Kozan

Kozan

Son dakika Kozan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kozan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kozan haber sayfamızda...

Kozan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.065 kozan haberi bulunmuştur.
Adana İl Posta Kodu Nedir? Adana İlçelerinin Posta Kodları
Adana İl Posta Kodu Nedir? Adana İlçelerinin Posta KodlarıPek çok kişi Adana posta kodunun ne olduğunu merak ediyor. Bu konuda internet üzerinden araştırma yapan vatandaşlar, farklı amaçlar doğrultusunda kullanmak için bilgi almaya çalışmaktadır. Siz de Adana şehrinin posta kodunu öğrenerek farklı yerlerde değerlendirebilirsiniz. Peki, Adana il posta kodu nedir? Adana ilçelerinin posta kodları hakkında bilinmesi gerekenler.
24.04.2020Posta Kodları
1 Nerenin Plakası? Adana İlçelerinin Plaka Kodları Ve Harfleri
1 Nerenin Plakası? Adana İlçelerinin Plaka Kodları Ve HarfleriÜlkemizde toplam 81 il bulunuyor. Bu 81 ilinde ayrı ayrı plaka kodları bulunuyor. Plaka kodları 01 ile başlayıp 81'e kadar gitmektedir. Her ilin bundan dolayı özel olan plaka kodu bulunur. 1 plakası da o plaka kodlarından biridir. Peki, 1 nerenin plakası? İşte 01 plaka numarasına dair tüm detaylar.
25.04.2020Plaka Kodları
Adana Haritası: Adana İlçeleri Nelerdir? Adana İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Adana Haritası: Adana İlçeleri Nelerdir? Adana İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Akdeniz Bölgesinde yer alan Adana, Türkiye'nin en kalabalık 6. ilidir. Adana'nın Batısında İçel, kuzeyinde ise Niğde ve Kayseri şehirleri yer alır. Doğusunda Kahraman Maraş ve Osmaniye'nin bulunduğu şehir Hatay ve Mersin illeriyle de komşudur. Adana ilinin nüfusu kaçtır ve ilçeleri nelerdir? Sizin için derledik.
17.09.2020Haritalar
Türkiye Maden Haritası: Türkiye'nin Madenleri Ve Çıkarıldığı Yerler Nerelerdir? İl İl Türkiye'deki Madenler
Türkiye Maden Haritası: Türkiye'nin Madenleri Ve Çıkarıldığı Yerler Nerelerdir? İl İl Türkiye'deki MadenlerÜlkemiz jeolojik yapısı sayesinde farklı madenlere ev sahipliği yapmaktadır. Üzerinde yaşadığımız coğrafyanın önde gelen özelliklerinden biri de maden çeşitliliğine sahip olmasıdır. Dünya genelinde zengin madenlere sahip olan ülkeler arasında 28. sırada, mevcut maden çeşitliliği açısından ise 10. sırada yer almaktadır. Maden çeşitliliği ülkemizin sanayisine, ekonomisine ve bilimsel çalışmalara da olanak sağlamaktadır. İşte, Türkiye’nin madenleri ve çıkarıldığı yerlere ait tüm detaylar.
20.09.2020Haritalar
Gizli kamerayla suçüstü!
Gizli kamerayla suçüstü!Adana'da, ‘değnekçi’ olarak tabir edilen kişilerin, araçlarını park etmek isteyen vatandaşlardan park ücreti istediği ihbarı üzerine sivil polisler, adrese gidip araçlarını park etti. Şüphelilerin, polislerden 5 TL park ücreti aldığı anlar gizli kamerayla görüntülendi. Polis merkezine götürülen şüpheliler hakkında adli işlem başlatıldı.
26.02.2021Gündem
5 ton meyve çalan 5 şüpheli suçüstü yakalandı
5 ton meyve çalan 5 şüpheli suçüstü yakalandıAdana'nın Kozan ilçesinde bahçeden 5 ton portakalı minibüse yükleyip çalmak isteyen hırsızlık şüphelisi 5 kişi suçüstü yakalandı.
24.02.2021Gündem
Yüksek gerilim hattını taşla kesmek isterken akıma kapıldılar
