su kuyusunda rastlanıldı. İşte Denizli'de işlenen cinayetin detayları
7.07.2020Gündem
Kemik parçaları bulundu! 4 yıl sonra korkunç gerçek ortaya çıktı
Kemik parçaları bulundu! 4 yıl sonra korkunç gerçek ortaya çıktıMuğla'nın Fethiye ilçesinde 4 yıl önce kaybolan kişiyi öldürdükleri iddia edilen 2 şüpheli tutuklandı.
6.07.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

sakaryaankaracesetkemikmuğla

Kemik Parçaları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.