Yüksek gerilim hattını taşla kesmek isterken akıma kapıldılarAdana'nın Kozan ilçesinde Ersoy Gönfer ile dayısı Çetin Akalın, kopup araziye düşen yüksek gerilim hattını taşla kesmek isterken akıma kapılarak ağır yaralandı. Hastanede tedaviye alınan yaralılardan Ersoy Gönfer, hayatını kaybetti. Durumu ağır olan Çetin Akalın ise Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Öte yandan Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde kurulum için çıktığı yüksek gerilim hattı direğinden düşen işçi 26 yaşındaki Dursun Tuğran yaşamını yitirdi.
22.02.2021Haberler
Yüksek gerilim hattını taşla kesmek isterken akıma kapıldılar
Yüksek gerilim hattını taşla kesmek isterken akıma kapıldılarAdana'nın Kozan ilçesinde Ersoy Gönfer ile dayısı Çetin Akalın, kopup araziye düşen yüksek gerilim hattını taşla kesmek isterken akıma kapılarak ağır yaralandı. Hastanede tedaviye alınan yaralılardan Ersoy Gönfer, hayatını kaybetti. Durumu ağır olan Çetin Akalın ise Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Öte yandan Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde kurulum için çıktığı yüksek gerilim hattı direğinden düşen işçi 26 yaşındaki Dursun Tuğran yaşamını yitirdi.
22.02.2021Gündem
2 bin polisle asayiş uygulaması: 45 kişi yakalandı
2 bin polisle asayiş uygulaması: 45 kişi yakalandıAdana'da 2 bin polisin katılımıyla hava desteli asayiş uygulaması yapıldı. 'Adana Huzur ve Güven' adı verilen uygulamada çeşitli suçlardan aranan 42 kişi yakalandı.
3.02.2021Gündem
Son dakika! Adana'da 3.8 büyüklüğünde deprem
Son dakika! Adana'da 3.8 büyüklüğünde depremGelen son dakika haberine göre Adana Kozan'da 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
3.02.2021Gündem
Adana'da FETÖ üyeliğinden aranan zanlı yakalandı
Adana'da FETÖ üyeliğinden aranan zanlı yakalandıAdana'nın Kozan ilçesinde, FETÖ/PDY'ye üye olmak ve hizmet nedeniyle güveni kötüye kullanma suçlarından hakkında yakalama kararı bulunan şüpheli gözaltına alındı.
7.01.2021Gündem
Adana'da ağaç kovuğuna el bombası saklayan iki şüpheli yakalandı
Adana'da ağaç kovuğuna el bombası saklayan iki şüpheli yakalandıAdana'nın Kozan ilçesinde dere kenarındaki bir ağacın kovuğuna el bombası sakladığı belirlenen iki zanlı gözaltına alındı.
1.01.2021Gündem
Anavarza Antik Kenti'nde heyecanlandıran buluntular
Anavarza Antik Kenti'nde heyecanlandıran buluntularAdana'nın Kozan ilçesinde yaklaşık 2 bin yıllık olduğu düşünülen Anavarza Antik Kenti'nde tamamlanan 2020 kazılarında daha eski dönemlere ait izlere rastlanması, arkeologları heyecanlandırdı.
30.12.2020Tatil
Cumhuriyete  karşı suikast
Cumhuriyete karşı suikastMenemen’de Asteğmen Mustafa Fehmi Kubilay’ın hilafet isteyen tarikat mensuplarınca katledilmesinden büyük üzüntü duyan Atatürk olayı “Cumhuriyete karşı bir suikast” olarak nitelendirdi...
23.12.2020Gündem
Husumetlisini vurdu! ‘Boş gezmediğini biliyordum, ateş açtım’
Husumetlisini vurdu! ‘Boş gezmediğini biliyordum, ateş açtım’Adana’da, telefonda tartışıp iş yerine gittiği husumetlisi Volkan G. (28) tarafından tabancayla vurulan Tahsin B. (36) tedaviye alındı. Gözaltına alınıp tutuklanan Volkan G.’nin ifadesinde “Beni darbettiği için aramız bozuldu. İş yerime geldiğini görünce, boş gezmediğini bildiğim için ateş açtım” dediği öğrenildi.
22.12.2020Gündem
Türk siyasi tarihinde herkes değişti! Bu muhtar değişmedi
Türk siyasi tarihinde herkes değişti! Bu muhtar değişmediAdana’nın Kozan ilçesinde 300 haneli Özbaşı Mahallesi'nin 70 yaşındaki muhtarı Mehmet Avcı, 1977 yılından bu yana 9 kez seçilerek ilçenin en uzun süre görev yapan muhtarı unvanını taşıyor.
15.12.2020Gündem
Baklava ile uyutup, 16 yaşındaki engelli kızlarını kaçırdı
Baklava ile uyutup, 16 yaşındaki engelli kızlarını kaçırdıMisafirliğe gittiği evin sahiplerini götürdüğü baklava ile uyutup, 16 yaşındaki engelli kızlarını kaçırdığı iddia edildi.  Yardım isteyen ablanın canlı yayında anlattıkları dehşete düşürdü.
14.12.2020Gündem
Çocuklarını sattığı iddia edilen Emine Çaylı: Hiçbir anne yapmaz bunu
Çocuklarını sattığı iddia edilen Emine Çaylı: Hiçbir anne yapmaz bunuAdana ve Osmaniye'de iş arkadaşı olan Turgay Telsiz ile Halil Kurt’tan sahip olduğu çocuklarını para karşılığı sattığı iddia edilen Emine Çaylı, "Halil Kurt'tan olan çocuğumu mahkeme kanalıyla evlatlık verdim, herhangi bir para almadım. Turgay Telsiz'den olan kızımı çaldılar. Ben neden evladımı satayım? Hiçbir anne yapmaz bunu" dedi.
13.12.2020Gündem
Vakaların arttığı Adana’da damda düğün halayı pes dedirtti
Vakaların arttığı Adana’da damda düğün halayı pes dedirttiAdana’nın Kozan ilçesinde yabancı uyruklu bir ailenin maskesiz mesafesiz düğününde, damda halay çekenler pes dedirtti
10.12.2020Haberler
Vakaların arttığı Adana’da damda düğün halayı pes dedirtti
Vakaların arttığı Adana’da damda düğün halayı pes dedirtti Adana’nın Kozan ilçesinde yabancı uyruklu bir ailenin maskesiz mesafesiz düğününde, damda halay çekenler pes dedirtti
10.12.2020Gündem
Eşinin çamaşır kuruttuğu ipte hurma kuruttu hayatı değişti
Eşinin çamaşır kuruttuğu ipte hurma kuruttu hayatı değiştiAdana’nın Kozan ilçesinde eşinin çamaşır kuruttuğu ipte hurma kurutan girişimci, hem kendisinin hem de komşularının hayatını değiştirdi.
10.12.2020Haberler
Tüm köy ona çalışıyor! Kendisi bile inanamadı
Tüm köy ona çalışıyor! Kendisi bile inanamadıAdana’nın Kozan ilçesinde eşinin çamaşır kuruttuğu ipte hurma kurutan girişimci, hem kendisinin hem de komşularının hayatını değiştirdi.
10.12.2020Ekonomi
'Böylesi ancak filmde olur' diyeceksiniz! Aynı kadından olma çocuklarını arıyorlar
'Böylesi ancak filmde olur' diyeceksiniz! Aynı kadından olma çocuklarını arıyorlarOsmaniye’nin Kadirli ilçesinde yaşayan Turgay Telsiz ve Halil Kurt, aynı kadınla resmi nikahsız evli oldukları sırada yüzlerini hiç görmedikleri kayıp çocuklarını arıyor.
8.12.2020Gündem
MHP Kozan İlçe Başkanı Atlı'dan Fransa'ya tepki
MHP Kozan İlçe Başkanı Atlı'dan Fransa'ya tepkiMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, yaptığı açıklamayla Fransa'yı eleştirdi.
4.12.2020Siyaset
AN Vokal'den ünlü türküye yeni yorum
AN Vokal'den ünlü türküye yeni yorum2015 yılında Haluk Polat tarafından kurulan An Vokal, halk şarkılarını Haluk Polat’ın çok sesli düzenlemeleriyle yorumlayarak dinleyiciyi yeni bir yolculuğa çıkarıyor. AN Vokal’in amacı bu toprakların çok renkli ve dilli kültürünü, çok sesli müzik penceresinden yorumlamak, bu toprakların öykülerini anlamak, anlatmak ve gelecek kuşaklara farklı bir bakış açısıyla taşımak.

Benzer Haber Etiketleri

adanakozan1 Nerenin Plakası?haritayüksek gerilim hattı

Kozan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.